track source

Banyo Tekstili

En Ucuz Banyo Tekstili Fiyatları

18850 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    klozet takımı
Banyo Tekstili fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Banyo Tekstili modelleri ve Banyo Tekstili fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Banyo Tekstili kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Banyo Halısı, El / Yüz Havlusu, Duş / Banyo Perdesi, Klozet Takımı, Banyo Havlusu. 18850 adet Banyo Tekstili fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Brillant 805 RS004-60 130x190 cm Halı
Brillant 805 RS004-60 130x190 cm Halı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Confetti Alinda Pudra 3'lü Klozet Takımı
Confetti Alinda Pudra 3'lü Klozet Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Banyo Tekstili Nedir?

Banyo evinizin en önemli alanları arasında yer almaktadır ve her an temiz olması gereken bir yerdir. Banyo tekstili sayesinde ihtiyacınıza göre olan ürünleri inceleyebilirsiniz ve banyonuzu istediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz. Banyo tekstili hem sizin kullanacağınız hem de banyonuzu güzelleştiren tüm ürünlere verilen genel bir isimdir.

Banyo Tekstili Ürünleri Nelerdir?

Banyo tekstili ürünleri arasında yer alan duş perdesi, birbirinden farklı seçenekleriyle banyonuzun dekoruna uygun olarak sahip olacağınız ürünler arasında yer almaktadır. Sık sık su ile temas halinde olan bu ürünler havalandırılmadığı ve belirli aralıklarla temizlenmediği zaman kötü kokabilir ya da küf oluşabilir. Bu gibi durumların önüne geçebilmek için duş perdelerinizi belirli aralıklarla eğer çamaşır makinesinde yıkamak için uygunsa çamaşır makinesinde yoksa elinizde yıkamanız gerekmektedir. Plastik banyo perdesi seçeneklerini elinizde yıkamanız daha iyi bir yol olacaktır eğer makinede yıkamaya uygun bir perde kullanıyorsanız 30 derecenin üstüne çıkmamanız gerekmektedir. Deniz ya da havuz başında kullandığınız plaj havlusu yine banyo tekstili ürünü arasındadır. Klozet takımı ile birlikte banyonun ortasına kilim şeklinde bir ürün tercih edebilirsiniz. Güzel bir duş aldıktan sonra en çok tercih edilen ürün arasında yer alan bornoz, havludan üretilen, önü açık ve belinde bir kuşak olan, banyodan sonra kurulanmak amacıyla üretilmiştir. Bornoz tıpkı havlular gibi yıkanması kolay olan bir tekstil ürünüdür. Bornoz alırken beden ölçünüze göre hareket etmelisiniz. Çok büyük ya da dar modeller rahat hareket etmeyi engeller. Vücudunuza göre, %100 pamuk veya bambudan üretilmiş bornozlar seçmeniz; yaz kış rahat etmenizi sağlayacaktır. İhtiyacınıza ve dekorunuza uygun banyo havlusu tercih ederek banyonuzu çekici hale getirebilirsiniz. El ve yüz havlusu alırken dikkat etmeniz gereken ilk nokta, sağlıklı materyaller kullanılarak üretilmiş olan modelleri seçmektir. Bu havluların üretiminde, suyu emen kumaşlar farklı bir şekilde dokunur ve ortaya havlu modelleri çıkar. El yüz havlusu çeşitleri günlük kullanıma yönelik ya da misafirlere özel olarak üretilebilir. Havlunun modeli ve tasarımı nasıl olursa olsun, önemli olan sağlıklı olmasıdır. Pamuklu kumaşlar, bambu kumaşlar, antialerjik dokular seçilmesi idealdir. Bununla birlikte el yüz havlusu kullanımda da konforlu olmalıdır. Yüzünüzü silerken kullanacağınız havlunun sert bir yapısı olması, kullanımda size rahatsızlık verir. En konforlu kullanım deneyimi için yumuşak dokuma havlu modellerinin tercih edilmesi gereklidir. Bunun yanı sıra havlu ve bornoz takımı, banyo havlusu, peştamal, banyo takım aksesuarları ve ayak havlusu ürünleri de banyo tekstili arasında yer almaktadır.

Banyo Tekstili Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nedir?

Banyo tekstili ürünlerinin fiyat aralıkları kullanılan malzemeye, ürüne ve modele göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız banyo tekstili ürünlerinin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz. Sizde ihtiyacınıza yönelik olan bu ürünleri ev tekstili kategorisi adı altında inceleyebilirsiniz.

track source