track source
track source
track source

Saç Kesme Makineleri

Saç Kesme Makineleri Fiyatları

616 Ürün gösteriliyor.
Islak Kullanım
Tamamen Yıkanabilme
Ayarlanabilir Kesim Başlığı
Şarj Tipi
Pil Tipi
Tam Şarj Süresi
Çalışma Süresi
Tarak Sayısı
Saç Kesme Makineleri fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Saç Kurutma Makineleri Fiyatları
 • Saç Şekillendirici Köpük Fiyatları
 • Saç Şekillendirici Krem Fiyatları
 • Saç Şekillendiriciler Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Saç Kesme Makineleri Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Saç Kesme Makineleri markası:

  En Çok İncelenen Saç Kesme Makineleri Ürünleri Hangileridir?

  2022 yılı Saç Kesme Makineleri Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  28 Mayıs 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 616 Saç Kesme Makineleri modeli içerisinde en ucuz Saç Kesme Makineleri fiyatı 9.98 TL iken, en yüksek Saç Kesme Makineleri fiyatı 4075.89 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Saç Kesme Makineleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 28 Mayıs 2022 tarihinde ortalama Saç Kesme Makineleri fiyatı ise 213.89 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Saç Kesme Makineleri Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Remington S5506 Pro-Ceramic Titanium Saç Düzleştirici
  Remington S5506 Pro-Ceramic Titanium Saç Düzleştirici
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Saç Kesme Makineleri

  Saç kesme makineleri evde hızlı ve kolay kesim sağlayan kesme aparatlarından oluşan makinalardır. Bu ürünleri satın alınırken göz önünde bulundurmanız gereken birçok nokta yer alır. Saç tipi veya elde etmeye çalıştığınız saç kesimi gibi faktörler, hangi kesme makinesine ihtiyacınız olduğunu belirlemeye yardımcı olan önemli noktalar arasındadır. Dışarı çıkmanıza gerek kalmadan ev rahatlığında kesim yapma imkanı sunan saç kesme makineleri sizlere profesyonel sonuçlar vaad eder. Birçok farklı teknolojilere sahip bu saç kesme makineleri farklı markaların farklı kesme tekniklerini içerir. Satın almadan önce bu ürünlerin detaylarını ve özelliklerini bilmek sizlere satın almada kolaylık sağlar. İstediğiniz gibi bir saç kesimi elde etmek için saç kesme aletlerinin bıçak kalitesi ve keskinliği önemlidir. Bu makinelerin bıçakları, daha uzun süre daha keskin kalan kaliteli metallerden üretilir ve en iyi saç kesme performansını sağlamak için birçok farklı materyalden üretilebilir. Ten üzerinde kolaylıkla kayan ve kolay bir kesim sağlayan yüksek karbonlu çelikten üretilen modellere göz atabilirsiniz.

  Saç Kesme Makinesi Modelleri

  Saç kesme makineleri modelleri farklı teknolojik özelliklerle donatılabilir. Bu da markadan markaya ve modelden modele değişiklik gösterir. Philips saç kesme makineleri farklı uzunluklarda saç kesmek için uygun aparatlar içerir. Profesyonel saç kesme makineleri saç  kesme uzmanlarının elinden çıkmış gibi yüksek performanslarda çalışır. Bu makineler pilli veya şarjlı olabilir. Goldmaster saç kesme makinesi kablolu ve kablosuz olarak modellerde üretilir. Kesmek istediğiniz gerekse bir saç ya da sakal olabilir ve sizlerin farklı kesim ihtiyaçlarını düşünen bu markalar bu özellikleri göz önünde bulundurarak farklı serilerde farklı makineler üretir. Şarjlı saç kesme makinası içerisinde şarj etme başlığı ile gönderilir ve genellikle 15-20 dk gibi kısa bir sürede yüzde yüz şarj sağlar. Bunun kullanım süresi ise modelden modele değişir. Kesme bıçakları kendiliğinden kullandıkça keskinlik sağlar fakat her seferinde keskin bir kesim elde etmenizi sağlamak için belirli bir ölçüde bir bakım gerekir. Bıçakları ilk kullanımdan önce yağlamak ve kullanımdan sonra bıçaklardan fırçalamak içerisinde kalan saç tellerini temizlemek için önemlidir. Bu işlemden sonra da yağlamak, paslanmayı önlemek ve saç kesme makinesinin ömrünü uzatmak önemlidir. Makinenin her seferinde aynı yüksek performansta çalışmasını sağlamak için bu bakım işlemleri gereklidir. Bazı modellerde bulunan kılavuz tarak uzunlukları kesim yaparken size yön gösterir. Bu da özellikle yeni yeni kesim yapmayı öğrenenler için kolaylık sağlar. Saç kesiminiz sırasında uzun veya kısa gelen yerleri değiştirmenizi sağlar. Daha yakın bir kesim için kolu yukarı, daha uzun bir kesim için aşağı doğru hareket ettiren mekanizmalar mevcuttur. Bu durum, özellikle kesme bıçaklarının uzunluklarında daha hassas kesim yapmak için idealdir. Her tarak, kesme makinesi üzerinden geçtikten sonra kesim sonrası sizlere sağlanan saç uzunluğunu temsil eden bir numaraya veya ölçüye sahiptir. Bu kılavuz taraklar, kulakların etrafında eşit olarak dolaşmak için belirli bir ölçü belirler ve bu ölçüleri belirlemek sizin elinizdedir. Bu ölçülerin ayarları modelden modele değişiklik gösterir. Saç kesme makinesi kablolu modeller şarjlı modellerdir. Kablolu veya kablosuz iki çeşit saç kesme makinesi seçeneği sunulur. 

  Saç Kesme Makinesi Fiyatları

  Saç kesme makineleri fiyatları ürünlerin model serilerine, bıçaklarının yapıldığı malzemeye ve diğer teknolojik özelliklerine göre değişir. Yapıldıkları malzemenin paslanmaz metalden üretilmesi ve keskinliğinin azalmaması gereklidir. Şarjlı olan makinelerin belirli bir şarj etme süresi bulunur. Yüksek performansta çalışan saç kesme makineleri kaliteli kesim sağlar. Evde profesyonel saç kesimi elde etmek isteyenler için ürünlerin özelliklerini dikkatlice incelemesi gerekir. İçlerinde yer alan farklı saç kesimleri için farklı tarak ve kesim bıçakları bulunur. Kesim konusunda tecrübeniz yoksa bu taraklar ve kesim oranları sizlere yol gösterir. Daha çok ayara ve daha farklı başlıklara sahip olan modellerin fiyatları artış gösterebilir. Markadan markaya da belirli ölçüde fiyat farklı bulunabilir. Bütçenize uygun olan ve aynı zamanda uzun zaman kullanım sunan ürünler için biraz araştırma yapmanız gerekebilir. Ürün ve fiyat karşılaştırması için cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz.

  Saç Kesme Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Saç kesme makineleri birçok farklı modelde sunulur ve bunlar arasında kablolu veya kablosuz ürünler dikkat çeker. Kablosuz bir kesme makinesi bazı avantajlar sunar ve bunlar arasında en önemlisi saç kesme makinesinin daha fazla hareket özgürlüğü sunmasıdır. Bu da her yerde rahatlıkla kullanabilmenizi sağlar. Şarj etmeyi unutmuşsanız ve piliniz azalıyorsa şarj olması için beklemeniz gerekir. Bir saç kesme makinesinde dikkat edilmesi gereken önemli faktörleri göz önünde tutarak, hangi saç kesme makinesinin sizin ihtiyaçlarınıza  en uygun bir şekilde cevap verdiğine karar vermek için ürün detaylarına dikkat etmeniz gerekir. Kablolu ürünlerin de farklı avantajları ve dezavantajları olabilir. Bu nedenle satın almadan önce bu özellikleri inceleyerek satın almanız gerekir. Her ikisinin de çeşitli avantajları vardır ve ikisi arasında seçim yaparken saç kesme sıklığınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Kablolu bir kesme makinesi sürekli olarak kullanılabilir çünkü hep elektrik şarjını barındırdığı için kullanıma hazırdır ve bu modeller özellikle bir saç kesim makinesini uzun vadede kullanmak istediğiniz zaman idealdir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery