Yılbaşı Ağacı

Yılbaşı Ağacı Fiyatları

113 Ürün gösteriliyor.

Yeni Yılınız Kutlu Olsun!

Yılbaşı gecesinin daha neşeli geçmesi için evinizin dekorasyonunda ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Yılbaşı için istediğiniz büyüklüklerde yılbaşı ağacı ve onu renklendirecek yılbaşı süsleri; yılbaşı şapkaları ve çorapları Cimri.com'da.

Dileğiniz ürünün fiyatlarını karşılaştırarak size en uygun olanı mağazaya git butonuna tıklayarak alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yılbaşı Ağacı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yılbaşı Ağacı markası:

En Çok İncelenen Yılbaşı Ağacı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Yılbaşı Ağacı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 113 Yılbaşı Ağacı modeli içerisinde en ucuz Yılbaşı Ağacı fiyatı 9.78 TL iken, en yüksek Yılbaşı Ağacı fiyatı 1680.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yılbaşı Ağacı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Yılbaşı Ağacı fiyatı ise 133.33 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yılbaşı Ağacı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yılbaşı Ağacı

Kullanıcılar, yılbaşını kutlarken evlerini süslemek isteyebilir. Kullanılan süs eşyalarının en temel ve büyüklerinden biri olan yılbaşı ağaçları yılbaşının sembolü olarak evlerde yerini alır. Bireylerinin hemen hepsinin evde görmekten hoşlandığı renkli ve aileyi bir araya getiren sembol haline gelen yılbaşı ağaçları genellikle huzur veren bir renk olan yeşil renkte olmaktadır. Gerçek ağaçların bir kopyasını evlerinde bulundurup yılın ilk gününün gelmesini kutlayan bireyler doğadaki bir unsurun, bir kopyasını evlerinde görmek isterler. Çeşit çeşit renklerde olabilen yılbaşı ağaçları  genellikle yeşil renkle özdeşleşmiştir. Kullanıcılar farklı renkleri de tercih edebilir. Yılbaşı ağaçları genellikle ışıklarla süslenip çeşitli süs ve hediyelerle bürünebilir. Kullanıcılar genellikle göz zevkine hoş gelecek kırmızı, beyaz, yeşil ledlerle ağaçlarını süslerler. Kendileri için özel bir gün olduğu için veya yalnızca yeni bir yılın gelişini kutlamak isteyen kullanıcılar; yılbaşı ağaçlarına çeşitli hediyeler de asabilir. Farklı boyutlarda olan yılbaşı ağaçlarının boyutları 30 ila 210 cm arasında değişebilir. Farklı ağaç türlerinin taklit edilmesiyle üretilen yılbaşı ağaçları; genellikle iğne yapraklı çam ağacının taklit edilmesiyle oluşur. Kullanıcılar değişik boyutlarda  ve renklerde olan yılbaşı ağaçlarını; 210 cm iğne yapraklı, Walke 180 cm dallı ve mor renkte, 150 cm kırmızı çam ağacı olarak bulabileceği gibi 30 cm boyunda mini bir masa boy halinde de bulabilirler. Genellikle plastik ve hafif bir malzemeden yapılan dekoratif yılbaşı ağaçları kullanıldıktan sonra rahatlıkla taşınabilir ve ortamda yer kaplamazlar. Süslemede kullanılan malzemelerin de hafif ve kullanışlı olması; özel günlerde bu ağaçların, kurulumunu ve kaldırılmasını kolay kılmaktadır.  Çok farklı çeşit, renk ve modelde bulunan modelleri kendi zevk ve tercihlerinize göre tercih edip satın alabilirsiniz. 

Yılbaşı Ağacı Modelleri

Yılbaşı ağacı, noel ve yılbaşı gibi özel bir günde kullanılır. Çeşitli süsler ve ışıklar ile donatılır. Genellikle yeşil renkte yapay çam ağacı olan yılbaşı ağacı, farklı renklerde de karşımıza çıkabilir. Yeşilden sonra en çok tercih edilen yılbaşı ağacı rengi beyazdır. Sık kullanılan yeşil ve beyaz yılbaşı ağaçlarından sonra nadiren de olsa gümüş, mor ve kırmızı renkleri de satın alınabilir. Yılbaşı ağacını seçerken kullanıcılar genellikle daha sık yapraklı olmasını göz önünde bulundururlar. Daha canlı ve büyük olması daha şatafatlı bir görüntü oluşturur. Yılbaşı ağacının uzunluğu ve büyüklüğü de daha güzel görünmesini sağlayan faktörlerdendir. Gür dalları olan yılbaşı ağacı 210 cm, oldukça büyük ve uzundur. 210 cm 750 dallı yılbaşı ağacı büyük kutlamalar için yeterli olabilir. 240 cm gür dallı yılbaşı ağacı ise çok daha büyük kutlamalarda kullanılabilir. Yılbaşında yılbaşı ağacına çok fazla önem verenlerin tercih edebileceği bir seçenektir. 210 cm yılbaşı ağacından biraz daha küçük olan ama yine gür dallara sahip olan 180 cm ve 183 cm yılbaşı çam ağaçları da bulunduğu ortamda güzel bir görüntü sergileyebilir. 150 cm 400 dallı yılbaşı çam ağacı da diğerleri gibi oldukça gür yapraklara sahiptir. Bazı ortamlarda odada fazla yer kaplaması istenmez. Yeterli süs ve ışığa sahip olunmadığı durumlarda daha küçük bir yılbaşı ağacı tercih edilebilir. Genellikle ofislerde küçük bir kutlama için küçük bir yılbaşı ağacı satın alınabilir. 120 cm yılbaşı çam ağacı, yine sık ve gür yapraklı olup sadece diğer yılbaşı ağaçlarına göre biraz daha küçüktür. 120 cm yılbaşı çam ağacından biraz daha küçük olan, masa üzerine bile koyulabilecek tarzdaki yılbaşı ağaçları da mevcuttur. 90 cm yılbaşı çam ağacı, 60 cm yılbaşı çam ağacı ve 100 cm 60 dallı plastik ayaklı yılbaşı ağacı tam olarak buna uygundur. Daha küçük boyutta olmalarının yanında pek fazla süse ihtiyaç duyulmaz. Küçük bir süsleme ile güzel bir hale getirilebilirler. Çok daha ufak olup küçük bir süs gibi duran 19 cm masaüstü gümüş yılbaşı ağacı da satın alınabilir. 30 cm masaüstü yılbaşı çam ağacı da aynı şekilde tercih edilebilir. Bu yılbaşı ağaçları diğer yılbaşı ağaçlarına nazaran çok daha az yer kaplarlar. Yeşil çam ağaçlarının yanında beyaz çam ağaçları da ortamı şık gösterir. 150 cm 240 dallı beyaz yılbaşı çam ağacı, konulduğu ortamı daha aydınlık göstermesinin yanı sıra aynı zaman da büyük ve uzundur. 152 cm beyaz yılbaşı ağacı ile aralarında pek bir fark yoktur. İkisi de gür yapraklıdır. 150 cm yılbaşı çam ağacının yanında biraz daha büyük olan 180 cm demir ayaklı beyaz yılbaşı çam ağacı da büyük kutlamalarda kullanım için uygundur. Nadiren tercih edilen mor yılbaşı ağaçları da bulunur. 180 cm 620 dallı yılbaşı çam ağacı mor renklidir. Mor rengi sevenlerin tercihi olabilir. Mor yılbaşı ağacı gibi çok sık tercih edilmeyen 150 cm kırmızı yılbaşı çam ağacı da satışa sunulan yılbaşı ağaçları arasındadır.  

Yılbaşı Ağacı Fiyatları

Her üründe olduğu gibi bir yılbaşı ağacının da fiyatını belirleyen bazı faktörler vardır. Kullanıcının evinde veya işyerinde görmek istediği yılbaşı ağacının boyutu fiyatı belirleyen ilk faktörlerden olmaktadır. Her kullanıcı kendi alanına göre farklı boyutlarda bir dekor eşyasına sahip olmak isteyebilir. Satın alınacak yılbaşı ağacının büyüklüğü veya küçüklüğü fiyatı bir miktar arttırabilir veya azaltabilir. 150 cm lik bir yılbaşı ağacının fiyatı 100 cm olan küçük modeline göre bir miktar daha pahalı olabilecektir. Boyutun dışında bir diğer önemli faktör ise satın alınacak yılbaşı ağacının hammaddesi ve kalitesidir. Büyük yılbaşı ağaçlarının aksine küçük yılbaşı ağaçları da pahalı olabilmektedir. Kullanılan hammadde ve yılbaşı ağacının içerdiği bazı aksesuardan ve bu aksesuarların fiyatlarından kaynaklı yılbaşı ağacının fiyatı da değişir. Her kullanıcı evinde farklı renklerde ve farklı dizaynlarda dekor malzemeleri görmek isteyebilir. Kullanıcılar klasik kırmızı ve yeşil renklerin dışına çıkıp kendi tarz ve beğenilerini yansıtacak modelleri de tercih edebilir. Bu tarz modelleri tercih ederken fiyatlar oynaklık gösterebilir. Ron tree yılbaşı ağacı kullanıcılar için marjinal ve farklı bir tercih olabilir. Koopman Bakır 15 cm Yılbaşı Ağacı Tv üniteleri, masa veya raflarınız için tercih edebileceğiniz mini bir dekoratif yılbaşı ağacıdır. Kullanıcıların bu tarz dekoratif yılbaşı ağacı tercih etmesinden kaynaklı, ayaklı yılbaşı ağacı fiyatından bağımsız olarak fiyatlar oynaklık gösterebilmektedir. Bu fiyat farklılıklarını Cimri.Com üzerinden görebilirisiniz. Siz de eviniz ve işyeriniz için bir yılbaşı ağacı satın alırken zevk ve renklerinizi göz önünde bulundurarak Cimri.Com üzerinden araştırmanızı yaparak hem ev hem de kendi ekonominiz için mantıklı bir satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Yılbaşı Ağacı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yeni bir yılın heyecanı ile birlikte ilk akla gelen ve kış ayının vazgeçilmezi olan yılbaşı ağacını alırken kullanıcılar seçici olmalıdır. Dikkat edilmesi gereken noktalar ise oldukça basittir. İlk olarak yılbaşı ağacının konulacağı yerin yüksekliği ölçülmelidir. Büyük bir ağaç satın alınacaksa ve alan ağaçtan daha alçaksa, ağacın tepesine konulan süse yer kalmayacaktır. Estetik bir yılbaşı ağacı süslemesi yapanları bu durum üzebilir. Örneğin; yılbaşı ağacı 180 cm hemen hemen evdeki her odaya sığabilecek uzunluktadır. Bu sebeple doğru yılbaşı ağacı seçiminde ilk olarak ölçüm yapılmalıdır. Sık ve gür yapraklı yılbaşı ağacı isteyenler ağacın konulacağı alanın genişliğini de yüksekliği gibi ölçmelidir. Yılbaşı ağacının konulacağı alan aralarında az bir mesafe olan iki koltuk arasında olacak şekilde ayarlanmış ise bu alana çok büyük bir yılbaşı ağacı sığmayabilir. Yılbaşı ağacını aldıktan sonra alanı fazlasıyla kaplamaması önemlidir. Hareket alanını kısıtlayan bir yılbaşı ağacı alanda yer değiştirmekte zorlanma gibi sorunları beraberinde getirir. Aynı zamanda yılbaşı ağacının üst kısımları ile alt kısmının genişliği ölçüm konusunda büyük rol oynar. Yılbaşı ağacının dal yoğunluğu da aynı şekilde seçim konusunda önemli bir etkendir. Dallar çok fazla yoğun ve sıksa ağacın bir yere konulması daha da zorlaşır. Bununla birlikte yılbaşı ağacının da yerinin değiştirilmesi kolay olmaz. Görselliği önemli ölçüde etkileyen sık dallar mevcuttur. Fazla uzun olmayan ama dalları çok sık olan bir yılbaşı ağacı seçmek de şık bir görüntü oluşturabilir. Son olarak ağacın rengine karar verilmelidir. Sıklıkla yeşil yılbaşı ağacı tercih edilir. Ancak gümüş, beyaz, mor ve kırmızı gibi renkler de yılbaşı ağacı bulunur. Ağacın konulacağı alana ve zevkinize uygun bir renk seçimi de iyi olabilir.

Yılbaşı Ağacı Kullanımı

Yılbaşı ağaçları, kullanıcıların yılın ilk gününü beraber geçirirken, ortamda bulunan sembolik bir ev eşyasıdır. Kullanıcılar, yılbaşı ağacını yalnızca yılbaşında değil, yılın büyük bir bölümünde evdeki yerinde tutabilir. Yılbaşı ağacınızı alırken ve aldıktan sonra bazı hususlara dikkat etmelisiniz. Alacağınız yılbaşı ağacının özelliklerinin ne olduğunu bilmek ve buna göre bir kullanım göstermek oldukça önemli olmaktadır. Yılbaşı ağaçları hafif ve plastik bir malzemeden yapıldığı için kullanımı ve kurulumu oldukça basittir. Birkaç parçadan veya tek bir parçadan oluşan yılbaşı ağaçları kolayca kurulur ve kullanıma hazır hale gelir. Genellikle ince ve hafif malzemeden yapıldığı için fazla ağırlığı kaldıramayabilirler. Bu yüzden üzerine fazla ağırlık yapacak eşyaların asılması, üzerine yaslanılması ve binilmesi oldukça sakıncalıdır. Ağacın yapraklarının temizlenmesi durumunda kullanılacak kimyasalın ne olduğu ve yapraklara zarar verip vermeyeceği önemlidir. Çamaşır suyu içeren kimyasallar ağacın renginde bozulma yapabilir. Kullanıcının temizleme için oldukça dikkati olması gerekebilir. Aynı zamanda ağacın boyunun uzun olması temizlik sırasında bazı porblemler yaratabilir. Yılbaşı ağacı 210 cm gibi uzun yılbaşı ağaçlarını süslerken kaydırmaz olan merdivenler kullanmak veya sabitlendiğinden emin olunan bir sandalye ile süsleme ve temizleme işlemi yapılabilir. Bu tarz önemlemlerden uzak yaklaşımlar kayıp düşme veya takılıp düşme gibi kullanıcı sağlığını tehlikeye sokacak durumlar yaratabilir. Bir diğer önemli kullanım bilgisi ise yılbaşı ağacını süsledikten sonra kaldırırken, eper portatif ve birden fazla parçaya sahip bir ağaç ise düzgün kutulama yapılmasıdır.

Yılbaşı Ağacı Temizliği Nasıl Gerçekleştirilir?

Yılbaşı ağacı süslemek bazı kullanıcılar için çok önemlidir. Kış boyu evde dekorasyon olarak kullanılan yılbaşı ağaçları aylar sonra hiç dokunulmadan durduğundan dolayı oldukça tozlanabilir. Üzerindeki süs ve ışıklandırmalar da aynı şekilde tozlandığından kaldırıldığı anda etrafı kirletebilir ve kullanıcılarda alerjik reaksiyon gösterebilir. Kış ayının ve yılbaşının bitimiyle beraber süsleriyle birlikte raflara kaldırılan yılbaşı ağaçlarının temizliği çok önemli olabilir. Önemli olduğu kadar ince yapraklı olduklarından temizliği zor olabilir. Kış boyu kullanıldığında fazla toz birikmemesi için her gün tüylü temizlik aletleriyle temizlenebilir. Üzerindeki ışıklandırmaların ve üzerine asılan çeşitli süslerin sık sık tozlarının alınması gerekir. Pencere kenarına yakınsa camların açıldığı anda dışarıdan içeri giren tozları pencereye daha yakın olduğundan üzerinde toplayabilir. Bu yüzden yılbaşı ağaçlarını pencereden biraz daha uzak bir köşeye koymak çok daha hızlı ve fazla tozlanmasını az miktarda önleyebilir. Küçük yılbaşı ağaçlarının temizliği, büyük yılbaşı ağaçlarının temizliğinden daha kolay olabilir. Örneğin; yılbaşı ağacı 120 cm daha küçük olduğundan ortadan kaldırma zamanı geldiğinde su altına tutularak da kolayca temizlenebilir. Daha uzun ve geniş yılbaşı ağaçlarının günlük temizliği bu yönden çok daha önemlidir. Daha sık yapraklı yılbaşı ağaçları daha çok toz toplayabilir. Toplanacağı zaman parçalara ayrılabilen bir ağaç ise su altında yıkanarak bir süre kurumaya bırakılabilir. Toz giremeyecek bir kutuya konulup rafa koyulabilir. 

Yılbaşı Ağacı Modellerini Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele

Yılbaşı ve Noel’in vazgeçilmezi olan yılbaşı ağaçları kış ayı geldiğinde herkesi heyecanlandırır. Gerek süslerken eğlenceli olması, gerekse ortama kattığı şık hava sayesinde çok fazla tercih edilir. Yılbaşı ağacı seçerken ortama uyumlu olması, rengi, uzunluğu ve genişliği gibi faktörler seçim konusunda kararsız bırakabilir. Yılbaşı ağacının yapraklarının sık ve gür olup olmadığı da estetik açısından önemli bir unsurdur. Bu durum hangi rengin tercih edilmesi gerektiği gibi birçok kararsızlığı da beraberinde getirir. Aynı zamanda yılbaşı ağacının tutma kısmının metal mi yoksa plastik mi olduğu da ağacın daha dik ve güvende durmasını sağlar. Tüm bu kararsızlıkları geride bırakacak olan cimri.com kullanıcılara seçim sırasında büyük bir kolaylık sağlar. Ortama uygun yılbaşı ağacını seçmek için tek tek farklı siteler gezmek çok zordur. Bu yüzden cimri.com sahip olduğu filtreli arama motoru ile aradığınız yılbaşı ağacı modellerini saniyeler içinde sizlere sunar. Tüm yılbaşı ağacı modellerini inceleyerek evinize veya ofisinize uygun yılbaşı ağacını bulabilirsiniz. Uzunluk ve genişlik gibi aranan özellikleri kolay bir şekilde görebilirsiniz. İsteğinize uygun yılbaşı ağacı rengini seçebilirsiniz. Cimri.com sayesinde incelediğiniz yılbaşı ağacı özellikleri dışında fiyat karşılaştırması ve incelemesi de yapabilirsiniz. Dilerseniz yılbaşı ağacı hakkında direkt olarak bilgi edinmek için yılbaşı çam ağacı yorumları kısmına göz atabilirsiniz. 

Yılbaşı Ağacı İndirim ve Kampanyaları

Yılbaşında, ailelerin evlerini süslerken ortamlarından eksik etmediği yılbaşı ağaçlarının bir de ekonomik boyutu vardır. Kullanıcılar yeni yılın da gelmesiyle alacakları yılbaşı ağacının fiyatını, indirimini ve kampanyalarını takip ederler. Cimri.Com üzerinden yılbaşı ağaçlarını, kampanya ve fiyatlarını kolaylıkla takip edebilir ve kararınızı ona göre verebilirsiniz. Çok fazla ürünün bulunduğu Cimri.Com’da yılbaşı ağaçlarının çeşitli  modellerini bulabileceğiniz gibi çeşitli fiyat ve performansları da karşılaştırabilirsiniz. Kullanacağınız basit filtrelerle beğendiğiniz ve almak istediğiniz yılbaşı ağacına, fiyat performans değerlendirmesi yapabilirsiniz. Kullanıcılar kendi zevk ve tercihlerini alacakları yılbaşı ağacına da yansıtmak ister. Çok çeşitli ve farklı modelleri bünyesinde barındıran Cimri.Com kullanıcıya çok fazla modeli en iyi fiyatla sunmaktadır. Özellikle yılbaşına yakın günlerde dünya çapında oluşan indirim ve kampanya günlerinde, istedikleri modelleri daha uygun fiyata bulurlar. Dilerseniz son 30,60,90 gün fiyat geçmişine bakabilir ve fiyatın tarihsel gelişimi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu kriterlere göre bir satın alma işlemi yapmak ekonominiz için de oldukça hesaplı olabilir. Sizler de yılbaşında sevdiklerinizle beraber vakit geçirirken ortamınıza yılbaşı ağacıyla sıcak bir hava katmak isteyebilirsiniz. Cimri.Com üzerinden yapacağınız arama ve filtreleme ile ekonominize katkıda bulunabilir ve hesaplı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery