track source
track source

Çöp Kovaları

Çöp Kovaları Fiyatları

1980 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Çöp Kovaları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çöp Kovaları modelleri ve Çöp Kovaları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çöp Kovaları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Allmode, Bigpoint, Euro Flora, Fantom. 1980 adet Çöp Kovaları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Çöp Kovaları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Çöp Kovaları markası:

En Çok İncelenen Çöp Kovaları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Çöp Kovaları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1980 Çöp Kovaları modeli içerisinde en ucuz Çöp Kovaları fiyatı 5.91 TL iken, en yüksek Çöp Kovaları fiyatı 14681.98 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Çöp Kovaları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Çöp Kovaları fiyatı ise 126.78 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Çöp Kovaları Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Çöp Kovası

Çöp kovası çeşitleri sayesinde evlerinizde ya da ofislerinizde hijyen sağlayabilir, sokaklarda toplum sağlığını kontrol altına alabilir ve hayatınızı çok daha yüksek standartlarda devam ettirebilirsiniz. İnsanoğlu hayatının her alanında atık çıkaran bir canlı türüdür. İnsanlar toplu halde yaşayan bir canlı türü olduğu için ve aynı zamanda  yeryüzünde en çok ve çabuk üreyen canlı türü olduğundan nüfusu yüksek olduğu için atıklarını da kontrol altında tutmak zorundadır. Bu düzeni sağlamak için de en çok kullanılan gereçlerden biri çöp kovası çeşitleridir. Çöp kovası çeşitleri sayesinde farklı büyüklüklerde ve farklı modellerde çöp kovası çeşitleri elde edebilir ve kullanımlarınızı da göz önünde bulundurarak tercih yapabilirsiniz. Genellikle kapalı ortamlarda çöplerin geçici olarak muhafaza edilmesini sağlayan çöp kovası çeşitleri aynı zamanda farklı sektörlerde de çöplerin birikmesini sağlayan gereçlerdendir. Bu anlamda ev ve iş yeri kullanımlarının yanı sıra tıbbi ve kimyasal atıklar için kullanılan modelleri de bulabilir ve çevreniz için çok daha güvenli bir ortam sağlayabilirsiniz. 

Çöp Kovası Çeşitleri

Çöp kovası çeşitleri arasında en sık karşılaşılan modeller ise ev içi kullanımlarıdır. Farklı tasarımlarla evlerin farklı bölümlerinde kullanılan modeller arasında ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun modelleri kolaylıkla tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen modeller arasında çöp kovası yuvarlak seçeneklerini tercih edebilir ve farklı boyutlarda kapaklı ya da basmalı modeller bulabilirsiniz. Çöp kovası modellerinin farklı boyutlarını litre cinsinden değerlendirebilir ya da mini, küçük, orta, büyük, herkül ve jumbo boy seçeneklerini bulabilirsiniz. Yuvarlak çöp kovası modelleri de dahil olmak üzere farklı tasarımları tercih edebilir ve basmalı, pedallı, raylı modelleri bulabilir, dolap içi kullanımları tercih edebileceğiniz gibi dış mekan için uygun modelleri de bulabilirsiniz. Modeller arasında üstten basmalı çöp kovası modellerini inceleyebilir ve dolap içi modeller arasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dolap içine monte edilen üstten basmalı çöp kovası modelleri ile konforlu ve pratik kullanım sağlayabilirsiniz. Çöp kovası sensörlü modelleri ile de ellerinizi kullanmadan, çöp kovasına dokunmadan kullanım sağlayabilirsiniz. Özellikle toplu alanlarda kullanım için tercih edilen bu model sayesinde çöp kovası ile teması sıfıra indirerek maksimum hijyen sağlayabilirsiniz. Çöp kovası pedallı modelleri en çok kullanılan modeller arasında yer alan seçeneklerdir. Genellikle ayaklarınız yardımıyla pedalına basılarak kapağının açılması ile kullanılan pedallı modeller sayesinde de ellerinizdeki çöpleri bırakmayarak ve çöp kovası ile çöplerin temasını önleyerek kullanım sağlayabilirsiniz. Çöp kovası raylı modelleri ile dolap içi kullanılan bir başka modele sahip olabilirsiniz. Çöp kovasının montajına bağlı olarak dolap kapağının açılması ile ya da çöp haznesinin çekilmesi ile kapağın açılmasını mümkün hale getiren raylı modeller sayesinde dolap içinde çok geniş alanlar yaratabilirsiniz. Çöp kovası tezgah üstü modeller ile genellikle daha küçük boyutlu seçenekleri elde edebilirsiniz. Tezgah üstü modellerle farklı tasarımlar elde edebilir ve dilerseniz evinizin diğer bölümlerinde de rahatlıkla kullanım elde edebilirsiniz. Çöp kovası tezgah altı modelleri ile dolap içi modeller bulabilir ya da tezgah altına yerleştirebileceğiniz seçenekleri tercih edebilirsiniz. Çöp kovası tekerlekli modeller ile de bulunduğunuz ortamda en rahat kullanabileceğiniz yeri kendiniz belirleyebilir ve çöp kovasını hareket ettirebilirsiniz. 

Çöp Kovası Fiyatları

Çöp kovası fiyatları değerlendirildiğinde öncelikle hangi alanda kullanılan modeller tercih ettiğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Modeller arasında ev ve ofis içinde mutfak ve banyo kovaları bulabilir ya da endüstriyel çöp kovalarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu anlamda endüstriyel çöp kovası modelleri için daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Çöp kovası modelleri arasında fiyat farklılıklarını belirleyen özellikler arasında öncelikle seçilen modelin boyutları gelir. Boyutları arasında mini boylar ya da tezgah üstü modeller için daha uygun fiyatlar ödeyebilirsiniz. Fiyatların belirlenmesinde boyutlar kadar önemli olan bir başka etken de çöp kovasının modeli ve tasarımıdır. Çöp kovası modelleri arasında dolap içi, raylı, pedallı, basmalı ve sensörlü modelleri bulabilir ve plastik ya da metal modelleri tercih edebilirsiniz. Kullanılan malzemenin plastik olması da metal modellere göre çok daha uygun fiyatlarla karşılaşmanızı sağlayabilir. Çöp kovası kapaklı modeller arasında bulabileceğiniz farklı kullanım modelleri sayesinde hem kendiniz için pratik bir kullanım sağlayabilir hem de çevreniz için çok daha hijyenik bir ortam sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve tasarımla sunulan modeller için de tasarım detaylarına göre fiyat farklılıkları ile karşılaşabilirsiniz. 

Çöp Kovası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çöp kovası modelleri arasında seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken özellikler arasında öncelikle kullanım alanını belirlemek gelir. Kullanım alanını belirleyerek boyut ve tasarım olarak çok daha doğru kararlar verebilirsiniz. Ortamda bulunan kişi sayısı ile de doğru orantılı seyreden boyut ve fiyatlar arasında kendiniz için en uygun kararı verebilmek için bu faktörleri değerlendirmelisiniz. Kağıt, yemek ve ambalaj atıklarınız için de model seçimi yapmalısınız. En yaygın kullanımında mutfakta kullanılan modeller arasında tezgah üstü mü yoksa tezgah altı ya da dolap içi modelleri mi tercih edeceğinize karar verebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamın genişliği ve ihtiyaç duyduğunuz çöp kovasının modeline göre karar verebilirsiniz. Banyoda kullanacağınız modeller için de set şeklinde modeller tercih edebilir çöp kovası ve kağıtlık setleri ile yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. Çöp kovası modelleri genellikle plastik ya da metal modellerden oluşur. Bu seçenekler arasında uzun ömürlü bir kullanım sağlamak adına metal modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak metal modellerin paslanmaz malzemelerle üretilmesine dikkat etmelisiniz. Ayrıca çöp kovasını içinin kolayca çıkarılıp temizlenebilir olmasına dikkat etmeli ve maksimum hijyen için sık sık çöp kovasının temizliğini sağlamalısınız. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery