Ev Tekstili

Ev Tekstili Fiyatları

153690 Ürün gösteriliyor.
Ev Tekstili fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ev Tekstili modelleri ve Ev Tekstili fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ev Tekstili kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Yatak Odası Tekstili, Banyo Tekstili, Salon & Oturma Odası Tekstili, Perde, Mutfak Tekstili. 153690 adet Ev Tekstili fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Merinos UL010 060 Urla Koleksiyonu 80x300 cm Halı
Merinos UL010 060 Urla Koleksiyonu 80x300 cm Halı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ev Tekstili Ürünleri

Tekstil ürünleri giyim ve ev tekstil ürünleri olmak üzere iki gruba ayrılır. Ev tekstil ürünleri, perdeden halıya, nevresim takımından havluya kadar evinizde kullanabileceğiniz örtü ve türevindeki tüm eşyaları kapsar. Yatak odası tekstil ürünleri deyince akla gelen ürünler daha çok yatak odasında kullanılan perde, halı, nevresim, çarşaf, yastık kılıfı vb. ürünlerdir. Ev içerisinde tekstil ürünü kullanılan tek yer yatak odası değildir. Mutfaktan banyoya salondan yatak odasına kadar evin her odasında kendilerine yer bulmuşlardır. Yatak tekstil odası ürünleri yatak odasındaki rahatı ve konforu sağlar. Nevresim takımı ve yastık kılıfları daha rahat bir uyku için olmazsa olmazdır. O yüzden bu tip ürünler alırken uyku sağlığınızı düşünüp kaliteli ve hijyenik aynı zamanda sizi mevsimine göre rahat ettirecek kumaş ve modelleri tercih etmelisiniz. Ev tekstil ürünlerinden birisi olup her odada olması gereken perdeler ise evlerin olmazsa olmazlarıdır. Piyasada pek çok perde modeli mevcuttur ama temizlenmesi kolay ve odanızla uyumlu perdeler seçmek her zaman daha avantajlıdır.

Ev Tekstili Ürünleri Modelleri

Yatak tekstil odası ürünleri modelleri yatak odasında kullanılan tekstil ürünlerinden oluşur. Tekstil ürününün nerede, hangi odada kullanıldığı, içeriğinde kullanılan malzemeler, boyutları vs. olmak üzere çeşitli ürün gruplarından oluşur. Banyo tekstil ürünleri banyoda kullanılan havlu ve banyodan çıkarken ayakları kurutmaya yarayan yolluklardan mevcuttur. Havlular el ve yüz havluları haricinde duş havluları ve bornozlardan oluşur. Piyasada pek çok havlu modeli mevcut olsa da cildi tahriş etmeyecek yumuşak ve temizlemesi kolay kumaştan dokunmuş havluları tercih etmek hijyen kuralları için önemlidir. Piyasada pek çok renk ve desene sahip havlu ve bornozlar bulunsa da temizlemesi daha kolay ve klasik bir renk olduğu için beyaz ve ipek veya pamuklu kumaştan dokunmuş havlu ve bornozlar kullanıcılar tarafından daha fazla tercih edilir. Salon tekstil ürünleri perde, halı ve masa örtülerinde oluşur. Salon için tercih edilen halılar mutfak ve banyodakinden farklı daha gösterişli veya klasik, odanın boyutuna göre ve diğer mobilyalarla uyumlu olmalıdır. Bunun dışında halının temizlemesi kolay, tüylenme yapmayacak ve kaymaz jel taban bir model olmasına dikkat edilmelidir. Salon perdeleri mutfak perdelerinden farklı olur. Mutfakta daha çok yemek de yapıldığı için kullanılacak perde salondaki gibi gösterişli değil de kir tutmayan temizliği kolay modellerden tercih edilir. Eğer salonunuz güneş görüyorsa perdenizin ön kısmına daha kalın bir güneşlik tercih ederek perdenizi güneşin yol açacağı yıpranma ve renginin solması gibi sorunlardan korursunuz. Oturma odası tekstil ürünleri halı, perde ve masa örtüsünden oluşur. Masa örtüsü modelleri büyük salon masası örtüsü veya küçük sehpa örtüleri olmak üzere iki gruptur. Geleneksel bir ev dekorasyonunuz varsa daha çok dantel tarzı masa örtülerini tercih etmelisiniz ama daha modern ve yenilikçi tarz döşenmiş bir salonunuz varsa daha yenilikçi bir örtü seçmelisiniz. Bebek odası tekstil ürünleri bebeğiniz için alacağınız nevresim takımı ve yatak örtüleridir. Bebeğinizin sağlığı için mevsimlik onu yazın serin kışın sıcak tutacak modelleri tercih etmelisiniz. Mutfak tekstil ürünleri mutfaklarda kullanılan halı, perde, havlu tarzı ürünlerdir.  

Ev Tekstili Ürünleri Fiyatları

Yatak odası tekstil ürünleri fiyatları ürünün çeşitli özelliğine ve evin hangi odasında kullanılacağına göre değişiklik gösterir. Piyasada her bütçeye hitap edecek fiyat aralığında yatak odası tekstil ürünleri mevcuttur. Markalar ürünlerini çeşitli özelliklerine göre piyasaya sürüp kullanıcıların beğenisine sunar. Tekstil ürününün kullanılacağı yer, ne olduğu, içeriğinde kullanılan kumaşın kalitesi, boyutu, kaç kişilik olduğu ve markası gibi özellikler yatak odası tekstil ürününün fiyatını etkileyen faktörlerin başında gelir. Mesela perde ile nevresim takımının fiyatı aynı olmaz. Ya da çift kişilik nevresim takımı boyutundan dolayı tek kişilik olanlardan daha farklı fiyata sahiptir. Ya da halıların fiyatı hem içeriğinde kullanılan ürüne göre hem de nerede, evin hangi odasında kullanıldığına göre değişiklik gösterir. Mutfak tekstil ürünleri arasında yer alan perde ve halılar evin diğer odasındaki perde ve halılardan farklıdır. Mutfaklarda daha çok  kilim tarzı halılar kullanılırken oturma odasında daha gösterişli bir halı tercih edilir. Siz de sayfamızda bulunan yatak odası tekstil ürünlerini özellikleri ile beraber inceleyip fikir sahibi olabilirsiniz. Eviniz için en uygun ve ucuz tekstil ürününün hangi sitede olduğunu öğrenmek için cimri.com sitesine başvurabilirsiniz. 

Ev Tekstili Ürünleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yatak tekstil odası ürünü satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Öncelikle satın alacağınız tekstil ürününün deseninin odanızın dekoruna uygun olması gerekir. Göz estetiğine hitap eden ve eşyalarınızla uyumlu modellerin yanı sıra alacağınız ürünün kumaşı da önemlidir. Yatak odanıza alacağınız bir tekstil ürünü mesela nevresim takımı, yastık kılıfı ve çarşaflarınızın kaliteli bir kumaştan üretilmesi onun uzun ömürlü olmasını sağlar. Ayrıca bu ürünlerin mevsimle uyumlu kışın sıcak yazın serin tutan, ütülenmesi kolay ve mantar, bakteri küf ve güve gibi zararlılara karşı dayanıklı ürünler olması da şarttır. Eğer alacağınız tekstil ürünü perde ise tüllerinizin güneşten zarar görmemesi için önüne ekstra koruyucu bir kalın perde almakta fayda vardır. Ayrıca perdeler narın ürünler olduğu için eğer onu kendiniz evde temizleyecekseniz narin programda yıkamanız şarttır. Alacağınız tekstil ürünü halı ise mutfakta daha çok kilim tarzı modelleri ama yatak odasında ve salonda odanın boyutuna göre daha şık halı modellerini tercih etmekte fayda vardır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery