Tuvalet Kağıtlığı

Tuvalet Kağıtlığı Fiyatları

551 Ürün gösteriliyor.
Tuvalet Kağıtlığı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Tuvalet Kağıtlığı modelleri ve Tuvalet Kağıtlığı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Tuvalet Kağıtlığı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Modatools, IKEA, Primanova, Aksu. 551 adet Tuvalet Kağıtlığı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Tuvalet Kağıtlığı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Tuvalet Kağıtlığı markası:

2021 yılı Tuvalet Kağıtlığı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 551 Tuvalet Kağıtlığı modeli içerisinde en ucuz Tuvalet Kağıtlığı fiyatı 6.25 TL iken, en yüksek Tuvalet Kağıtlığı fiyatı 15061.41 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Tuvalet Kağıtlığı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Tuvalet Kağıtlığı fiyatı ise 123.67 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Tuvalet Kağıtlığı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tuvalet Kağıtlığı

Ev dekorasyonu alanı birbirinden çeşitli işlevsel ve çekici ürünleri bir arada barındırır. Başta ortak alanlar olmak üzere banyo ve lavabo alanlarında belli başlı ürünler sıklıkla tercih edilir. Hijyen ürünlerinin kullanımını ve saklanmasını kolaylaştıran ürünlerin arasında ise tuvalet kağıtlığı gelir. Kağıtlıklar, banyo gibi ortak kullanım alanlarında havluluklar gibi yaygın kullanıma sahiptir. Tuvalet kağıtlarının dağılmadan durmasını sağlayan pratik kağıt tutucular hem taşınabilir hem de sabit formlarda bulunur. Tasarımından boyutuna kadar değişen kullanıcı özellikleri sergiler. Çeşitli markalar tarafından geliştirilen tuvalet kağıtlıkları kişilerin kullanım gereksinimlerine istinaden hazırlanır. Ortamda minimum oranda bir yer tutan kağıtlıklar genellikle farklı markalara sahip tuvalet kağıtlarına uygun bir standartta üretilir. Temizlik işlemleri söz konusu olduğunda ihtiyaç duyulan ve hızlı çözümler sağlayan ürünler öncelikli olarak tercih edilir. Bunlardan biri olan tuvalet kağıtlıkları zeminden ayrı yüksek bir noktaya yerleştirilir. Markaların farklı kağıtlık tasarımları arasında kullanım şekli açısından değişen modeller mevcuttur. Kişisel tercihlere istinaden uygun bütçe oranları sunan tuvalet kağıtlıklarından edinmek mümkündür.

Tuvalet Kağıtlığı Modelleri

Ev gibi kişisel alanlar ile toplumsal yerlerdeki ortak kullanım bölgelerinde kişilerin gereksinimleri için ayrılan kısımlarda bazı belirli malzemeler kullanılır. Hijyen ve temizlik ihtiyaçlarına yönelik kullanılan ürünler arasında tuvalet kağıtlıkları bulunur. Bu tür ürünlerin farklı özellikteki tuvalet kağıtlarının formunu kullanıma kadar koruyan işlevi vardır. Çeşitli firmalar tarafından üretilen tuvalet kağıtlığı modelleri ebatına, tasarımına, kullanım şekline ve üretim malzemesine göre sınıflara ayrılır. Temelde tuvalet kağıtlığı çeşitleri üretim malzemesi açısından metal, plastik ve ahşap olarak üçe ayrılır. Plastik malzemeli tuvalet kağıtlıkları diğerlerine oranla daha hafif ve darbelere karşı hassas bir yapıya sahiptir. Plastiklere göre daha geniş bir kullanım alanı bulunan metal tuvalet kağıtlığı modelleri ise farklı formlarda kullanıcıların karşısına çıkar. Kullanım şekli açısından ayaklı, sabitlenebilir ve kapaklı gibi çeşitli formlara ayrılan kağıtlıkların her biri ayrı işlevsel özellikler barındırır. Ayaksız tuvalet kağıtlığı modellerinde ek bir aparat yer almadan ürün duvar gibi düz bir yüzeye sabitlenir. Vakum ve vidalama gibi ayrı teknikler ile yüzeye tutturulan kağıtlıkların ucu genellikle kanca şeklindedir. Kancaya benzer kıvrımlı yapısı ile kağıtlıklar tuvalet kağıdı ürünlerini güçlü bir şekilde tutarak muhafaza eder. Ayaksız kağıtlıklar kendi aralarında kapaklı ve kapaksız olarak ikiye ayrılır. Kapaklı kağıtlıkların kanca bölümünün üzerinde yer alan kapak kısmı ile tuvalet kağıtları yerine yerleştirilip sabitlenir. Diğer birçok modele göre ayrı bir kullanım kolaylığı sağlayan kapak aparatı özellikle metal kağıtlıklarda bulunur. Kapaksız geleneksel modellerde ise tuvalet kağıdının takıldığı kısmın üzeri açıktır. Ayaksız kağıtlıklara alternatif olarak geliştirilen tuvalet kağıtlığı ayaklı modelleri, standart modellere kıyasla daha şık ve kullanışlı kabul edilir. Çoğunlukla ayaklı kağıtlık modellerinde tuvalet fırçası, çöp kutusu ve yedek kağıtlık bölümleri gibi diğer işlevsel kısımlar yer alır. Tasarım açısından da çeşitli modern seçenekler barındıran ayaklı kağıtlıkların üretim materyallerinin büyük bir kısmını metaller oluşturur. Malzeme olarak ahşap tuvalet kağıtlıkları bulmak da mümkündür. Farklı birçok markanın tuvalet kağıtlığı ahşap formu ile daha doğal bir görünüm sunarken aynı zamanda pratik bir kullanım sağlar.

Tuvalet Kağıtlığı Fiyatları

Banyo mobilyaları ve aksesuarları kullanım amaçlarına ve özelliklerine göre birbirinden ayrılırken aynı anda farklı maliyetler de sunar. Bunlar içinden tuvalet kağıtlığı fiyatları tasarımına, kullanım şekline, markasına ve teknik özelliklerine göre değişiklik gösterir. Üretim esnasında kişilerin kullanım alışkanlıkları baz alınarak çeşitlendirilen form seçenekleri arasında ayaklı, ayaksız, kapaklı ve açık gibi modeller bulunur. Tuvalet kağıtlıklarının form özellikleri kullanım kadar ürün maliyetlerini de etkiler. Ayaklı modeller içerdikleri ek aparat ve işlevlerden ötürü ayaksız modellerden daha yüksek maliyetler sunar. Marka ve tasarımlarına bağlı olarak ayaksız modellerin maliyetleri kendi aralarında farklılık arz eder. Ayaksız tuvalet kağıtlıklarının fiyatlarını çoğunlukla rengi, tasarımı ve üretim malzemesi gibi faktörler belirler. Geniş fiyat aralıklarına sahip gold tuvalet kağıtlığı gibi popüler tasarımlar daha yüksek fiyat oranları sunar. Metal, plastik ve ahşap malzemelerden hazırlanan tuvalet kağıtlıklarının fiyatları birbirinden ayrıdır. Sık talep gören metal kağıtlıklar model ve markasına bağlı olarak plastik ve ahşap kağıtlıklara göre daha esnek bütçe aralıklarına hitap eder.

Tuvalet Kağıtlığı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Temizlik araç-gereçleri arasında havlu ve tuvalet kağıtlarının kullanımını kolaylaştıran belirli ürünler bulunur. Banyo gibi alanların olmazsa olmaz araçlarından sayılan tuvalet kağıtlıklarından satın alırken bazı özelliklere dikkat etmek gerekir. Kullanım alışkanlıkları ile gereksinimlerin ortaya çıkardığı ürün arayışına cevap olarak günümüzde onlarca tuvalet kağıtlığı modeli bulmak mümkündür. Kağıtlık seçiminde aranan niteliklerden tasarım, kullanım şekli ve kağıtlık malzemesi öne çıkar. Metal ya da ahşaptan üretilen kağıtlıklar modellerine göre farklı kullanım deneyimi sunar. Kağıtlıkların uzun vadeli kullanımlara karşı dayanıklılığı, içerdiği ekstra parçalar ile kapladığı alan gibi unsurlara dikkat edilmelidir. Renk ve tasarım açısından tuvalet kağıtlığı siyah, gold ve gümüş gibi popüler renk seçeneklerine sahipken ayaklı ve ayaksız kullanım olanakları sergiler. Kağıtlıklar kullanım anına kadar tuvalet ve havlu kağıtların formunu korumasını destekler. Kişilerin bütçelerine uygun birden fazla tuvalet kağıtlığı seçeneği barındıran cimri.com, bünyesindeki filtreli arama sistemi ile kolayca ürün karşılaştırması yapmanıza yardımcı olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery