track source
track source

Kişisel Bakım Gereçleri

Kişisel Bakım Gereçleri Fiyatları

5938 Ürün gösteriliyor.
Kişisel Bakım Gereçleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kişisel Bakım Gereçleri modelleri ve Kişisel Bakım Gereçleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kişisel Bakım Gereçleri kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Tıraş Makineleri, Saç Şekillendiriciler, Saç Kesme Makineleri, Saç Kurutma Makineleri, Epilasyon Aletleri. 5938 adet Kişisel Bakım Gereçleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Philips HP6540 Epilasyon Cihazı
Philips HP6540 Epilasyon Cihazı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Remington S5506 Pro-Ceramic Titanium Saç Düzleştirici
Remington S5506 Pro-Ceramic Titanium Saç Düzleştirici
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kişisel Bakım Gereçleri

Kullanıcılar günlük ya da haftalık  olarak birçok kişisel bakım eşyasına ihtiyaç duyar. Kadınlar ve erkeklerin gereksinim duyduğu kişisel bakım gereçleri farklılık gösterir. İşe giden erkek kullanıcıların en çok kullandığı bakım ürünleri arasında tıraş makineleri gelir. Kadın kullanıcıların gün içinde ihtiyaç duyabileceği kişisel bakım ürünleri erkeklere oranla daha fazla olabilir. Bu ürünler arasında epilatör ve saç bakım aletleri ilk sırada yer alır. Kullanıma bağlı olarak eskiyen kişisel bakım ürünlerini zamanla ilk günkü performansını koruyamayabilir. Çoğu kullanıcı kişisel bakım ürünleri ile daha genç ve enerjik bir şekilde güne başlar. İş ve sosyal hayatta girdiğiniz ortamlarda beklediğiniz etkiyi yaratmanın ilk şartı hoş bir görünümden geçer. Kişisel bakım ürünleri ve gereçleri sayesinde aradığınız etkiye zahmetsizce ulaşırsınız. 

Kişisel Bakım Gereçleri Çeşitleri

Günlük hayatta iş ya da sosyal hayata hazırlanırken birçok eşyadan yardım alırsınız. Kadın ve erkek kullanıcıların güne başlamasını sağlayan ürünler farklılık gösterir. Kişisel bakım ürünleri bayanlar için daha farklı ve geniş bir anlama sahip olduğu için birçok çeşidi beraberinde getirir. Erkek kullanıcıların kişisel bakımda kullandığı ürünler genelde saç ve sakal tıraşı üzerine kuruludur. Kadın kullanıcılar dar zamanlarda en iyi sonucu veren epilasyon cihazlarını oldukça sık tercih eder. Bazı anlarda ise epilasyon işlemlerinden yorulduğunda onları kesin sonuca ulaştıran lazer epilasyona yönelirler. Birçok markanın bu işlemi evde yapabilmeniz için özel olarak geliştirdiği epilasyon cihazlarını tercih edebilirsiniz. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak kısa sürede istediğiniz ısıya ulaşan saç kurutma makineleriyle  hayatı oldukça pratik bir hale getirebilirsiniz. Birçok marka saç kurutmanın yanı sıra fön araç gereçleri ile saç şekillendirmenize de olanak sağlar. İş hayatında her güne farklı bir saç şekliyle uyanmak isteyen kullanıcılar saç düzleştiricisi ve şekillendiricisine büyük önem verir. Kısa sürede aradığınız şıklığı ve sadeliği sunan bu ürünlerle zamandan tasarruf edebilirsiniz. Kişisel bakım ürünleri erkekler için çoğunlukla tıraş makinesi olsa de her kullanıcı bu ürünün en son modeline sahip olmak ister. Saç kesme ve sakal şekillendirme makinelerini set halinde alarak daha çok fonksiyonu tek bir üründe birleştirirsiniz.

Kişisel Bakım Gereçleri Fiyatları

Kişisel bakım ürünleri tek bir çatı altında toplansa da kendi içinde farklı kategorilere ayrılır. Ürünlerin çeşitliliğine ve markalarına göre kullanıcıya sunulan fiyatlar değişiklik gösterir. Kişisel bakım ürünleri markaları genel olarak ürünleri model bazında fiyatlandırır. Piyasaya yeni sürülen bir saç kurutma makinesi ile daha önceden satışa sunulan bir model farklı fiyattan kullanıcıya ulaşabilir. Erkeklerin hayatında büyük bir yer kaplayan saç ve sakal şekillendiren ürünler fonksiyonlarına göre fiyatlandırılır. Bıçak sayısı ve kademesi fazla olan makineler diğerlerinden daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Aradığınız tüm kişisel bakım gereçlerinin en uygun nerede olduğunu merak ediyorsanız Cimri.com’un fiyat karşılaştırma özelliğini kullanabilirsiniz.

Kişisel Bakım Gereçleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kendinize yeni bir kişisel bakım ürünü alırken birçok kriter belirlersiniz. Genellikle her kullanıcı eskisinden memnun olmadığı bir ürünün yenisini alırken tüm ihtiyaçlarını karşılamayı ister. Uzun süre aynı kişisel bakım ürününü kullanmak istiyorsanız marka ve model hakkında ayrıntılı bir araştırma yapabilirsiniz. Kişisel bakım ürün çeşitleri geniş bir yelpazeye sahip olduğu için seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. İnternette aradığınız özellikleri filtreleyerek istediğiniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Kişisel bakım ürünü alırken ihtiyacınızı karşılayan ürünleri seçerseniz daha uzun süre ilk günkü kalitede kullanabilirsiniz. Uygun fiyat nedeniyle işinize tam anlamıyla yaramayan bir ürün tercih ettiğinizde ekonomik olarak ekstra yıpranabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery