Dekoratif Mum

Dekoratif Mum Fiyatları

1058 Ürün gösteriliyor.
Dekoratif Mum fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Dekoratif Mum modelleri ve Dekoratif Mum fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Dekoratif Mum kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bigpoint, Karaca, Euro Flora, Modatools, Motip. 1058 adet Dekoratif Mum fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Dekoratif Mum Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Dekoratif Mum markası:

En Çok İncelenen Dekoratif Mum Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Dekoratif Mum Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1058 Dekoratif Mum modeli içerisinde en ucuz Dekoratif Mum fiyatı 2.4 TL iken, en yüksek Dekoratif Mum fiyatı 1899.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Dekoratif Mum fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Dekoratif Mum fiyatı ise 46.64 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Dekoratif Mum Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Dekoratif Mum Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Ev dekorasyonu çoğu kişi için en önemli detaylardan bir tanesidir. Özellikle günümüz ihtiyaçları doğrultusunda olmayan mum gibi objeler artık günümüzde dekorasyon için kullanımı yapılmaktadır. Birçok tasarımcı mum tasarlayarak en güzel objeleri de ortaya koymaktadır. Evlerde en çok kullanılan objelerdendir mumlar. Mum alımı yapılırken ise birçok seçenek müşterilerin önüne serilmektedir. Birçok firma ya da tasarımcı mumlarını internet ortamından satmaktadır. Ev sahipleri mum gibi objeleri internet siteleri üzerinden sipariş vermek isteyen kişiler birçok farklı fiyatlarla karşı karşıya kalır. Bu gibi durumlarda ise ürün fiyatlarını karşılaştırmak en doğrusu olacaktır. Ürünlerin fiyatlarını karşılaştırmak ise kişilerin çok fazla vaktini alacağı için bu mümkün olmayacaktır. Dekoratif mum ve diğer tüm ürünlerin fiyat karşılaştırmasını yapmak için Cimri.com sitesini ziyaret edebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Kokulu Mumlar Nasıl Seçilmelidir?

Kokulu mum dekoratif mumlara alternatif olarak evlerde yerini almaktadır. Özellikle gül kokulu mumlar, leylak kokulu mumlar ve diğer çiçek kokulu mumlar en çok tercih edilen mumlar arasında yer alır. Kokulu mumlar sadece kokusu ile değil görselliği ile de görenleri kendine hayran bırakmaktadır. Ev dekorasyonunda kullanılan kokulu mumlar, salonlarda, yatak odalarında ve oturma odalarında çokça kullanılmaktadır. Seçilen kokulu mumlar evin diğer dekoratif ürünleri ile uyumlu olmalıdır. Sade renk sevenler için sade renkler mevcutken desenli kokulu mumlarda oldukça fazladır. Kokulu mumlar evin içinde hoş koku yaparken görselliği ile de şık bir ambiyans oluşturur. Kokulu mumlar genelde duvar renkleri ile aynı renklerde seçilmelidir. Boyut olarak küçük, orta ve büyük boyları mevcuttur. Kişiler kendi bütçelerine en uygun dekoratif mumları seçebilirler.

Hareketli Mum Modelleri Nelerdir?

Mumlar son zamanlarda bazı kişiler için bir dekorasyon ürünleri iken bazı kişiler için de bir hobi ürünleri haline gelmiştir. Hobi için yapılan mum malzemeleri internette satışa sunulur.  Kişiler evde kendileri için dekoratif mum yapmak istedikleri takdirde internet üzerinden online sipariş vererek hobi işlerine başlayabilirler. Yine hareketli mumlarda son zamanlarda çok satan mum modelleri arasında yer almayı başarmıştır. Mumlar yanarken farklı dekoratif ürünleri ile mumlar hareket eder.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery