track source

Epilasyon Aletleri

En Ucuz Epilasyon Aletleri Fiyatları

304 ürün gösteriliyor.
Islak Kullanım
Yıkanabilir Başlık
Acıyı Azaltan Buz Haznesi
Acıyı Azaltan Masaj Uçları
Aydınlatma
Saklama Çantası
İlgili Etiketler
    baskülepilasyon aleti
Epilasyon Aletleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Epilasyon Aletleri modelleri ve Epilasyon Aletleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Epilasyon Aletleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Philips, Beko, Arzum, Fakir, Avon. 304 adet Epilasyon Aletleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Remington IPL 2000 Epilasyon Cihazı
Remington IPL 2000 Epilasyon Cihazı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Epilasyon Aletleri Nedir?

Günümüzde vücuttaki istenmeyen tüyler özellikle bayanlar için oldukça rahatsızlık verici. Bu yüzden bu tüylerden kurtulmak için birçok yola başvurulmakta. Bu yollardan birisi de epilasyon aleti kullanmak. Bu ürün pratik kullanım şekliyle öne çıksa da cımbızla aynı işi gördüğünü ve tüyleri kalıcı olarak ortadan kaldırmadığını unutmamak gerekir. Epilasyon aleti kullanımı esnasında dikkatli olmak gerekir. Aksi takdirde bazı olumsuzluklara yol açabilir.

Epilasyon Aleti Kullanırken Cilde Zarar Vermesi Nasıl Önlenir?

Öncelikle ilk kez epilasyon aletiyle işlem yapacaksanız bir gün öncesinden vücudunuzun küçük bir bölümünde denemeniz iyi olacaktır. Bu sayede epilasyon işleminin ardından oluşabilecek yan etkileri önceden görmüş ve önlem almış olabilirsiniz. İşlem yapılırken tüyleriniz yeterince uzun, bulunduğunuz ortam ise oda sıcaklığında olmalıdır. Soğuk ortamlarda tüyler gerilir ve epilasyon işlemi sırasında tüylerin kırılmasına sebep olur. Epilasyon yaptığınız bölgede açık veya kabuklu herhangi bir yara bulunması halinde canınız olduğundan fazla yanacaktır. Epilasyon yapılacak bölgede gözeneklerin açık olması gerekir. Kuru epilasyon adı verilen işlemi gerçekleştirirken vücudunuzun nemli olmaması gerekir. Bu yüzden epilasyon işleminden önce gözenekler iyice temizlenmeli ve yıkanan bölge tamamen kurumadan epilasyona başlamamak gerekir. Islak epilasyon yapılırken ise ılık su tercih etmek önerilir. Epilasyon tamamlandığından vücudunuzda kızarıklık ve tahriş meydana gelirse bir havluya sardığınız buz küpleri yardımıyla soğumasını sağlayabilir ardından da nemlendirici krem kullanabilirsiniz. Kullanımın ardından cihazını temizlemeyi unutmayın. Ürününüzün modeline göre yıkayarak veya fırça yardımıyla temizleyebilirsiniz.

Epilasyon Aletlerini Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle cilt tipleriniz, epilasyon aletlerini seçerken büyük önem arz eder. Cildinizi iyi tanıdıktan sonra yapacağınız epilasyon aleti seçimi, cildinizdeki tahrişi ve kıl dönmesi gibi sağlık problemlerinin önüne geçmenizi sağlayacaktır. Eğer cımbızlı modelleri tercih ediyorsanız, epilasyon aletindeki cımbız sayısına dikkat etmelisiniz. Cımbız sayısının fazla olması, tüylerinizden hızlıca kurtulmanızı sağlayacaktır. Seçeceğiniz epilasyon aletinin bakım gereksinimlerine de hâkim olmanız, kullandıktan sonra temizliği açısından önemlidir.

Cımbızlı Epilasyon Aletleri Nasıl Temizlenir?

Epilasyon aletlerinden en verimli sonucu almak için epilatörünüzü sık sık temizlemeye de özen göstermelisiniz. Bu temizlik son derece pratik şekilde yapılabilir. Yapmanız gereken ilk aşama, epilasyon aletinizin başlık kısmında bulunan düğmelere basarak, başlığını gövdesinden çıkarmanız gerekmektedir. Epilasyon aletinizin başlığını, akan suyun altına tutarken aynı zamanda diş fırçası yardımıyla da orta kısmını nazikçe fırçalayabilir ve tüylerden temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Kuru bir havlu yardımıyla da hafif ve nazik bir şekilde kuruduğundan emin olduktan sonra tekrar epilasyon aletinizin başlığını gövdesine yerleştirebilir, yeniden kullanımına hazır hale getirebilirsiniz. Cildinize en uygun epilasyon aleti modeline, yüzlerce farklı marka ve modelin içerisinden kolayca ve en ucuz fiyat seçenekleri ile Cimri.com’dan ulaşabilirsiniz!

Ürünün Garanti Koşullarına Dikkat Etmek Neden Önemlidir?

Elektronik aletler hassas ürünlerdir. Zaman zaman bazı sorunlar meydana gelmektedir. Bu sorunların çözümü için profesyonel destek alınmalıdır. Garanti kapsamı bu yönden önemlidir. Aynı zamanda ürünün sahip olduğu garanti kapsamı üretici firmanın ürününün arkasında durması anlamına gelmekte ve daha kaliteli olması beklenmektedir. Her elektronik alet gibi epilasyon aletinde de ürünün garanti kapsamını kontrol etmek ve üretici firmanın ürünün güvencesini verdiğinden emin olmak gerekir.

Epilasyon Aleti Fiyatları Nasıldır?

Ürünün sahip olduğu özelliklere göre değişen geniş bir fiyat aralığı vardır. Ortalama 45TL gibi bir fiyatla satışa başlayan epilasyon aletleri 1.800 TL’yi bulan geniş bir aralığa ve ürün çeşitliliğine sahiptir. Braun, Philips, Arzum gibi onlarca markaya ait yüzlerce ürünü Cimri.com aracılığıyla bir çatı altında inceleyebilir, farklı satıcılara ait farklı fiyatları da inceleyerek ihtiyacınıza en uygun ürünü bütçenize en uygun şekilde satın alabilirsiniz.