track source
track source

Kadın Bakım

Kadın Bakım Fiyatları

2231 Ürün gösteriliyor.
Kadın Bakım fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kadın Bakım modelleri ve Kadın Bakım fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kadın Bakım kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Hijyenik Pedler ve Tamponlar, Ağda Ürünleri ve Makineleri, Genital Bölge Temizliği, Göğüs Bakımı. 2231 adet Kadın Bakım fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kadın Bakım Ürünleri

Kadınlar erkeklerle kıyaslandığında her anlamda daha detaycı bireyler olabilirler. Bu bağlamda değerlendirecek olursak hem kişisel hem de toplumsal olarak kadınların estetik anlayışından yararlanabilir ve onların detaycı kimlikleri ile çok daha ince düşünülmüş veriler elde edebilirsiniz. Kadınlar detaycı olmalarının yanı sıra aynı zamanda çok da hassas ve bakımlıdırlar. Özellikle kendi kişisel bakımları için gerekli özeni göstermek için erkek bireylere göre daha hevesli olan kadınlar için kişisel bakım sektörünün bir numaralı ürünler sunduğunu bilmelisiniz. Kişisel bakım sektörü içinde birbirinden farklı ürünleri bulabilir ve fiziksel görünümünüz kadar mental sağlığınız için de seçimler yapabilirsiniz. Kadın bakım ürünleri hem biyolojik olarak ihtiyaç duyulan hem de kozmetik açıdan iyi hissettiren seçeneklerden oluşabilir. Bu nedenle kadın bakım ürünü çeşitlerini sadece kozmetik ürünler olarak değerlendirmek yanlış olacaktır. Saç bakımı, cilt bakımı, parfüm, deodorant ve makyaj ürünlerini kadın kişisel bakım ürünleri arasında değerlendirebilirsiniz. Hem sağlıklı hem de bakımlı kadınların ilk tercihi olan kişisel bakım marketlerini ve cimri.com adresini inceleyerek geniş ürün yelpazesi arasında en trend ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. 

Kadın Bakım Ürünü Çeşitleri

Kadınların estetik anlamda bakımlı olmak istemesinin yanı sıra onların biyolojik açıdan da temel ihtiyaçları bulunur. Tarih boyunca değişen güzellik algısı arasında kadınların görünümlerinin, kılık kıyafetlerinin ya da saç ve makyajlarının değişiklik gösterdiğini görebilirsiniz. Temel anlamda estetik görünmek olarak algılansa da kadınların günümüzde temel ihtiyaçları arasında sayılan temel malzemeleri de bulabilirsiniz. Bu malzemeler arasında öncelikle ağda ürünleri bulunur. Genellikle ergenlik döneminden sonra tüylenmeye başlayan kadın vücudu için günümüzün güzellik algıları çerçevesinde tüysüz olmak ve pürüzsüz bir tene sahip olmak gerekir. Bu nedenle vücudun çeşitli bölgelerinde çıkan ve yoğunluğu hormonal olarak değişen tüy yoğunlukları için ağda ürünlerini kullanabilirsiniz.Ağda ürünleri arasında bant şeklinde olan ya da likit ağda seçeneklerini bulabilirsiniz. Sir ağda çeşitlerini kullanmak için de ağda makineleri seçeneklerini kullanabilir ve çok daha pratik bir kullanım elde edebilirsiniz. Ağdayı kullanacağınız bölgenin hassasiyetine göre ve cilt tipinize göre farklı seçenekleri de bulabilirsiniz. Genel temizlik ve bakım ürünleri arasında olan ağda seçeneklerinden sonra, göğüs bakım kremi seçeneklerini de kullanmak isteyebilirsiniz. Bir kadının en feminen bölgeleri arasında yer alan göğüs bölgesi hassas olması nedeniyle bakıma ihtiyaç duyar. Genellikle yaş ilerledikçe ciltte beliren bazı özellikler göğüs bölgesinde de görülmeye başlar. Bu etkileri en aza indirmek ve hassas olan göğüs derisinin bakımını sağlamak için göğüs bakım kremi çeşitlerini de kullanmak isteyebilirsiniz. Yaşlanmanın yanı sıra hamilelik dönemi, emzirme dönemi gibi dönemlerin de etkili olduğu göğüs bölgesi etkilerini en aza indirmek ve pürüzsüz bir görünüm ve yumuşak bir doku elde edebilmek için göğüs bakım kremlerini kullanabilirsiniz. Kadınlar için en elzem olan ve çeşitli durumlarda kullanılması gereken ürünler arasında bulunan seçeneklerden bir diğeri ise genital bölge temizleyicileri bulunur. Genital bölge temizleyici seçenekleri ile vajinal bölgede oluşması muhtemel birçok bakteriyi temizleyebilirsiniz. Bu bakteriler için gerekli olan önlemi alarak ilerde oluşabilecek hastalıkları da önleyebilirsiniz. Genital temizleyici ürünlere ek olarak genital bölge nemlendirici seçeneklerini de kullanabilir ve bölgenin kurumasını önleyebilirsiniz. genital bölge temizleyici ürünler sayesinde de vajinal bölgenin sahip olması gereken Ph değerini koruyabilirsiniz. 

Kadın Bakım Ürünü Fiyatları

Kadın bakım ürün çeşitleri ve fiyatları değerlendirilirken öncelikle ürün çeşitlerini göz önünde bulundurmalı ve markanın bilinirliğini de aynı ürün grubu içinde değerlendirmelisiniz. Bu anlamda tercih ettiğiniz ürünleri saç bakımı, cilt bakımı, sağlık ve hijyen ya da kozmetik gibi alanlara ayırarak sınıflandırma yapabilirsiniz. Bu sınıflandırma arasında fiyat değerlendirmesi yapabilmek çok da mümkün olmayacaktır ancak genel olarak ürün gruplarını kendi içlerinde değerlendirerek fiyat değerlendirmesi yapabilirsiniz. Örneğin cilt bakım ürünleri arasında bulunan temizleyici ve nemlendiriciler için çeşitli markaların farklı fiyatlandırmalarını görebilirsiniz. Bu anlamda ürünlerin içeriklerini, içeriklerindeki organik yapının fazla olmasını, kalitesini ve kullanan kişilerin sonuçlarını değerlendirebilirsiniz. Her ürün grubu için ayrı ayrı değerlendirme yaparak her bütçeye uygun seçenekleri bulabileceğinizi bilmelisiniz. Genel anlamda kadın bakım ürünler arasında en çok harcamanın makyaj ve parfüm bölümlerine ayrıldığını da fark edebilirsiniz. Bu seçenekleri de kendi içlerinde değerlendirmeli ve her bütçeye uygun seçenekleri rahatlıkla bulabileceğinizi bilmelisiniz. Kişisel bakım marketlerinin kampanyalarını takip edebilir ya da cimri.com adresi üzerindeki fırsat ürünlerini takip ederek çok daha avantajlı alışveriş seçeneklerini elde edebilirsiniz. 

Kadın Bakım Ürünü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kadın kişisel bakım ürünleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gerekenler arasında öncelikle kullanım alanınıza dikkat ederek ve cildinizin yapısını dikkate alarak karar vermek gelir. Bu anlamda öncelikle sağlık alanında cildinizin reaksiyonlarını takip etmeli ya da varsa alerjen durumlarını da göz önünde bulundurmalısınız. Özellikle genital bölge temizliğinde ve hijyenik pedler ve tamponlar seçiminde dikkatli olmalısınız. Genel olarak vajinal yollarla oluşan hastalıkları göz ardı etmemeli, gerekli temizlik ve bakımı uygulamalısınız. Hijyenik ped ve tampon gibi kadınların biyolojik olarak kullanmak zorunda oldukları ürünler için olabildiğince pamuk oranı yüksek ürünleri tercih etmelisiniz. Aynı zamanda diğer saç bakımı ve cilt bakımı gibi kişisel bakım ürünlerinde de aynı şekilde doğal ürünleri ve cildiniz için uygun olan seçenekleri tercih etmelisiniz. Özellikle kozmetik ürünler arasında yer alan makyaj malzemeleri, parfüm ve deodorant gibi ürünleri de seçerken dikkatli olmalısınız. Hem seçim hem de kullanım anlamında gerekli özeni göstererek cildiniz ve sağlığınız için özenli davranmalısınız. Kozmetik ürünleri kullandıktan sonra cildinizi derinlemesine temizleyerek hava almasını sağlamalı ve kaybettiği nemi geri kazandırmalısınız. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery