Sağlık / Diyet

Sağlık / Diyet Fiyatları

4718 Ürün gösteriliyor.
Sağlık / Diyet fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Sağlık / Diyet modelleri ve Sağlık / Diyet fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Sağlık / Diyet kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Bitkisel Besin Destekleri, Balık Yağı / Omega 3 - 6 - 9, Termal Kıyafet ve Korse, İnceltici Sabun & Krem & Jel, Zayıflama Kemeri. 4718 adet Sağlık / Diyet fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Diyet Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Diyet yaparken üç ana öğün ve üç ara öğünü mutlaka kaçırmadan yemelisiniz. Unutmamalısınız ki diyet yapmak kendinizi aç bırakmak değil, sağlıklı bir şekilde beslenerek kendinizi tok tutmanızdır. Az ve sık yemelisiniz. Diyet yaparken bol bol su tüketmelisiniz. Diyetinizi sporla desteklerseniz hedefinize doğru daha faydalı olacağını görebilirsiniz. Akşam 7'den sonra hiç bir şey yememeniz gerekmektedir. Yediğiniz hem ana hem de ara öğünü iyice çiğnemeniz gerekmektedir. Şekerli ve tuzlu gıdalardan uzak durmalısınız ve alkol tüketmemelisiniz. Hedefinize yaklaştığınız zamanlarda kendinize bir gün ayarlamalı ve ödül günü yapmalısınız. Bu günü fazla abartmamaya da özen göstermelisiniz.

Diyet Yaparken Yapılan Hatalar Nelerdir?

Diyet yaparken yapılan hataların en büyüğü öğün atlamaktır. Az yersem daha çabuk kilo veririm mantığıyla yaklaşan kişiler genelde öğünleri atlamaktadır. Sevdiğiniz ve zararlı olan besinleri hayatınızdan çıkarmak zorunda hissetmemelisiniz. Bu sizi ve motivasyonunuzu olumsuz etkileyeceği için kilo vermenizde yavaşlayabilmektedir.

Sağlık ve Diyet Ürünleri Nelerdir?

Bitkisel besin destekleri ya da takviyeleri sağlıklı yaşamak, çeşitli hastalıkların tedavisine destek sağlamak, hızlı iyileşmek ve yaşlanmayı geciktirmeye yardımcı olmak gibi birçok farklı amaçla kullanılmaktadır. Bitkisel besin destekleri/takviyeleri içeriklerinde farklı kompozisyonlarda vitamin, mineral, aminoasit, antioksidan, yağ asitleri, posa, ve bitki ekstratları içeren kapsül, şurup, toz ve süspansiyon formlarında bulunmaktadır. Kişiye uygun bitkisel besin takviyeleri supplement olarak doktor ve eczacı tarafından da önerilmektedir. Sağlık ve diyet kategorisinde bulunan balık yağları, sağlık açısından oldukça faydalı besin kaynaklarından biridir. Son yıllarda özellikle faydaları ile dikkat çeken takviyeler, kapsül veya sıvı halinde satılmakta ve kolayca vücudunuz tarafından emilmektedir. Genellikle somon, mersin balığı, lüfer, uskumru ve alabalık gibi yağlı balıklardan elde edilmekte ve birçok sağlık sorununun da tedavisinde yardımcı olarak kullanılmaktadır. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte zayıflamak ve forma girmek de dikkat edilen bir konu haline gelmektedir. Diyet ve spor yapan kişiler, bölgesel zayıflamak ve yağ yakımını hızlandırmak adına, inceltici sabunlar, kremler ve jeller kullanmaktadır. İnceltici sabunlar, belirli bir masaj ile incelmesi istenen bölgeye uygulandığında, o bölgedeki kan dolaşımını harekete geçirerek yağ yakımını hızlandırmaktadır. Termal kıyafet ve korse, temel olarak vücudu sıcak ve kuru tutmak amacıyla üretilmiştir. Zayıflama bantları, bölgesel kilo vermek için kullanılan pasif zayıflama ürünleridir. Kilo verirken, belirli bölgelerden daha fazla incelme olması beklenir. Özellikle kalça, basen ve karın bölgesinden incelmek isteyen kişiler, sağlıklı beslenme ve düzenli egzersizlerin yanında bu bantları da kullanarak, daha iyi sonuçlar elde edebilmektedirler.

Sağlık ve Diyet Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Sağlık ve diyet ürünlerinin fiyat aralığı marka, model ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca sıraladığınız sağlık ve diyet ürünlerinin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz. Bunun yanı sıra tüm bu ürünleri incelemek istiyorsanız sağlık, bakım, kozmetik kategorisi adı altında istediğiniz sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery