iştirakidir.

DUŞ / BANYO PERDESİ

En Ucuz Duş / Banyo Perdesi Fiyatları

Kategoriler+
Filtreler+
Fiyat
 • TL
  min 9 TL
 • TL
  max 114 TL
 • ARA
Marka
 • Orange Venue [233]
 • Primanova [4]
 • Prado [5]
 • Bosphorus [5]
 • Cooke & Lewis [4]
Tümünü Göster

  Günün en keyifli vakitlerini geçirdiğimiz yerler hiç şüphesiz ki banyolardır. Yorgun bir günün ardından alınan sıcak bir duşun yerini ne tutabilir ki? Sıcak bir duş bizim için iyi olsa da duş sonrası her yerin ısladığını gören kişiler için pek de keyifli bir durum değildir. İşte bu gibi tatsız durumların önüne geçmek edineceğiniz birkaç ürünle mümkündür. Bu ürünlerden en tatlısı ve en uygun fiyatlısı hiç şüphesiz ki duş perdesi çeşitleridir. Birbirinden hoş desenlere sahip bu ürünler ile duş keyfiniz üzücü sonlarla bitmeyecek ve bu perdeler sayesinde banyonuzun havası değişecek. Banyonuzun havasını değiştirecek bu harika duş perdelerine en uygun fiyat sıralamaları ile Cimri.com’dan ulaşabilirsiniz!

 • Duş banyo perdesi nasıl temizlenir?

  Duşa kabinin olmadığı evlerde sıkça tercih edilen güzel ve yararlı aksesuarlardan biri olan banyo perdesi zaman zaman temizlenmeye ihtiyaç duyar. Sık sık su ile temas halinde olan bu ürünler havalandırılmadığı ve belirli aralıklarla temizlenmediği zaman kötü kokabilir ya da küf oluşabilir. Bu gibi durumların önüne geçebilmek için duş perdelerinizi belirli aralıklarla eğer çamaşır makinesinde yıkamak için uygunsa çamaşır makinesinde yoksa elinizde yıkamanız gerekmektedir. Plastik banyo perdesi seçeneklerini elinizde yıkamanız daha iyi bir yol olacaktır eğer makinede yıkamaya uygun bir perde kullanıyorsanız 30 derecenin üstüne çıkmamanız gerekmektedir.

  Severek aldığınız ve kullandığınız duş perdelerinin küflenmesi ne yazık ki bazen başa gelebilecek bir durumdur. Bunun önüne geçebilmek için duş sonrası ıslanan duş perdenizi iyi bir şekilde havalandırıp kurutmanız çok önemlidir. Yine de küf oluşmuş perdelerinizi var ise onları temizlemek için çamaşır suyundan yardım alabilirsiniz. Çamaşır suyu ve ılık su dolu bir kap içerisine alacağınız perdelerinizi orada biraz bekletip çamaşır makinesine atarak küflerden kurtulabilirsiniz. Eğer renkli banyo perdelerine sahipseniz çamaşır suyu kullanımı biraz riskli olacağı için renkli banyo perdelerinizi çamaşır suyu yerine sirkeli suya koyarak bekletebilirsiniz.

 • Duş banyo perdesi nasıl takılır?

  Duş esnasında etrafın ıslanmamasını sağlayan şık ve kullanışlı duş perdelerini takmak oldukça basittir. İlk yapmanız gereken şey banyo perdesi borusunun hangi yükseklikte olacağına karar vermektir. İdeal yüksekliği belirledikten sonra banyo perdesi borusunun yanında gelen aparatlarla boruyu duvara zarar vermeden monte etmeniz gerekmektedir. Bu işlemi yaparken borunun sağlam durduğuna emin olmalısınız. Daha sonrasında kanca şeklindeki duş perdenizin halkalarını boruya geçirerek işlemi tamamlamış olursunuz. Duş perdenizi takmak işte bu kadar basit!

 • Kullanışlı ve şık duş perdesi modellerini en uygun fiyat sıralamaları ile Cimri.com’da bulabilirsiniz!