Bitkisel Besin Destekleri

En Ucuz Bitkisel Besin Destekleri Fiyatları

1960 ürün gösteriliyor.
Markalar
Bitkisel Besin Destekleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bitkisel Besin Destekleri modelleri ve Bitkisel Besin Destekleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bitkisel Besin Destekleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Hiper, Katkı Dünyası, Aktar Diyarı, Arifoğlu. 1960 adet Bitkisel Besin Destekleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

BİTKİSEL BESİN DESTEKLERİ NELERDİR?

Bitkisel besin destekleri ya da takviyeleri sağlıklı yaşamak, çeşitli hastalıkların tedavisine destek sağlamak, hızlı iyileşmek ve yaşlanmayı geciktirmeye yardımcı olmak gibi birçok farklı amaçla kullanılmaktadır.

Bitkisel besin destekleri/takviyeleri içeriklerinde farklı kompozisyonlarda vitamin, mineral, aminoasit, antioksidan, yağ asitleri, posa, ve bitki ekstratları içeren kapsül, şurup, toz ve süspansiyon formlarında bulunmaktadır. Kişiye uygun bitkisel besin takviyeleri supplement olarak doktor ve eczacı tarafından da önerilmektedir.

Bitkisel Besin Takviyeleri Nasıl Çalışır?

Bitkisel besin destekleri, ilaçlardan farklıdır ve içlerinde etken madde içermezler. Günlük gıdalarla alınabilinen vitamin, mineral, aminoasit ve yağların bitkisel kaynaklardan elde edilip yoğunlaştırılmasıyla oluşturulurlar. Bunlar vücudun doğal yapıtaşlarıdır. Günümüz besinlerinde kimyasal kullanımı ve toprak kalitesinin değişmesine bağlı olarak, besin değerleri düşüktür. Bu, günlük beslenme ile alınan gıdaların, vücudun doğal gereksinimlerini karşılayamamasına neden olmaktadır. Hızlı yaşam koşullarında fast-food besinler de dünyamıza girmiştir. Bu gıdalar, vücut için gerekli esansiyel vitamin, aminoasit, mineral ve yağları içermemekte ve beslenme yetersizliğine neden olmaktadır. Bitkisel besin destekleri bu eksikleri doğal yollarla takviye ederek tamamlamaktadır.

Bitkisel Besin Takviyeleri Kimler Tarafından Kullanılmalıdır?

Bitkisel besin destekleri, takviye amacı ile sağlıklı yetişkinlerde beslenmenin yanında; çocuklarda sağlıklı büyümenin sağlandığından emin olmak için; emilim bozukluğu olan kişilerde ve yaşlılarda vitamin, mineral ve yağların yanında eklemlere destek amacı ile glukozaminler kullanılmaktadır. Sporcularda kas yapılanması için protein destekleri alınmaktadır. Yoğun çalışanlarda konsantrasyon artırıcı, kadınlarda anti-aging için antioksidan önerilirken; kış aylarında bağışıklık sistemini destekleyici bitkisel besin takviyelerii önerilmektedir.

Size uygun Solgar, Talya, Shiffa Home, Optimum, Weider, Olimp, Multipower, Nutrend, Life Time, Gebece, Universal Nutrition, Nutraxin, Musclemeds, BSN, Pharmaton, Grenade, Nutrade, Dymatize, Stacker2, Botalife, Ultimate Nutrition, Amix, Muscletech, FA Nutrition, Inkospor, Gaspari, Scitec, Musclepharm, Nutrex, Cellucor, Infinite, MHP, Uniq2go, Bigjoy, BMX, Genrise, Nanox, Powerlife, 4DN, Fuelone, Olimpos, Defne Doğa, Zadevital, Aksu Vital, Power System, Voonka, Nutrabolics, Elite Labs, Twinlab, NBL, Quest, Ocean, Rosense, Arkopharma, Afye, Inner Armour, Vitargo, Promera, VPX, Supradyn, Biotech USA, Scivation, Revigen, Novo, Nuaquos, GNC ve Avicenna marka bitkisel besin destekleri, cimri.com sitesinde, en uygun fiyat garantisi ile satılmaktadır.