Hediyelik Eşya

Hediyelik Eşya Fiyatları

42447 Ürün gösteriliyor.
Hediyelik Eşya fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Hediyelik Eşya modelleri ve Hediyelik Eşya fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Hediyelik Eşya kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap, Diğer, Fizello, Zore, Angemiel. 42447 adet Hediyelik Eşya fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Tunckol Kişiye Özel Ahşap Yazı Oyma Dış Yatay Kapı Tabelası

Tunckol Kişiye Özel Ahşap Yazı Oyma Dış Yatay Kapı Tabelası

Kullan At Market 1 Adet 30 cm Yılbaşı Altın Süslü Çelenk Kapı Süsü

Kullan At Market 1 Adet 30 cm Yılbaşı Altın Süslü Çelenk Kapı Süsü

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Hediyelik Eşya Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Hediyelik Eşya markası:

2021 yılı Hediyelik Eşya Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
24 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 42447 Hediyelik Eşya modeli içerisinde en ucuz Hediyelik Eşya fiyatı 1.99 TL iken, en yüksek Hediyelik Eşya fiyatı 61564.97 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Hediyelik Eşya fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Eylül 2021 tarihinde ortalama Hediyelik Eşya fiyatı ise 41.89 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Hediyelik Eşya

İnsanlar sevdikleriyle birlikte güzel vakitler geçirmek ve onları mutlu etmek adına onların en sevdikleri ya da gönüllerinden kopan bir hediye almak ister. Hediye, insanlar arasındaki iletişimi artırmanın ve kendini değerli hissettirmenin en iyi yollarından bir tanesidir. Hediye vermek, insana kendini iyi hissettiren oldukça yararlı bir eylemdir. Aynı zamanda hediye alan kişi de kendini değerli hissederek hediye veren kişiyle birlikte aralarındaki bağ daha sıkı bir hâle gelir. Özel günlerde, doğum günlerinde insanlar sevdiklerine hediyeler vererek onların daha güzel vakit geçirmesi ve istedikleri şeylere sahip olmasını sağlar. Karşılıksız, gönülden geçen hediye vermek tarihten bugüne kadar gelen ve insanlar arasında oldukça değerli bir eylem olarak görülür. Ailemize, sevgilimize, yakın arkadaşlarımıza hediye alırken sevdikleri şeyleri gözünde bulundurarak ya da ihtiyacı olabileceği şeyleri ön plana koyarak gününü anlamlandıran hediyeler alabilir ve aranızdaki bağı oldukça sıkı hâle getirebilirsiniz. Cimri.com üzerinden birbirinden farklı markaların kullanıcıları için üretmiş oldukları hediyeler oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Müzik kutusu, atlı karınca hediyelik eşyalara, orta boy kar kürelerine, kapı süslerine, Harry Potter ışıklı kar kürelerine, müzik kutularına, iyi ki doğdun çevirmeli özel kutulara, heykellere, rozetlere ya da yatak süslerine birbirinden farklı markaların üretmiş olduğu hediyelik eşyalara cimri.com üzerinden ulaşabilir ve sevdikleriniz için onların hayatı boyunca yanlarında taşıyabileceği bir hediye verebilirsiniz.

Hediyelik Eşya Çeşitleri

Birbirinden farklı ürünler arasında oldukça popüler bir ürün olan atlı karınca müzik kutusu hediyelik eşyalar, çocuğunuzun yatak odasına koyabileceğiniz oldukça güzel bir görünüme sahip olan bir eşyadır. Genellikle yabancı korku filmlerinde izlediğimiz ve atların gölge oyunlarıyla birlikte duvarlara devasa bir biçimde yansıtıldığı bu ürün oldukça popüler bir ürün olarak ön plana çıkar. Dilediğiniz müzikle birlikte çocuğunuzun odasında keyifli bir vakit geçirmesini ve huzur içinde uyumasını sağlayabileceğiniz bu ürün cimri.com üzerinden kullanıcıları ile buluşur. Aynı zamanda yediden yetmişe herkesin evinde dekor olarak kullanabileceği bir ürün olan küçük prens ışıklı müzikli kar küresi de oldukça dikkat çeken bir hediyelik eşyadır. Üç adet pil ile çalışan ev ya da ofislerin baş köşelerinde dekoratif olarak kullanılabilecek bir ürün olan küçük prens ışıklı müzikli kar küresi, küçük prens sevenler için de oldukça ideal bir hediye olarak ön plana çıkar. Fanus bölümü kristal malzemeden imal edilmiş olan, gövde bölümü ise polyester malzemeden üretilmiş olan bu ürün gövdesinde bulunan küçük prens yazısı ve gökyüzü desenleri ile birlikte dikkat çeker. 9 cm x 7 cm ebatlarında olan bu ürün sallandığında içinde oluşan kar taneleri ile birlikte oldukça izlenebilir ve dekoratif olarak muazzam duracak bir hediyelik eşyadır. Özel günlerde babanıza, sevgilinize ya da hoşlandığınız bir arkadaşınıza hediye edebileceğiniz Polo Air markasının üretmiş olduğu kemer, cüzdan, kartlık kombin hediyelik erkek set kutusu da hediyelik eşyalar arasında oldukça dikkat çeken bir ürün olarak kullanıcılarıyla buluşur. Oldukça modern bir görünüme sahip olan bir kutu ile birlikte kullanıcıları ile buluşan bu ürün içerisinde bulunan kemeri, cüzdanı ve kartlı ile birlikte birbirinden farklı model ve tasarımları sahiptir. Hediyelik eşya erkekler için özel olarak üretilmiş olan bu setler arasından isterseniz deri modelleri, isterseniz lacivert ya da gri kumaş modelleri tercih edebilir ve sevdiğiniz insanı bu setle birlikte mutlu edebilirsiniz. 

Hediyelik Eşya Fiyatları

Birbirinden farklı tasarımlara ve kullanım alanlarına sahip olan hediyelik eşyalar kullanıcılara sahip olduğu ürün özelliği bakımından farklı fiyat seçenekleri sunar. Cimri.com üzerinden fiyat karşılaştırması ve fiyat analizi yapabilir ve bu ürünler arasından bütçenize en uygun fiyat seçeneğini sahip olan bir hediyelik eşyaya sahip olabilirsiniz. Hediyelik eşya bayan ve erkekler için üretilmiş olan ürünlerin içeriğine, boyutuna, kullanım alanına ve ürün özelliğine göre kullanıcılara farklı fiyat seçenekleri sunar. Örneğin; özel bir tasarım olan e-hediyeci minik heykel bebek çocuk el ayak izi kullanıcılara farklı fiyat seçenekleri sunar. Bu ürüne nazaran kapıya asabileceğiniz pratik bir hediye olan kapı süsü daha uygun fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşur. Ürün içeriği de ürünün fiyatını belirleyen unsurlar arasında ön plana çıkar. Örneğin; erkek arkadaşınıza ya da babanıza satın alabileceğiniz hediyelik set içerisinde bulunan kemer, hediye cüzdan ve kartlık olarak kullanıcılarıyla set hâlinde farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Babalar gününe özel hediye seti ise içerisinde bulunduğu farklı ürünlerle birlikte kullanıcılara farklı fiyat seçenekleri sunar. Bütçenize uygun fiyat seçenekleri ile hediyelik eşya kadın ve erkekler için özel olarak üretilmiş ürünler arasından dilediğiniz hediyeyi sevdikleriniz için satın alabilir ve onu mutlu etmeyi bütçenizi koruyarak sağlayabilirsiniz. 

Hediyelik Eşya Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Birbirinden farklı tasarımlara ve kullanımlara sahip olan hediyelik eşyalar arasından sevdikleriniz için doğru bir ürünü satın almanız için öncelikle onun beğenisini göz önünde bulundurmanız gerekir. Çünkü her insan farklı nesnelerden hoşlanır ve farklı hobilere ve beğenilere sahiptir. Örneğin; anneler genellikle süs eşyası, mutfak eşyaları ya da sahip olduğu hobi ile alakalı bir hediye almak isterken, sevgiliniz için alacağınız hediyeler daha farklı olabilir. Ya da çevrenizde belirli bir hobiye sahip olan birisi varsa onun için alacağınız bir hediye resim tahtası, boya ya da aşçılıkla alakalı bir mutfak malzemesi olabilir. Hediye satın alacağınız kişi okuma yapmaktan ve kitaplardan oldukça hoşlanıyorsa D&R hediyelik eşyalar arasından kitapları ya da D&R markasının üretmiş olduğu özel ürünleri de tercih edebilirsiniz. Cimri.com üzerindeki hediyelik eşyalar arasından sevdiklerinizi mutlu edebilecek ve onun hayatında özel bir yere sahip olacak hediyeleri satın alabilir ve gönlünüzden geçen bu hediye ile birlikte onun en değerli köşesinde yerinizi alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery