track source
track source

Epilasyon Aletleri

Epilasyon Aletleri Fiyatları

327 Ürün gösteriliyor.
Kullanım Tipi
Islak Kullanım
Yıkanabilir Başlık
Hareketli Başlık
Eksfoliasyon Başlığı
Acıyı Azaltan Buz Haznesi
Gerilim(V)
Bacak
Hassas Bölge
Senso Smart
Acıyı Azaltan Masaj Uçları
Hassas Yüz Fırçası
Koltuk Altı
Temizleme Fırçası
Aydınlatma
Verimlilik Başlığı
Düzeltme Tarağı
Yüz
Cilt Germe Başlığı
Epilatör Başlığı
Saklama Çantası
Epilasyon Aletleri fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Erkek Parfümleri Fiyatları
 • Eyeliner Fiyatları
 • Fondötenler Fiyatları
 • Gebelik Sonrası Çatlak Kremi Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Epilasyon Aletleri Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Epilasyon Aletleri markası:

  En Çok İncelenen Epilasyon Aletleri Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Epilasyon Aletleri Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  24 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 327 Epilasyon Aletleri modeli içerisinde en ucuz Epilasyon Aletleri fiyatı 3.9 TL iken, en yüksek Epilasyon Aletleri fiyatı 9800.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Epilasyon Aletleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Haziran 2021 tarihinde ortalama Epilasyon Aletleri fiyatı ise 1438.78 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Epilasyon Aletleri Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  10
  Arzum Ar 5040 Violet 18 Cımbız Epilasyon Cihazı
  Arzum Ar 5040 Violet 18 Cımbız Epilasyon Cihazı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Remington IPL 2000 Epilasyon Cihazı
  Remington IPL 2000 Epilasyon Cihazı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Epilasyon Aleti

  İstenmeyen tüyler günümüzde oldukça can sıkıcı bir problem olabilmektedir. Özellikle de kadınlar için yaz aylarında her an hazırlıklı olamamak ve kıl tüy derdiyle uğraşmak zorunda kalmak moral bozucu bir olay. Tam da bu nedenle günümüz şartlarında kullanıcıların biraz daha rahat edebilmesi için üretilmiş olan epilasyon aletleri devreye giriyor. İster cımbız başlıklı modeller ile tüylerinizi kökünden alabilirsiniz ister ışık teknolojisi kullanan lazer epilasyon aletleri ile tüylerinizden temelli kurtulabilirsiniz.

  Epilasyon Aleti Modelleri

  Epilasyon aleti istenmeyen tüylerden kurtulmak için sıklıkla başvurulan bir teknoloji ürünüdür. Epilasyon aletlerinin pek çok çeşidi ve markası bulunmaktadır. Bunlardan epilatör adı verilen cımbız başlık ile çalışan epilasyon aleti istenmeye tüyleri tıpkı bir cımbızmış gibi çekmektedir. Epilatör ile istenmeyen tüylerinizi aldığınızda yaklaşık olarak 4 haftaya kadar süren pürüzsüz bir cilt elde edersiniz. Bunun nedeni ise istenmeyen tüyleri kökten alma işleminin, tıraş etme ve tüy dökücü krem ile alma gibi yüzeysel yöntemlerle alıma göre tüyün büyümek için daha uzun süreye ihtiyaç duyduğu anlamına gelmesidir. Ayrıca daha önce istenmeyen tüylerinizden kurtulduğunuz alandaki tüyler tekrar büyüdüğünde, epilasyon işlemi yapılmadan öncekinden daha yumuşak ve daha ince olurlar.

  Hem epilasyon yapmak hem de ağda işlemi istenmeyen tüyleri kökten alsa da ağda işlemi istenmeyen tüyleri alırken cilde yapıştırır ve tüylerin kaldırılmalarını, alınmalarını daha da zorlaştırır. Cımbız teknolojisine sahip epilatörler ise tüylerin uzamasına gerek kalmadan henüz bir kum tanesi kadar kısa olan istenmeyen tüyleri bile alır. Cımbızlı epilasyon aleti modelleri ağdadan sonra ülkemizde en yaygın olarak kullanılan epilasyon türü olarak bilinmektedir.

  Epilasyon aletlerinden bir diğer model de lazer epilasyon aleti çeşitleridir. İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak ve bir daha çıkmamasını sağlamak istiyorsanız tercih etmeniz gereken ürünler lazer epilasyon aletleridir. Diğer yöntemlerle vücuttaki istenmeyen tüyler sadece geçici olarak giderilir ve eğer tekrar çıkmasını istemiyorsanız, teninizdeki pürüzsüzlüğün kalıcı olmasını istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Ayrıca güzellik salonlarında yapılan tüy dökme işlemlerinin maliyetine kıyasla, bu evde kullanılan lazer cihazlarının getireceği maddi kazancı görmeniz için fazla beklemeniz gerekmez. Dışarda yapılacak 2-3 seans ücretine kendi evinizin konforunda rahatlıkla lazer epilasyonunuzu uygulayabilirsiniz. 

  Yalnız burada dikkat edilmesi gereken önemli bir konu vardır. Lazerli epilasyon cihazları her kullanıcıya uygun değildir. Bu cihazlar genel olarak doğal sarışından koyu kahverengi ya da siyaha uzanan tüy renklerine sahip bireylerde ve açık ile orta ton arası ten renklerinde en iyi etkiyi gösterir. Lazerli epilasyon cihazları çok kızıl, gri ya da beyaz tüyler üzerinde etkili değildir. Bu konu da tam olarak melanin miktarının daha düşük olması ile ilgilidir ve melanin miktarının düşük olması sebebiyle ışık enerjisi emilemez.

  Evde lazer epilasyon yapmak için cihaz teknolojisi geliştirildiğinden bu yana pek çok elektronik markası kendi ürünlerini piyasaya sürdü. Bu ürünlerin epilasyon sırasındaki kullanım kolaylıkları, satın alırken ödenen ücretleri, istenmeyen tüylerin yok olmasındaki sağladıkları etkinin kalıcılığı ve kullanım alanlarını gözden geçirip öyle satın almakta fayda vardır çünkü doğal olarak her bir ürünün avantajlı ve dezavantajlı olduğu alanlar mevcuttur.

  Epilasyon Aleti Fiyatları

  Satın alınacak olan epilasyon aleti fiyatları satış yapan firmaya göre, cihazın markasına göre, modeline göre ve daha pek çok nedene göre değişim göstermektedir. Yani bu ürünün de diğerleri gibi sahip oldukları özelliklere göre değişen geniş bir fiyat yelpazesi aralıkları vardır. Örnek olarak epilasyon aleti markaları arasından bazılarının cımbızlı epilasyon aleti fiyatları ortalama olarak 30 TL ile 2500 TL arasında oldukça geniş bir fiyat ve ürün aralığında değişim göstermektedir. Epilasyon aleti modelleri arasından lazerli epilasyon aleti çeşitlerinde ise bu fiyat aralıkları genel olarak 470 TL ile 4.800 TL arasında oldukça geniş bir fiyat ve ürün tercihi aralığında değişim göstermektedir.

  Epilasyon Aleti Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

  Epilasyon aleti alırken dikkat etmeniz gereken ilk şey öncelikle cilt tipinizdir. Bu durum gerçekten satın alacağınız epilasyon aletlerini seçerken oldukça büyük önem arz eder. Siz kendi teninizi, cildinizi iyi tanıdıktan sonra yapacağınız epilasyon aleti seçimi, cildinizde oluşabilecek tahrişi ve kıl dönmesi gibi acı verici olabilen sağlık problemlerinin önüne geçmenizi sağlayacaktır. Eğer ki epilasyon işleminiz için cımbızlı epilasyon aleti modellerinden birini tercih ediyorsanız, epilasyon aletindeki cımbız sayısına daha çok dikkat etmelisiniz. Cımbız sayısının fazla olması siz işlemi uygularken istenmeyen tüylerinizden daha hızlı bir şekilde kurtulmanızı sağlayacaktır. Ayrıyeten almadan önce seçeceğiniz epilasyon aletinin bakım gereksinimlerine de hâkim olmanız siz cihazı kullandıktan sonra temizliğinin sağlanması açısından da önemlidir.

  İyice araştırmadan satın alınan ucuz ve kalitesiz epilasyon aletleri yanlış kullanımla da birleşince ciltte tahriş ve kıl dönmesi gibi sağlık problemlerine neden olabilir. Mesela yeni çıkan bir epilasyon aleti modeli son model olması ve özellikleri açısından iyi ve gelişmiş bir model olsa da bazen eski model yani birkaç sene üretilmiş olan bir epilasyon makinesi son model makineden çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü çıkabilir. Bu nedenle her zaman en pahalı epilasyon makinesi ve her yeni model makine iyidir demek doğru değildir.

  Satın almadan önce bir de alacağınız ürünün işleyişini bilmeniz gerekmektedir. Örneğin elektrikli epilasyon makinesinin çalışma prensibi çoklu cımbızla aynı şekilde işlemektedir. Açılıp kapanan pek çok cımbız ucu istenmeyen bölgedeki tüyü kapar ve tıpkı bir cımbız gibi kökten alır ve koparır. Elektrikli epilasyon makinesinin yani cımbızlı epilasyon makinesinin en büyük avantajı da henüz yeni çıkmakta olan çok küçük tüyleri bile alabilmesidir. Tüylerin yeniden çıkışı da kişiden kişiye değişmekle birlikte yaklaşık olarak 3 ile 4 hafta arasındadır.

  Tüm bunlara ek olarak her şeyden önce satın alacağınız epilasyon aletinin de bir elektronik cihaz olduğu gerçeğini unutmamak gerekir ve tabi ki bu cihaz da elektronik bir cihaz olduğundan arıza yapabilir. Önemli olan şey doğru epilasyon makinesini kendinize uygun olduğunu tespit ettikten sonra bulunabilecek en uygun fiyata almaktır. Ayrıyeten diğer bir önemli konu olan satış sonrası kaliteli hizmet, yani satın aldığınız epilasyon aleti servislerine kolay ulaşım, epilasyon aletinin marka ve servis ağı yaygınlığı oldukça önem arz etmektedir. Bunlara ek olarak seçtiğiniz markanın epilasyon makinesi servisleri için kullandığı tamir hizmetinin hızlı ve güvenilir olması ve epilasyon aletinin garanti süresinin uzunluğu ile bu garanti süresince olabilecek en olumlu şekilde servis verilmesidir. Yoksa sadece uygun fiyatlı olduğu için bir epilasyon makinesi satın almak, boşa para harcamaktan ve geçici olarak anı kurtarmaktan başka bir amaca hizmet etmeyecektir.

  Önemli olan şeyler kısacası; alacağınız epilasyon makinesini kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda, cihazın kullanım süresine, kendi beklentilerinize, seçtiğiniz markanın garanti şartlarına, ürünün yetkili servislerine göre değerlendirmenizdir. Bu hususlar dışında tabi ki bir de teknik hususları da değerlendirdikten sonra fiyat ve alacağınız maksimum verime göre alışveriş yapmanızdır.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery