Baskül & Tartılar

Baskül & Tartılar Fiyatları

419 Ürün gösteriliyor.
Hafızaya Kaydedilen Kişi Sayısı
Yüzey Malzemesi
Kapasite
Kilogram (Kg)
Libre (Lb)
Kas Ölçümü
Stone (St)
Hafıza
Kemik Ölçümü
Vücut-Kitle Endeksi
Su Ölçümü
Birim Seçimi
Yağ Ölçümü
Bluetooth
Wİ-Fİ
BMI Hesaplama
BMR Analizi
LCD Ekran
Baskül & Tartılar fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Bel Yastığı Fiyatları
 • Bitkisel Besin Destekleri Fiyatları
 • Bitkisel Yağlar Fiyatları
 • Bronzer Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Baskül & Tartılar Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Baskül & Tartılar markası:

  En Çok İncelenen Baskül & Tartılar Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Baskül & Tartılar Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 419 Baskül & Tartılar modeli içerisinde en ucuz Baskül & Tartılar fiyatı 10.98 TL iken, en yüksek Baskül & Tartılar fiyatı 34331.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Baskül & Tartılar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Baskül & Tartılar fiyatı ise 118.56 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Baskül & Tartılar Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Baskül

  Ev tipi baskül tartılar diyet yapan, kilo problemi olan ya da sağlığına dikkat eden herkesin kullandığı bir üründür. Basküller ev içerisinde kullanılacak alana göre farklı tasarımlarda üretilir. Teknik özellikleri bakımından da farklılık gösterdiği için detaylı bir araştırma sonucunda satın almak gerekir. Günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle birlikte basküller elektrikli ev aletleri kategorisinde üretilir. İleri teknoloji ile üretilen basküller detaylı ölçüm yaparak size kilonuz hakkında daha fazla bilgi verir. Vücut analizi yapan tartıların ölçüm fonksiyonları daha kapsamlıdır. Sağlıklı olmak için kilo takibi yapmak önemlidir. Bu nedenle uzun ömürlü bir baskül tartı işinizi görür. Birçok farklı markanın farklı teknik özelliklere ve tasarıma sahip baskül modelleri vardır. İnternet aracılığıyla bu modellere ulaşmak daha kolay hale gelir. Seçim yapmak konusunda kararsızlık yaşamamak için de ürün yorumlarına dikkat etmek işinizi kolaylaştırır. Çok fazla çeşidin olması aklınızı karıştırıyorsa müşteri deneyimlerini okumak yararlı olur.

  Baskül Model ve Çeşitleri

  Baskül modelleri malzemesine ve teknik özelliklerine göre farklılık gösterir. Baskül çeşitlerinde cam, bambu, mermer desenli cam gibi malzemeler kullanılır. Baskül tartılar dijital eski tip analog olarak da teknik bakımından farklılık gösterir. Basküller analog olarak çok fazla üretilmemektedir. Daha çok sunduğu kolaylıklar ve farklı özellikleri olduğundan dolayı dijital baskül tartılar tercih edilir. Basküller dijital özelliği sahip olduklarında vücut analizi de yapar. Vücut analizli tartılar ağırlığı, kalori ihtiyacını, kas kütlesini, vücut yağ yüzdesini, vücut su yüzdesini ve kemik kütlesi ölçümü yapabilir. Böylelikle ihtiyaç duyulan kilo alma ya da verme programı daha kolay takip edebilir. Bu hassasiyette ölçüm yapan tartılarda genellikle parlatılmış paslanmaz çelik elektrotlar kullanılır. Ürünün uzun ömürlü olması için bu malzemelerin kullanılması önemlidir. Ayrıca dijital tartılar hafıza özelliğine sahip olur. Önceki kilolar kaydedilerek sonrasında hafıza bölümünden geçmişe bakılabilir. Bu tartılar 180 kiloya kadar ağırlık ölçer. Dijital tartıların kimi otomatik olarak ölçüm yapacağı kişinin ağırlığını algılar. Basküller manuel olarak da içerisindeki hassas ağırlık ölçer ile kilo ölçerler. Dijital tartılar genellikle pil ile çalışır. Bunun için bu tartılarda dijital ekranın üzerinde düşük pil göstergesi bulunur. Cam ekrandaki kilo bilgilerinin yazdığı panel ise LCD ekrandır. Cam ürünler uzun ömürlü ve dayanıklı olması açısından kırılmaz cam malzemesi kullanılarak üretilir. Bazı markaların çevre dostu olarak ürettiği enerji kaynağına ihtiyaç duymadan çalışan tartı modelleri de vardır. Tartının içerisinde mekanizma sayesinde üzerinde bulunan tuşa basılması kendi enerjisini kendisinin üretmesine imkan tanır. Böylelikle çalışması için pil, adaptör gibi ek malzemeler kullanılmasına gerek kalmaz. Basküller analog olarakta pilsiz olarak kullanılır. Hassas kilo ölçebilen mekanizma genellikle çelikten üretilen tartılarda karşımıza çıkar. Bu tartılar dijitallere göre daha uzun ömürlüdür. Aynı zamanda maksimum kilo ölçme kapasiteleri de daha yüksektir. Bazı markalar bluetooth özelliğine sahip tartılar üretir. Bunların çalışma prensibi uygulama ile bağlantı kurması şeklindedir. Akıllı telefonlar üzerinden uygulamaya bağlanarak vücut kitle endeksi, yağ oranı, kas ve kemik yoğunluğu gibi bilgiler telefonunuza kaydedilir. Böylelikle tüm bu bilgiler telefon aracılığıyla da takip edilebilir.

  Baskül Fiyatları

  Tartı çeşitleri markalara göre farklı fiyat aralığına sahiptir. İhtiyaca yönelik her fiyattan tartı internet üzerinden bulunabilir. Bunun için fiyat karşılaştırması yapmak hem aranan özelliklerdeki baskülleri bir arada görmeyi sağlar hem de ergonomik bir ürün bulmayı kolaylaştırır. Tartı fiyatlarındaki en büyük değişken ürünün dijital ya da analog olmasıdır. Analog tartılar daha ucuzdur. Dijital tartılar ise farklı batarya cinslerine göre fiyatları bakımından çeşitlilik gösterir. Bluetooth özelliğine sahip olanların fiyatları diğerlerine göre daha pahalıdır. Ancak ürünlerin fiyatları ile performansları arasındaki ilişkiye de dikkat etmek gerekir. Ürünün fiyatı uzun ömürlü olması, vücut yağ endeksi gibi verileri ölçebiliyor olmasına göre artabilir. Fiyatları markalar da etkilemektedir. Her markanın elektronik ya da manuel tartı fiyatları farklılık gösterir. Marka sitelerinin haricinde birçok markanın satıldığı platformlarda daha uygun tartılar bulunabilir. Tartılar seçenek bakımında çeşitliliğe sahip olduğu için fiyatlandırmalar da bu şekilde çeşitlilik gösterir. Kullanım alanına göre tartıların fiyatları değişeceği için satın almadan önce bu gibi kararları belirlemekte fayda vardır.

  Baskül Satın Alınırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Baskül manuel tartılarda ürünün teknik özelliklerine dikkat etmek gerekir. Tuş ile çalışması ürünün uzun ömürlü kullanımında bir problem yaratmaması açısından kaliteli malzemeden üretilmiş olması gerekir. Basküller elektronik sistemle üretildiklerinde de zamanla kullanıma bağlı olarak hassas kilo ayarında bozulmalar olabilir. Bunun için de satın almadan önce müşteri yorumlarını, kullanıcı deneyimlerini araştırıp okumakta yarar vardır. Banyo için alınan basküller de cam malzemenin tercih edilmiş olması önemlidir. Ahşap malzemeden üretilen tartıların banyo da kullanılması ürüne zarar verir. Ayrıca banyo da kullanılan tartıların ıslak ile temas etme ihtimali yüksek olduğu için mekanik kısımlarının da suya dayanıklı malzemeden üretilmiş olması gerekir. Tartıların teknik özelliklerinin yazılı olduğu kısımda maksimum kilo ölçme kapasiteleri de bulunur. Ürünün doğru ölçüm yapabilmesi ve bozulmasını önlemek için bu ayrıntıya göre tercih yapılması iyi olur. Vücut analizi yapan tartı alınırken de ölçüm yaptığı seçeneklere bakılır. Markadan markaya bu tartılarda da seçenekler farklılık gösterir. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery