track source
track source

Epilasyon Aletleri

Epilasyon Aletleri Fiyatları

596 Ürün gösteriliyor.
Kullanım Tipi
Islak Kullanım
Yıkanabilir Başlık
Hareketli Başlık
Bacak
Acıyı Azaltan Buz Haznesi
Eksfoliasyon Başlığı
Gerilim(V)
Hassas Bölge
Acıyı Azaltan Masaj Uçları
Hassas Yüz Fırçası
Senso Smart
Aydınlatma
Temizleme Fırçası
Verimlilik Başlığı
Koltuk Altı
Yüz
Düzeltme Tarağı
Cilt Germe Başlığı
Epilatör Başlığı
Saklama Çantası
Epilasyon Aletleri fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Erkek Parfümleri Fiyatları
 • Eyeliner Fiyatları
 • Fondötenler Fiyatları
 • Gebelik Sonrası Çatlak Kremi Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Epilasyon Aletleri Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Epilasyon Aletleri markası:

  2022 yılı Epilasyon Aletleri Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  30 Haziran 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 596 Epilasyon Aletleri modeli içerisinde en ucuz Epilasyon Aletleri fiyatı 8.9 TL iken, en yüksek Epilasyon Aletleri fiyatı 82600.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Epilasyon Aletleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 30 Haziran 2022 tarihinde ortalama Epilasyon Aletleri fiyatı ise 2096.32 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Epilasyon Aletleri Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Remington IPL 2000 Epilasyon Cihazı
  Remington IPL 2000 Epilasyon Cihazı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Epilasyon Aleti

  İstenmeyen tüyler söz konusu olduğunda en etkili kurtulma yöntemleri tartışılır. Bu tüylerden kurtulmanın uzun yıllar içinde keşfedilmiş birçok yöntemi bulunur. Ağda, çam sakızı kullanımı, jilet ve epilasyon aleti kullanmak gibi yöntemler bunların en bilinenleridir. Epilasyon aletleri uzun zaman boyunca döner bir başlığa yerleştirilmiş çok sayıda cımbız kullanılarak işlevsel hale getirilmiştir. Epilatörün uç kısmı döndükçe cımbızlar en ufak tüyleri bile toplayarak görevini yerine getirir. İstenmeyen tüylerden kurtulma yöntemi olarak epilasyon aleti tercih etmek birçok açıdan mantıklı bulunur. Tüyleri kökünden çekip alarak tekrardan uzama süresini uzatır. Ağda gibi ön hazırlığa gerek duyulmaması da konforlu olmasına en büyük örneklerden birisidir. Birçok kişi için epilasyon aletleri daha az acı veren yöntemlerdendir. Bu nedenle çok fazla kişi tarafından tercih edilir ve kullanılır. Epilasyon aletleri zaman geçtikçe teknolojiye de ayak uydurur. Onlarca farklı modeli olan bu ürünlerin ulaşmaya çalıştığı şey en kolay ve acısız şekilde epilasyon işlemini tamamlayabilmek olur. Bu nedenle bazı epilatörlerde soğutucular bulunur. Bazıları kablolu bazıları kablosuz çalışır. Bazı modellerde ise suyun altında bile çalışma özelliği bulunur. Kullanıcının mutlaka önceden hangi modele ihtiyaç duyduğunu araştırması gerekir. Örneğin hassasiyeti yüksek kişiler su altında çalışabilen makineleri tercih edebilir. Epilasyon aleti satın alırken dikkat edilecek en önemli noktalardan birisi,kısa tüyleri ciltten ne denli toparlayabildiği olmalıdır. Böylece tüyler yeni çıkmaya başlamış olsa bile başarılı şekilde alınabilir. Ek özellikleri de inceleyerek bir epilasyon aleti alışverişi yapmak en akla yatkın olanıdır. Birçok üründe olduğu gibi bu ürünlerde de fiyat aralığı oldukça geniştir. Bu durum da araştırmayı olduğundan da önemli hale getirir. 

  Epilasyon Aleti Modelleri

  Epilasyonunu evde kendisi yapmak isteyen kişilerin birçok seçeneği bulunur. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en pratik yöntemlerinden birisi ise epilasyon aleti kullanmak olur. Pratik olmasının sebebi işleme başlamadan önce herhangi bir ön hazırlık yapmaya gerek duyulmamasıdır. Öte yandan epilasyon aleti kullanmak tüylerin çok daha uzun zaman içerisinde çıkmasını sağlar. Çünkü epilasyon aletleri çalışma mekanizmaları gereği tüyü tutup kökünden çıkartır. Böylelikle tüylerde herhangi bir kalınlaşma veya artma yaşanmaz. Hatta uzun süreli kullanımlarda istenmeyen tüylerde seyrelme ve incelme görülen kişilerin de bulunduğu bilinir. Bu avantajlarından ötürü uzun zamandır birçok epilasyon aleti modelleri üretilir ve satışa sunulur. Epilasyon aleti modelleri arasındaki fark birçok teknik özellikten doğar. Örnek olarak bazı modellerin özellikleri verilebilir.

  Epilasyon aletlerinin en önce üretilen modellerinden birisi kablolu cihazlardır. Kablolu bir ürün olması epilasyon aletini basit hale getirmez. Kullanım esnasında çevresinde priz bulundurabilecek olan herkes için uygundur. Braun Silk Epil 3 3170 20 modeli bu özellikteki ürünlere başarılı bir örnektir. Avuç içine rahat sığan tasarımı sayesinde kolay kullanılır. 2 farklı hız kademesi bulunur. 20 farklı cımbızla epilasyon yapması sürecin kısalmasına yardımcı olur. Aynı zamanda tek bir tane bile tüy bırakmamak için özel tasarlanmıştır. Işıklandırması iyi olmayan ortamlarda da kullanabilmek adına aydınlatması bulunur. Yüz hariç her bölgede kullanıma uygundur. 

  Daha kompleks bir ürün arayan kişiler, Braun Silk Epil 9 9720 SensoSmart gibi modellere göz atabilir. Kompakt ve kullanışlı bir modeldir. Şekli sayesinde ele çok rahat oturur. Hareket kabiliyeti açısından bu detay önemlidir. Bu ürün kablosuz şekilde kullanılır. Kablosuz kullanım süresi tam şarj ile 50 dakikadır. 2 saat içerisinde ise tam şarjı doldurulabilir. Başlığı yıkanabilir özelliktedir. Hijyen açısından bu durum büyük avantaj sağlar. Öte yandan bu epilasyon aletinde 40 cımbız bulunur. Epilasyon sırasında baskıyı algılayıp kişiyi uyaran SensoSmart özelliği bulunur. Yüz hariç her bölgede kullanıma uygun bir üründür. Ürün ile birlikte saklama çantası da gelir. Böylece kullanım sonrasında kolaylıkla saklanabilir.

  Epilasyon aletleri yalnızca mekanik şekilde cımbız yöntemiyle çalışmaz. Son zamanlarda gelişen epilasyon aleti teknolojilerinden birisi evde lazer yöntemidir. Epilasyon aletinin başlığında bulunan lazer sayesinde istenmeyen tüylerden hızla kurtulmak mümkün olur. Bu makineler diğer modellere göre biraz daha maliyetli olur. Ancak uzun vadeye bakıldığında kullanılan bölgede kıllar yok olma derecesinde seyrelir. İki epilasyon arası süre, bu cihazlar sayesinde daha uzundur. Philips Lumea evde lazer epilasyon aletleri arasında öncü modellerden birisidir. Bu model adında farklı versiyonlar bulunsa da temel çalışma prensibi aynıdır. IPL epilasyon sistemi olarak geçer. 250.000 atım yapma gücü vardır. Bu da aynı evde birden fazla kişinin bile rahatlıkla kullanabilmesi anlamına gelir. 2 kademeli ayarı sayesinde epilasyonun gücü belirlenebilir. Bacak, genital bölge ve koltuk altında kullanıma uygundur. Bu epilasyon aleti şarjlı bir üründür. Tam bir şarj ile 1 saat aralıksız kullanım sağlanabilir. Bahsedilen süre birçok kişi için tüm epilasyon adına yeterli bir süre olarak görülür.

  Epilasyon Aleti Fiyatları

  Epilasyon aleti birçok kişi için kişisel bakımın vazgeçilmez bir parçasıdır. Düzenli şekilde kullanıldığında kılları seyrekleştirme ihtimali sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilir. Öte yandan kullanımı da kolay olduğu için her yaştan kişi tek başına kullanabilir. Ön hazırlık ihtiyacı bulunmaz. Bu durum da epilasyon aleti kullanımını teşvik edici durumlardan birisidir. Herkesin ihtiyaç duyabileceği bu ürünler teknolojinin gelişiminden doğrudan etkilenir. Dolayısıyla fiyat aralığı olarak oldukça geniş bir aralığın bulunduğunu söylemek gerekir. Epilasyon aleti fiyatları bulundurdukları özelliklere göre belirlenir. Her bir özelliği tek tek izole etmek mümkün değildir ancak fiyatları yükselten bazı özellikler bellidir. Örneğin acıyı azaltan buz haznesi teknolojisi bir epilasyon aleti fiyatını yükseltir. Bunun sebebi ürünü su geçirmez hale getirmek için kullanılması gereken teknik özelliklerdir. Benzer bir durum su altında çalışan epilasyon aletleri için de geçerlidir. Bu ürünlerin kaplaması özel şekilde hazırlanır. Böylece su altında herhangi bir tehlike yaratmadan çalışabilir. Ancak normal kaplamalara göre bir miktar daha maliyetli olduğu da bir gerçektir. Bu nedenle fiyatlar ona göre belirlenir. Bu duruma bir örnek de ürünün kompaktlığını doğrudan etkileyen şarj durumudur. Epilasyon aletleri kablolu veya kablosuz şekilde üretilebilir. Genellikle şarjlı olan seçeneklerin bir miktar daha yüksek fiyatlandırıldığı görülür. Bu durumdaki en büyük sebeplerden birisi şarj için ürünün içerisinde konulan bataryanın özelliği ve maliyetidir. Enerjiyi depolama özelliği olacağı için prize tak çalıştır ürünlerden farklı olması normal karşılanır. Bunlar epilasyon aleti fiyatlarını ilk bakışta etkilediği net şekilde görülen noktalardır. Bunların yanında cımbız sayısı, motor devri ve ürünün güç kademeleri de geliştikçe ürün fiyatları yükselir. Marka ve ürün menşei detaylarını da atlamamak gerekir. 

  Epilasyon Aleti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Epilasyon aletleri kullanımı kolay, temiz ve pratik epilasyon yöntemlerinden birisidir. Bu nedenle azımsanmayacak kadar geniş bir topluluk tarafından tercih edilir. Yeni bir epilasyon aleti satın alacak kişinin karşısına büyük bir çeşitlilik çıkar. Bu çeşitlilik teknolojinin gelişmesi ile beraber epilasyon aletlerinin de güncellenmesinden kaynaklıdır. Çeşitliliğin çok olduğu bir alanda tercih yaparken doğru sorular ile alınacak ürün daha net şekilde belirlenebilir. Öncelikle epilasyon aletleri şarjlı veya kablolu modellerinden hangisine ihtiyaç duyulduğu değerlendirilir. Kullanıcı epilasyon aletini prizin olmadığı bir odada da kullanmak durumunda ise şarjlı ürünler hayat kurtarıcı olabilir. Eğer şarjlı bir ürüne karar verildi ise bir şarj ile ne kadar süre çalıştığı ve kaç saatte şarjının dolduğu önemlidir. Olabilen en iyi değerler tercih edildiğinde en sorunsuz kullanım sağlanmış olur. Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta epilasyon aletinin başlığında kaç cımbız bulunduğudur. Bazı modellerde 20 bazılarında 40 ve bazılarından daha fazla cımbız bulunabilir. Daha çok cımbız daha kısa süren epilasyon süreci demektir. Bu nedenle aranan modelde cımbız sayısına dikkat etmek gerekir. Bazı modellerde değiştirilebilir başlıklar bulunur. Bu başlıklar farklı bölgelere uygun şekilde kullanmak amacıyla üretilmiştir. Epilasyon aleti satın alırken hangi başlıklara ihtiyaç duyulacağını belirlemek de büyük önem taşır. Özellikle yüz başlığı her modelde bulunmaz. Epilasyon aleti yüz gibi çok hassas bölgelerde de kullanılmak isteniyor ise kutu içeriği çok iyi okunmalıdır. Bütün bu detaylar irdelendikten sonra ürünün diğer teknolojileri değerlendirilir. Bazı makineler su altında da çalışabilir. Bazılarında acıyı azaltmak adına soğutucu hazne bulunabilir. Epilasyon aleti satın alırken kutu içeriğini ve ürünün tüm teknik özelliklerini doğru incelemek bu sebeplerden dolayı önemlidir. 

  Epilasyon Aleti Kullanımı

  Kadın, erkek, genç, yaşlı birçok kişi istenmeyen tüylerinden kurtulmanın yolunu arar. Bu arayış içerisinde en çok karşılaşılan yöntemlerden birisi epilasyon aleti kullanmak olur. Epilasyon aletlerinin yaygın şekilde tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden birisi kullanım kolaylığıdır. Epilasyon aleti kullanımını değerlendirmeden önce bir epilasyon aletinin çalışma prensibine bakmak gerekir. Motorlu ve kompakt bir gövdenin üzerine dönen bir başlık yerleştirilir. Bu dönebilen başlık üzerinde çok sayıda cımbız bulunur. Motorun devrine göre açılıp kapanan bu cımbızlar üzerinden geçtiği alandaki tüyleri toplar. Temelde bu şekilde çalışan söz konusu makinelerin ek özellikleri bulunabilir. Model, ek özelliklerin kullanımı değişiklik gösterebilir. Ancak temelde epilasyon aleti kullanımı aynıdır. Öncelikle epilasyon yapılacak alan bir örtü ile korunmalıdır. Eğer epilasyon aletinin çeşitli başlıkları varsa kullanılacak bölgeye uygun olanı seçilir ve takılır. Daha sonra epilasyon aleti kablolu ise prize takmak gerekir. Epilasyon yapılacak olan bölge temiz ve kuru olmalıdır. Eğer kişinin tüyleri arasında farklı yönde çıkanlar varsa tek yöne çevirmek için epilasyon aleti içerisindeki düzeltme tarağı kullanılır. Daha sonra epilasyon aleti uygun kademede çalıştırılır. Devamında ise tüylerin çıkış yönünün tersine doğru epilasyon aletini hareket ettirmek gerekir. Tüm tüyleri toplayabilecek kadar gereken süre bölgede gezdirilmelidir. Cihaz ile işlem tamamlandıktan sonra içerisinde bulunan temizleme fırçası ile temizlenmelidir. Bazı modeller su ile yıkanabilir. Ve kutusuna kaldırılarak güvenli bir yerde korunur. 

  Epilasyon Aleti Kullanımının Avantajları Nelerdir?

  İstenmeyen tüyler kadın ya da erkek herkeste meydana gelir. Bu tüylerden kurtulma yöntemleri tüylerin sonrasında nasıl çıkacaklarını etkileyebilir. Örneğin jilet tüyleri yalnızca cildin üstünde kalan kısmıyla keserek kısaltır. Bu nedenle birkaç gün içerisinde kıllar tekrardan kendini göstermeye başlar. Aynı zamanda kesildikleri için tepeleri daha küt duran kıllar sanki daha sık ve yoğun çıkmışlar gibi bir ilüzyon yaratır. Bu durum epilasyon aletine geldiğinde değişir. Epilatörün cımbızları kılları tutup tamamen kökünden çıkardığı için tekrar oluşmaları zaman alır. Bu da en azından birkaç hafta daha uzun süre epilasyonu kullanabilmek anlamına gelir. Kıllar tamamen kökünden alındığı için çıkma aşamasında uçları incelir ve sivrileşir. Bu da kılların inceldiği gibi bir ilüzyon yaratarak kişinin durumdan en az şekilde rahatsız olmasını sağlar. Kıl yoğunlaşması genellikle hormonal durumlara bağlı olsa bile epilasyon aletini uzun seneler boyunca kullanan kişilerde seyrelmeler görülmüştür. Bu bile başlı başına epilasyon aleti kullanımının avantajlarından birisidir. Öte yandan epilasyon aleti kullanırken ortalığın kirlenmemesi avantajlıdır. Ağda ile karşılaştırılacak olursa yapışkan bir maddenin her yere bulaşmasından çok daha temizdir. Ön hazırlık gerektirmez. Yine ağda ile karşılaştırıldığında ağdanın ısınma süresi dezavantajlı durum olarak göze çarpar. Epilasyon makinesini çalıştırmak için ise tuşuna basmak yeterlidir. 

  Epilasyon Aleti İndirim ve Kampanyaları

  Epilasyon aleti birçok teknolojik markette satışa sunulan ürünlerden birisidir. Teknolojik marketlerin yanı sıra birçok internet sitesi üzerinden de online olarak satışı yapılır. Yüzlerce internet sitesinde yer alan bir ürün için en avantajlı fiyat etiketini bulmak zorlayıcı olabilir. Kullanıcıların anlık olarak yüzlerce siteye girip bu fiyat değerlerini yine anlık olarak karşılaştırması gerekir. Ancak birkaç dakika farkla indirim ve kampanyaların başladığı siteleri gözden kaçırmak işten değildir. Bu noktada devreye Cimri.com girer. Cimri.com seçilen bir ürün için en uygun fiyatların bulunduğu sitelerin bir listesini kullanıcıya sunar. En uygun fiyatlı olandan başlayarak bu liste sıralanır. Ürünün en uygun fiyatlarını değerlendirmenin yanında ek kampanyaların bilgisi de bu listeye iliştirilir. Sitelerin belirlediği kargo fırsatları gibi ek durumlar olarak buna da göz atmak avantajlı olur. Epilasyon cihazı için konuşulduğunda bu durum daha net anlam kazanır. Örneğin bir sitede aynı cihaz çantası ile satılırken bir diğerinde satılmayabilir. Bu gibi ek kampanyaları da Cimri.com ile tek tuşla takip etmek oldukça kolaydır. Aynı zamanda belirlenen bir ürün için 90 güne varan fiyat analizi de ürün sayfasında bulunur. Böylelikle ürünün en yüksek ve en düşük fiyatları tek tablo ile görülebilir. Yakın zamanda yapılan yüksek bir fiyat artışı net şekilde belirlenebilir. İki gün üst üste bir en yüksek bir en düşük fiyat değeri bulunan ürünlerde doğru değerlendirme ancak bu tablo ile yapılabilir.

  Epilasyon Aleti Modellerini Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele

  Epilasyon aleti herkesin kişisel tercihine göre şekillenen bir kişisel bakım ürünüdür. Teknolojik bir kişisel bakım ürünü olması bu ürünün satın alma aşamasını daha önemli kılar. Bir epilasyon aleti satın alırken dikkat edilecek en önemli noktalar genellikle ürünün teknik özellikleri olur. Cımbız sayısı, başlık sayısı ve acıyı azaltma yöntemleri bu teknik özelliklerin en önde gelenlerindendir. Epilasyon aletlerinin aynı marka aynı model olan ürünlerinde bile versiyon bazlı teknik özelliklerde değişimler olabilir. Bu nedenle ürünün tam marka ve modeline göre araştırma yapmak mühim hale gelir. Kullanıcılar kimi zaman bu araştırmayı yaparken zorluk yaşayabilir. Bunun en büyük sebeplerinden birisi her satış sitesinin ürünün teknik özellikleriyle ilgili bilgiyi aktarmamasıdır. Bu durumda ürünü araştırmak için onlarca site dolaşmak gerekli olabilir. Ancak Cimri.com sitesi sayesinde ürün hakkındaki bütün bilgilere aynı sayfa içerisinden ulaşılabilir. Epilasyon aleti için konuşmak gerekirse epilasyon aleti kablolu kompakt veya farklı ek özelliklerine dair bilgileri ürünün sayfasında bulmak mümkün olur. Böylece ürünün en uygun hangi sitede satışa sunulduğunu görebilmenin yanında ürünle alakalı önemli olabilecek özellikler ve görseller de tek sayfada sunulur. Bu yanıyla Cimri.com için kullanıcı dostu bir site demek yanlış olmaz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery