Stick Deodorantlar

Stick Deodorantlar Fiyatları

390 Ürün gösteriliyor.
Stick Deodorantlar fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Takma Kirpikler Fiyatları
 • Takma Tırnak Fiyatları
 • Termal Kıyafet ve Korse Fiyatları
 • Tıraş Fırçaları Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Stick Deodorantlar Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Stick Deodorantlar markası:

  2021 yılı Stick Deodorantlar Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 390 Stick Deodorantlar modeli içerisinde en ucuz Stick Deodorantlar fiyatı 8.9 TL iken, en yüksek Stick Deodorantlar fiyatı 439.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Stick Deodorantlar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Stick Deodorantlar fiyatı ise 27.69 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Stick Deodorantlar Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Stick Deodorant

  Deodorantlar yaz ve kış mevsiminde sıklıkla kullanılan kozmetik ürünlerdir. Özellikle yaz mevsiminde terleme etkisi ile daha fazla kullanılır. Terlemek insanın doğası gereği normal ve gereklidir. Aslında ter kokusuzdur. Fakat kişilerin yediği yemekler ya da temizlik alışkanlıkları terin kokmasına sebebiyet verir. Özellikle fazla baharatlı besinler tüketildiğinde terin kokusu artabilir. Ter kokuları deodorant sayesinde yok edilebilir ya da baskılanabilir. Yalnızca ter kokusunu engellemek ile kalmaz güzel kokmayı da sağlayabilirsiniz. Deodorant satın almadan önce cildinize uygun deodorantı bulmaya özen göstermelisiniz. Piyasada oldukça fazla çeşitli olarak bulunan bu kozmetik ürünler için seçim şansı oldukça yüksektir. Deodorantlar genellikle kadın ve erkek deodorantları olarak ikiye ayrılır. Bu ayrım esans ve cilt tipi farkından kaynaklanır. Fakat cinsiyetsiz deodorantlar da piyasada bulunur. Deodorant satın almadan önce cildinizin tahriş olmamasına özen göstermelisiniz. Stick deodorantlar da diğer deodorantlar gibi ter kokusunu baskılayan kozmetik ürünler arasında yer alır. Stick deodorantların kremsi bir hissi ve dokusu vardır. Atmosfere gaz salınımında bulunmaz. 

  Stick Deodorant Çeşitleri

  Deodorantlar genellikle kokuları önlemek amacıyla kullanılır. Güzel kokmak için kullanıcılar genellikle parfümleri kullanır. Fakat bazı deodorantlar da hoş kokularıyla, kötü kokuları baskılamak haricinde güzel kokmak için de tercih edilebilir. Stick deodorantlar kadın ve erkekler için ayrı ayrı üretilmektedir. Kadın ve erkek deodorantlarının kokuları birbirinden oldukça farklıdır. Kadın deodoratlarında genellikle çiçek kokuları hakimdir. Fakat fresh deodorantlar da piyasada oldukça fazla yer alır. Ayrıca stick deodorantlar pudralı ve pudrasız olarak farklı şekillerde kullanıcıların ilgisine sunulur. Pudralı deodorantlar kullanıcılar tarafından oldukça fazla tercih edilir. Bu deodorantlar koltuk altında oluşan bakteriyi engelleme özelliği gösterir. İçinde bulunan pudradan kaynaklı ıslaklığı en aza indirir ve kötü kokuları baskılar. Bu deodorant çeşitleri pudralı olması sayesinde ter bezini baskılar. Pudrasız deodorant çeşitleri de yine pudralı deodorantlar gibi oldukça çok tercih edilen çeşitler arasındadır. Pudrasız deodorant çeşitleri bakteri engelleme özelliği göstermez. Ter kokusunu baskılayan bu deodorantlar ter kokusunu engelleme özelliğine sahip değildir. Çok fazla terleyen biri değilseniz ve amacınız yalnızca ter kokusunu gizlemek ise pudrasız deodorantları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Alkolsüz deodorant çeşitleri de sağlık açısından önerilen ürünler arasında yer alır. Alkol, paraben gibi maddeler cilde zarar verebilir. Bazı hassas ciltler için alkolsüz deodorant kullanımı sağlık açısından daha uygundur. Kişiler alışveriş yapmadan önce cilt tiplerine uygun seçim yapmalıdır. Aksi bir karar hem kişilerin ciltlerini hem sağlıklarını olumsuz etkileyebilir. Roll on deodorantlar, seçiminizi yaparken kolay kullanımı ile öne çıkan alternatiflerden biri olarak karar vermenizi kolaylaştırır. Roll on deodorantlar ter oluşumunu ve kokusunu engelleme özelliğine sahiptir. Diğer deodorant çeşitlerinden farklılıkları ise jel kıvamında olmasıdır. Bazı kullanıcılar için bu sıvı ve jel kıvam rahatsız edici olabilir. Deodorantları günlük çantada taşımak mümkündür. Küçük çantalar için dahi küçük boyları mevcuttur. Kullanıcılar özellikle yaz aylarında sık sık deodorant kullanmayı tercih edebilir. Bu noktada deodorantı yanınızda taşımak kullanıcılara oldukça fayda sağlar.     

  Stick Deodorant Fiyatları

  Piyasada stick deodorant fiyatlarını etkileyen çok fazla faktör vardır. Deodorantların fiyatları birçok farklı şeyden etkilenir. Fiyatları etkileyen etkenler arasında marka, deodorant çeşitleri gibi faktörler yer alır. Fiyatları etkileyen en önemli etkenlerden biri ise deodorantın dayanıklılığıdır. Her kullanıcı kullandığı ürünün uzun süreli olmasını ister.Fiyatları etkileyen bir diğer faktör ise deodorantın kokusudur. Esans pek çok kullanıcı için önemli bir etkendir. Kullanılan kozmetik ürünün kullanıcıları tatmin etmesi önemli bir etkendir. Deodorantların miktarındaki artış fiyat hanesine yansır. Miktarı fazla olan ürünlerin daha yüksek fiyatlı satılması beklenir. Fakat yapılan indirimler ve kampanyalar takip edilerek bu ürünlere daha uygun fiyatlara ulaşılabilir. Cimri.com sitesi incelenebilir ve ürünün fiyat performans karşılaştırması yapılabilir. Bu tarz kozmetik ürünler tercih edilirken ürünün kalitesi göz önünde bulundurulması gereken bir durumdur. Farklı içeriklere sahip olan ürünler, farklı fiyat aralıklarında bulunabilir. Bu nedenle tercihinizi yaparken hem ihtiyacınız olan içeriğe hem de bütçenize uygun alternatiflere ulaşmak için Cimri.com’u ziyaret edebilir, tam da istediğiniz gibi bir deodarantı kolaylıkla tercih edebilirsiniz. 

  Stick Deodorant Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Stick Deodorantları satın almadan evvel pek çok kriteri değerlendirmek gerekir. Öncelikli olarak kişilerin beklentilerini belirlemesi, kişiler için kolaylık sağlayabilir. Eğer deodorantın uzun süreli koku sağlamasını bekliyorsanız seçiminizi bu yönde yapmalısınız. Deodorant satın almadan önce cilt tipinizi bilmelisiniz. Alerjik cilt tiplerine sahip kişiler deodorant alışverişlerini bu durumu göz önüne alarak yapmalıdır. Organik deodorantlar hassas cilt yapısına sahip kişiler için uygun bir seçenek olabilir. Bu deodorantlar üretilirken içerisinde kimyasal madde kullanılmaması nedeniyle cildinize zarar verme ihtimali çok düşüktür. Hassas cilde sahip olan kullanıcıların hekimlerine danışıp tercih yapması gerekir. Yoğun esans sevmeyen kullanıcıların tercihlerini bu şekilde yapmaları daha uygun olacaktır. Yalnızca uygun fiyatlı olduğu için herhangi bir kozmetik ürününün alınmaması kullanıcılar için daha faydalı olacaktır. Bu tarz ürünler doğrudan cilde uygulandığı için sağlık faktörü öncelik olmalıdır. Bilinçli ve sağlıklı alışveriş kullanıcıların kendini tanıması ile mümkündür. Beklentileriniz ve sağlık faktörlerini göz önünde bulundurarak alışveriş yapmalısınız.    

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery