track source
track source

Banyo Aksesuar Seti

Banyo Aksesuar Seti Fiyatları

2095 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Banyo Aksesuar Seti fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Banyo Aksesuar Seti modelleri ve Banyo Aksesuar Seti fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Banyo Aksesuar Seti kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Taç, Allmode, Karaca, Confetti. 2095 adet Banyo Aksesuar Seti fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Banyo Aksesuar Seti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Banyo Aksesuar Seti markası:

En Çok İncelenen Banyo Aksesuar Seti Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Banyo Aksesuar Seti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2094 Banyo Aksesuar Seti modeli içerisinde en ucuz Banyo Aksesuar Seti fiyatı 1.7 TL iken, en yüksek Banyo Aksesuar Seti fiyatı 20714.13 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Banyo Aksesuar Seti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Banyo Aksesuar Seti fiyatı ise 176.72 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Banyo Aksesuar Seti Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Kılıç 10489 Pembe 5'li Banyo Seti
Kılıç 10489 Pembe 5'li Banyo Seti
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Miniso 200041011 Mavi Penguen Banyo Süngeri
Miniso 200041011 Mavi Penguen Banyo Süngeri
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Banyo Aksesuar Seti

Yeni ev kuran ya da evinde yenilik isteyen birçok kullanıcı küçük dokunuşlarla şıklığı yakalamak ister. Evde kullanılan birçok küçük malzeme ile yaşadığınız alana renk katmanız mümkündür. Banyonuzu renklendirmek için yeni bir banyo aksesuar seti ideal olabilir. Birden fazla renk ve tasarıma sahip olan bu setler banyonuz ile uyum sağlayacak şekilde hazırlanır. Ürünler  küçük ve büyük boyutlu yapıları ile her alana uyum sağlar. Sade parçalardan hoşlanan kullanıcılar için işleme detayının bulunmadığı ürünler ön plana çıkar. Banyosunda renk karmaşası yerine tek rengin hakimiyeti ile uyum sağlamak isteyen kullanıcılar olabilir. Tüm renklerin açık ve kapalı tonları sayesinde aradığınız sadeliğe  zahmetsizce ulaşırsınız. Banyo aksesuarları seti kullanıcı ihtiyacı ve beklentisi göz önünde bulundurularak tasarlanır. Dar alanlarda çok fazla yer kaplamaması için ergonomik tasarımlar hazırlanır. Setlerin içeriği markaya ve kullanıcının ihtiyacına göre değişiklik gösterir. Genel olarak banyo setleri 3’lü ya da 5’li şekilde kullanıcı karşısına çıkar. Ürünler metal,plastik ve benzeri ham maddelerin bir araya gelmesiyle hazırlanır. 

Banyo Aksesuar Seti Çeşitleri ve Özellikleri

Her kullanıcının ev dekorasyonundaki tercihleri farklı olabilir. Odalardaki dekorasyon seçenekleri kadar banyo da önemlidir. Çoğu kullanıcı banyosuyla bütünlük yaratacak banyo setleri almak ister. Banyo setleri çeşitli metallere yapılan işleme şekliyle evinizdeki yerini alır. Genelde birçok kullanıcı banyo aksesuarlarının uzun ömürlü olmasını ister. Çelik banyo setleri tercih ederek daha uzun süre aynı ürünü kullanmış olursunuz. Banyosunda şıklığından ödün vermeyen kullanıcılar için ekstra işlemeli ürünler sunulur. Ürünler üzerine eklenen renkler zamanla aşınmalara ve solmalara karşı dayanıklıdır. Her kullanıcının banyo setlerinden beklediği renk farklı olabilir. Koyu renklerin hakim olduğu bir banyo tercih eden kullanıcılar için gri, kahverengi, bordo, siyah ve  lacivert renkler sunulur. Setlerin içeriğindeki ürünler markalara ve modellere göre değişiklik gösterir. Banyo seti 5’li olduğunda genelde içerisinde çöp kovası, sıvı sabunluk, diş fırçalık kabı, katı sabunluk ve tuvalet fırçası bulunur. Set sayısı arttığında içeriğindeki ürünler çeşitlilik ve sayı açısından farklılık gösterir. Banyo setleri 10’luya kadar yükselebilir, bu durumda ürün fiyatı da artış gösterebilir. Ürünler birden fazla metal kullanılarak hazırlanır. Seçtiğiniz ürün malzemesine göre kullanım süresi uzayıp kısalabilir. Mermer desen şıklığını banyosuna taşımak isteyen kullanıcılar için gerçek mermer ve mermer efektli tasarımlar sunulur. Tek renkli ürünler yerine karma modeller arayan kullanıcılar düşünülerek farklı ürünler hazırlanır. Banyonuzun fayansları uyum sağlayan renkli banyo setleri sayesinde aradığınız şıklığı zahmetsizce yakalarsınız. Küçük alanlar için daha ergonomik ürünler arayan kullanıcılar olabilir. En dar alanlarda dahi kolayca yer bulan 3’lü banyo seti ile hoş bir kombin yaparak alandaki darlığı kamufle edersiniz. Ürünlerin boyutlara tercih ettiğiniz markaya ve modele göre değişiklik gösterebilir. Çelik ve krom banyo setler ile uzun ömürlü bir kullanım sağlarsınız. Zamana meydan okuyan sağlam yapısının yanı sıra şıklığıyla da göz kamaştırır. Set içerisinde yer alan klozet fırçası ile en zorlu kirlerin dahi üstesinden gelirsiniz. Derin çöp kovaları tercih ederek sık sık çöp boşaltma sorununun önüne geçersiniz. Kir ve toz tutmayan banyo setleri sayesinde kolay ve pratik bir temizlik sağlarsınız.

Banyo Aksesuar Seti Fiyatları

Kullanıcılar banyosuna renk katmak için banyo setlerini zamanla değiştirmek ister. Her kullanıcı hayalindeki tasarıma sahip olurken birçok ayrıntıya dikkat eder. Ürünün kalitesi, modeli ve kullanımı gibi faktörler bunun başında gelir. En son aşamada ise çoğu kullanıcı için fiyat kısmı önem kazanır. Her bütçeye uygun çözümler sunan banyo setlerinin fiyatları birçok faktöre göre değişiklik gösterir. Çelik banyo aksesuarları ile çeşitli plastik malzemelerden elde edilen ürünlerin fiyatı aynı olmayabilir. Daha dayanıklı olan çelik ürünler yüksek fiyata sahip olabilir. Üretici firma ve ürünün kalitesi fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer alır. Banyo setlerinin kalitesi arttığında bu durum fiyat hanesinde de artışlara neden olur. Piyasaya yeni sürülen bir modelle daha önceden beri satılan ürünün fiyatı aynı olmayabilir. Yeni satışa sunulan ürünler diğerlerine kıyasla daha yüksek fiyata sahip olabilir. Banyo seti en ucuz nerede diyen kullanıcılar ürün seçimi yapmadan önce Cimri.com’da fiyat karşılaştırması yapabilir. 

Banyo Aksesuar Seti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yeni bir banyo aksesuar seti alırken birçok kriteri göz önünde bulundurarak en doğru ürünü seçmek istersiniz. Marka ve model tercihi yapmadan önce beklentilerinizi belirlemek daha doğru kararlar vermenizi sağlar. Banyo setlerinin banyonuzla uyum sağlamasını istiyorsanız ortamdaki fayans renklerinden ilham alarak seçim yapabilirsiniz. Her marka farklı ürün ve fiyat seçeneğiyle karşınıza çıkar. Ürünlere fiyat performans karşılaştırması yaparak sağlıklı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Bazı kullanıcılar tek seferde aldığı seti uzun süre kullanmak ister. Banyo setinizi çelik ya da kromdan yapılmış ürünler arasından seçerek kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Evindeki şıklığı banyosuna da taşımak isteyen kullanıcılar için banyo aksesuar seti aynalı versiyonu ideal olabilir. Ürünler çeşitli boyutlarda kullanıcı karşısına çıkar. Banyonun boyutlarını göz önünde bulundurarak küçük ya da büyük setler tercih edebilirsiniz. Banyo setlerinin sayısı markalara göre değişiklik gösterebilir. Siz ihtiyacınızı belirleyerek set içeriğini artırıp azaltabilirsiniz. Dar banyolarda alan sıkıntısı yaşamamak için 3’lü ya da 5’li modelleri tercih edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery