track source
track source

Saç Şekillendiriciler

Saç Şekillendiriciler Fiyatları

982 Ürün gösteriliyor.
En Düşük Isı
En Yüksek Isı
Isınma Süresi
Dijital Ekran
Kilit Sistemi
Sesli Uyarı
İyon Özelliği
Buhar Özelliği
Çıkarılabilir Tarak
Soğuk Uç
Nemli Saçta Kullanma
Otomatik Kapanma
Hızlı Isınma
Kablo Uzunluğu
Asma Kulpu
Isı Ayarı
Koruma Çantası
Saç Şekillendiriciler fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Şampuan ve Saç Kremi Fiyatları
 • Selülit Önleyici ve Gidericiler Fiyatları
 • Sıcak Su Torbası Fiyatları
 • Stick Deodorantlar Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Saç Şekillendiriciler Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Saç Şekillendiriciler markası:

  2021 yılı Saç Şekillendiriciler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 982 Saç Şekillendiriciler modeli içerisinde en ucuz Saç Şekillendiriciler fiyatı 2.51 TL iken, en yüksek Saç Şekillendiriciler fiyatı 4489.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Saç Şekillendiriciler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Haziran 2021 tarihinde ortalama Saç Şekillendiriciler fiyatı ise 1253.59 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Saç Şekillendiriciler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Saç Şekillendiriciler

  Her kullanıcının yanından ayırmak istemediği bazı eşyalar vardır. Kadın kullanıcılar için bu eşyalar değişiklik gösterir. Çoğu kullanıcı için saçları ayrı bir önem taşır. Saç şekillendirmek için birçok kadın kullanıcı çeşitli ürünlerden yardım alır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bu işlem oldukça kısa bir sürede tamamlanır. Kısa süreye rağmen saç düzleştirici ve maşa çeşitleri ile maksimum verime ulaşırsınız. Kullanıcıların beğenisine sunulan birçok saç şekillendirme aracı bulunur. Dilediğiniz ürün ve modeli birden fazla markada bulabilirsiniz. Marka ve ürün çeşitliliğinin artması ile birlikte ürünlerin kalitesinde de değişiklikler görülür. Saç düzleştiricileri farklı derece ve fonksiyonları ile kullanıcı karşısına çıkar. Sıcaklık ayarına sahip modellerin yanı sıra standart olarak sunulan maşa ve düzleştirici seçenekleri de bulunur. Dereceli modeller sayesinde dilediğiniz sıcaklığı kendiniz ayarlarsınız. Saç düzleştiricisi  ve maşalarının kablo uzunluğu, fonksiyonları gibi birçok ayrıntı standart olarak belirlenir. Ürünlerin tasarımı markalara göre değişiklik gösterebilir. Saç maşası ve düzleştiricilerinden alacağınız verim kullanılan etken maddenin cinsine göre değişir. Ürünler genelde birden fazla renk seçeneği ile satışa sunulur. Bu sayede dilediğiniz renge sahip olursunuz. 

  Saç Şekillendirici Modelleri ve Özellikleri

  Çoğu kullanıcı için saçlar ayrı bir önem taşır. Bu nedenle saça kullanacak ürünlerin uzun ömürlü ve kaliteli olmasını ister. Saç şekillendiriciler birden fazla marka tarafından farklı şekillerde sunulur. Bu ürünler sayesinde saçlarınıza dilediğiniz şekli vermeniz çok daha kolay bir hal alır. Saç düzleştiricileri farklı formlarda tasarlanır. Çoğu kullanıcı bu ürünlerin klasik şeklini bilir ancak günümüzde taraklı şekliyle hazırlanan modeller de bulunur. Bu tarz ürünleri kullanırken daha etkili sonuç almak için farklı materyallerden yardım alırsınız. İşinizi daha pratik bir şekilde tamamlamanızı sağlayan ürünlerin başında saç düzleştirici fırça gelir. Bu ürünü kullanarak kısa sürede daha etkili bir düzlüğe ulaşırsınız. Çoğu kullanıcı her güne farklı saç şekilleri ile başlamak ister. Bu nedenle saç düzleştirici ve maşalardan yardım alır. Saçınızda hafif ve doğal bir dalga istediğinizde maşa kullanmayı tercih etmeyebilirsiniz. Bunun yeni kısa sürede aradığınız doğal dalgaları kalın düzleştiricilerle yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra maşalar sayesinde özel günlerinizde saçınızı kendiniz yapabilirsiniz. Belirgin ve kalıcı bukleler yaparak göz alıcı saçlara sahip olursunuz. Otomatik su dalgası saç maşası sayesinde bu işlemi minimum sürede yaparsınız. Birçok markada otomatik maşa modellerini görebilirsiniz. Her markanın model ve kalite tercihi farklı olduğu için ürün fiyatlarında değişimler görülebilir. Saç şekillendirme makinesi model bazında farklı özelliklere sahip olur. Bu nedenle aynı markanın farklı modellerinde özellik açısından eksi ve artılar görülebilir. Saç şekillendiriciler çeşitli ısı ayarları ile kullanıcıya ulaşır. Genel olarak çoğu modelde ayarlanabilir sıcaklık sunulur. Bunun yanı sıra standart olarak tek bir ayarla satışa sunulan modeller de vardır. Saç düzleştirici ve maşalar farklı etken maddelerden hazırlanır. Ürünlerin sahip olduğu tabana göre ısıyı yansıtma şekli farklılık gösterir. Bazı ürünler saçınızı beslemek için keratin katkısı ile birlikte hazırlanır. Bu sayede ısıya karşı saçınızı koruyabilir ve beslenmesine katkı sağlayabilirsiniz. Saç düzleştiricisi ve maşalar marka bazında değişiklik gösterdiği için ürünleri araştırarak seçim yapabilirsiniz. 

  Saç Şekillendirici Fiyatları

  Her kullanıcı yeni bir saç şekillendirici alırken ürünün markasına ve kalitesine odaklanır. Ürünler marka bilinirliği ve kalite gibi unsurlara bağlı olarak farklı şekilde fiyatlandırılır. Saç şekillendirici fiyatları belirlenirken ürünün fonksiyonları etkin rol oynar. Tercih ettiğiniz modelde bulunan fonksiyon sayısı arttıkça buna bağlı olarak fiyat hanesinde de artışlar görülür. Markalar farklı ürünler tasarladığı için marka bazında farklı fiyatlar sunulabilir. Babyliss saç düzleştirici ile bir başka marka arasında birçok açıdan fiyat  ayrılığı görülebilir. Her marka kendi içinde farklı özellikler sunar. Dereceyi ayarlama imkanı sunan markalar ile sunmayanların fiyatı aynı olmayabilir. Dereceli modeller için daha yüksek ücret ödemeniz gerekebilir. Saç şekillendiriciler klasik özelliklerinin yanı sıra bazı artıları da beraberinde getirir. Saçlarınıza  keratin bakımı yapan modeller diğerlerinden bir adım önde olabilir. Bu nedenle keratin ve bakım sağlayan modellerin ücreti yüksek olabilir. Aradığınız markaya karar verdikten sonra model için fiyat karşılaştırması yapmak isteyebilirsiniz. Cimri.com üzerinden aradığınız modeli yazarak tüm fiyat seçeneklerine tek bir sayfadan ulaşabilirsiniz. 

  Saç Şekillendirici Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Saç bakımı söz konusu olduğunda çoğu kullanıcı farklı ürünlerden yardım alır. Şıklığına son dokunuşu birçok kullanıcı saçları ile yapar. Bu nedenle onu destekleyecek saç düzleştiricilere ve maşalara yönelir. Öncelikle ürünü kullanım amacınızı belirleyerek model tercihine geçebilirsiniz. Çok fazla saç şekillendirici kullanmıyorsanız standart dereceli modellere yönelebilirsiniz. Bunun yanı sıra her ortamda şıklığınızla iz bırakmak istiyorsanız üst düzey modelleri satın alabilirsiniz. Hareketli şekillere sahip olmak için saç tost makinesine yönelebilirsiniz. Saç şekillendiriciler farklı derecelere sahip olur. Bu nedenle öncelikle dereceli ya da derecesiz ürünler arasından hangisini istediğinize karar verebilirsiniz. Saç şekillendiriciler birçok marka tarafından satışa sunulduğu için özellik ve kalite gibi unsurlar değişiklik gösterir. Keratin etkili modellerden istiyorsanız Philips saç düzleştiricinin bu tarz modellerine yönelebilirsiniz. Ürün seçiminden önce kullanıcı yorumlarına göz atarak daha sağlıklı karar verebilirsiniz. Bunun yanı sıra marka ve modeller hakkında kısa bir araştırma yaptıktan sonra alışveriş kısmına geçebilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery