track source
track source

Banyo Etajeri

Banyo Etajeri Fiyatları

93 Ürün gösteriliyor.
Banyo Etajeri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Banyo Etajeri modelleri ve Banyo Etajeri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Banyo Etajeri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modatools, Aksu, Hiper, Artema, Grohe. 93 adet Banyo Etajeri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Banyo Etajeri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Banyo Etajeri markası:

En Çok İncelenen Banyo Etajeri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Banyo Etajeri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 93 Banyo Etajeri modeli içerisinde en ucuz Banyo Etajeri fiyatı 19.5 TL iken, en yüksek Banyo Etajeri fiyatı 964.24 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Banyo Etajeri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Banyo Etajeri fiyatı ise 144.6 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Banyo Etajeri Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Banyo Etajeri modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Banyo Etajeri modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Banyo Etajeri

Her birey için sığınacak bir alan olan ve kimi zaman birkaç kişi ile kimi zaman da tek başına kendinizi bulduğunuz mekanlar evlerdir. Düzen seven insanlar için kalabalık olsun olmasın hemen her şey yerli yerinde durmalı ve tüm hijyen kurallarını sağlamlıdır. Özellikle her gün kullandığınız alanlar olan mutfak ve banyolar en çok dağılan bölümler olarak karşımıza çıkar. Banyo ve mutfaklar aynı zamanda en temel ihtiyaçlarınızı karşıladığınız, temizlik ve bakım yaptığınız alanlar olarak bilinir. Bu alanların düzenini sağlamak için de etajer çeşitlerini kullanabilirsiniz. Raflı ve taşınabilir dolap çeşidini ifade eden etajer çeşitleri ile hem kendiniz hem de sevdikleriniz için daha geniş alanlar açabilir ve düzeni sağlayabilirsiniz. Mutfaktan çok banyoda kullanılan modeller arasında Banyo etajeri çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Banyo etajerlerini banyo aksesuarları grubunda inceleyebilir ve ihtiyacınız olan alanı sağlayabilirsiniz. Genellikle banyo lavabolarının altına kurulan ya da ihtiyaç duyulan diğer alanlara da monte edilebilen banyo etajerleri ile banyonuzun dekorasyonuna da katkıda bulunabilir ve kendi alanlarınızı çok daha şık ve kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. 

Banyo Etajeri Modelleri

Genellikle banyo aynasının altına monte edilen ve günlük kullanımlarınızı gözünüzün önünde tutmanız için yardımcı olan etajer çeşitleri ile modern ve şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Ayna altın bulunan ve diş fırçası, cilt temizleme jeli ya da nemlendiricilerinize en pratik şekilde ulaşabileceğiniz banyo etajerleri sayesinde hem hijyen sağlayabilir hem de kişisel bakımlarınız için çok daha kolay hareket edebilirsiniz. Yeni bir eve taşınma ve banyonuzu baştan aşağıya yenilemek gibi gibi bir fikriniz varsa banyonuz için yeterli büyüklükte bir aynaya ve etajere ihtiyaç duyabilirsiniz. Dekorasyon anlamında banyodaki bütünlüğü yakalamak isterseniz aynalı ve dolaplı modelleri tercih edebilirsiniz. Banyo etajer dolap modelleri ile de banyo lavabosunun altında raflı dolap seçeneklerini elde edebilirsiniz. Genellikle banyoda kullanılan deterjan ve temizlik malzemeleri gibi ürünler için kullanılan banyo dolaplarını aynı zamanda kirli sepeti ya da havlu ve tuvalet kağıdı gibi malzemeleri saklamak için de kullanabilirsiniz. Modeller arasında su lekesi tutmayan etajer ve dolap seçeneklerini tercih ederek temizlik işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Paslanmayan malzemeler kullanılarak üretilen modelleri tercih edebilir ve uzun süreli kullanımlar da elde edebilirsiniz. Su ile temasın çok olduğu ve neme maruz kalan alanlar olduğu için paslanmayan ve iz bırakmayan ürünleri tercih ederek kullanımınızı çok daha pratik bir hale getirebilirsiniz. Krom kaplama dolap tutma yerleri sayesinde çok daha uzun süre kullanabileceğiniz modelleri elde edebilirsiniz. Etajerin antibakteriyel özellikler taşıyan seçeneklerini de bulabilir ve hijyenik anlamda çok daha güvenli hissedebilirsiniz. Etajer yüzeyinin sekürit cam olmasını tercih ederek üzerine koyduğunuz eşyaların iz bırakmasını da önleyebilirsiniz. Aynalı banyo etajeri seçenekleri ile hem kendiniz hem de sevdikleriniz için banyonuzda yer açabilir ve kişisel eşyalarınıza çok daha kolay ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımla üretilen etajer çeşitleri arasında banyonuzla uyumlu modelleri tercih edebilirsiniz. Hem bir banyo aksesuarı hem de pratik bir kullanım sağlaması açısından oldukça güzel bir seçenek olan etajer çeşitleri ile birlikte banyonuzun düzenini sağlayabilirsiniz. Banyonuzun tasarımı ile uyumlu olan modeller arasında modern ve klasik modelleri bulabilir farklı renkteki bağlantı noktaları ile istediğiniz ambiyansı yaratabilirsiniz. 

Banyo Etajeri Fiyatları

Banyo etajer seti modellerini ve fiyatlarını karşılaştırırken öncelikle tercih ettiğiniz markaya dikkat edebilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımlarla üretilen etajer çeşitleri arasında kendiniz ve aileniz için uygun modelleri bulabilirsiniz. Hem pratik bir kullanım sağlaması hem de banyodaki düzeni sağlaması açısından önemli olan etajer çeşitlerini büyük yapı marketleri takip ederek bulabilirsiniz. Etajerin üretildiği malzemeler de fiyatlandırmanın başında gelen özellikler arasında yer alır. Klasik bir etajer yerine temizlenmesi kolay olan cam çeşitleri ile üretilen modelleri tercih edebilirsiniz. Cam yüzeyinde su izi kalmayan ya üzerinde konulan malzemelerin izlerini tutmayan modelleri tercih ederek temizlik için ayırdığınız vakti azaltabilirsiniz. Aynalı modelleri tercih ederek daha uyumlu modelleri bulabilir, dolap ve etajer takımlarını tercih ederek de çok fazla eşya için yer sağlayabilirsiniz. Tek bir raf olarak tercih ettiğiniz modeller ile kıyaslandığında aynalı ve dolaplı modeller için daha yüksek rakamlar ödeyebilirsiniz. Ayrıca ayna ve dolabın da malzemelerini ve özelliklerini değerlendirerek fiyat farklılıklarının sebeplerini öğrenebilirsiniz. Suya ve neme karşı dayanıklı modeller, iz bırakmayan seçenekler için fiyatların yükseldiğini görebilirsiniz. 

Banyo Etajeri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmelisiniz?

Banyo ayna etajeri satın alırken dikkat etmeniz gereken özellikler arasında öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekir. Banyonuzun ölçülerini tam olarak bilmeli ve ihtiyacınızdan daha büyük modelleri tercih etmekten sakınarak gelecekteki ihtiyaçlarınız için de alan açabilirsiniz. Banyonuzun alanını doğru kullanarak hem düzeni sağlayabilir hem de banyodaki ferahlığı yakalayabilirsiniz. Su ile temasın fazla olduğu ve yoğun nem altında da bulunabilen banyolarınızda seçtiğiniz mobilyaların kaliteli olmasına, paslanmaz malzemeler kullanılmasına ve mümkünse su izi bırakmayan modeller olmasına dikkat edebilirsiniz. Eğer aynalı ve dolaplı etajer modellerini tercih edecekseniz banyonuzun dekorasyonuna uyması açısından banyo fayanslarını, seramikleri, paspas ve aksesuarlarınızı da düşünerek karar vermelisiniz. Etajerin genişliği, lavabo ile ayna arasındaki duruşu gibi detaylara da dikkat etmeli ve ihtiyaçlarınızdan fazlasını tercih etmemelisiniz. Dolabın yerden yüksekliğine dikkat etmeli ve kullanacak kişi sayısı ile bu kişilerin kullanım kolaylığını da düşünmelisiniz. Lavabo altı seçeneklere ek olarak boy dolabı modellerini de bulabilir ve dekorasyonu sağlamak adına takım halinde satın alabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery