Klozet Fırçası

Klozet Fırçası Fiyatları

466 Ürün gösteriliyor.
Klozet Fırçası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Klozet Fırçası modelleri ve Klozet Fırçası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Klozet Fırçası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Efor, Modatools, IKEA, Primanova. 466 adet Klozet Fırçası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Klozet Fırçası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Klozet Fırçası markası:

En Çok İncelenen Klozet Fırçası Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Klozet Fırçası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 466 Klozet Fırçası modeli içerisinde en ucuz Klozet Fırçası fiyatı 3.75 TL iken, en yüksek Klozet Fırçası fiyatı 16663.42 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Klozet Fırçası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Klozet Fırçası fiyatı ise 68.23 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Klozet Fırçası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Klozet Fırçası

Modern dünyanın değişmesi ve gelişmesiyle günlük hayattaki ürünler ve alışkanlıklar da değişir. Fakat değişmeyen tek şey hijyene verilen önemdir. Banyo temizliği sağlık için oldukça önemlidir. Banyo ve klozetlerde hijyeni sağlayan birçok unsur bulunur. Bu unsurlardan en önemlisi günlük hayatta sıkça kullanılan tuvaletin temizliğidir. Günümüzde gelişen teknolojiyle beraber tuvalet modelleri de oldukça değişkenlik gösterir. Alaturka tuvaletlerin yanı sıra klozetler de çok sık kullanılır. Tuvalet şekilleri farklı olsa da temizlemek için tercih edilen malzemeler sabit kalır. Tuvaletlerin temizliği için kullanılan en önemli malzeme klozet fırçası olur. Klozet fırçaları, evinizdeki mikrop ve bakterilerin en yoğun bulunduğu yer olan tuvaletleri temizlemek için üretilmiş temizlik aletleridir. Tuvaletleri temizlemenize ve daha hijyenik ortam oluşturmanızı sağlayan bu ürün, tuvalet hijyeninin sağlanmasında büyük rol oynar. Bu sayede olası sağlık sorunlarını da büyük ölçüde engeller. Kullanıma bağlı olarak oluşan mikropların biriktiği tuvalet fırçası sık sık değiştirilmelidir. Sağlık ve hijyen açısından önemli olan tuvalet fırçaları birçok farklı modelde ve özellikte üretilir. 

Klozet Fırçası Modelleri

Klozet fırçaları, hijyen açısından önemli olduğu kadar görüntü açısından da önemlidir. Farklı tasarıma sahip tuvalet fırçaları sayesinde banyo konseptinize uyumlu birçok seçenek bulunur. Her zevk ve banyo tasarımına uygun tuvalet fırçası modelleri mevcuttur. Tuvalet fırçaları plastik, krom, metal, seramik veya silikon gibi birçok farklı materyallerden üretilir. Bazı özellikleri ile öne çıkan tuvalet fırçaları kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilir. Krom tuvalet fırçaları, paslanmaz çelik yapısı sayesinde kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilir. Kapaklı ve kapalı olarak durabilen tuvalet fırçaları hijyen açısından daha kullanışlıdır. Bu tuvalet fırçası modelleri, aynı zamanda fırçada biriken suyun oluşturduğu kötü kokuları da engeller. Bu sayede birçok kullanıcı tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Kaydırmaz alt tabanlı tuvalet fırçaları sayesinde banyoda oluşabilecek olası kazaların önüne geçilir. Sert plastiklerden üretilen klozet fırçası modelleri dayanıklılıkları ile ön planda bulunur. Genellikle plastik modellere uygulanan baskılı figürler, banyonuza oldukça estetik bir görünüm kazandırır. Renk skalası oldukça geniş olan klozet temizleme fırçası modelleri, koyu renkleri ile banyoya şık bir görünüm sağlar. Banyonuza uygun olarak seçilen renk ve modeldeki klozet fırçaları sayesinde hoş bir dizayn yaratılabilir. Tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla, tüm klozet fırçası modelleri çeşitli boylarda üretilir. Uzun ya da kısa saplı seçenekleri sayesinde kullanıcıların kolay kullanım sağlar. Yalnızca işlevselliği değil şık görüntüleri ile de farklılık gösteren bu ürünler, iç mekanın tasarımını olumlu yönde etkiler. Siyah ve kırmızı gibi koyu renklerin hakim olduğu banyo tasarımına gri, beyaz renkte bir tuvalet fırçası oldukça uyumlu olabilir. Bambudan üretilen tuvalet fırçaları genellikle suya dayanıklıdır ve doğal kahve tonları ile kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Dekoratif bir aksesuar olarakta kullanılan tuvalet fırçası seti; çöp kovası, diş fırçalık ve sabunluk olarak set halinde üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Çocuk tuvaletleri için özel tasarlanıp üretilen, hayvan veya meyve deseni baskılı tuvalet fırçası setleri çocuklar tarafından oldukça beğenilir. Bu sayede çocuklar tuvalet alışkanlıklarını daha hızlı edinir. 

Klozet Fırçası Fiyatları

Banyoda ve tuvalette önemli bir role sahip olan tuvalet fırçaları her bütçeye uygun fiyatları ile satışa sunulur. Banyonun dizaynına göre uygun bir şekilde seçilecek olan tuvalet fırçaları markalarına, üretim materyallerine ve modellerine göre fiyat farklılıkları içerir. Klozet fırçalarının, fırça kısmı ve sap kısmının kalitesi oldukça önemlidir. Kullanım ömrüne bağlı olarak tuvalet fırçası fiyatları oldukça değişkendir. Seramik veya krom gibi güçlü materyallerden üretilmeyen tuvalet fırçalarının kullanım ömürleri oldukça kısadır. Klozet fırça takımı, genellikle tek satılan klozet fırçasına göre daha avantajlı olabilir. Takım modelleri ekonomik olarak bütçeye katkı sağlar. Sağlık ve hijyen açısından kapağı kapalı olan tuvalet fırçası modellerini tercih eden kullanıcılar daha yüksek fiyatlar ile karşılaşabilir. Porselen ve türevi materyallerden üretilmiş olan şık tuvalet fırçası setleri, banyoda hijyeni ve şıklığı bir arada sunar. Düz ve sade renklerde olan klasik klozet fırçası modelleri, desenli ve renkli olan modellere kıyasla daha uygun fiyatlarda bulunur. Ayrıca tuvalet fırçası porselen modelleri daha uzun ömürlüdür. 

Klozet Fırçası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Klozet fırçası tercih ederken öncelikle banyonun tasarımına ve renk uyumuna uygun bir model seçilmesi gerekir. Aynı zamanda banyoda kullanılan diğer aksesuarların yapıları ile de uyumu göz önünde bulundurulması gerekir. Banyolarında ve doğallıktan yana olan kullanıcılar genellikle kendinden desenli ürünleri tercih edebilir. Hijyen açısından kapağı kapalı modelleri tercih etmek sizin ve ailenizin sağlığı için oldukça önemli detaylar arasında yer alır. Tuvalet fırçası plastik modelleri kolay temizlenebilir ve üzerindeki baskılar kullanım ömrüne bağlı olarak daha uzun sürede deforme olabilir. Seramik klozet fırçası modelleri genellikle daha uzun ömürlüdür. Ancak seramik kırılabilir bir materyal olması sebebi ile kullanım esnasında dikkat edilmesi gerekir. Banyosunda paslanmaz bir klozet fırçası modeli tercih etmek isteyen kullanıcılar, kromdan üretilen paslanmaz özelliği belirtilmiş olan ürünleri tercih edebilir. Her zevk ve banyo tasarımına uygun olan klozet fırçası modellerini cimri.com’dan kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery