track source
track source

Tıraş Makineleri

Tıraş Makineleri Fiyatları

738 Ürün gösteriliyor.
Bıçak Sayısı
Hız Kademesi
Tam Şarj Süresi
Hızlı Şarj Süresi
Kullanım Süresi
Islak Kullanım
Kullanım Şekli
Tamamen Yıkanabilme
Tüy Düzeltici
Elek Koruma Kapağı
Şarj Göstergesi
Elektrikli Kullanabilme
Pil Özellikleri
Tıraş Makineleri fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Tıraş Sonrası Bakım Fiyatları
 • Tırnak Bakım Kremi Fiyatları
 • Tırnak Makası Fiyatları
 • Tırnak Törpüsü Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Tıraş Makineleri Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Tıraş Makineleri markası:

  En Çok İncelenen Tıraş Makineleri Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Tıraş Makineleri Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 738 Tıraş Makineleri modeli içerisinde en ucuz Tıraş Makineleri fiyatı 15.99 TL iken, en yüksek Tıraş Makineleri fiyatı 5966.4 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Tıraş Makineleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Haziran 2021 tarihinde ortalama Tıraş Makineleri fiyatı ise 182.88 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Tıraş Makineleri Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Tıraş Makinesi

  Kişisel bakıma özen gösteren stil sahibi erkekler için tıraş özellikle önemlidir. Şık bir görünüm kazanmanın yanı sıra her gün tıraş olmak zorunda olan kişiler için tıraş takımlarının olmaması ciddi sıkıntıların ortaya çıkmasına olanak sağlar. Özellikle sıklıkla tıraş olmak zorunda kalan erkekler için tıraş bıçağı kullanmak ciltte büyük tahrişlere neden olabilir. Tıraş makinesi sıklıkla tıraş olmak zorunda kalan erkeklerin yaşadığı sıkıntıları ortadan kaldırabilmek için özel olarak imal edilir. Bu makineler sayesinde tıraş olurken geçirebileceğiniz zamanları daha keyifli ve konforlu bir şekilde geçirebilir ve gün boyu rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz. Gelişmiş son teknoloji ile üretilen modeller, ihtiyacınıza uygun özelliklerde imal edilir. Çeşitli marka ve modellerde bulunan bu ürünler, kullanıcısının beğenisine uygun olacak şekilde piyasada bulunur. Farklı özelliklere sahip olan tıraş makineleri arasında ihtiyacınıza uygun başlıkları ve aparatları bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. Siz de bütçenize uygun ölçüde bulunan tıraş makinesine kolaylıkla sahip olabilir ve tıraş işlemini daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

  Tıraş Makinesi Modelleri

  Tıraş makinesi modelleri, her kullanıcının ihtiyacına uygun olacak çeşitlilikte bulunur.  Tıraş makineleri farklı bölgelerde kullanım için ayrı modellere ayrılır. Bu modeller arasından ihtiyacınıza uygun nitelikte bulunan ürünü kolaylıkla tercih edebilirsiniz.  Bu sayede satın aldığınız makine modelinden daha yüksek verim elde edebilirsiniz. Tıraş makinesi modellerinden biri olan tıraş makinesi şarjlı modeller, erkeklerin yüz hatlarını göz önünde bulunduracak şekilde imal edilir. Yüz bölgesi için üretilen tıraş bıçakları farklı aparatların kullanımı ile satışa sunulur. Yüz için uygun olarak üretilen tıraş makinesi modellerinde aynı zamanda burun ve kulak kılların temizliği için de uygun başlıklar bulunur. Bu modeller ile tıraş bıçakları gibi sadece kesmek için değil aynı zamanda şekil vermek ve düzenlemek için de bir kullanım elde edebilirsiniz. Tıraş makinesi profesyonel modelleri sayesinde dilediğiniz sakal boyutunu ve şeklini çok pratik bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Tıraş makinesi modellerinden bir diğeri ise tıraş makinesi 14 başlık içeren ürünlerdir. Bu ürünler ile kısa boyuta sahip olan saçlarınızı çok pratik bir şekilde kesim işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayarlanabilir özelliklerde bulunan tıraş makineleri sayesinde de saç kesiminde ve sakal kesiminde  numaralar ile geçişler yaparak daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Farklı stillere sahip olan saç modellerinde bu ürünler ile de tarz bir görünüm kazandırabilmek oldukça mümkün olur. Hem saç hem de sakal için özel olarak üretilen tıraş makinelerinin başlık sayısı diğer ürünlere göre biraz daha fazla olabilir. Bu başlıklar her kullanım alanına uygun olacak şekilde imal edilir. Aynı zamanda tıraş makinesi modelleri hem şarjlı hem de pille olmak üzere iki çeşide ayrılır. Farklı şekillerde imal edilen tıraş makine modelleri özel olarak üretilen piller ile çalışabilir. Bu pillerin belirli periyotlar ile değişimini yaparsanız tıraş makinesinden daha verimli bir şekilde deneyim elde edebilirsiniz. Bu modeller, kablosuz özellikte de bulunduğu için kullanımı oldukça basit ve pratik ürünlerdir. Bir diğer model ise şarjlı modellerdir. Kullanım süresine göre ayarlayabileceğiniz bu ürünleri tercih ederek tıraşın keyfini çıkarabilirsiniz.

  Tıraş Makinesi Fiyatları

  Tıraş makinesi modeli, ürünün işlevine bağlı olarak değişebilir. Tıraş makine markalarına ve özelliklerine göre farklı fiyat aralığında bulunabilir. Bu ürünlerin fiyatını etkileyen en önemli unsur bıçak sayısıdır.Tıraş makinesi tek bıçaklı ürünlerin satış fiyatı diğer ürünlerden biraz daha yüksek olabilir. Aynı zamanda ürünler başlık sayısına göre de değişiklik gösterebilir. Az sayıda başlık bulunduran tıraş makineleri ekonomik ölçülerde piyasada bulunur. Tıraş makinesinin fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise ürünün kullanımıdır. Şarjlı ürünler, pilli modellere göre yüksek fiyat aralığında bulunabilir. Bu modeller arasından ihtiyacınıza uygun olacak bir makineyi tercih etmeniz önemlidir. Tıraş makinesi modellerinden birine karar vermeden önce bu makineler hakkında piyasada genel bir araştırma yaparsanız bütçenize uygun olacak fiyat aralığında bulunan ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tıraş makinesi fiyatlarına daha detaylı bir şekilde bakabilmek ve modeller arasından kullanımınıza en uygun olacak bir ürüne karar verebilmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

  Tıraş Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Tıraş makinesi satın alırken ilk olarak makine tipine dikkat edilmesi önemlidir. Tıraş makinesi modelleri genellikle iki tip şekilde çalışabilme tipine sahip olur. Düz başlıklı tıraş makinesi modelleri sakalları düz bir şekilde çıkabilen ve kirli sakal bırakmayı seven kişiler tarafından tercih edilir. Bu tıraş makinelerinin numara sayıları bulunur ve bu numara sayısına göre sakalınızın ya da saçınızın uzunluğunu rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Bu modeller sayesinde saçınıza ve sakalınıza numaralar ile geçiş yapabilirsiniz bu sayede daha tarz bir görünüm kazanabilirsiniz. Eğer sakallarınız dağınık bir şekilde uzuyorsa yuvarlak döner başlığına sahip olan tıraş makinesi modellerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede satın alacağınız tıraş makinesi modelinden daha iyi bir verim alabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise tıraş makinesini kullanımınıza uygun olacak şekilde pilli ya da şarjlı tercih edilmesidir. Pilli tıraş makineleri şarjlı ürünlere göre daha az ısınabilme özelliğine sahiptir. Genellikle pil değişimi ile ilgilenmek istemeyen kişiler şarjlı modellere de göz atabilir. 

  Karşılaştır
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery