track source
track source

Duş Jelleri ve Banyo Köpükleri

Duş Jelleri ve Banyo Köpükleri Fiyatları

1846 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Çoklu Paket
Duş Jelleri ve Banyo Köpükleri fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Ecza & Malzeme Dolabı Fiyatları
 • El Bakımı Fiyatları
 • Epilasyon Aletleri Fiyatları
 • Eyeliner Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Duş Jelleri ve Banyo Köpükleri Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Duş Jelleri ve Banyo Köpükleri markası:

  En Çok İncelenen Duş Jelleri ve Banyo Köpükleri Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Duş Jelleri ve Banyo Köpükleri Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1846 Duş Jelleri ve Banyo Köpükleri modeli içerisinde en ucuz Duş Jelleri ve Banyo Köpükleri fiyatı 1.0 TL iken, en yüksek Duş Jelleri ve Banyo Köpükleri fiyatı 778.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Duş Jelleri ve Banyo Köpükleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ekim 2021 tarihinde ortalama Duş Jelleri ve Banyo Köpükleri fiyatı ise 47.51 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Duş Jelleri ve Banyo Köpükleri Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Avon Senses Mystique Duş Jeli
  Avon Senses Mystique Duş Jeli
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Adidas After Sport 250 ml Saç Ve Vücut Şampuanı
  Adidas After Sport 250 ml Saç Ve Vücut Şampuanı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Nivea Happy Time Bambu Özlü Duş Jeli
  Nivea Happy Time Bambu Özlü Duş Jeli
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Duş Jeli ve Banyo Köpüğü

  Temizlik ve hijyen tüm insanları dikkat etmeye çalıştığı ortak bir paydadır. Bireyler, hem öz saygıları için hem de toplumda saygı görmek ve diğer insanları rahatsız etmemek için vücut bakımlarını aksatmazlar. İnsanlar, diğer canlıların aksine vücutlarını temizlemek için ek takviyelere ihtiyaç duyar. Kişisel temizlik, sağlığın ilk şartıdır. Vücut temizliği denince de en kapsamlı ve etkili temizlenme biçimi de banyo ve duşlardır. Sadece temizlik amaçlı değil, güne olumlu başlamak için de duş alınır. Uzmanlar kişilere en az iki günde bir duş almayı tavsiye eder. Sağlıklı kalmak için hayatta dikkat edilmesi gerekenlerin başında gelir. Gün içerisinde yoğun tempo ile geçen işlerin ardından vücut toksinleri atmak için terler. Terleme sonucunda hem vücudun hava aldığı gözenekler kapanır hem de vücutta istenmeyen kokular meydana gelir. Gözeneklerin kapanması ile vücudun oksijen alması engellendiği gibi oluşan kötü koku ile de kişi hem kendini hem de çevresini rahatsız eder. Duş jeli kullanıcılarının sağlıklı olması ve hayatını kaliteli yaşaması için önemli ürünler arasındadır.

  Duş Jeli ve Banyo Köpüğü Çeşitleri

  Duş jeli kullanıcılarının vücutlarını temizlemesi ve sağlıklı yaşamaları için kullanılan önemli temizlik malzemesidir. Her kullanıcının farklı vücudu olduğu için vücut temizleme ürünleri de farklı vücutlara göre üretilir. Bu da farklı model ve çeşitlerde duş jeli ve banyon köpüğü olmasına sebep olur. Vücutların ürettiği yağ oranları farkı vücuttan atılan veya beden üzerindeki yağlanmaya sebep olur. Bu yüzden vücutlar, farklı şekilde yağlı veya kuru olabilir. Ayrıca vücutlar nemli ve kuru olmasıyla da farklı özelliklerde olabilir. İnsanların bedenindeki bu değişkenleri baz alan marka, farklı model ve çeşitlerle her kullanıcının kendine en uygun duş jeline sahip olmasını önemser. Duş jelleri içerisinde bulunan bitki meyve ve çiçek özlerine göre de çeşitlilik kazanır. Her farklı ürünün kendine has faydası ve kokusu vardır. Kullanıcılar, bu özellikler doğrultusunda da kişisel tercihlerini yapar. Kullanıcı bu sayede hem vücudu temizler hem de sevdiği kokuyu üzerinde taşıma imkanı bulur. Palmolive, kullanıcıların istedikleri ölçüde duş jeli ve banyo köpüğü sahibi olması için ürünleri farklı litrelerde kullanıcılarına sunar. Markanın hizmete sunduğu ürünleri arasında en çok tercih edilenlerin başında Palmolive duş jeli 500 ml gelir. Daha fazla kullanmak isteyenler için de Palmolive duş jeli 750 ml kullanıcıların tercihine sunulur. Vücut temizliği ve cilt bakımının başlangıç noktası olarak kabul edilen banyo ve duş, yalnız kötü kokuların giderilmesi için değil sağlıklı bir hayatında ilk şartıdır. Kullanıcıların vücut yapıları ve hayat yoğunluğu göz önüne alındığında farklı modellerin olması kaçınılmaz hale gelir. Ürünlerin meydana getirildiği maddeler ise hem vücut uyumu için önemlidir hem de kişilerin beğenisini yansıtır. Kokular ten uyumuna göre daha iyi veya kötü salınabilir. Bazı vücutlar odunsu kokular ile daha hoş uyum sağlarken bazı tenler de meyvemsi ve çiçek özlü kokular ile uyum sağlar. Bu gibi farklı koku denemeleri de duş jellerinin farklı modellerde ve çeşitlerde olmasına sebep olur. Kullanıcılar bu çeşitler arasında kendilerine en uygun olanı seçmelidir.

  Duş Jeli ve Banyo Köpüğü Fiyatları

  Duş jelleri çeşitli özellik ve modellere göre farklı fiyat aralıklarında kullanıma sunulur. Fiyatı belirleyen birçok etmen olduğu için değişiklikler gösterir. Fiyatların belirlenlenmesinde temel noktaların başında ürünün kaç litrelik olduğu gelir. Kişilerin cilt temizliği ve kişisel bakımlarını sağlaması için iki önemli ürün bulunur Bunlardan biri duş jeli diğeri de banyo köpüğüdür. Esas itibariyle ikisi de aynı görevi görse de kullanıcıların zevk ve beğenilerine göre seçilir. Bu iki ürün arasında da fiyat farkları bulunur. Ayrıca jel veya köpüğün içinde bulunan maddeler de fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Doğada daha az bulunan maddelerden üretilen ürünler ile doğada fazla bulunan maddeden ortaya konulan ürünlerin fiyatları farklı seyreder. Ayrıca ürünlerin muhafaza biçimi de fiyatları belirler. Plastik muhafaza kapları ile cam jel kaplama ürünlerin farklı fiyat aralığında olması kaçınılmaz olur. Kuru vücutlarda kullanılan duş jeli ve banyo köpüğü ile nemli vücutlar için ideal olan duş jellerinin fiyat standardı çeşitlilik gösterir.

  Duş jeli ve Banyo Köpüğü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Vücut temizlik ürünleri tercih ederken dikkat edilecek noktaların başında kullanıcının kendi vücut özelliklerini bilmesi gerekir. Kullanıcılar, ilk olarak vücutları herhangi bir bileşene ya da maddeye alerjik mi bunu bilmelidir. Hassas vücuda sahip olanlar için pH dengesi önemli bir faktördür. Kişiler seçecekleri ürünlerin kullanma talimatına da dikkat etmesi gerekir. Duş jelleri fazla kullanıldığında yan etkili olabileceği gibi az kullanıldıklarında da yeterli temizliği sağlayamayabilir. Bunun için ürün üzerinde bulunan uygulama şekli göz ardı edilmemelidir. Kullanıcılar kendilerinin tercih ettiği markanın ürünleri hakkında da bilgi sahibi olurlarsa nokta atışı seçim yapabilirler. Duş jeli Marseillais de kullanıcılarının en ideal ürünü seçmelerini amaçlar. Duş jeli alırken vücudu çok kuru yapmayan veya aşırı derecede nemlendirmeyen ürünler tercih edilmelidir. Uzmanlar, bunun için ideal pH dengesini belirtir. Ek olarak her kullanıcının farklı vücut yapısı olduğu akıldan çıkarılmamalı ve kişi kendi cilt tipine göre seçim yapmalıdır.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery