Vücut Losyonu ve Nemlendiricileri

Vücut Losyonu ve Nemlendiricileri Fiyatları

2065 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Çoklu Paket
Vücut Losyonu ve Nemlendiricileri fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Vücut Peelingi Fiyatları
 • Vücut Sıkılaştırıcı ve İncelticiler Fiyatları
 • Wax Fiyatları
 • Yüz Bakım Setleri Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Vücut Losyonu ve Nemlendiricileri Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Vücut Losyonu ve Nemlendiricileri markası:

  En Çok İncelenen Vücut Losyonu ve Nemlendiricileri Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Vücut Losyonu ve Nemlendiricileri Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2065 Vücut Losyonu ve Nemlendiricileri modeli içerisinde en ucuz Vücut Losyonu ve Nemlendiricileri fiyatı 2.25 TL iken, en yüksek Vücut Losyonu ve Nemlendiricileri fiyatı 6548.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Vücut Losyonu ve Nemlendiricileri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Vücut Losyonu ve Nemlendiricileri fiyatı ise 64.2 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Vücut Losyonu ve Nemlendiricileri Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Mustela Stelatopia Emollient 200 ML Çok Kuru-Atopik Ciltler İçin Yumuşatıcı Krem
  Mustela Stelatopia Emollient 200 ML Çok Kuru-Atopik Ciltler İçin Yumuşatıcı Krem
  Bioderma Atoderm Intensive 500 ml Vücut Nemlendirici Krem
  Bioderma Atoderm Intensive 500 ml Vücut Nemlendirici Krem
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Vücut Losyonu ve Nemlendiriciler

  Vücut losyonu ve nemlendiriciler cildin nemli ve esnek kalmasını sağlayan bir bakım ürünüdür. Bir vücut losyonu veya vücut nemlendiricisi uygulandığında cildi yumuşatarak, kaybettiği nemi geri kazanmasını sağlar. Genellikle vücut losyonları ve kremleri cildin daha parlak ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Uygulandığında cildi ferahlatır ve rahatlatır. Eğer bir cilt sorunu var ise, dermatolojik olarak üretilen kaşıntı engelleyici, güneş koruyucu gibi özelliklere sahip vücut losyonu veya nemlendiricileri tercih edilmelidir. İnsan cildi nemlendirilmediğinde veya nemini kaybettiğinde buruşur bu sebeple yaş ilerledikçe kuruluk artar. Vücut losyonları genellikle kadınlar tarafından tercih edilse de, günümüzde artık erkekler de ciltlerine dikkat etmekte ve birçok cilt bakım ürününü düzenli olarak kullanmaktadırlar. Bebekler için de sıklıkla tercih edilen, hassas cilt tiplerine uygun özel içeriklere sahip vücut losyonu ve nemlendiricileri bulmak oldukça kolaydır. Her cilt tipine uygun farklı ürün bulmak mümkündür. Vücut losyon ve kremleri genellikle dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanır. 

  Vücut Losyonu ve Nemlendirici Çeşitleri

  Gelişen teknolojiler sayesinde, birçok ürün gibi vücut losyonları ve nemlendiricileri de önemli ölçüde değişime uğramıştır. Piyasada birbirinden farklı özelliklere sahip vücut nemlendiricileri ve losyonları bulmak çok kolaydır. Farklı kokularda, farklı renklerde, farklı amaçlara uygun sayısız marka ve çeşitte ürün vardır. Bunlardan bazıları kozmetik olarak tercih edilir. Kozmetik adı altındaki vücut losyonları ve nemlendiricileri  güzel kokularıyla ve içinde kullanılan pırıltılarla öne çıkmaktadırlar. Dermatolojik olarak üretilen vücut losyon ve bakım ürünleri, kızarıklıklar, tahrişler veya güneş koruyucu gibi özelliklere sahip oldukları için birçok kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Vücut losyonu nedir ? veya Ne zaman kullanılmalıdır ? gibi sorularının tek bir cevabı yoktur. Sadece yetişkinler için değil bebeklerin hassas ciltleri için de, birçok hassas cilt tipine uygun vücut losyon ve nemlendirici ürün bulmak mümkündür. Vücut losyon ve nemlendiricileri birbirinden farklı yapılardadır. Vücut losyonları daha hızlı emilen hafif ve daha ince yapıda üretilirken, vücut nemlendiricileri krem gibi kalın yapıdadırlar. Emilimleri, losyonlara göre daha uzun sürer. Vücut losyon ve kremleri yalnızca kuru ciltler için üretilmemektedir. Yağlı, karma veya diğer cilt tipleri için de birçok vücut losyonu ve nemlendirici bulmak oldukça mümkündür. Doğru seçilen bir vücut nemlendirici ürünü cildinizin daha sağlıklı, esnek ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Özellikle duş aldıktan sonra kuruyan cildin nemlendirilmesi çok önemlidir. Yaş ilerledikçe, cilt daha çok kurur. Mat bir görünüme sebep olur ve nemlendirici ürünleri düzenli kullanarak bu gibi sorunlar önlenmelidir. Nemlendirici kullanmak duş almak gibi temel vücut temizliği kadar önemli bir uygulamadır. Özel bir yere giderken, genellikle makyaj yapılır veya parfüm sıkılır. Eğer dekolteye veya cildin görünen herhangi bir bölümüne pırıltılı vücut losyonu tercih edilirse, çok hoş ve güzel bir görüntü ortaya çıkar. Aynı zamanda güneş ışınları nedeniyle kızarıklık yaşayan cilt tipleri, her yerde kolayca bulunabilecek olan özel SPF özelliğine sahip olan, vücut losyonu veya nemlendiricilerini tercih ederek kalıcı veya geçici güneş yanığı gibi sorunlardan kaçınırlar. 

  Vücut Losyonu ve Nemlendirici Fiyatları

  Vücut losyonu ve nemlendiricileri, markasına, içeriğindeki etkin maddeye veya kutu içerisindeki miktarına göre farklılık göstermektedir. En çok bilinen markalar sabit amaçlar amacıyla üretildikleri için fiyatları ne olursa olsun kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilirler. Bu marka ürünler artık ürünlere kendi isimlerini vermişlerdir. Halk arasında vazelin kreme vaseline vücut losyonu adı verilmektedir. Bazı ürünler her cilt tipine uygun olarak üretilmektedir, bepanthol vücut losyonu 200 ml çantada kolaylıkla her yerde yanınızda olabilen boyutta ve işlevde bir üründür. Bu gibi ürünler tercih edilerek farklı amaçlar için birden fazla ürün tercih etmeye gerek yoktur. Eğer cilt tipi çok sorunlu ise, dermatolojik olarak üretilen ürünler, fiyatları daha yüksek olmasına rağmen tercih edilmelidir. Cerave vücut losyonu diğer sorunlu cilt tipleri için üretilen nemlendirici ürünlere kıyasla daha yüksek fiyatlara piyasaya sunulmaktadır. Cildin iyi nemlendirilmesi için ayrılması gereken bütçe, seçilen markaya ve özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.  Sürekli kullanılan bir vücut losyonu veya nemlendiricisi çoklu satın alındığında bütçeye uzun vadede kazanç sağlamaktadır.

  Vücut Losyonu ve Nemlendirici Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Vücut losyonu veya nemlendiricisi satın alırken, cildin hangi cilt tipi olduğunu bilmek çok önemlidir. Her vücut losyonu veya vücut nemlendirici farklı içeriklere sahiptir. Çok kuru ciltler için üretilen bir ürün, yağlı cilde uygulandığında, uygulanan losyon veya nemlendirici rahatsız edici görüntülere ve hisse sebep olabilir. Bu gibi sorunların önüne geçmek için, cilt tipi iyi bilinmeli ve ona uygun vücut losyonu veya nemlendirici tercih edilmelidir. Eğer cilt tipi, güneş ışınlarından olumsuz etkileniyorsa SPF içeren ürünleri tercih etmek doğru bir karar olacaktır. Her cilt tipinin farklı olması, farklı cilt tipine sahip olan bir kullanıcıdan alınan vücut losyonu önerileri her zaman doğru bir tercih olmayabilir. Seçilen vücut losyonu veya nemlendiricisinin içeriği incelenmeli ve cilde zararlı veya alerjen etkin bir maddenin olup olmadığı kontrol edilmelidir. Eğer bir ürün ilk kez kullanılıyorsa ilk önce cildin ufak bir kısmında denenmeli ve bir süre bekletilerek herhangi bir alerjen durum ortaya çıkıp çıkmayacağı takip edilmelidir. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery