• En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Ev ve Dekorasyon Aksesuarları Nelerdir?

Ev ve dekorasyon aksesuarları evinizin dekoruna uygun olan ürünlerin hepsine verilen genel bir isimdir. Sadece evinizin değil ofis, alışveriş merkezleri, mağazalar, oteller ve cafeler gibi birçok alanda bu aksesuarlar kullanılmaktadır. En çok tercih edilen dekoratif ürün mumluk, bazen özel bir günde ortamın havasını değiştirmek için, bazen yorgun bir günün ardından biraz sakinliğe kavuşmak için, bazense sadece elektrikler kesildiği için kullandığımız birbirinden farklı mum çeşitlerini daha hoş gösterecek yüzlerce mumluk dekoratif amaçla kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra düğün süslemelerinde bile tercih edilen mumluklar ortama güzel bir ahenk katmaktadır. Hem misafirlere hem de dekoratif olarak kullanabileceğiniz kase, renkli ve sade olarak farklı seçenekleriyle tasarlanmaktadır. Evlerde ya da cafelerde sıkça rastladığımız biblo çeşitleri genellikle iç dizayna uyumlu olarak kullanılmaktadır. Özellikle salon dekorasyonlarında oldukça fazla kullanılır ve bulunulan mekanı modernize edip zengin gösterir. Dekorasyonun en önemli destekçisi arasında yer alan duvar panosu, şık bir görünüm elde etmek için kullanılmaktadır. Obje kullanarak salon ya da oturma odanızın uyumunu yakalayabilirsiniz. Evlerde obje kullanımında en sık yapılan hata, tek başına bir parçayı güzel bularak almak ve genel bütünlüğe önem vermemektir. Oysa objeler, gelişi güzel seçilen süs eşyaları değil, dekorasyonda vurgulanmak istenen etkiyi güçlendirme işlevi olan parçalardır. Dekorasyonda en önemli ürünlerden olan vazo, çiçekli ya da çiçeksiz olarak kullanılmaktadır. Artık çoğu vazo özellikle çiçek konulmadan süs olarak tercih edilmektedir. Evinizde ya da ofis masanızda kullanabileceğiniz resim ve fotoğraf çerçevesi sayesinde sevdiklerinizi hep yanınızda hissedeceksiniz. Bunun yanı sıra dekoratif amaçla kullanılan ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz; bardak altlığı, buzdolabı magneti, şamdan, kumbara, küllük, mum ve dekoratif fener ürünleridir.

Ev ve Dekorasyon Aksesuarları Nasıl Seçilmelidir?

Ev ve dekorasyon aksesuarları ürünlerini alırken ilk önce bütçenizi belirlemeniz gerekmektedir. Aksesuarlarınızı alacağınız alanları bilmeli ve boyutları ona göre seçmelisiniz. Bunun yanı sıra ev dekorasyonuna uygun olabilecek ürünler tercih etmenizde fayda vardır. Duvarlarınız açık renkse koyu renk aksesuar, koyu renkse açık renk aksesuar kullanmalısınız.

Ev ve Dekorasyon Aksesuarları Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nedir?

Ev ve dekorasyon aksesuarları ürünlerinin fiyat aralıkları kullanılan malzemeye, ürüne ve ürün özelliğine göre farklılık göstermektedir. Mumluk 10 TL - 1200 TL, kase 10 TL - 1000 TL, biblo 10 - 900 TL, duvar panosu 10 - 500 TL, vazo 10 - 1500 TL ve resim & fotoğraf çerçevesi 10 - 350 TL fiyat aralığında yer almaktadır. Sizde ihtiyacınıza göre olan ev ve dekorasyon aksesuarları ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız ürünleri fiyat alarmı butonu sayesinde fiyatları değiştiği anda haberdar olabilirsiniz. Ayrıca tüm bu dekoratif ürünleri incelemek istiyorsanız mobilya ve dekorasyon kategorisi altında bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.