Havluluk

Havluluk Fiyatları

1156 Ürün gösteriliyor.
Havluluk fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Havluluk modelleri ve Havluluk fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Havluluk kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Allmode, Premium, Modatools, IKEA. 1156 adet Havluluk fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Havluluk Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Havluluk markası:

En Çok İncelenen Havluluk Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Havluluk Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1156 Havluluk modeli içerisinde en ucuz Havluluk fiyatı 7.9 TL iken, en yüksek Havluluk fiyatı 17556.34 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Havluluk fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Nisan 2021 tarihinde ortalama Havluluk fiyatı ise 60.57 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Havluluk Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Havluluk

Her kullanıcı, ev ve ofis dizaynı yaparken birçok ürüne ihtiyaç duyar. Odalardan banyoya kadar her bir alan için bulunan ürünler, kullanıcının yaşantısına yardımcı olur. Kullanıcıların gün boyunca sık sık kullandığı banyoda, yaşantıyı kolaylaştıracak her detay önemlidir. Tercih edilen her bir ürün, günlük rutin yaşantıyı kolaylaştıracak bir role sahip olabilir. Her evde olmazsa olmazlar arasında yer alan havluluk banyo aksesuarını tercih etmek isteyen kullanıcılar olabilir. Lavabonun yanında yer alan havluluk, banyoyu kullanışlı hale getirebilir. Havlunun duvarda asılı durması, havlunun yere düşmesini engeller. Duş alan kullanıcıların da rahatlıkla kullanabileceği havluluk modelleri bulunur. Kullanıcılar, banyodan sonra havluya ulaşılmasının kolay olmasını tercih eder. Duşakabine yakın bir bölüme havluluk asma aparatı ile konumlandırılmış bir havluluk modeli, birçok kullanıcı tarafından vazgeçilmez ürünler arasında yer alır. Yaşam alanında birden fazla kişi yaşıyorsa, havluluklar kişisel olarak kullanım imkanı da sağlayabilir. Kullanım alanında olan her birey, kendine özel olan havluyu, havluluğa asmayı tercih edebilir. 

Havluluk Modelleri

Havlu yalnızca banyo ortamında değil, yaşam alanının diğer bölümlerinde de kullanılabilen ev eşyası ürünleri arasında yer alır. Yaşam alanının bir diğer bölümü olan mutfaklarda da birçok kullanıcı tarafından havlu, sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Mutfak tezgahında istenilen yere konumlandırılacak havluluk askılık aparatıyla, kolayca montajı yapılabilir. Kullanıcıların su ile temas olan her alana, tercih edebileceği birçok havluluk modeli bulunur. Yaşam alanları arasında yer alan banyoda kullanılacak olan havluluk modelinin, diğer havluluk modellerine kıyasla daha sağlam olması gerekir. Mutfak bölümünde çoğunlukla el bezleri, havlu kağıt kullanılması sebebiyle; daha küçük ebatlarda bulunan havluluk modelleri tercih edilebilir. Bu havluluk modeli, rahat bir şekilde kullanılabilecek olan el bezleri ve havluları birbirinden ayırmak isteyen kullanıcılar için çok kullanışlı olabilir. Banyo ortamındaki havlular için daha fazla alana ihtiyacı olan kullanıcılar olabilir. Daha fazla alana ihtiyacı olan kullanıcılar, havluluk raf modelini tercih edebilir. Raf şeklinde olan model, düzen isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilen ürünler arasında yer alır. Raf şeklinde olan havluluk modelleri, rafların içerisinde çok sayıda havlu muhafaza edilmesini sağlar. Raf şeklinde olan havluluk modelleri, yaşam alanını kullanan tüm bireyler için vazgeçilmez ürünler arasında yer alır. Banyo dekorasyonuna şık bir görünüm katmak isteyen kullanıcılar, havluluk ahşap modelini tercih edebilir. Kullanıcılar banyosuna ahşap görünümü ile kullanışlı ve şık bir görünüm sağlayabilir. Kullanıcılar tarafından havluluk modelleri arasından çok sık olarak tercih edilen havluluk petek modelini tercih etmek isteyen kullanıcılar olabilir. Petek havluluk modeli, banyoyu hem ısıtıp sıcak tutması hem de üzerine asılan havluların sıcak kalmasını sağlamak amacıyla kullanılır. Banyodaki lavabonun yakınına konumlandırılacak havluluk modelleri arasından seçim yapılabilecek birçok model bulunur. Yuvarlak, kare vb. havluluk modelleri ile kullanıcılar banyolarına estetik bir görünüm kazandırabilir. Farklı renklerde bulunan havluluk modellerini tercih edecek kullanıcılar da olabilir. Siyah tonlarda olan havluluk modelleri, banyo tasarımında öne çıkan ürünler arasında yer alır. Tek satılan havluluklar yerine ikili, üçlü gibi takım olarak satılan havluluk modellerini tercih etmek isteyen kullanıcılar olabilir. 

Havluluk Fiyatları

Tüm dünyada ve ülkemizde havluluk kullanımı oldukça yaygındır. Birçok markanın havluların asılabilmesi için ürettiği farklı modeller bulunur. Havluluk modellerinin, kullanılan materyal ve tasarımları birbirinden farklı olabilir. Kullanıcıların ihtiyacına göre tercih edeceği havluluk modellerinin fiyatları, değişkenlik gösterebilir. Sade görünümde olan havluluk modelini tercih etmek isteyen kullanıcılar olabilir. Sade görünümde olan havluluk modelleri diğer modellere göre daha uygun fiyatlarda olabilir. Kullanılan materyallerin kalitesi ve sağlamlığı arttıkça ürünün fiyatı da o oranda artar. Havluluk modelleri arasında tasarım değişiklikleri, ürünün fiyatına etki edebilir. Birçok kullanıcın severek tercih ettiği havluluk petek fiyatları, diğer ürünlere kıyasla bir tık daha yüksek fiyatlarda olabilir. Banyoda bulunan tüm havlularını tek bir yerde toplamak ve düzenli gözükmesini isteyecek kullanıcılar olabilir. Kullanıcıların tercih edebileceği havluluk sepet modeli, alandan tasarruf etmeyi sağlar. Diğer havluluk modellerine kıyasla daha uygun fiyatlarda olduğu için birçok kullanıcı tarafından severek tercih edilebilir. Her bütçeye uygun havluluk modeli bulmak oldukça kolaydır.

Havluluk Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Banyoda ya da mutfakta bulunan havlular için kullanılacak olan havluluk modellerini tercih ederken dikkat edilmesi gereken detaylar vardır. Tercih edilecek ürünün materyali ve kullanılacak olan alan en önemli detaylar arasında yer alır. Banyoda kullanılacak olan havluluk modelinin; el, ayak, yüz ve vücut gibi havluları taşıyabilen özelliklerde olması, birçok kullanıcı tarafından tercih edilme sebebidir. Montajı yapılacak olan havluluk askı aparatının yeri, önceden tespit edilmelidir. El yıkama sonrasında kullanılacak olan el havlusunun takılacak olduğu yer önemlidir. Tercih edilecek olan havluluk modelinin, havluları kaydırmayacak bir yüzeyinin olması da oldukça önemlidir. Kullanıcılar, havluluk aparatı sayesinde havlulukların rahatça montajını yapabilir. Havluluk aparatının montajı yapılırken, havluların yere değmeyecek şekilde ayarlanması, hijyen için çok önemlidir. Paslanmaz metalden üretilen havluluk modelleri, daha uzun yıllar kullanılması sebebiyle, birçok kullanıcı tarafından tercih edilir. Ev dışında havluluk tercih etmek isteyen kullanıcılar, otel tipi ürünleri de tercih edebilir. Otel tipi havluluk tercih eden kullanıcılar, ürünün sağlam olmasına dikkat etmelidir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery