Stick Deodorantlar

En Ucuz Stick Deodorantlar Fiyatları

204 ürün gösteriliyor.
Deo-Stick Mililitre
Stick Deodorantlar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Stick Deodorantlar modelleri ve Stick Deodorantlar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Stick Deodorantlar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, Calvin Klein, Diesel, Chicco, Nivea. 204 adet Stick Deodorantlar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Bioderma Sensibio Antiperspirant 50 ml Roll-on
Bioderma Sensibio Antiperspirant 50 ml Roll-on
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Hem kötü kokuları engelleyip hem de terleyen bölgelerde bakteri oluşmasını engelleyerek günlük temizliğin önemli bir parçası olan stick deodorantlar hem de yaz kış aylarında sıklıkla kullanılan kişisel bakım ürünlerindendir.

Nivea, Kenzo, Dolce Gabbana, Diesel, Gucci, Carolina Herrera vb. onlarca markanın ürettiği stick deodorant çeşitlerini en uygun fiyat seçenekleri ile Cimri.com’da bulabilirsiniz.

Neden Stick Deodorant Kullanılmalıdır?

Günlük hayatın içinde her gün bir yerlere yetişmeye çalışılır, sürekli bir şeyler için koşuşturulur. Tüm bunlar sırasında insan vücudu terler. Özellikle de yaz aylarında terleme oranı artar. Bu da bazen oluşturduğu ıslaklık hissi ve kötü kokuyla birlikte günlük yaşamı etkileyen bir sorun haline gelir. Ter nedeniyle giysilerin kol altlarında görünen ıslaklık oldukça rahatsız edici ve istenmeyen bir görüntüdür. Kötü görüntünün yanında oluşan kötü koku da oldukça rahatsız edicidir. Bu kötü koku ve görüntüye engel olmak için stick deodorantlar hayatımızda adeta birer kurtarıcı rolü görürler. Hem kadınlar hem de erkekler günlük olarak stick deodorant çeşitlerini kişisel bakım rutinlerinin bir parçası olarak kullanmaktadırlar.

Stick deodorantlar da pek çok kozmetik ürününde olduğu gibi farklı marka ve çeşitle mağazalarda yer almaktadır. Parfümler gibi geniş bir koku yelpazesine sahip olan stick deodorantlardan kişisel zevke uygun olanları seçilebilir.

Stick Deodorant Çeşitleri Nelerdir?

Pudralı ve pudrasız olarak piyasada bulunur, pudrasız olanlar leke bırakmama özelliğine sahip oldukları için daha çok tercih edilirler. Ancak pudralı olanların ter bezlerini tıkama özelliği olduğu için daha uzun süre kuruluk hissi yaratır.

Stick Deodorant Nasıl Kullanılmalıdır?

Kullanılan ürün pudralı ise leke bırakmaması için mutlaka kullanım sonrasında bir süre bekleyip ondan sonra kıyafet giyilmelidir. Aksi taktirde giysiye lake yapma ihtimali yüksektir.

Ürünü kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken diğer noktalar şunlardır:

İlk olarak ürün uygulanacak bölgenin kıl ve tüylerden arındırılmış olması çok önemlidir. Çünkü koltuk altında kıl veya tüy olduğunda deodorantın deriye ulaşması daha zor olur ve bu da deodorantın etki süresini azaltır.

Önemli olan diğer bir konu ürün kullanılacak alanın temiz olmasıdır. En ideali duştan sonra iyice kuruladıktan sonra stick deodorantı uygulamaktır. Terli cilde kokuyu bastırması için uygulanacak ürün istenilen etkiyi vermeyecek, aksine mevcut kokunun daha da öne çıkmasına yol açacaktır. Tertemiz yıkanmış ve kurulanmış bir vücut deodorantın etkisini en iyi şekilde göstermesi için en ideal ortamı sunar.

Gün içinde arzu edilirse ürün tekrar uygulanabilir. Ancak her seferinde uygulanacak bölgenin temiz ve kuru olmasına dikkat edilmelidir. İstenirse tekrardan bölgenin temizlenmesi ve kurulanması gerekmektedir.