Peştamal

Peştamal Fiyatları

532 Ürün gösteriliyor.
Peştamal fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Peştamal modelleri ve Peştamal fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Peştamal kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Özdilek, Eponj Home, Ecocotton, Ann Ross, Twigy. 532 adet Peştamal fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Peştamal Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Peştamal markası:

2021 yılı Peştamal Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 532 Peştamal modeli içerisinde en ucuz Peştamal fiyatı 9.9 TL iken, en yüksek Peştamal fiyatı 497.54 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Peştamal fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Peştamal fiyatı ise 48.57 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Yataş Selena Torium 160x200 cm Yaylı Yatak
Yataş Selena Torium 160x200 cm Yaylı Yatak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Peştemal

İnsanlar yaz aylarında dinlenmek ve sevdikleriyle birlikte vakit geçirmek adına tatile çıkarlar. Denizin ve kumun keyfinin çıkarıldığı tatillerde denizden çıktıktan sonra kurulanmak ise son derece önemlidir. Vücudu ıslaklıktan kurtarmak ve güneş ışınlarından kaynaklanan lekeleri önlemek amacıyla kullanılan peştemaller, modern çağın getirisi ile birlikte oldukça tercih edilen bir ürün arasında yerini alır. Aynı zamanda duştan çıktıktan sonra bornoz yerine de çoğu insanın kullandığı peştemaller, çabuk kuruması ve aynı zamanda ağırlık yapmaması amacıyla kullanıcıların oldukça tercih ettiği ürünler arasında popülerdir. Peştemallerin kullanım alanı bunlarla sınırlı değildir. Aynı zamanda koltuklarınızın üzerinize serip örtü niyetine kullanabileceğiniz peştemaller günlük hayatta oldukça tercih edilen ürünler arasında yerini alır. Birbirinden farklı markaların üretmiş olduğu peştemaller sizi Osmanlı dönemine götürecek havlu, elbise ve kumaş türü modelleriyle ve çarpıcı tasarımlarıyla ön plana çıkar. Bu peştamel modelleri arasından dilediğiniz modele ve renge sahip olan, yanınızda ağırlık yapmadan kolayca taşıyabileceğiniz ürünlere ulaşabilir ve bu ürünler sayesinde tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. 

Peştemal Modelleri ve Özellikleri

Kumaş, renk ve tasarım olarak farklı çeşitlere sahip olan peştemaller birbirinden farklı markalar aracılığıyla cimri.com üzerinden kullanıcılara ile buluşur. Ağır olmaması ve aynı zamanda kolay kuruması sebebiyle insanların oldukça dikkatini çeken peştemal çeşitleri arasından dilediğinizi tercih edebilir ve sizi yansıtan cıvıl cıvıl renklere sahip peştemalleri kullanabilirsiniz. Tekstil alanında oldukça ünlü olan Denizli’nin Concept Akasya bünyesinde üretmiş olduğu peştemal örtüler kullanıcılara geniş ürün yelpazesi sunar. İnce, hafif ve yumuşak dokusuyla birlikte %100 pamuktan üretilen bu örtüler ıslaklığı gidermek amacıyla kullanımın dışında aynı zamanda yatak ya da koltuk örtüsü olarak da kullanılır. 200 x 260 cm ölçüye sahip olan büyük boy peştemaller birbirinden farklı renkleriyle birlikte hayatınızda farklı kapılar aralamızı sağlar. Peştemal türleri arasında havlu peştemaller kullanıcıların oldukça tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Peştemal havlular farklı renk seçenekleri ile birlikte cimri.com üzerinden kullanıcılarıyla buluşur. Geçmiş dönemlerde Türk hamamlarında kullanılan ve oldukça kültürel bir değere sahip olan peştemaller %100 pamuk ipliği ile özel olarak üretilir. Bu ürünler ince dokusu ve şıklığı ile birlikte yalnızca hamamlarda değil aynı zamanda tatillerde, sporda ve evde kullanabileceğiniz bir ürün olarak karşınıza çıkar. Yumuşak ve hafif olması sebebiyle kullanıcılara oldukça avantaj sağlayan peştemaller, suyu anında emerek kolay kurma özelliğine sahiptir. Spada, sporda, banyoda, havuzda ya da plajda nerede olursanız olun az yer kaplayan ve taşıması kolay olan bu peştemaller sayesinde hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Tüm modellerin yanı sıra aynı zamanda peştemal elbise olarak üretilmiş olan ve kadınların oldukça tercih edeceği modellere de cimri.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı kumaş yapılarına, tasarımlara ve renklere sahip olan peştemaller arasından beklentinize uygun olan bir ürünü tercih edebilirsiniz.

Peştemal Fiyatları

Kültürel bir miras olan ve geçmişten günümüze kadar gelen peştemaller, insanların günlük hayatta her alanda kullanabileceği ürünler olarak yerini alır. Farklı kullanım amacıyla kullanıcılara farklı işlevler sunan peştemaller oldukça sık tercih edilen ürünler arasındadır. Birbirinden farklı vizyona ve misyona sahip ünlü markalar aracılığıyla üretilen peştemaller renk, kumaş yapısı model ve tasarım olarak kullanıcılara farklı seçenekler sunar. Peştemal fiyatlarını belirleyen unsurların başında öncelikle üretici firma gelir. Farklı markalar tarafından üretilen peştemaller markanın sahip olduğu vizyon ve misyon sebebiyle kullanıcılara farklı fiyat seçenekleri sunar. Aynı zamanda bütçenize uygun fiyat seçenekleri sunan peştemaller kumaş yapısı ve kumaş ölçüsü sebebiyle de birbirinden farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Bütçenize uygun fiyat seçenekleri sunan peştemallerin arasından dilediğiniz modele ve renge sahip olan bir ürünü tercih edebilir ve hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Aynı zamanda peştemaller kullanım biçimi ve kullanım türüne göre de kullanıcılara farklı fiyat seçenekleri sunar. Örneğin; bornoz peştemaller kullanıcılara farklı ürün ve fiyat seçeneği sunarken elbise şeklinde üretilmiş olan peştemaller tasarım olarak farklı fiyatlara sahiptir. Fiyat ve performans olarak beklentinizi karşılayan peştemal bornoz gibi ürünlerin fiyat analizi ve fiyat karşılaştırmasını cimri.com üzerinden yapabilir ve fiyatları belirleyen unsurları özelliklerine bakarak değerlendirebilirsiniz. 

Peştemal Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Günlük hayatın içinde insanların kullandıkları olmazsa olmaz ürünler vardır. Bu ürünlerin arasında oldukça popüler olan peştemaller son dönemde insanlar tarafından oldukça tercih edilen bir ürün olma özelliği gösterir. Peştemaller tatilde spordan çıktıktan sonra, koltuklarınızda ve kurulanmak amacıyla kullanabileceğiniz kolay ve pratik kullanıma sahip çabuk kuruyan ürünlerdir. Peştemal satın alırken dikkat etmeniz gereken unsurların en başında peştemali nerede kullanacağınız ve hangi amaçla kullanacağınız gelir. Örneğin; duştan çıktıktan sonra kurulanmak amacıyla bir peştemal satın alacaksınız bornoz peştemalleri tercih edebilirsiniz. Ancak tatilde denizden çıktıktan sonra kullanmak amacı ile bir peştemal satın almayı düşünüyorsanız peştemal elbise ya da büyük boy modelleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda peştemal satın alırken rengine ve tasarımına da dikkat etmeniz ve bu anlamda sizi yansıtan bir ürüne bakmanız, beklentinizi karşılaması açısından son derece önem arz eder. Cimri.com üzerinden farklı markaların üretmiş olduğu farklı tasarımlara sahip peştemallere havlulara göz atabilir ve kendinize uygun bir ürüne sahip olabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery