Yaş Günü & Parti

Yaş Günü & Parti Fiyatları

18558 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Yaş Günü & Parti fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yaş Günü & Parti modelleri ve Yaş Günü & Parti fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yaş Günü & Parti kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap, Diğer, Retro, Artikel, Bigpoint. 18558 adet Yaş Günü & Parti fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yaş Günü & Parti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yaş Günü & Parti markası:

En Çok İncelenen Yaş Günü & Parti Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Yaş Günü & Parti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 18558 Yaş Günü & Parti modeli içerisinde en ucuz Yaş Günü & Parti fiyatı 0.99 TL iken, en yüksek Yaş Günü & Parti fiyatı 9767.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yaş Günü & Parti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Yaş Günü & Parti fiyatı ise 57.39 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yaş Günü & Parti Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Şık Tasarım Balina Çocuk Kostümü
Şık Tasarım Balina Çocuk Kostümü
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Hayatımız boyunca hatırlamaya ve kutlamaya değer bir sürü anı biriktiririz. Bu kutlamalar için günler öncesinden hazırlıklara başlarız. Belli bir konsept oluştururuz ve tüm parti malzemelerini belirlediğimiz bu konsepte uygun seçeriz. Yaş günü & parti baby shower, yeni yıl partisi ve diğer tüm kutlamalarınız için Rubies, Şirinler, Barbie, Monster High markalarının kostüm, konsept ve dekor ürünlerini un uygun fiyatlarla Cimri.com'da bulabilirsiniz!

Yaş Günü & Parti İçin Nasıl Hazırlanılmalıdır?

İlk olarak kutlamalar için tema belirlemeniz gerekiyor. Çünkü tüm malzemeler en küçük detayına kadar konsepte ve temaya uygun olmalı. Konsepti belirledikten sonra misafir listesi oluşturmanız sizin için yol gösterici olacaktır. Misafir sayısını belirledikten sonra da alışverişinizi buna göre yapabilirsiniz. Daha sonra sıra partide sunacağınız ikramlarınıza gelecektir. İkramlarınızı da listeledikten sonra sunumlarınızı (kek, pasta vb.) yapmak üzere konsept dahilinde standlar almalısınız. Parti programı dahilinde yapılacak etkinlikler ya da oynanacak oyunlara karar verip bunlarla ilgili araç gereçleri temin etmelisiniz. Davetli listesine uygun şekilde davetiyeler hazırlamalısınız. Davetiyeler de temaya uyumlu olmalıdır. Parti günü yaklaştıkça malzemeleri temin etmelisiniz. Ev için süsleme malzemeleri alarak parti günü yerleştireceğiniz yerleri belirlemelisiniz. Ne az ne de göz yoracak kadar çok olmalı. Parti etkinlikleri için zaman çizelgesi hazırlamalısınız. Kutlama hatırası olarak misafirlerinize hediye edeceğiniz süs işlerine karar vermelisiniz. Eğer kendiniz yapacaksanız malzemelerini almalısınız. Dışardan temin edecek iseniz misafir sayısını kesinleştirmelisiniz. Parti pastasını da temaya uygun olarak yaptırmalısınız. Pasta süslemeleri için de temaya uygun olarak süsler ve standlar hazırlamalısınız. Partinizi ölümsüzleştirmek için kutlama gününden önce fotoğraf makinesi, şarj, batarya vb. aletleri hazırlamalısınız. Fotoğrafları eğlenceli hale getirmek için hazır çerçeveleri kullanabilirsiniz.

Yaş Günü & Parti İçin Neler Alınmalıdır?

Liste konsepte, temaya ve zevklere göre değişebilir. Genellikle yaş günü & parti kutlamalarından hazır parti setleri tercih edilir. Bu setlerin içinde parti tabağı, masa örtüsü, balonlar, peçeteler, bardaklar takım halinde sunulur. Bu ürünleri ayrı ayrı almak da mümkündür. Bunların dışında çeşitli kostümler, maskeler, şaka malzemeleri, aktivite ve oyun için gerekli malzemeler, misafirler için konseptle uyumlu taçlar ya da gözlükler, kapı süsleri, fotoğraf çerçeveleri gibi ürünleri de Cimri.com'da en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery