Duş Spirali

Duş Spirali Fiyatları

45 Ürün gösteriliyor.
Duş Spirali fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Duş Spirali modelleri ve Duş Spirali fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Duş Spirali kategorisinde en favori markalar şu şekilde: IKEA, Grohe, Artema, E.C.A, Rewel. 45 adet Duş Spirali fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Artema G1/2 L 1750 Duş Spirali

Artema G1/2 L 1750 Duş Spirali

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Duş Spirali Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Duş Spirali markası:

En Çok İncelenen Duş Spirali Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Duş Spirali Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 45 Duş Spirali modeli içerisinde en ucuz Duş Spirali fiyatı 6.69 TL iken, en yüksek Duş Spirali fiyatı 571.57 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Duş Spirali fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Duş Spirali fiyatı ise 71.65 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Duş Spirali Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Duş Spirali

Kişisel bakım alışkanlıklarının en başında gelen ve mutlaka düzenli olarak yapılması gereken; hatta küçük yaşlardan itibaren ebeveynler tarafından çocuklarına da öğretilmesi gereken banyo, hem vücut hem de zihin sağlığı için en önemli işlemler arasında gelir. Bu işlemler elbette tahmin edileceği üzere mekanların en özel alanları sayılan banyolarda gerçekleştirilir. Duşakabin, küvet ya da farklı türde yıkanma alanları olarak tasarlanan bu mekanlarda eski dönemlere kıyasla su akışlarını duş başlıkları sayesinde sağlandığı söylenebilir. Kısa ya da uzun süreli olarak vakit geçirilecek olan banyo alanlarında her zevke uygun olarak tasarımlar yapılabilir. Duş başlıkları sayesinde ayakta banyo olarak tanımlanabilecek işlemler, vücudun tamamının su ile temas etmesi bakımından oldukça rahatlatır. Bu nedenle günümüzde neredeyse banyo yapma imkanı bulunan her mekanda bulunan bu başlıklar, duş spirali sayesinde musluklara monte edilir. Duş spiral hortum da denilen bu ürünler genel olarak duş başlıklarına entegre olarak temin edilse de herhangi bir olumsuzluk durumunda tek başına da temin edilebilir.

Duş Spirali Çeşitleri

Günümüz modern mekan tasarımlarında en önemli mekanlardan biri de insanların bakımlarını sağlamaları için ayrılmış olan banyolardır. Tüm günün yorgunluğu atmak, rahatlamak, temizlenmek ve kendine vakit ayırmak için tasarlanan bu alanlar, her zevke ve stile göre farklı tasarımlara sahip olabilir. Genel bakım rutinlerinin en önde gelen işlemleri ise duş alma olarak sayılabilir. Uzmanlar tarafından da düzenli olarak yapılması gereken duşların yapılması için özel olarak tasarlanan bu alanlarda geçirecek vakitler her anlamda rahatlama sebebidir. Yıkanmak, banyo yapmak, duş almak olarak da tanımlanan bu işlemlerin rahat ve kolay yapılabilmesi için banyolarda bulunan ve belirli bir metrekareye sahip olan bölümler isteğe göre duşakabin ya da perdeler ile çevrilebilir. Genel olarak su giderlerinin açıldığı bu alanlarda muslukların yanı sıra küvetlerde yerleştirilebilir. Ancak günümüz teknolojik şartları altında son derece modern hale gelmiş olan bu alanlarda kullanılan ürünler yalnızla bu parçalar ile sınırlı değildir. Ev yapı malzemesi üreticileri tarafından evlerde, işletmelerde ve hatta açık alanlarda dahi kurulabilen duş sistemlerinin en önemli parçaları duş başlıkları olarak gösterilebilir. Bu ürünler, suyun çıkışı için banyo alanlarına monte edilen musluklar ile bağlantılı olarak çalışan ürünlerdir. Birçok farklı marka tarafından çeşitli tasarımlarla üretilen duş başlıkları ile musluk arasında bağlantı kurmaya yarayan malzemeler ise duş spirali modelleri olarak listelenir. Genel olarak plastik hortumların spiral metal malzemeler ile kaplanması sonucunda oluşan ve çoğu hortumu uzayan spiral olarak tasarlanan bu ürünler çeşitli uzunluklarda üretilir. Bunun sebebi ise duş alanlarının tavan yüksekliğine bağlı olarak farklı ana gövdelerin kullanılması olabilir. Özellikle evlerde kullanılan duş hortumu ve başlığı kişisel tercihlere göre büyük başlıklar ve uzun hortumlar olarak tercih edilebilir. Duş hortumu ve başlığı, evlerin yanı sıra otel, hostel, apart, yurt ve benzeri alanların dışında deniz kıyıları ve havuz kenarlarında da kullanılan ürünlerdir. Özellikle tatil beldelerinde, havuzlu siteler ve konaklama merkezlerinde, sahil kenarlarında kullanılan duş hortumu plastik olarak seçilir. Bunun nedeni ise bu alanları gün içinde çok fazla sayıda insanın kullanması olabilir. Duş spiral hortum ya da plastik duş hortumu ihtiyaçlarınız için birçok farklı markanın ürününü incelemek üzere cimri.com sayfalarını ziyaret edebilir, burada bulunan ürünler arasından tercihinize en uygun modeli seçebilirsiniz. 

Duş Spirali Fiyatları

Banyo yapmaya müsait her alanda kullanıma uygun olan ve kişilerin kirlerden kısa süre içinde arınmasında olanak sağlayan malzemeler, genel olarak banyo aksesuarları listelerinde yer alan ürünlerdir. Bu ürünlerin en önde incelenen çeşitleri ise duş başlıkları, spiral hortumlar, duş musluk ve bataryaları olabilir. Birçok farklı üretici tarafından tasarlanarak satışa sunulan bu ürünler; farklı boyut, model ve renk ve malzeme seçenekleri ile bulunabilir. Duş başlıklarının musluk ve bataryalara bağlanması için olmazsa olmaz malzemelerden olan duş spiralleri kimi zaman başlıklarla set halinde satılabilir. Ancak bu ürünleri tek başına almak da mümkün olduğundan duş spirali fiyatları hakkında tek bir bilgi vermek kullanıcıları yanıltabilir. Üstelik ürünler takım ya da set halinde alınsa da modeller ve markalar arasında kalite ve tasarım farkı olacağından fiyatları daima farklı şekillerinir. Aynı zamanda ürünlerin satıcı firmalar tarafından dönem dönem fiyatları üzerinde indirimler uygulanabilir. Bu sebeple, duş spirali satın almak isteyenlerin fiyat ve model karşılaştırması yapmak üzere cimri.com sayfalarını ziyaret etmeleri önerilir. 

Duş Spirali Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Duş spirali ya da duş hortumu seti almadan önce kullanıcıların dikkat etmesi gereken en önemli detaylar ürünlerin monte edilecekleri musluklar ile aynı boyutlarda üretilmesidir. Seçilen setin modeli, fonksiyonları ne olursa olsun bu detayın atlanması durumunda ürünleri kullanmak mümkün değildir. Ancak bu noktada çoğu banyo aksesuar üretimlerinin özellikle duş içinde kullanılacak batarya setlerini standart boyutlarda üretir. Bu sebeple boyut detayına özel tasarım ürünlerde daha çok dikkat edilmesi gerekir. Duş spirallerini satın alırken dikkat edilmesi gereken diğer özellikler ürünlerin malzeme kalitesidir. Bilindiği gibi banyolar hemen her gün kullanılan alanlar olduğundan duş başlıkları ve hortumlar sık kullanılan ürünlerdir. Bu yüzden de ürünlerin kaliteli ve mümkünse suya dayanıklı paslanmaz malzemeden üretilmiş olmasına dikkat edilmesi gerekir. Bu detaylar dışında ürünleri uzunlukları, fonksiyonları, markaları, renkleri  gibi detaylara bakılabilir. Duş spirali seti ihtiyacı olan kullanıcılar tüm bu detayları kullanıcı yorumları ve tavsiyeleri ile birlikte cimri.com sayfalarından inceleyebilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery