track source
track source

Banyo Tekstili

Banyo Tekstili Fiyatları

17685 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
Banyo Tekstili fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Banyo Tekstili modelleri ve Banyo Tekstili fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Banyo Tekstili kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Havlu & Bornoz Takımı, Banyo Havlusu, El / Yüz Havlusu, Bornoz, Banyo Halısı. 17685 adet Banyo Tekstili fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Merinos UL010 060 Urla Koleksiyonu 80x300 cm Halı
Merinos UL010 060 Urla Koleksiyonu 80x300 cm Halı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Omak Çift Kişilik Beyaz 120x150 cm Elektrikli Battaniye
Omak Çift Kişilik Beyaz 120x150 cm Elektrikli Battaniye
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Banyo Tekstil Ürünleri

Bir evin değerini artıran, ilgiyi üzerine çeken, olmazsa olmaz alanlarından biri şüphesiz ki banyolardır. Tuvalet, lavabo ve duş gibi hijyenik ortamların bir arada bulunduğu banyolarda; yapı planı kadar dekor ve tasarım da öne çıkan konular arasındadır.

Yaşanılan alana değer katmak, bu alanı kişiyi yansıtacak ve mutlu edecek şekilde düzenlemek birkaç basit ama etkili fikirle mümkündür. Bir evi yuva hâline getiren şey, o evde yaşanan anılarla birlikte bu anıların üzerinde iz bıraktığı eşyalardır. Bir banyoyu özelleştirecek, keyifli ve zevkli hâle getirecek dokunuşlar da banyo tekstil ürünleri ile sağlanabilir. Bu ürünler ile konforlu, şık ve kullanışlı banyolar elde etmek ve bu alanları yaşamın içinde farklı bir yere taşımak hiç de zor değildir.

Banyo Tekstili Ürün Çeşitleri

Bir alanın verimli ve keyifli kullanım sunacak bir şekilde tasarlanmasında ilk husus, mekânın fiziksel şartlarıyla kullanıcının hayal gücü arasındaki mesafenin gerçeklikten uzak olmamasıdır. Işıklandırma, renk seçimi, eşyaların yerleşim planı, seçilecek aksesuarların ve ürünlerin banyo ve birbiriyle uyumu gibi birçok değişken hesaba katıldığında yol haritasının iyi bir çözümlemeyle çizilmesi esastır.

Banyolar her ne kadar ıslak zemine sahip ve çoğunlukla suyla haşır neşir olunan ortamlar olsa da dekorasyonda ihtiyaçlar kadar şıklık ve görüntü güzelliği de önemlidir. Banyo halısı, uzun yıllardır evin bir odası gibi kabul edilen banyolardaki soğuk tabanlarda görselliğin yanı sıra zemine temasta da büyük bir etkiye sahiptir. Banyoların büyüklüklerine göre ebatları, dizaynına göre renkleri ve kolay temizlenebilmesi için kumaş, malzeme tercihi gibi hususlar banyo halısı seçerken düşünülmesi gereken faktörlerdir.

Tıpkı banyo halıları gibi genellikle iki ya da üç parçadan oluşan klozet takımı da banyo tasarımına hoşluk katan ürünlerdir. Islak zemine uygun olarak kaydırmaz tabanları, lavabo önüne ve banyonun merkezine serilebilecek şekilde farklı ebatlarda olmaları, makinede yıkanabilmeleri ya da kolayca temizlenebilmeleri gibi özellikleri klozet takımı ürünlerinde öne çıkan niteliklerdir.

Her ne kadar son yıllarda mikropları barındırmadığı ve hijyen açısından daha iyi bir özelliğe sahip olduğu düşünülerek el ve yüz kurulanmasında kâğıt havlular ön plana çıkarılmak istense de bir banyoda hem ihtiyaç hem de tasarım olarak yokluğu kabul edilemez tekstil ürünlerinin başında el-yüz havlusu gelir. İster günlük kullanım için ister misafirler adına özel günlere ayırmak için olsun el-yüz havluları, bir banyonun temel taşlarındandır. Suyu içine çeken, pamuklu ve kaliteli dokumadan imal edilmiş bu havlular, banyoların vazgeçilmez ürünleri arasındadır.

Banyo tekstil ürünlerini seçerken hem fayda hem de şıklık açısından birçok beklentiye cevap almak istenir. Banyolarında klasik tarzı sevenler ya da klasik tarzı modernize ederek kullanmayı tercih edenler için istek listesinde ilk sıraları zorlayacak bir diğer ürün ise duş perdesidir. Çok farklı ürün alternatifleriyle banyo tasarımına şıklık katmasının yanı sıra su geçirmez özelliği ve pratik kullanımı ile duş perdesi, temizliği de kolay ürünlerdendir.

Genel hatlarıyla bakıldığında dış görünüş ve ince detaylar olarak sıralanan tüm bu banyo tekstil ürünleri içinde en kişisel olanları belki de banyo havlusu ve bornozdur. Özellikle tüm vücut ve saçlar gibi hızlı bir duş ya da keyifli bir banyo sonrası suyun en fazla temas ettiği bölgelerin kurulanmasında kullanılan havlu ve bornoz takımı, koku yapmayacak ve suyu kolayca emebilecek bir dokumadan üretilmelidir. Pamuklu kumaş ya da bambu liflerinden üretilen modellerin her zaman daha çok tercih edildiği bu ürünlerde temizliğin ve kurumanın kolay olması da diğer önemli etkenlerdir.

Duş veya banyodan çıkıldığında ya da abdest alındığında kurulanması gereken uzuvlardan biri de ayaklardır. Islak kalan bir ayakta mantar vb. ciddi rahatsızlıklar oluşma ihtimali bulunduğu düşünülürse kaliteli ve kullanışlı bir ayak havlusu banyo tekstili dendiğinde yeri küçümsenmeyecek kadar değerli bir üründür.

Banyo Tekstili Ürün Fiyatları

Bir banyoyu eksiksiz olarak dizayn ederken birçok etmeni bir arada ve birbiriyle uyumlu düşünmek gerekir. Seçilecek ürünlerin imal edildiği malzemenin kalitesinden dayanıklılığına, renginden tasarımına kadar üzerine düşünülmesi elzem olan bir yığın faktör vardır. Banyo tekstil ürünlerinde fiyat araştırması yaparken öncelikle o ürünün şıklık ve pratikliği harmanlaması beklenir. Özellikler ve beklentiler arttıkça da ihtiyaca cevap verecek ürünlerin fiyat aralığı değişkenlik göstermektedir.

Ürünlerin suyu absorbe edebilme kabiliyetleri, uzun yıllar kullanılabilecek kadar dayanıklı ve kaliteli ham maddeden üretilmeleri, bir araya gelerek banyo tasarımını oluşturacak diğer ürünlerle ortak paydayı yakalamaları gibi şartlar ürün seçiminde ve fiyat incelemesinde önem arz eder.

Gelişen ve değişen trendleri, yeni ürünleri takip eden kullanıcılar; tercih edecekleri ürünlerde farklılığı yakalamak adına fiyat noktasında çıtalarını biraz daha yükseğe taşımak zorunda kalabilirler. Günün sonunda fiyat belirlemede, her bütçeye uygun ve hayaller ile gereksinimleri bir tabanda birleştirecek ürünler etkili olur.

Banyo Tekstili Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Banyo tekstil ürünleri satın almak isteyen kullanıcıların tedarik etmek istedikleri ürünlerde üzerine eğilmeleri gereken bazı noktalar vardır. Hangi türde ürün seçilecek olursa olsun banyo tekstilinde birinci öncelik, ıslak ortam ve zemine uyumlu, hijyeni gözetecek ürünleri tespit etmektir. Havlular, halılar, duş perdeleri vb. ürünlerin banyo dekorasyonunda kalite ve dayanıklılıklarının yanı sıra antibakteriyel özellikte de olması gerekir

Banyo tekstil ürünleri dendiğinde sadece banyolar değil; plajlar, hamamlar ve saunalar gibi banyolar kadar hijyenin ön planda olduğu hatta kişisellikten çok kamu alanı statüsünde oldukları için daha fazla özen gerektiren ortamlarda kullanılan plaj havlusu ve peştamal da birçok kişinin mutlaka temin ettiği ürünlerdir. Dokuma kumaştan ve suyu hapsedecek yapıda olması istenen bu ürünler de tıpkı diğer banyo tekstil ürünleri gibi keyifli ve sağlıklı bir kullanım için tercih edilmektedir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery