Braun Epilasyon Aletleri

En Ucuz Braun Epilasyon Aletleri Fiyatları

147 ürün gösteriliyor.
Islak Kullanım
Uygulama Alanları
Şarj Süresi
Cımbız Sayısı
IPL/Lazer Kullanım Ömrü
Yıkanabilir Başlık
Hız/Enerji Ayarı
Şarjlı Kullanım Süresi
Saklama Çantası
İlgili Etiketler
    epilasyon aletibaskül
Braun Epilasyon Aletleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Epilasyon Aletleri kategorisinde en ucuz Braun Epilasyon Aletleri arasında karşışaltırma yapabilir filtre seçenekleriyle avantajlı ürünleri inceleyebilirsiniz! Tüm Braun Epilasyon Aletleri içerisinden filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Braun Epilasyon Aletleri fiyatlarını incele!
Marka
Braun

Braun Epilasyon Aleti

Epilasyon aleti hepimizin bildiği gibi, son dönemlerde istenmeyen tüylerden kurtulmak için en kolay yöntemdir. Üzerindeki cımbızlar sayesinde kısa sürede bu tüylerden kurtulabilirsiniz. Üstelik ağda gibi çok uğraştırmaz. Zaten bu sebeple tercih edilmektedir. Her ne kadar vücuttaki birçok bölgeye uygulansa da bu aletleri alırken de kullanırken de dikkat edilmesi gereken özellikler vardır. Öyleyse biraz bunlardan bahsedelim.

Braun Epilasyon Aleti Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler Nelerdir?

Kullanımı bu kadar kolay olan epilasyon aletlerinin elbette birçok çeşidi ve özelliği de bulunuyor. Bu sebeple öncelikle nasıl bir alete ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz. Cilt ve kıl tipinizi belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Örneğin; kıl kökleriniz kalınsa ya da cildiniz çok hassassa bu özelliklere uygun olan epilasyon aletlerini tercih etmelisiniz.

Bunun dışında suya dayanıklı olup olmadığına da dikkat etmelisiniz. Epilasyon yaparken canınız çok acıyorsa suda yapmanız tavsiye edilir. Bu sayede kıl kökleri yumuşar ve gözenekleriniz açılır. Bu da daha kolay bir epilasyon yapmanızı sağlar. Ancak böyle bir sorununuz yoksa kuru kullanıma uygun epilasyon aletleri de çok işe yaramaktadır.

Bir diğer özellik ise cımbızların sayısıdır. Epilasyon aletlerinin cımbızları 20 ila 40 adet arasında değişmektedir. Bu da ne kadar fazla cımbızı olursa o kadar hızlı epilasyon yapılabilir demek oluyor. Bu sebeple alacağınız epilasyon aletini iyice incelemeniz yararınıza olacaktır.

Bir diğer konu da alacağınız epilasyon aletinin şarjlı mı kablolu mu olacağıdır. Aslında şarjlı epilasyon aletlerinin kullanımı daha kolaydır. Ancak yine de kablolu epilasyon aletlerinin daha uzun ömürlü olduğu söyleniyor. Bu sebeple ihtiyacınıza uygun olanı belirlemeniz gerekiyor.

Braun Epilasyon Aleti Nasıl Kullanılmalıdır?

En çok tercih edilenlerin Braun epilasyon aletleri olduğunu söyleyebiliriz. Braun epilatörlerin özelliklerinin ve modellerinin fazla olması tercih edilme sebeplerinden bir tanesidir.

Eğer siz de epilasyon aletini braun almaya karar verdiyseniz çok şanslısınız diyebiliriz. Her cilt tipine ve ihtiyaca uygun bir epilasyon aleti bulabileceksiniz demektir. Ancak yine de kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken çok önemli bir nokta var. Çünkü Braun epilasyon aleti almış olsanız bile ne kadar temiz kullanırsanız ömrü de o kadar uzun olur. Bu sebeple ilk olarak dikkat etmeniz gereken nokta temizliğidir. Her kullanımdan sonra mutlaka temizlik talimatlarına uyarak temizlenmelidir.

Braun epilasyon aleti fiyatları konusunda net bir rakam vermek oldukça zordur. Çünkü daha önce de söylediğimiz gibi birçok model ve özellikte epilasyon aleti üretilmektedir. Yine de alışveriş yapmadan önce Cimri.com’u ziyaret ederek size en uygun Braun epilasyon aletin kolayca bulabilirsiniz.