Ev Tekstili

En Ucuz Ev Tekstili Fiyatları

606864 ürün gösteriliyor.
Ev Tekstili fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ev Tekstili modelleri ve Ev Tekstili fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ev Tekstili kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Yatak Odası Tekstili, Banyo Tekstili, Salon & Oturma Odası Tekstili, Bebek Odası Tekstili, Perde. 606864 adet Ev Tekstili fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Brillant 805 RS004-60 130x190 cm Halı
Brillant 805 RS004-60 130x190 cm Halı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Taç Hot Wheels Tek Kişilik Nevresim Takımı
Taç Hot Wheels Tek Kişilik Nevresim Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Ev Tekstili Nedir Ve Ne İşe Yarar?

Ev tekstili, ev için üretilen tekstil ürünlerine denmektedir. Örneğin, yatak odası için nevresim, perde vs. gibi ürünler ev tekstili içerisine girmektedir. Genel olarak evi güzelleştiren ev tekstilleri ayrıca evinizin daha hoş görünmesini sağlamaktadır. Yatak odası için alınan tekstil ürünleri daha iyi uyumanızı ve rahat hissetmenizi sağlarken, salon ve oturma odası için alınan tekstil ürünleri de misafirlerinize hem güzel mekân sunacaksınız. Hem de evinizin güzelliği ile biraz da kıskandıracaksınız.

Ev Tesktili Çeşitleri Nelerdir? Nerelerde Kullanılır?

Ev tekstil çeşitleri kullanıldığı yere göre değişirken ayrıca boyut ve tasarımına göre de değişmektedir.

Yatak odası tekstil çeşitleri, banyo tekstil çeşitleri, salon ve oturma odası tekstil çeşitleri, perde tekstil çeşitleri, mutfak tekstil çeşitleri, çocuk odası ve nevresim tekstil çeşitleri şeklinde birçok tekstil çeşidi yer almaktadır. Evin tüm odalarında kullanılan tekstil ürünleri, ev için en gerekli tekstil ürünlerini içermektedir. Perdesiz ev olmadığı gibi halısız zemin ve nevresimi olmayan yatak da hiç güzel durmaz. Bu noktada istediğiniz tasarım ve renklerde ev tekstil ürünleri alarak kendinizi şımartabilirsiniz.

Ev Tesktili Alırken Ve Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ev tekstil ürünleri alırken kaliteye her daim dikkat etmelisiniz. Ev için en önemli tekstil ürünü perdedir. Evin namusu denilebilir. Özellikle perde seçimlerinde çeşitli türler seçen ev hanımları perde konusunda çok titizdirler. Perde seçimi yaparken alacağınız kaliteli ürünler sizleri uzun süre tutmaktadır. Kalitesiz ürünler ise hem çabuk kirlenir hem de çabuk yıpranır. Kirlenen ev tekstil ürünlerini de yıkarken ve kullanırken daha titiz olmaya özen göstermelisiniz. Aksi halde çok daha çabuk yıpranabilirler.

Ev Tesktili Fiyatları Ve Üretici Markalar Nelerdir?

Ev tekstil fiyatları kalite, renk, kumaş malzemesi, üretici marka, tasarım ve ebatlarına göre değişebilmektedir.

Merinos, Taç, Pierre Cardin, Cotton box, Royal, Avonni, Karaca, Minteks, Clasy, Apolena, Özdilek, Altınbaşak, Emsan şeklinde üretici markalar ev için özel tekstil ürünleri üretmek ve satmaktadır. Genel olarak fiyatlar 20 TL’den başlamaktadır. Kaliteli kumaş türüne ve boyutlarına göre fiyatlar artmaktadır. En fazla 2.000 TL civarında ev tekstil ürünleri kaliteye göre yükselebilmektedir. Cimri.com aynı ürünün internet üzerindeki farklı fiyatlarını bir araya getirerek aradığınız ürünü en uygun fiyata satın almanızı sağlar. En uygun fiyatlı ev tekstil ürünlerini, Cimri.com fiyat karşılaştırma özelliği ile bulabilirsiniz.