Vücut Bakımı

En Ucuz Vücut Bakımı Fiyatları

9943 ürün gösteriliyor.
Vücut Bakımı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Vücut Bakımı modelleri ve Vücut Bakımı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Vücut Bakımı kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Vücut Losyonu ve Nemlendiricileri, Bitkisel Yağlar, Sabunlar, Duş Jelleri ve Banyo Köpükleri, Tüy Dökücüler ve Azaltıcılar. 9943 adet Vücut Bakımı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Vücut Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Kadın, erkek ve çocuklar için temel ihtiyaçlar arasında olan vücut bakımı sadece yüz, el ya da ayaktan oluşmamaktadır. Bakımlı bir insan saçından tırnağına kadar temiz ve bakımlı olmalıdır. Hem kış hem de yaz aylarında yapmanız gereken en önemli noktalardan biri gün aşırı duş almakla başlamaktadır. Duş alırken duş jelleri, sabunlar, vücudunuzun kuruyan yerlerini nemlendirmek amaçlı kremler, tüy dökücü ürünler, çatlak ve selülit giderici kremler kullanarak vücut sağlığınızı ve bakımınızı yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra masaj kremleri de vücut bakımı yapmanız için en önemli ürünler arasında yer almaktadır. Duş yaparken bir yandan masaj kremiyle kendinize masaj yaparak vücudunuzun kan dolaşımını arttırabilirsiniz.

Vücut Bakım Ürünleri Nelerdir?

Vücut bakım ürünleri arasında en çok tercih edilen sabunlar, sıvı ve katı olarak ikiye ayrılmaktadır. Tüm vücudunuzun temiz olmasını istiyorsanız lif yardımıyla sabunu dağıtarak temizleyebilirsiniz. Daha sonrasında vücudunuzu temizleyerek durulanabilirsiniz. Sabunların farklı kokularıyla birlikte temizlenmenizin yanı sıra güzel kokmanızı da sağlamış olacaksınız. Vücut losyonu ve nemlendiriciler ile birlikte cildinizi havalandırabilirsiniz. Duş jelleri ve banyo köpüğü ürünleri sayesinde duş almanız daha keyifli olacak ve gün içinde yaşadığınız stres ya da yorgunlukları üzerinizden atmış olacaksınız. Duş jeli yapı itibari ile kişilere kolay kullanım imkânı sunar. İşlev olarak sabunla aynıdır ve uygulama olarak benzerlik gösterir. Sabuna nazaran bu ürünlerin jel yapısı sayesinde sabun gibi erimesine gerek kalmadan tercihen lifin üzerine dökerek uygulama yapabilirsiniz. Lif yardımı ile vücudunuza uygulayacağınız duş jelini su ile kolaylıkla durulayabilirsiniz. Uygulaması bu kadar basittir. Banyo köpüğünde ise söylenilen miktarda suya katılarak köpürmesini bekleyip duşun içine girebilirsiniz. Tüy dökücü ve azaltıcı ürünler modern hayatta kadınların kişisel bakımlarının vazgeçilmez ürünlerindendir. Üründen en etkili sonucu almak için ılık bir banyo veya duştan sonra kullanılması önerilir. Ciltteki gözenekler açıldığı ve tüyler yumuşadığı için banyodan sonra kullanılan tüy dökücü ürünün etkisi artar. Vücudunuzdaki yorgunlukları atmak, rahatlamak ve bazı fiziksel tedaviler için masaj yaptırmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Masaj yapılırken masaj yağı ve kremi kullanmak masajın çok daha verimli geçmesini sağlar. Vücudunuzdaki ölü derilerden kurtulmak için kullanabileceğiniz vücut peelingi ürünleri de vücut bakımınız için en önemli ürünler arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra selülit önleyici ve gidericiler, çatlak önleyici ve gidericiler, vücut sıkılaştırıcı ve incelticiler, vücut bakım setleri ve gebelik sonrası çatlak kremleri de vücut bakım ürünleri arasındadır. Sizde bu ürünleri incelemek istiyorsanız sağlık, bakım, kozmetik kategorisi altında istediğiniz sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Vücut Bakım Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Vücut bakım ürünlerinin fiyat aralığı marka ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca sıraladığınız vücut bakımı ürünlerinin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz.