track source
track source

Diş Fırçalık

Diş Fırçalık Fiyatları

608 Ürün gösteriliyor.
Diş Fırçalık fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Diş Fırçalık modelleri ve Diş Fırçalık fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Diş Fırçalık kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Primanova, Modatools, IKEA, Prima. 608 adet Diş Fırçalık fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Diş Fırçalık Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Diş Fırçalık markası:

2021 yılı Diş Fırçalık Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 608 Diş Fırçalık modeli içerisinde en ucuz Diş Fırçalık fiyatı 1.95 TL iken, en yüksek Diş Fırçalık fiyatı 5782.88 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Diş Fırçalık fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Diş Fırçalık fiyatı ise 46.67 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Diş Fırçalık Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Diş Fırçalık

Diş fırçalıkları, temiz ve hijyenik bir alanda bulunması gereken diş fırçalarının korunmasında etkin rol oynayan önemli banyo aksesuarlarının başında gelir. Hem diş fırçalarının temizlik ve hijyen bakımından düzenli bir yerde bulunmasını hem de bunun yanı sıra banyolarda düzen sağlanmasına  yardımcı olan ürünlerdir. Diş macunu ve diş fırçanızı bir arada tutmanıza olanak sağlayan diş fırçalıkları lavabonun önünde oluşacak karmaşanın da engellenmesine yarar. Kişi sayısına göre farklı büyüklüklerde ve her zevke hitap edecek tasarımlarda üretilen diş fırçalıkları sayesinde banyonuzun kullanımını daha işlevsel bir hale getirebilirsiniz. Diş fırçalıkları farklı markaların ürettiği çeşitli modellere göre kullanıcıya alternatif sunar. Bu alternatiflerden biri ise duvara monte edilen diş fırçalık ürünleridir. Bu ürünler vakumlu ya da vidalı olabilirler. Birbirinden farklı modellerle çeşit çokluğunda bulunan diş fırçalık seti arasından siz de ihtiyacınıza uygun olacak büyüklükte ve sevdiğiniz bir tasarımda olan modeli tercih edebilirsiniz. Bu sayede banyonuzu daha organize bir şekilde düzenleyebilirsiniz .

Diş Fırçalık Modelleri

Diş fırçalık modelleri yerleştirilecek diş fırçası sayısına ve diş macununun muhafaza edilme alanına göre çeşitli şekillerde üretilir. Bazı diş fırçalık modelleri diş macunu sıkacağı aparatına da sahiplerdir. Bu modeller diş macunu tüpünü özel ve sabit bir haznede muhafaza eder ve macunun tasarruflu bir şekilde kullanılmasına olanak sağlar. Bu aparata sahip diş fırçalık modellerini kullanan kişiler hem tasarruf eder hem de macunun doğru sıkılma miktarını öğrenmiş olur. Özellikle çocuğu olan ailelerin bu aparatlardan oluşan diş fırçalık modellerini kullanmaları önemlidir. Diş fırçalık modelleri farklı tasarımlarda bulunur. Görünüşleri birbirinden farklı olan modellerden en çok bilinen ürün ise metal diş fırçalık modelleridir. Bu modeller düşme gibi etkiler yaşanacağı zaman kırılmaz ve deforme olmaz. Genellikle sıklıkla tercih edilen bir diğer model ise porselen diş fırçalık modelleridir. Bu modeller banyonuzda hem şık bir görünüm sağlar hem de banyonuzda bulunan mobilyalarla uyumlu olacağı için dekorasyon konusunda bir bütünlük sağlar. Aynı zamanda farklı modellerde askılı diş fırçalık ürünleri de bulmak mümkündür. Bu model sayesinde de diş fırçaları birbirine temas etmez ve daha temiz ve hijyenik bir şekilde kullanım kolaylığı yaşayabilirsiniz. Kalabalık aileler için özellikle tercih edilen bu ürünler diş fırçalarının daha çabuk kurumasına ve hijyenik olmasına olanak sağlar. Diş fırçalarınızı diş macunu ile birlikte bir arada tutan diş fırçalık kutusu genellikle bardak şeklinde imal edilen modellerdir. Bu modellerin birçoğunda diş macunu için ayrı bir yer bulunan aparatlar kullanılır ve bu aparatlar daha organize bir şekilde yararlanmanızı olanak sağlar. Çocuğunuza diş fırçalama alışkanlığını kazandırmak istiyorsanız görselliğin ön planda olduğu ve çocukların hoşuna gidecek modellerden tasarlanan diş fırçalık modellerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünün otomatik diş fırçalı şeklinde olması da çocuğunuzun kullanım açısından daha kolay bir şekilde erişebilmesine olanak sağlar. Bu ürün sayesinde de ekstradan macun israfının önüne geçmiş olursunuz. Kapaklı diş fırçalık estetik açıdan da önemlidir. Banyonuzun genel dekoruna uygun bir model seçmeniz bu açıdan da önemlidir. 

Diş Fırçalık Fiyatları

Diş fırçalık fiyatları diğer pek çok aksesuar ürünlerinde olduğu gibi kapasite ve ürünün tasarımına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Diş fırçalıklarının fiyatlarını etkileyen en önemli unsurların başında ürünün işlevi gelir. Örneğin otomatik diş fırçalığı diğer manuel kullanım diş fırçalıklarına nazaran biraz daha yüksek  fiyatlarda bulunabilir. Pek çok farklı markaların ürettiği diş fırçalıkların yanı sıra  önemli diş macunu üreticileri tarafından da tasarlanan diş fırçalık modelleri bulunur. Diş fırçalık modellerinden yerli üretim ile elde edilmiş ürünler diğer markalara nazaran biraz daha uygun fiyatlarda kullanıcının beğenisine sunulur. Diş fırçalık modellerinde fiyatlar ürünün kullanıcıya sağladığı kullanım kolaylığına göre de değişiklik gösterir. Plastik diş fırçalık modelleri diğer modellere göre de daha uygun fiyatlı bulunabilir çünkü kırılmaz özelliği sayesinde ekstradan alışveriş zahmetinde bulunmanıza engel olur. Ahşap diş fırçalık modelleri ise sıklıkla tercih edilmemesine rağmen banyoda dekorasyon konusunda önemli bir yere sahiptir. Birbirinden farklı tasarımlarla üretilen  diş fırçalıkları arasından birini tercih etmek ve fiyatı konusunda bilgi sahibi olmak için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Diş Fırçalık Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Diş fırçalık modellerinden birini tercih ederken banyoda ihtiyacınız olan sayı adedinde fırçanızın sığabileceği bir modele yönelmeniz önemlidir. İhtiyacınız olan depolama alanını ve daha hijyenik bir diş fırçalarına sahip olmak için diş fırçalık ürünleri arasından banyonuzun genel dekorasyonuna uygun bir ürünü de tercih edebilirsiniz. Özellikle çocuğu olan aileler diş fırçalık  modellerinden birini tercih etmeden önce ürünün diş macunu aparatına sahip olup olmadığına dikkat etmesi önemlidir. Diş macunu aparatına sahip olan modeller hem tasarruf yapmanızı hem de bu tasarruf sayesinde bütçenize korumanıza olanak sağlar. Eğer lavabonun üst kısmında bir mobilya yoksa yada mobilyanın üstünde yer bulunmuyorsa duvara asma aparatı olan cam diş fırçalık modellerini tercih etmeniz daha doğru olur. Vakumlu diş fırçalık modelleri çivi yardımı ile asılan diş fırçalık modellerine nazaran daha pratik ve kolay bir montaj sağlar. Eğer çocuğunuzun diş fırçalama alışkanlığına sahip olmasını istiyorsanız çeşitli desenlerde ve alternatiflerle üretilen diş fırçalık modellerinden çocuğunuzun hoşuna gidecek tasarımla imal edilmiş bir modeli satın alabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery