Perde

Perde Fiyatları

313911 Ürün gösteriliyor.
Perde fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Perde modelleri ve Perde fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Perde kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Stor Perde, Fon Perde, Tül Perde, Dikey Perde, Güneşlik. 313911 adet Perde fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Perdeler

Perdeler, her evde mutlaka bulunması gereken bir ürünler arasında bulunur. Hem evinizin içinde daha rahat hareket etmenizi sağlar hem de güneşin eşyalarınızla direkt temasını kesen ve böylece eşyalarınızı koruyan işlevsel bir malzemedir. Bununla birlikte evinizdeki koltuk takımınızla ve eşyalarınızla uyum içerisinde olarak size estetik bir görsellik de sunar. Perde seçimi nerede kullanacağınıza göre değişir. Kullanım alanlarının farklı olması perdenin taşıyacağı özellikleri de etkiler. Perde üretiminde zamanla farklı tarzlarda üretim yoluna gidilir ve herkesin beğenisini karşılayacak özelliklerde perdeler üretilmeye başlanır. Bununla birlikte önceleri her evde karşılaştığımız tül perdeler yerini zamanla farklı modellere bırakmaya başlamıştır. Perdenin kullanım alanları ev ile sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda ofis gibi çalışma ortamlarında da kullanılabilir. Buralarda kullanacağınız perdeler genellikle stor ya da jaluzi perdeler tercih edilebilir. Kullanıldığı işyerlerine uygun olacak pek çok renk ve çeşit mevcuttur. Perde çeşitleri, gün geçtikçe çoğalmaktadır. Bu nedenle bundan sonra da farklı tarzlarda perdelerle karşılaşabilme olasılığı yüksektir. Günümüzde herkesin beğenisine uygun perde çeşitleri mevcuttur.

Perde Çeşitleri ve Özellikleri

Kapalı olan ortamlarda pencerenizden evinizin yahut bulunduğunuz yerin görünmemesi ve böylelikle daha rahat, huzurlu olarak bulunduğunuz yerde vakit geçirebilmeniz için perdeler oldukça önemlidir. Bunun yanında güneşin ışıklarını keserek bulunduğunuz yerdeki eşyalara zarar gelmesini de önleyen perdeler, her evin, ofisin kısacası penceresi olan hemen hemen her yerin en önemli tamamlayıcısıdır. Genel olarak güneşlik ile sağlanan güneşin evinizle temas etme durumunun önlenmesi zaman içerisinde farklı perde çeşitleri ile de desteklenmiştir. Yıllar geçtikçe perde sektörü de gelişmiş, farklı perde modellerinin çıkmasıyla da beğeni açısından değişkenlik gösteren perde türleri üretilmeye başlamıştır. Bu perde çeşitlerine göz attığımızda ilk olarak akla gelen tül perde, zarafetiyle, ince dokusu ve işlemesiyle yılların geleneğinin bugüne taşır bir bakıma. Evlerinizde tül perdelerin ardında takılı olan güneşlik ile klasik bir zarafete kavuşursunuz. Ama farklı bir çizgide tamamlayıcı unsurlar kullanmak istiyorsanız gelişen perde çeşitlerinden stor perde, dikey perde, jaluzi perde, fon perde tercih edebilirsiniz Hatta kullanacağınız yere göre farklılık arayanlar için ip perde gibi daha değişik perde modelleri ile karşılaşırsınız. Evinizin dekoru ile de uyum içerisinde olması gereken perdeniz, hem tarz hem renk olarak tüm parçalarınızın tamamlayıcısıdır. Bu anlamda yapacağınız seçim önemlidir. Birbirinden farklı modelleri olan jaluzi perde de ilk akla gelen perde çeşitleri arasında yerini almıştır. Bunun nedenlerinden biri, perdenin içeriyi göstermeden dışarıyı görebileceğiniz bir özelliğe sahip olmasından kaynaklıdır. Bu perdeler genel olarak metal, ahşap ve plastik olarak üretilir. Dayanıklılık yönünden düşünürseniz ahşap olanlar sizin için daha uygundur. Kullanım ömrünün uzun olması sizin için avantaj sağlar. Bunun yanında stor perde de son zamanlar en çok tercih edilen perde türleri arasındadır. Bu perdeler gibi diğer türlerde herkesin tarzına uygun olacak şekilde üretilmiştir. Klasik tül perde yerine daha canlı, farklı ve temizliği kolay ürünler tercih edilmeye başlamıştır. İlginç tasarımlarla farklı malzemeler kullanılarak üretilen yeni dönem perdeler, taktığınız alana canlılık katacaktır. Fon perde gibi pencerelerinizi zenginleştiren ürünlerle canlanan eviniz yahut ofisiniz, perde aksesuarlarıyla da zenginleştirilerek size ihtiyacınızı tamamlayıcı bir seçenek sunar.

Perde Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Perdenizi satın alırken dikkat etmeniz gereken, aldığınız perdeyi kullanacağınız yerdir. Perdeniz bulunduğu alanla uyum içerisinde olmalıdır. Evinizde, ofisinizde ya da işyerinizde kullanımınıza göre perde çeşidiniz de değişir. Eğer evinizde kullanacağınız bir perde alacaksanız öncelikle mobilyalarınızla ve koltuk takımınızla uyumuna dikkat etmeniz gerekir. Tarz olarak bu uyuma hitap eden nitelikte bir perde tercihinde bulunmak dekorasyonunuz için önem taşır. Tarzınıza karar verdikten sonra modellere bakarak seçiminizi yapabilirsiniz. Üstelik aynı evin içinde farklı tarzda alanlar yaratarak bu alanları yine o tarzlara uygun perdelerle kombinleyebilirsiniz. Eğer perdenizi takacağınız alan spor bir tarza sahip ise stor ve jaluzi perde sizin için uygun olacaktır. Eğer perdenizi geleneksel tarzda bir alanda kullanacaksanız şıklığınızı tamamlayan tül bir perde evinizin zarafetini sağlayacaktır. Evinizdeki farklı bölümlerde de de farklı tarz perdeler kullanabilirsiniz. Örneğin mutfağınızda ip perde kullanabilirsiniz ya da farklılıktan hoşlanıyorsanız fon perde tercihinde bulunabilirsiniz. Daha sonra perde markalarına göz atarak kullanacağınız yer ve bütçeniz için uygun olan perdeyi seçebilirsiniz. Bütün bu seçimlerden sonra onlar için uygun aksesuarlarla perdelerinizi renklendirebilirsiniz.

Perde Fiyatları

Alacağınız perdenin markasına, çeşidine, ölçülerine göre fiyatı da değişim gösterir. Sizin için uygun olan perdeyi seçtikten sonra bütçenize uygunluğunu da değerlendirmelisiniz. Perdelerin fiyatını belirleyen, ürünün kalitesi olmakla beraber aynı zamanda perdenin türü de fiyatlandırma etkilidir. Aksesuarlar da her markada farklı fiyatlandırılmıştır. Tasarım bir perde tercih edecekseniz bu durum fiyatı daha da artırır. Perde fiyatları, genel olarak yüksek olmakla beraber herkesin bütçesine uygun olacak şekilde tasarlanmış farklı markalarda pek çok perde çeşidi mevcuttur. Bunlar göz önünde bulundurulduğunda hem tarzınızla hem de kullanacağınız yerle uyum içerisinde olacak bir perde tercihi, sizin için uygun olacaktır. Bu noktada her bütçeye uygun perde çeşitleri mevcuttur. Bütçenize uygun, yüksek kalitede ürünlere ulaşabilmeniz de mümkündür. Farklı markalarda, farklı çeşitlere göz atarak talep ettiğiniz özelliklere uygun ürünlere ulaşabilir ve bir seçim yapabilirsiniz. Perde almaya kadar verdiyseniz bütçenize en uygun fiyatı bulabilmek için Cimri.com'un filtreleme özelliğini kullanarak karşılaştırma yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery