track source
track source

İsme Özel Kitap Ayracı

İsme Özel Kitap Ayracı Fiyatları

34 Ürün gösteriliyor.
Alt Kategoriler
İsme Özel Kitap Ayracı fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun İsme Özel Kitap Ayracı fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 34 adet İsme Özel Kitap Ayracı ürünü bulduk. İsme Özel Kitap Ayracı kategorisinde en favori Hediyelik Eşya ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte İsme Özel Kitap Ayracı mağaza fiyatları ve İsme Özel Kitap Ayracı ürün özellikleri incele!
Hediye Rengi İsme Özel Tam Bir Kitap Kurduyum Kitap Ayracı

Hediye Rengi İsme Özel Tam Bir Kitap Kurduyum Kitap Ayracı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Hediye Rengi İsme Özel M4 Kitap Ayracı

Hediye Rengi İsme Özel M4 Kitap Ayracı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Hediye Rengi İsme Özel M1 Kitap Ayracı

Hediye Rengi İsme Özel M1 Kitap Ayracı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Hediye Rengi İsme Özel M2 Kitap Ayracı

Hediye Rengi İsme Özel M2 Kitap Ayracı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Hediye Rengi İsme Özel M3 Kitap Ayracı

Hediye Rengi İsme Özel M3 Kitap Ayracı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Kitap Temalı İsme Özel KADINLAR GÜNÜ Kutulu Kitap Ayracı

Kitap Temalı İsme Özel KADINLAR GÜNÜ Kutulu Kitap Ayracı

Hediye Rengi İsme Özel Fotoğraf Baskılı Film Şeridi Kitap Ayracı

Hediye Rengi İsme Özel Fotoğraf Baskılı Film Şeridi Kitap Ayracı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Hediye Rengi İsme Özel M5 Kitap Ayracı

Hediye Rengi İsme Özel M5 Kitap Ayracı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
İsme Özel Kitap Ayracı” ile ilgili daha fazla sonuç için cimri market’te ara!CimriMarkette "7" sonuç
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

İsme Özel Kitap Ayracı

Kitap okuma eylemlerinin, her yaştan bireyin sistematik olarak gerçekleştirilmesi gereken kişisel gelişim aktivitelerinden biri olduğu ve bu aktivitelerin bireylerin yaşantısında en önemli yerleri kaplaması gerektiği tüm dünya üzerinde önemsenmesi gereken konulardan biri içerisinde gelebilir. Bu sebeple okuma yazma  öğrenme sürecini tamamlayan tüm bireyler için bu aktivitelerin alışkanlık haline dönmesi adına yetişkinler tarafından okuma yaşına gelmiş bireylerin bu noktada motive edilmesi gerektiği söylenebilir. Çünkü kitap okumak, hem dünya görüşü oluşturmak açısından, hem de çeşitli kültürler ve dünyalarla ilgili bilgi birikimlerini geliştirmek için kullanılabilecek en önemli eylemlerden biri olarak sayılabilir. Bu sebeple küçük yaşlardan itibaren oluşturulacak okuma listelerine ek olarak kitap okumaya teşvik eden çeşitli aksesuarlar da  okuyucu adaylarına hediye edilerek  bu alışkanlıkların  edinilmesine  katkıda bulunulabilir. Kitapların en yakın arkadaşları olarak tanımlanabilecek  kitap ayraçları, bu noktada kitaplarla birlikte temin edilebilecek en gerekli malzemeler arasında sayılabilir. Bu sebeple tüm dünya genelinde olduğu gibi Türkiye genelinde de kitap okumaya teşvik edecek aksesuar üretimleri çeşitli yayınevleri ya da ozalit, matbaa gibi kuruluşlar tarafından tasarlanarak satışa sunulabilir. Son dönemlerin en revaçta kitap ayracı modelleri ise isme özel kitap ayracı olarak satışa sunulan ürünlerdir. Adından da anlaşılacağı üzere kişiye özel olarak tasarlanan bu ürünler, birçok farklı model seçeneği ile bulunabilecek malzemeler arasında sayılabilir.

İsme Özel Kitap Ayracı Modelleri

Kitap okuma saatlerinde kullanılabilecek  malzemeler arasında gelen  kitap ayraçları okunan kitapların bitirilmesine kadar geçen süreçte sayfa takiplerini yapmak için geliştirilmiş olan seçenekleri dir genel olarak kitapların boyutlarına göre farklı Boyut ve model seçenekleri ile üretilen Bu ürünler son dönemlerde çeşitli tasarımlarıyla dikkat çekmiştir gelişen teknoloji sayesinde matbaa makinelerinin baskı teknolojilerinin son derece yüksek performans gösterdiği günümüzde çeşitli baskıların gerçekleştirilebileceği makineler sayesinde kitap ayraçları da kişiye özel tasarlanabilir hale gelmiştir. Bu noktada genel olarak listelere isme özel kitap ayracı olarak giren ürünler yaratıcı tasarımlar ve dolayısıyla tasarımcılar ile tamamen bireysel ürünler haline getirilebilir. İsme özel kitap ayracı modelleri inceleme altına alınırsa genellikle çok çeşitli seçeneklerle bulunan modellerinin karton ürünler olduğu söylenebilir. Ancak daha önce de bahsi geçtiği üzere matbaa makinelerinin oldukça gelişmiş olduğu günümüzde birçok farklı malzemeden de kitap ayracı modeli bulunabilir. Bunlardan isme özel kitap ayracı pleksi seçenekler en orjinal tasarımlara sahip olan ürünler olarak gösterilebilir. Renkli ve renksiz çeşidi bulunan plastik canlılar olarak bilinen pleksi malzemeler kolay işlenebilir ve bas kılınabilir ürünler olduğundan kitap ayraçları konusunda da birçok farklı marka tarafından Bu ürünler kullanılabilir pleksi kitap ayracı modelleri genel olarak uzun ince dikdörtgen ayraçlar olarak bulunsa da kimi markalar tarafından farklı tasarımlarda da kesimleri yapılarak isme özel ayraç haline getirilebilir Bunun dışında kitap bayraklarını kişiselleştirmek isteyenler ya da sevdiklerine orjinal bir hediye satın almak isteyenler tarafından tercih edilen isme özel kitap ayracı metal, deri veya çeşitli özel kumaş seçenekleri ile tercih edilebilir. Bu ürünler üzerine de farklı baskılama teknikleri ile isim ya da çeşitli figürler baskılanabileceği için tamamıyla zevklere ve tercihlere uygun tasarımlar elde edilebilir. Dolayısı ile kitap okuma saatlerini çok daha keyifli hale getirebilecek kişisel aksesuarlardan biri olarak tasarlanan isme özel kitap ayracı modelleri farklı birçok marka seçeneği ile bulunabilecek ürünlerdir. Hem bireysel olarak hem de sevdiklerine hediye etmek için oldukça orijinal seçenekler arasında gelen isme özel kitap ayracı çeşitlerini incelemek isteyenler Türkiye genelinde bu alanda tasarım yapan firma ürünlerini cimri.com sayfaları üzerinden karşılaştırabilir ürünlerin fiyatları ve özellikleri ile ilgili detaylı olarak bilgi edinebilir.

İsme Özel Kitap Ayracı Fiyatları

Çeşitli ozalit ya da matbaalar tarafından  tasarlanan isme özel kitap ayracı fiyatları özellikle kitap okuma saatlerini çok daha keyifli hale getirmek isteyen kişiler tarafından araştırılan konular içerisindedir. Bunun yanı sıra sevdiklerini kitap okumaya teşvik etmek adına hediye etmek üzere tasarlanan orjinal hediye seçenekleri içerisinde gösterilebilecek bu ürünler farklı malzeme alternatifleri ile üretilen ürünlerdir. Karton, pleksi, metal, deri ve kumaş malzemeler kullanılarak çeşitli tasarımlarda satışa sunulan ürünlerin fiyatları tamamen tasarım, boyut, renk model ve malzeme kriterlerine göre değişebilir. Örneğin, metal malzemelerden üretilen isme özel kitap ayracı çeşitleri en yüksek fiyat performanslarına sahipken, karton ürünlerin bu tasarımlara göre daha düşük fiyat performansına sahip olduğu söylenebilir. Bu sebeple ürün temini yaparken fiyatları etkileyen en önemli kriterlerin tasarımlarda kullanılan malzeme seçenekleri ve üzerlerine uygulama yaparken kullanılan tasarım ve baskı teknolojileri olduğu belirtilebilir. Dolayısıyla isme özel olarak temin edilebilecek kitap ayracı seçeneklerinin farklı fiyat kriterleri ile satışa sunulduğu söylenebilir. 

İsme Özel Kitap Ayracı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kitap okurken kitapların sayfalarını  takip etmek üzere kullanılan ürünler  kitap ayracı olarak bilinir.  Bu ürünler  genellikle 15-20 cm yükseklik 4 ve üzeri cm genişliğinde üretilen ve çeşitli tasarım seçenekleriyle temin edilebilecek kitap aksesuarları olarak sayılabilir. Kitap okuma alışkanlığı bulunan kişiler ya da bu alışkanlığı edinmek üzere  motivasyon bulmak isteyen bireyler için farklı tasarım seçenekleriyle bulunabilecek ürünlerin birçok alternatifinin bulunduğu söylenebilir. Son dönemlerin gelişen makine teknolojisi sayesinde isme özel kitap ayracı çeşitleri en çok araştırılan ve tercih edilen seçenekler içinde sayılabilir.  Bu noktada isme özel kitap ayracı kullanımı kitap okumayı seven her kişinin kullanabileceği ürün seçenekleri arasında sayılabilir. Bu ürünlerin boyut seçenekleri ve tasarımları tamamen kişiye özel olarak tasarlanabileceği için genel özelliklerinin de kişiye özel olduğu söylenebilir. Dolayısıyla ürünlerin özellikleri incelemeye alındığında dikkat edilmesi gereken detayların tamamen kişilerin tercihlerine bağlı olduğu belirtilmesi gereken detaylar içinde sayılabilir. Dileyen kullanıcılar kitap ayraçları üzerinde isimlerine yer verebilecekleri gibi, çeşitli fotoğraf ve figürleri de yüksek teknolojik baskı teknikleri sayesinde bu ürünler üzerinde kullanarak ürünleri tamamen bireysel hale getirebilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery