Braun Epilasyon Aletleri

Braun Epilasyon Aletleri Fiyatları

121 Ürün gösteriliyor.
Kullanım Tipi
Islak Kullanım
Yıkanabilir Başlık
Hareketli Başlık
Eksfoliasyon Başlığı
Acıyı Azaltan Buz Haznesi
Gerilim(V)
Bacak
Hassas Bölge
Senso Smart
Acıyı Azaltan Masaj Uçları
Hassas Yüz Fırçası
Koltuk Altı
Temizleme Fırçası
Aydınlatma
Verimlilik Başlığı
Düzeltme Tarağı
Yüz
Cilt Germe Başlığı
Epilatör Başlığı
Saklama Çantası
İlgili Etiketler
  epilasyon aletibaskül

Braun Epilasyon Aletleri

Braun Epilasyon Aletleri fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Braun Epilasyon Aletleri ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Braun Epilasyon Aletleri Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Braun Epilasyon Aletleri incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Kütahya Porselen Yemek Takımı
 • Hipp Bebek Mamaları
 • Skechers Spor Ayakkabı
 • Profilo Bulaşık Makineleri
 • Epson Yazıcılar
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Braun Epilasyon Aletleri fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Braun
  Cimri'nin Seçimi
  10
  Arzum Ar 5040 Violet 18 Cımbız Epilasyon Cihazı
  Arzum Ar 5040 Violet 18 Cımbız Epilasyon Cihazı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Remington IPL 2000 Epilasyon Cihazı
  Remington IPL 2000 Epilasyon Cihazı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Braun Epilasyon Aleti

  Kadınların ve erkeklerin yapması gereken rutin bakımlar vardır. Yoğun geçen günler içerisinde bu bakımları atlamamak ve belirli bir düzene koymak gerekir. Kadın bakımında önemli ihtiyaçlarından biri de istenmeyen tüylerden kurtulmaktır. Bunun için eski yüzyıllardan bu yana farklı teknikler kullanılmakla birlikte, kadınlar hep uzun süre pürüzsüz bir cilde sahip olmasını sağlayacak ve bu sorunu acısız atlatacak ürünlerin peşine düşmüştür. Günümüzde gelişen teknoloji dünyası, kadınların bakım dünyasına da el atmış ve istenmeyen tüylerden korunmak için epilasyon aletleri üretmiştir.

  Epilatör ya da epilasyon denildiğinde akla ilk gelen markalardan olan Braun, kadınların istenmeyen tüylerden kurtulması konusunda en bilinen markalar arasında yer alır. Braun silk epil, en basit tanımıyla birden çok cımbızın el aleti boyutundaki bir üründe toplanmasından oluşur. Braun cımbızlı el aleti olarak da nitelendirilen bu ürün, elektriğe bağlı olarak ya da şarj edilerek kullanılabilir. Epilasyon aletleri, hem kadınların kendilerinin bu işi çok hızlı çözebilmesi için, hem de uzun süren pürüzsüz bir ten için en ideal ürünlerdir. Braun epilasyon aletleri, günümüzde gelişen teknolojileri sayesinde, adeta görünmeyecek kısalıktaki istenmeyen tüyler için bile çözüm sunmaktadır. Bu nedenle günümüzde neredeyse her kadının evinde bulunan özel ve kişisel bir eşya halini almıştır.

  Braun Epilasyon Aleti Modelleri

  Kadınların hayatını daha da kolay hale getirmek için Braun epilasyon aletleri de gelişen teknoloji ile birlikte farklı modellere sahiptir. Ana hedefi hızlı ve acısız bir çözüm sunmayı hedeflese de, bunun yanı sıra Braun epilasyon aletleri birçok çeşidi ile birlikte satılmaktadır. Epilasyon aletleri, tek bir makine olarak satılabildiği gibi, kimi Braun epilatör modelleri yardımcı birçok malzeme ile de birlikte satılır. Tıraş başlığı, elektrikli başlık, yüz fırçası, Braun face, kırpma başlığı, yüz başlığı gibi epilasyon aletini daha kullanışlı hale getirebilecek yan ürünleri vardır. Bu ürünler sayesinde Braun epilasyon aleti modelleri de vücudun birçok bölgesinde kullanmaya uygun hale gelir. Braun epilatörler ilk çıktığı dönemlerde sadece bacaklardaki istenmeyen tüyler için kullanılsa da günümüzde koltukaltı, bikini bölgesi gibi vücuttaki birçok alan için kullanılabilmektedir.

  Braun epilasyon aleti modelleri, sahip olduğu yan ürünlerin çeşitliliğine göre değişmekle birlikte aynı zamanda kullanım alanı ile de farklılaşmaktadır. Kimi kadınlar bu problemini kuru alanda gidermeyi denerken, kimi kadınlar ise suda daha rahat etmektedir. Bu nedenle Braun suda çalışan epilasyon aleti modeli kadınlar için oldukça iyi bir ürün olarak raflarda yer almaktadır. Özellikle kuru deriye sahip olan ya da kıl kökleri kalın olan kadınlar için Braun silk epil suda çalışan modeller oldukça iyi birer yardımcıdır. Braun silk epil yorumlar okunduğunda kadınların olumlu yorumları dikkat çekmektedir. Suda çalışan epilatör modellerini hafif ılık bir suda kullanmanın acıyı daha da aza indirdiği belirtilmektedir. Düzenli kullanım sayesinde vücut dengesine kavuşacak ve bacakların zaman geçtikçe daha da pürüzsüz hale gelmesi sağlanacaktır.

  Braun epilasyon aleti modelleri incelediğinde, özellikle Braun epilatör kullanıcı yorumları okunduğunda ağdadan daha ağrısız bir işlem olduğu ve ağdanın aldığından daha kısa tüyleri de aldığı dile getirilmektedir. Bu sayede 4 haftaya yakın bir süre pürüzsüz bir ten elde edilecektir. Özellikle ağdanın daha efektif olması için tüylerin uzamasını beklemeden ara dönemlerde de epilasyon aletlerini kullanmak kadınların daha da rahat etmesini sağlayacaktır.

  Braun Epilasyon Aleti Fiyatları

  Kadınlar için son derece kolay bir çözüm sunan Braun epilasyon aleti fiyatları modeline göre farklılaşmaktadır. Yan ürünleri fazla olan ve hem suda, hem kuru alanda kullanım için uygun olan modellerinin fiyatı biraz daha bütçeli olabilmektedir. Ancak sadece bacaklar için alınacak bir eski model Braun epilasyon aletinin fiyatı daha uygun olmaktadır. Braun epilasyon aletini araştırırken ve ürün – fiyat kıyaslaması yaparken, Braun epilasyon hakkında yorumlar okumak satın alma aşaması için oldukça güzel fikir verecektir. Hem ürünlerin kullanım alanları, hem de ihtiyacınıza göre Braun epilasyon modelini belirleyip, sonra fiyatlarını karşılaştırarak işe koyulabilirsiniz. Braun epilatör fiyatları araştırılırken, bu eşyaların uzun ömürlü olduğu ve temizliği, bakımı iyi yapıldığı sürece uzun yıllar boyunca kadınların bir numaralı çözüm aracı olacağı da unutulmamalıdır.

  Braun Epilasyon Aleti Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

  Kendimize ait bir ürün satın alırken, hatta vücudumuz ile temas edecek bu derece değerli olan bir ürünü satın alırken öncelikle kendimizi iyi tanımamız gerekir. Cildin kuruluk derecesi, kadının ağrı eşiği, vücut üzerinde kullanılacak alanları bilmek gereklidir. Örneğin epilasyon aletini sadece bacakları için kullanacak bir kadın daha sade bir Braun epilatörü tercih edebilir, ancak tüy problemi olan ve vücudunun birçok bölgesi için çözüm arayan kadınlar daha efektif bir ürün satın alabilirler. Böylece kuaför randevuları gibi planlar yerine sadece kadınların evinde kendine ayıracağı zamanı belirlemesi yeterli olacaktır.

  Braun epilasyon aletlerinin güzel yanlarından biri de sadece vücut için değil, yüzdeki istenmeyen tüyler için de geliştirdiği yan ürünlerdir. Epilasyon aleti ile birlikte satılan Braun Face gibi ürünler ile dudak üstündeki ya da çenenizdeki istenmeyen tüylerinizi oldukça rahat bir şekilde alabilirsiniz. Bir kalem şeklindeki bu alet sayesinde kaşlarınızın şeklini bozmadan çevresindeki kılları temizleyebilirsiniz. Saniyede 200 çekme hareketi ile hem tüyleri almada son derece hızlı, hem de uzun süre etkili bir çözümdür.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle Play