Softem 50 ml Salyangoz Kremi

Softem 50 ml Salyangoz Kremi

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Bubchen Hamileler İçin Çatlak Önleyici Masaj Yağı 200 ML

Bubchen Hamileler İçin Çatlak Önleyici Masaj Yağı 200 ML

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Gebelik Sonrası Çatlak Kremi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Gebelik Sonrası Çatlak Kremi markası:

En Çok İncelenen Gebelik Sonrası Çatlak Kremi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Gebelik Sonrası Çatlak Kremi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 21 Gebelik Sonrası Çatlak Kremi modeli içerisinde en ucuz Gebelik Sonrası Çatlak Kremi fiyatı 21.6 TL iken, en yüksek Gebelik Sonrası Çatlak Kremi fiyatı 225.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Gebelik Sonrası Çatlak Kremi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Gebelik Sonrası Çatlak Kremi fiyatı ise 87.37 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Gebelik Sonrası Çatlak Kremi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Gebelik Sonrası Çatlak Kremi

Hamilelik sonrası çatlak kremi ürünleri vücutta oluşan çatlakların ve izlerin giderilmesi içindir. Bu çatlak ve izler aynı zamanda hızlı kilo veren bireylerde ya da sporcularda da belirli yerlerde görülebilir. Bu çatlakların giderilmesi eskisi gibi gergin ve sağlıklı bir cilde kavuşulmasına yardımcı olur. Kremlerin kullanım yerleri hamilelik sonrası göbek çevresindedir. Çatlaklar nedeni ile göbek çevresinde pürüzler hissedilir. Esnek ve sağlıklı bir cilt için bu kırışıklıkları giderici doğal içerikli kremler yer alır. Cilt üzerinde bu çatlaklar renk eşitsizliği yaratır ve bu renk eşitsizliği dengelenmelidir. Esnekliğini kaybeden cilt üzerine gerçek protein uygulamak tedavi sürecini başlatır. Gebelik çatlak kremi modelleri ise doğal ve bitkisel içeriklere sahiptir. Hamilelikten sonra çatlak kremi kullanarak yenilenen ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden cilt için geliştiren krem çeşitlerini incelerek bu ürünleri daha yakından tanıyabilirsiniz. Farklı içerik ve malzemeler ile bu krem modellerinin artılarını ve eksilerini değerlendirebilirsiniz.

Gebelik Sonrası Çatlak Kremi Çeşitleri

Onararak koruyan ve bu korumayı sürdüren bu kremler istenilen yoğun bakımı sağlar. İçerisinde cilt üzerinde tahriş yapan malzemelerin bulunmaması da bir tercih sebebidir. Hassas ciltlere göre tasarlanan bu krem modellerinde hafif bir formül vardır. Esnekliğini kaybeden ciltler için özellikle yoğun bakım sunulur. Bitkisel içerikli olan ürünler lif bağlarının onarımı için kullanılır. Hamilelik sonrası çatlak giderici krem modelleri aynı zamanda doğumdan önce oluşan çatlakların giderilmesi için de kullanılabilir. Cilt üzerinde sıkılaşma sağlayan bu modeller farklı bitkisel özlere sahip olabilir. Bu krem modelleri de istenilen bakımı sağlayarak bu çatlakların giderilmesine katkıda bulunur. Cilt üzerindeki yırtıkların kapanması için de önemli olan bu kremler pürüzlerin giderilmesini sağlar. Mango özlü ya da çiçek özlü birçok model çatlak giderici krem bulunur. Bilimsel yöntemler üzerinden birçok testlerden geçirilen modelleri kullanarak hızlı emilen ürünleri kullanabilirsiniz. Bu kremlerin tüm cilt tiplerine uygun olan modelleri vardır. Kolay emilim sağlayan krem modelleri ile hızlı bir şekilde iyileşen cilt değişimlerini gözlemleyebilirsiniz. Doğum sonrası çatlak kremi modellerinde bitkisel olan kremleri kullanabilirsiniz. Gebelik sonrası çatlak tedavisi için yoğun bakım kremleri geliştirilir. Gebelikte çatlak kremi bepanthol ise kolay sürülen bir yapıdadır. Cilt bakımı yaparken de bir nem düzenlemesi yapılır. Kolay bir şekilde cilt tarafından emilen bu krem, kullanım sonrasında da yağlı bir his bırakmaz. Birçok ülkede global olarak kullanılan bu krem modelinde ise birçok vitamin bulunur. Purcellin yağı bulunan bu modelde özel içerikler bir araya getirilir. Bazı krem modelleri aynı zamanda yüz üzerinde kullanmak için de uygundur. Krem özelliklerinden kullanım alanlarını ve uygun olan cilt tiplerini kontrol ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Genellikle kırışıklık ya da çatlak karşıtı olan krem modellerinde yaşlanma karşıtlığı özelliği de görülür. Bu krem modelleri arasında inceleme yaparken içerik olarak parfüm olmamasına dikkat etmek isteyebilirsiniz. Gözle görünür sonuçlar almak için de bu kremler düzenli olarak kullanılmalıdır. Kullanım sıklığı ve derecesi de uygulama alanının büyüklüğüne göre değişebilir. Ürün modellerinde kullanılan yağların içeriklerini de öğrenmek fayda sağlar. Krem modellerinde görülen içerik farklılıkları iyileşme hızını etkileyebilir. 

Gebelik Sonrası Çatlak Kremi Fiyatları

Gebelikte çatlak kremi Bio Oil ürünü ise 60 ml olan şişelerde bulunur. A ve E vitaminlerine sahip olan bu krem modelinde ise birçok faydalı yağ bulunur. Çiçek özlerine ek olarak bir de biberiye özü yer alır. Koruyan ve bakım yapan bu modelde yaşlanma karşıtı bir etki de görülür. Çatlak krem modellerinde ise bazı fiyat farkları bulunur ve krem modellerinde artışa neden olan birçok neden sayılabilir. Genellikle özel yağların bir araya getirilerek oluşturulan krem modelleri fiyat olarak artışta olabilir. Bu nedenlere ek olarak da ml bazında değişen krem miktarları da fiyatların belirlenmesinde kullanılır. Genellikle 60 ml ya da 100 ml olan şişelerde sunulan bu modellerin fiyatları markalara bağlı olarak da değişir. Cimri.com üzerinde gebelik çatlak kremi modellerinin özelliklerini, içeriklerini ve fiyatlarını inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Ml olarak değişen çatlak kremi modellerinin değişen fiyat bilgilerini liste halinde görerek hangi krem modelini almak istediğinize de karar verebilirsiniz.

Gebelik Sonrası Çatlak Kremi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Gebelik çatlak kremi satın alırken bu kremlerin içinde parfüm ya da zararlı paraben malzemelerinin olmadığından emin olmak gerekir. SLS maddesi içermeyen ürünleri tercih edebilirsiniz. Barkod numarası bulunan hamilelik çatlak kremleri sağlık bakanlığından onay alan güvenli kullanım sunan ürünlerdir. Yağda çözülebilen ve bitkisel bir formül ile geliştirilen ürünler, pürüzlerden dolayı oluşan cilt eşitsizliği için pigment dengesi sağlar. İçerisinde protein bulunabilir ve bu ürünlerin içeriklerini inceleyerek size uygun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Krem modellerinde parfüm kullanılmaması da hassas ciltlere yöneliktir. Yoğun emici formülü yüksek bakım sağlar ve istenilen nemi kazandırır. Bu kremler arasında seçim yaparken de sizin cilt tipiniz için uygun olduğundan emin olmak isteyebilirsiniz. Fiyat ve model olarak gerekli krem incelemelerini yaparak da doğru bir çatlak kremi seçimi yapabilirsiniz. Satın alırken bitkisel içerikli ve doğal özlere sahip olan krem modellerini seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery