Sabunluk

Sabunluk Fiyatları

2020 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Sabunluk fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Sabunluk modelleri ve Sabunluk fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Sabunluk kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Allmode, IKEA, Modatools, Primanova. 2020 adet Sabunluk fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Sabunluk Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Sabunluk markası:

En Çok İncelenen Sabunluk Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Sabunluk Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2020 Sabunluk modeli içerisinde en ucuz Sabunluk fiyatı 1.98 TL iken, en yüksek Sabunluk fiyatı 10269.49 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Sabunluk fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Sabunluk fiyatı ise 46.95 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Sabunluk Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
İrya Sedef Beyaz Sıvı Sabunluk
İrya Sedef Beyaz Sıvı Sabunluk
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Primanova Karina Sıvı Sabunluk
Primanova Karina Sıvı Sabunluk
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Tarım Kredi Elit Naturel 2 kg Zeytinyağı Sabunu
Tarım Kredi Elit Naturel 2 kg Zeytinyağı Sabunu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Sabunluk

Sabun insanların kirlerden ve mikroplardan arınmasını sağlayan bir temizlik ürünüdür. İnsanlar tarafından yüzyıllar önce keşfedilmiştir. Geçmişten günümüze kadar pek çok şekilde kullanılan sabun hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Dünyada gelişen teknolojiyle birlikte daha etkili ve çok sayıda bakım ürünleri üretilse bile sabunun yeri her zaman insan hayatında yerini korumuştur. Banyo kültürünün başlamasıyla kişisel temizlik ürünü olarak sabun kullanılmıştır. Eski zamanlardan beri kendine özgü tarzı ve kokularıyla insanların en popüler temizlik malzemesi olmuştur. Katı halde üretilen sabunlar sıvı halde de kullanılır. Sıvı sabunları kullanabilmek için bir kaba ihtiyaç duyulmuştur. Bu sebeple sıvı sabunluk üretilmeye başlanmıştır. Günlük hayatımızda hijyeni sağlamak amacıyla en çok kullanılan eşyalardan biridir. Farklı şekillerde, modellerde ve çeşitlerde sabunluklar üretilir. İnsanların ihtiyacına ve kullanım alanına göre sabunluklar satışa sunulur. Böylelikle dekoratif sabunluk çeşitleri ile banyolar ve mutfaklar süslenebilir. Çeşitli özellikte olan sabunluklar her yerde rahatlıkla bulunabilir ve seçilebilir. Sabunun bakterilerden arındırma özelliği olması sebebi ile çok kullanılması sabunluk üretimini arttırır. Çeşitli ve farklı tarzlarda sabunlukların olması insanların ihtiyacını kolaylıkla karşılar.

Sabunluk Çeşitleri

Günümüzde insanların temizlik konusunda daha fazla bilinçlenmesiyle sabunluk üretimi artmıştır. Bu sebeple çok fazla sayıda sabunluk çeşitleri ve modelleri vardır. Bu modeller genellikle kullanım şekline göre farklılık gösterir. El sabunlukları ve sıvı sabunluklar olarak satışa sunulur. El sabunundan vazgeçemeyen insanlar için üretilen farklı çeşitlerde ve modellerde el sabunlukları mevcuttur. Aynı zamanda farklı çeşitlerde sıvı sabunlukların olması ürün yelpazesinin ne kadar geniş olduğunu gösterir. Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan sabunluklar farklıdır. Bu sabunluk modelleri birkaç gruba ayrılır. İş yerlerinde kullanılan sabunluklar daha profesyoneldir. Evde kullan sabunluklar tezgah üstü sabunluk olarak tercih edilir.

Otellerde, restoranlarda, kafelerde ve bu gibi işletmelerde şık ve profesyonel olan duvara sabitlenebilen sabunluklar kullanılır. Bu sabunlukların çoğunlukla paslanmaz çelikten olması ve duvara sabitlenebilmesi önem taşır. Bazı işletmelerde tasarıma da önem verildiği görülür. Şık olması çekiciliği arttırdığı için bu ürünlerin talebi artış gösterir. Büyük işletmelerde bu ürünlerin dışında sensörlü sıvı sabunluklarda fazlasıyla kullanılır. Hijyen açısından büyük önem taşıyan bu sabunluk çeşidi, kapsamlı işletmeler tarafından daha çok tercih edilir. Küçük işletmelerde ise şeffaf sıvı sabunluklar tercih edilir. Daha ekonomik olmasından kaynaklı bu sabunluklara yönelim her zaman daha fazla olmuştur. Hem el sabunu hem de sıvı sabun kullanmak isteyen kişiler için sabunluk seti piyasaya sunulur. Sabunluk setinin fazlasıyla tercih edilme sebebi ise evler için daha ekonomik olması ve bütçeye göre çeşitlilik göstermesidir. Setlerin ürün içeriği genellikle çöp kovası, tuvalet fırçası, sıvı sabunluk, katı sabunluk ve diş fırçalıktan oluşur. Bu ürünler, set halinde satın alındığında daha ekonomik ve uyumlu olması, hem banyonuza şıklık katar hem de bütçenize kolaylık sağlar. Başka bir çeşide örnek vermek gerekirse pratiklik açısından kolaylık sağlayan vakumlu sabunluklar bulunur. Mutfak veya banyo küçük ve sabunluk koyacak yer yok ise duvara monte edilebilir. Duvarı delmeden kırmadan matkap kullanmadan fayansa yapıştırıp kullanılabilir. Aynı zamanda dirsek kumandalı sıvı sabunluklarda çeşitler arasında yerini alır. Dirsek teması ile kullanılabilen manuel kol sayesinde kolay bir şekilde sabuna ulaşılır.

Sabunluk Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Sabunluk satın alınırken ihtiyaca göre ürün çeşitliliği araştırması yapılabilir. Kullanım alanına göre seçimler yapabilirsiniz. Ürün yelpazesi geniş olmasından dolayı kolaylıkla ihtiyacınız olan her çeşit sabunluğa ulaşabilirsiniz. Ekonomik olan setlerden veya boyut olarak daha geniş olan ya da tasarım olarak kullanım yerinize uygun olan sabunluklardan seçebilirsiniz. Ayrıca kalite bazında karşılaştırmalar yapılabilir. Fiyat açısından daha ucuz olan sabunluk ile pahalı olan sabunluk arasındaki kalite farkını anlayabilmek için firma güvenilirliğine dikkat edilmesi gerekir. Kaliteli ve dayanıklı sabunluk tercih edilirken bütçenize uygun olması da önem taşır. Bu sebeple set olarak satışa sunulan sabunlukları tercih edebilirsiniz. Örneğin; depolu sıvı sabunluk her bütçeye hitap etmesinden dolayı tercih nedeni olabilir. Banyosunda renklerin uyumunu sağlamak isteyen kişilerin ihtiyacını karşılayabilecek tasarım sıvı sabunluklar ve el sabunluklar seçilebilir. Ayrıca banyolarda kullanılan banyo setleri de günümüzde ilgi odağıdır. Farklı modellerde banyo setleri seçebilir.

Sabunluk Fiyatları

Hayatımızda en çok kullandığımız eşyalardan biri olan sıvı sabunlukların fiyatlarını belirleyen birçok unsur vardır. Bu unsurlardan en önemlisi her bütçeye uygunluk göstermesidir. Ürün çeşidinin fazla olmasından dolayı birçok fiyat aralığı ile karşılaşılır. Sabunluk fiyatları belirlenirken farklı fiyat politikaları uygulanır. Sabunluğun kapasitesi, fiyat noktasında oldukça etkilidir. Fiyat araştırması yapılıp en uygun sabunluk tercihi yapılabilir. Özel tasarımlara sahip sabunluklar, standart modellere göre daha pahalıdır. Modellerin ve çeşitlerin fazla olmasından kaynaklı farklı fiyatlarla karşılaşılır. İşletmelerde kullanılan sabunluklar, evlerde kullanılan sabunluklara göre daha sağlam bir yapıya sahip olmakla birlikte fiyat olarak daha pahalıdır. Sabunluk alınırken fiyat etkeni önemli rol oynadığı için detaylı araştırma yapılması gerekir. Bütçesi kısıtlı olan kişiler için avantajlı setler tercih edilebilir. Set halinde satılan sabunluklar tek alımlara göre daha ucuzdur. Bu sebeple firmalar sabunlukları set halinde satışa sunar. Ürünlerde kullanılan malzemenin maliyetine göre fiyatlarda artış görülür. Örneğin sabunluk duvar monteli olduğunda kullanılan malzeme maliyetli olduğu için fiyatı diğerlerine göre daha pahalı olur. Bu da fiyatın daha fazla olması demektedir. Banyolarımıza şahane kokular yayılmasını sağlayan sabunlukları satın alırken özellikle kalite fiyat konusunda iyi bir şekilde araştırma yapılması gerekir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery