track source
track source

Zayıflama Kemeri

Zayıflama Kemeri Fiyatları

10 Ürün gösteriliyor.
Zayıflama Kemeri fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Zayıflama Bandı Fiyatları
 • Yüz Bakım Setleri Fiyatları
 • Yara Bandı Fiyatları
 • Vücut Sıkılaştırıcı ve İncelticiler Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Zayıflama Kemeri Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Zayıflama Kemeri markası:

  En Çok İncelenen Zayıflama Kemeri Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Zayıflama Kemeri Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 10 Zayıflama Kemeri modeli içerisinde en ucuz Zayıflama Kemeri fiyatı 51.99 TL iken, en yüksek Zayıflama Kemeri fiyatı 599.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Zayıflama Kemeri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Zayıflama Kemeri fiyatı ise 313.96 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Zayıflama Kemeri Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Zayıflama Kemeri

  Teknolojik gelişmeler genellikle insanlığa yararlı ve faydalı olmuştur. Ulaşım araçlarının gelişmesi ve insan gücüne ihtiyaç olmadığı için son zamanlarda obezite oranları giderek artar. Bu noktada teknolojik gelişmelerin insanlara verdiği şişmanlık gibi fiziksel zarar, tekrar teknolojik bir alet olan zayıflama kemerleri ile kontrol altına alınmasında yardımcı olabilir. Zayıflama kemerleri genellikle iki farklı modelde olur. Birinci model titreşim hareketi ile uygulanan bölgedeki dolaşımı artırma mantığına dayanır. Diğer model ise sauna etkisi ile terletme prensibine dayanır. Her iki yöntemde de vücudun yaktığı kalori artırılması hedeflenir, zira kilo vermenin tek yolu bir şekilde kalori açığı oluşturmaktır. Bu bağlamda zayıflama kemerleri düzenli bir beslenme sistemi uygulandığı faydalı olarak nitelendirilebilir. Uygulandığı bölgedeki dolaşımı artırdığı için dolaşım sistemi hastalığı olan varis probleminin giderilmesinde faydalı olabilir. Zayıflama kemerlerinin düzenli kullanımı sonucu kullanıldığı bölgedeki kasların istemsiz çalışmasından dolayı nispeten bir sıkılaşma görülebilir. Bu bağlamda daha sıkı bir görünüm sizi daha zayıf gösterir. Bu noktada zayıflama kemerleri zayıflamanızda destekleyici bir rol oynar.

  Zayıflama Kemeri Modelleri ve Özellikleri

  Zayıflama kemerleri modelleri çeşitli amaçlar ile kullanılabilir. Spor yaptıktan sonra zayıflama kemerlerini kullanabilir, kas ağrılarınızı hafifletebilirsiniz. Genellikle karın ve basen bölgelerinde uygulanan zayıflama kemerleri uygulandığı bölgedeki kan akışını hızlandırır ve kalori yakımını artırmaya çalışır. Sauna etkisi ile termal zayıflama kemerleri ise terleme yolu ile kan akışını hızlandırır. Elektrikli zayıflama kemeri ve sağlıklı bir beslenme yolu ile fazla kilolarınızdan kurtulabilir, istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz. Elektrikli zayıflama kemeri titreşim yolu ile çalışır ve vücudunuzun uygulandığı noktasında ki kaslarınızı nispeten aktive eder. Bu bağlamda uygulanan bölgelerde sıkılaşma görünümü ile olduğunuzdan daha zayıf görünebilirsiniz. Elektrikli zayıflama kemerleri ile bir şarj ile kullanım süresine bağlı olarak defalarca kullanabilir sürekli şarj etme gereksinimi duymazsınız. 

  Titreşimli zayıflama kemeri Acura modellerinde bulunan masaj modu ile sadece zayıflamak amacıyla değil vücudunuza masaj yapmak istediğiniz zamanlarda kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir zayıflama kemeri Acura modelleri ile boyun ve belinize rahatlıkla masaj yapabilir keyifli bir gece uykusu çekebilirsiniz. Yıkanabilir dış yüzeyi sayesinde zayıflama kemeri Acura modellerini kolaylıkla temizleyebilir temiz bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Titreşimli zayıflama kemerlerinden olan Relax zayıflama kemeri modellerinin bazıları çeşitli farklı özellikleri ile dikkat çeker. Kumanda ile uzaktan kullanım imkanı sunan Relax zayıflama ve masaj kemerleri modelleri kullanıldığı bölgedeki kan dolaşımını artırır ve rahatlama sağlar. İsterseniz zayıflamanıza destek olması amacıyla, ister masaj yaptırmak amacıyla kullanabileceğiniz Relax zayıflama kemer modelleri ile ihtiyaçlarınıza yönelik kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz. Otomatik ve manuel kullanım sunabilen Relax zayıflama kemeri modelleri ile titreşim oranını istediğiniz sıklıkta belirleyebilir kendinize uygun masaj periyodu elde edebilirsiniz. Bu sayede tüm günün yorgunluğunu en sevdiğiniz film eşliğinde atabilir, rahat bir uyku çekebilirsiniz. Titreşim ve ısıtma özelliklerini bir arada sunan zayıflama kemeri Medisana ile hem masaj hem de zayıflamanıza yardımcı olabilecek bir aktivite gerçekleştirebilirsiniz. Isıtma özelliği sayesinde uygulandığı bölgedeki kan dolaşımını nispeten daha fazla artıran zayıflama kemeri Medisana zayıflamanıza yardımcı olabilir, istediğiniz görünüme kavuşmanızda size yardımcı eder.

  Zayıflama Kemeri Fiyatları

  Tüm teknolojik ürünlerde olduğu gibi zayıflama kemerleri fiyatları da kullanılan teknolojiye göre değişir. Titreşim Prensibine göre çalışan zayıflama kemerlerinin fiyatı, dakikadaki titreşim sayısına göre de  değişebilir. Ekstra özelliklerin eklenmesi durumunda zayıflama kemeri fiyatları artar. Bu bağlamda hem titreşim hemde ısıtma özelliği olan  zayıflama kemeri, sadece titreşim özelliği olan zayıflama kemeri fiyatları farklı olabilir. Zayıflama kemerlerinin fiyatlarını değişmesine neden olan olan başka bir durum ise otomatik ve manuel kontrol olur. Zayıflama kemerleri fiyatı Çeşitli teknolojik eklentilerin uygulanması ile değişebilir. Zayıflama kemerlerinin fiyatlarının belirlenmesinde üretim prosesi önemli bir rol oynar. 

  Her markada farklı üretim prosesleri gerçekleştiği için  zayıflama kemerlerinin fiyatları markalara göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle ısıtma ve titreşim özelliği bulunan zayıflama kemeri Medisana yalnızca titreşim özelliği bulunan Relax zayıflama kemerinden daha pahalı olabilir. Zayıflama kemerinde onlarca değişik parça kullanılır. Bu parçalarının her birinin birim maliyeti farklıdır. Herhangi bir parçanın birim maliyetin değişmesi halinde zayıflama kemerinin fiyatının değişmesine neden olabilir.

  Zayıflama Kemeri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli ?

  Zayıflamaya karar vermiş ve size destek olacak teknolojik bir alet satın almayı düşünüyor olabilirsiniz. Bu bağlamda zayıflama kemeri satın almayı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak zayıflama kemeri satın alırken hangi özelliklere dikkat edeceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Bu noktada dikkat edeceğiniz birkaç husus ile zayıflama kemeri satın alırken hangi özelliklere dikkat edeceğinizi belirleyebilirsiniz. Öncelikle zayıflama kemerini sadece zayıflamak amacıyla kullanacaksınız tek tip bir zayıflama kemeri sizin işinizi görecektir. Sadece zayıflama amaçlı olmayıp ara sıra masaj  yapmayı düşünüyorsanız, bu noktada ayarlanabilir bir zayıflama kemeri almayı düşünmelisiniz. Bu şekilde hem belinize hem de boyun gibi daha ince bölgelerinize masaj yaptırabilirsiniz. Zayıflama kemerleri titreşim sağlayarak uygulandığı bölgedeki kan dolaşımını artırır. Bu noktada hem titreşimli hem de ısıtmalı bir zayıflama kemeri alarak zayıflamanıza ekstra destek olabilir, fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Bu bağlamda zayıflama kemeri Medisana sağlıklı beslenme programının yanında kullanıldığında zayıflamanıza yardımcı olur. İstediğiniz görüntüye kavuşmanızda rol oynar. Daha doğru kararlar alabilmek adına alacağınız zayıflama kemeri modelinin kullanıcı yorumlarını okuyabilir. Farklı deneyimlerin görüşlerini değerlendirebilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery