track source
track source

Diş Macunları

Diş Macunları Fiyatları

1928 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Organik
Diş Macunları fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Dudak Bakımı / Koruyucu Fiyatları
 • Dudak Kalemleri Fiyatları
 • Duş Jelleri ve Banyo Köpükleri Fiyatları
 • El Bakımı Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Diş Macunları Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Diş Macunları markası:

  2021 yılı Diş Macunları Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  21 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1928 Diş Macunları modeli içerisinde en ucuz Diş Macunları fiyatı 3.0 TL iken, en yüksek Diş Macunları fiyatı 415.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Diş Macunları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 21 Haziran 2021 tarihinde ortalama Diş Macunları fiyatı ise 29.99 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Diş Macunları Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Ürün Görseli Hazırlanıyor
  Parodontax Florürlü Diş Macunu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Diş Macunları

  Ağız ve diş sağlığı oldukça önemlidir. Doğru bir şekilde ağız ve diş temizliği yapıldığında pek çok rahatsızlığın da önüne geçilebilir. Ağız ve diş temizliği için diş macunları vazgeçilmezdir. Pek çok farklı aromaya sahip diş macunu çeşitleri arasından dilediğiniz bir tanesini seçebilir ve dakikalar içerisinde tertemiz dişlere kavuşabilirsiniz. Piyasada birbirinden başarılı pek çok diş macunu markası olması tüketicilerde karar verme sıkıntısı yaşatabilir. Düzenli olarak gerekli miktarda diş macunu kullanarak hayal ettiğiniz bembeyaz dişlere kavuşmanız mümkündür. Diş macunlarının genellikle mentollü çeşitleri tercih edilse de son dönemlerde pek çok farklı aromaya sahip diş macunları da üretilmeye başlanmıştır. Eğer çocuğunuz için bir diş macunu satın almak istiyorsanız çocuk diş macunu seçeneklerine göz atabilirsiniz. Çocuk diş macunları, çocuklara diş fırçalama alışkanlığı edindirmek amacıyla çok daha tatlı olarak üretilir. Diş macunun tadı ve kokusunu seven çocuklar çok daha kolay bir şekilde diş fırçalar. Çocuklara diş fırçalama alışkanlığı edindirmek de oldukça önemlidir çünkü çocukken kazanılan alışkanlıklar hayat boyu devam eder.

  Diş Macunu Çeşitleri

  Piyasada birbirinden farklı özelliklere sahip pek çok farklı aromada diş macunu bulunur. Bu diş macunları arasından hoşunuza gidebilecek olanları tercih edebilirsiniz. Diş macunları genel olarak ikiye ayrılabilir; temizleyici özellikteki diş macunları ve beyazlatmaya yönelik diş macunları... Eğer dişlerinizi birkaç ton beyazlatmak istiyorsanız beyazlatma özelliğine sahip diş macunlarını tercih edebilirsiniz. Diş macunu Parodontax markası tüketiciler tarafından en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir. Parodontax diş macunu dil ve diş sağlığınızı korumak amacıyla üretilmiş piyasadaki en iyi markalardan bir tanesidir. Gün içerisinde yediğiniz yemekler dişlerin üzerinde kalıntılar bırakır ve bu kalıntıları en iyi şekilde temizlemek için de diş macunu kullanmak gerekir. Diş yapınıza göre seçeceğiniz bir diş fırçası ile fırçaladığınızda da oldukça iyi bir temizlik sağlayabilirsiniz. Kendi zevkinize uygun diş macununu markaya ait 7 diş macunu seçeneği arasından seçebilirsiniz. Bu seçenekler arasında beyazlatıcı, florürlü, ultra temizlik, tam koruma, ferahlık, tam koruma beyazlatıcı, bitkisel ferahlık çeşitleridir. Diş macunu Colgate markası da piyasada öne çıkan markalar arasında yer alır. Markaya ait onlarca diş macunu çeşidi arasından bir tanesini seçebilirsiniz. Colgate diş macunu kömürlü seçeneği son dönemlerde sıklıkla tercih edilen çeşitlerden bir tanesidir. Colgate aktif kömür diş macunu yumuşak mikro partikül içeriğiyle dişleriniz üzerindeki lekeleri temizler aynı zamanda markanın bu ürününün diş yüzeyindeki lekeleri %100’e kadar yok ettiği kanıtlanmıştır. Diş macunu Signal markası da diş macunu piyasasında en çok tercih edilen markalar arasında yer alır. Signal markasına ait olan karanfil özlü diş macunu markanın en çok tercih edilen diş macunları arasında yer alır. Karanfilin ağız ve diş sağlığına pek çok etkisi bulunur. Ağız ve nefes kokusunun kolay bir şekilde önüne geçer. Aynı zamanda karanfil içerisindeki antiseptik özellik sayesinde diş ağrılarının azalmasına yardımcı olur. Diş macunları diş minesine zarar vermeden dişlerinizi maksimum düzeyde temizler. Doğru diş macunu kullanımında dişlerinizdeki farkı görebilirsiniz. Diş sağlığı için şekerli yiyeceklerden kaçınmak ve günde en az iki kere diş fırçalamak gerekir.

  Diş Macunu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Ağız ve diş sağlığı oldukça önemli olduğundan tüketiciler hangi diş macununu seçecekleri konusunda kararsızlık yaşayabilir. Diş macunu satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik diş macununun içeriğidir. Diş macunlarında çok fazla katkı maddesi görüyorsanız bu çeşidi tercih etmemeniz gerekir. Diş macunlarının içinde florür bulunur bu diş macunlarının temel maddesidir, florür bulunmayan bir diş macunu yoktur ancak çocuk diş macunlarında florürün daha az olması gerekir. Çocuklar için özel olarak üretilen diş macunları tercih edilebilir. Aynı zamanda çocuklar diş fırçalarken gözetlenmeli ve diş macunu yutmadıklarına dikkat edilmelidir. Çocuklarda vücuda fazla florür alımı sağlıklı bir durum değildir. Diş fırçalama işleminden sonra çocukların ağızları düzgün bir şekilde çalkalanmalı ve düzenli diş fırçalama alışkanlığı çocuklara kazandırılmalıdır. Belirli bir diş eti rahatsızlığınız varsa doktorunuza danışarak bir diş macunu önerisi alabilirsiniz. Size iyi gelmediğini düşündüğünüz diş macunlarını kullanmamanız gerekir. Beyazlatıcı diş macunu ise belirli aralıklarla kullanılmalıdır. Sürekli olarak diş beyazlatıcı ürün kullanmak diş minelerinin zarar görmesine neden olabilir.

  Diş Macunu Fiyatları

  Diş macunu fiyatları piyasadaki diş macunu marka ve çeşitlerine göre değişiklik gösterebilir. Diş macunu fiyatlarına etki eden pek çok durum bulunur. Diş macunu fiyatlarında değişikliğe sebep olan durumlardan bir tanesi diş macununun miktarıdır. Aynı markanın aynı ürünü olsa bile miktar arttıkça ürün fiyatında artış gözlenebilir. Diş macunu fiyatlarına etki eden bir diğer durum ise ürünlerin beyazlatma özelliğidir. Beyazlatma özelliğine sahip olan ürünler daha yüksek bir fiyata sahip olabilir. Diş macunu fiyatlarında değişikliğe sebep olan bir diğer durum ise diş macunlarının “doğal” ibaresini taşımasıdır. Doğal olan ürünler çok daha fazla bir fiyatta olabilir. Diş macunu satın alırken sürekli kullanabileceğiniz bir markanın diş macununu satın almak diş ve diş eti sağlığınız için en iyisi olur. Diş macunu çeşidinin sürekli olarak değiştirilmesi tavsiye edilmez. Sayfamızı ziyaret ederek diş macunlarına ve diğer ürünlere göz atabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery