Ağda Ürünleri ve Makineleri

Ağda Ürünleri ve Makineleri Fiyatları

1087 Ürün gösteriliyor.
Ağda Ürünleri ve Makineleri fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Ağız Gargara ve Spreyi Fiyatları
 • Akne ve Sivilce Bakımı Fiyatları
 • Alerji ve Enfeksiyon Ürünleri Fiyatları
 • Anti-Aging / Yaşlanma Karşıtı Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Ağda Ürünleri ve Makineleri Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ağda Ürünleri ve Makineleri markası:

  En Çok İncelenen Ağda Ürünleri ve Makineleri Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Ağda Ürünleri ve Makineleri Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  3 Ağustos 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1086 Ağda Ürünleri ve Makineleri modeli içerisinde en ucuz Ağda Ürünleri ve Makineleri fiyatı 1.46 TL iken, en yüksek Ağda Ürünleri ve Makineleri fiyatı 975.4 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ağda Ürünleri ve Makineleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 3 Ağustos 2021 tarihinde ortalama Ağda Ürünleri ve Makineleri fiyatı ise 32.61 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Ağda Ürünleri ve Makineleri Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Mustela Bust Firming Serum 75 ml Göğüs Bakımı
  Mustela Bust Firming Serum 75 ml Göğüs Bakımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Ağda Ürünleri ve Makineleri

  İlk çağdan beri süregelen alışkanlıklarla kadın ve erkeklerin tüylerinden kurtulma istekleri devam etmiştir. İlk başlarda vücuda yerleşebilecek böceklerden korunma yöntemi olarak taşla tüy temizleme tercih edilse de Kleopatra’nın başlattığı bilinen yöntem ise bugünkü epilasyonun temelini oluşturur. Şekerli bir karışımı yardımcılarına hazırlatan Kleopatra, tüyleri üzerine o karışımı sürüp bir bez yardımıyla hızlıca tüylerini almasıyla anlatılır. Bu karışımla kraliçenin hijyenine ve güzelliğine önem verdiği aşikardır. Günümüzde ise epilasyon için pek çok yöntem geliştirilse de özellikle kadınların güvenini kazanan ağda vazgeçilmez bir ürün halindedir. Yalnızca tüyleri almasıyla değil ölü deriyi vücuttan temizlemesi ve bitkisel olması yönüyle de pek çok kullanıcının tercihleri arasında yer alır. Kuaförlerde verilen hizmetlerde de kullanıldığı gibi ağda ürünleri ve makineleri, pek çok çeşidiyle herkesin kullanabildiği hale dönüştürülmüştür. Kullanıcının istekleri, kullanım kolaylıkları, uzun süreli dayanma ömürleri, tek kullanımlık modelleri gibi noktalarda birbirinden ayrılan ürünler kullanıcının zevkine sunulur.

  Ağda Ürünleri ve Makineleri Çeşitleri

  Evlerinizde ağda kullanımınızı kolaylaştırmak için birçok çeşidi sunulan ağda ürünleri ve makineleri tüm farklı beklentileri karşılamak için hazırlanır. Örneğin kuafördeki gibi kolay ve uzun süre kullanım beklentiniz için ağda ısıtıcılı makine seti satın alabilirsiniz. Bu ürün elektrikle çalışır ve çoklu kartuş ağda ısıtma imkanıyla size profesyonel destek sağlar. Daha bitkisel bir ürün kullanmak isterseniz roll on sir ağda için de uygundur. Kartuş ve roll on ürünler arasında da birçok çeşit bulunur.  Örneğin hassas ciltlerin ağda sonrası kızarmasını engellemek için tasarlanan bir ürün pudralı sir ağdadır. Bu ürünle cildinizin tahriş olmasını engelleyebilirsiniz. Bacak ve kol bölgeleri gibi kartuş veya roll on ürüne uygun olmayan bölgeler için hazırlanan kalıp sir ağda ürününü de yine makinesinde ısıtarak spatula yardımıyla kullanabilirsiniz.  Bunda da yine pudralı ürünler tercih edebilirsiniz. Sürdüğünüz ağdayı çekmek için ise ağda bezine ihtiyacınız olur. Dilediğiniz ebat ve incelikte ağda bezini sir ağda satın aldığınız tüm markalarda yine bulabilirsiniz. Rulo halinde veya birkaç tanesinin paketlenerek oluşturulduğu bez çeşitlerinde de cildiniz hassas  ise çok ince olmayan çeşitleri seçmelisiniz. Evde makineyle ağda ısıtmak çok tercih edilen bir yöntemdir. Ancak son zamanlarda tek kullanımlık çoklu paketlerde sunulan ağda bandı çeşitlerine de göz gezdirebilirsiniz. Makineyle ısıtmak yerine birbirine yapıştırılmış iki ağda bandını elinizle ısıtarak tek seferde hızlı ve kolay bir biçimde kullanabilirsiniz. Vücut bölgelerine göre farklı boyutlarda ve özelliklerde hazırlanan kolay kullanımlı bantlar farklı paketlerde karşınıza çıkabilir. Ağda bezi ve bandı kullanmadan ağda yapmak isterseniz de boncuk ağda çeşitlerine göz atabilirsiniz. Aynı şekilde köpük veya krem tüpleriyle hazırlanan ağda kadar etkili bir yöntem de tüy dökücü kremdir. Bu çeşitlerde ise kremi uygulayacağınız bölgede önce sürüp bekletmeniz gerekir. Daha sonra ise paket içerisinde verilmiş olan sünger veya spatulayı tüylerin çıkış yönünün tersine doğru sürerek kremi temizleyebilirsiniz. Ardından da su ile bölgeyi temizlemeniz yeterli olacaktır. Eskisi kadar sık kullanılmasa da vücut tüyleri için tıraş yöntemi tercih ederseniz eğer erkeklerden farklı tıraş setleri tercih etmeniz gerekir. Kadınlar için özel dizayn edilen Venüs traş seti içerdiği seyahat kabı ve standıyla birlikte dayanıklı 3 adet traş bıçağı da sunar. Normal traş bıçaklarından daha uzun süre kullanacağınız bu ürün kullanıcı memnuniyetini baz alarak geliştirilir.

  Ağda Ürünleri ve Makineleri Fiyatları

  Ağda ürünleri ve makineleri fiyatları gelişen teknolojisine ve kullanılan markaya göre değişkenlik gösterir. Makinelerde dayanıklılık unsuru öne çıktığı için fiyatların bu anlamda kaliteli ve güvenilir markalarda diğerlerine nispeten yükseldiği görülür. Ürünler arasında en uygun fiyatlı olanlar ise tek kullanımlık bant ürünler denilebilir. Ağda seti çeşitleri yine marka ve modellerine göre değişkenlik gösterir ve profesyonele yakın hizmet veren ürünlerin artan fiyatlı olduğu söylenebilir. Makinelerin, kartuş ve diğer ağda çeşitlerine göre daha uzun ömürlü olduğu düşünülürse, fiyat performans kriterleri açısından nispeten pahalı olması anlam kazanır. Piyasadaki marka ve modeller arası fiyat değişkenliği fazla olmadığı için kullanıcı seçim yaparken kendi zevkini ön planda tutabilecektir. Güvenilen markaların orta derecede denilebilecek fiyat skalasındaki ürünleri daha çok tercih edilirken, kullanıcının daha az adını duyduğu markaların uygun fiyatlı ürünlerinde ikilem yaşanabilir. Dolayısıyla fiyatları ne olursa olsun öncelikli olarak tüm markaların kullanıcı memnuniyetini ön planda tutması, bilinirliği artırması gerekir.

  Ağda Ürünleri ve Makineleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  İnsanlar yıllar boyu kullandığı epilasyon yöntemlerinde her zaman kolaylığı, etkinliği ve dayanıklılığı göz önüne almıştır. Bununla birlikte bugün satın alınacak ürün ve makinelerde de ağdanın, ağda ürünlerinin kalitesi, dayanıklılığı, kolay kullanımı ve özellikle memnuniyet gayesi ön plana çıkar. Örneğin ağda ısıtıcısı bir setin olmazsa olmaz ürünü ise onunla ilgili kullanıcı yorumları, markanın bilinirliği, ulaşılabilirliği çok önemlidir. Kullanım önerilerinin dikkatle okunması, kolaylığının takibi gerekir. Özellikle evde kullanımlar için daha önce tercih edilen markalar ve ürünler önemliyken bu ürünlerin geliştirilmiş hallerinde yine kullanıcı tercihi ön plana çıkar. Örneğin boncuk ağda da bir ağda çeşididir ancak diğer ağda çeşitlerinden farklı olarak bez veya bant kullanımı gerektirmez. Sir ağdaya nispeten acısız bir ağda kullanım deneyimi sunar. Bu noktada satın alırken kullanım tercihini göz önünde bulundurmanız, kendi isteğiniz doğrultusunda kendi vücut tipinize göre en etkin yöntemi seçmeniz gerekir. Tüm çeşitleriyle ağda ürünleri ve makineleri hayatınızı kolaylaştıracak çözümler sunmayı hedefler. Kullanımı eskisi kadar zor olmayan yeni nesil ürünler kendi tercihinize göre seçebileceğiniz yelpazede yerlerini sizin için alır.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery