Mobilya & Dekorasyon

Mobilya & Dekorasyon Fiyatları

262822 Ürün gösteriliyor.
Mobilya & Dekorasyon fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Mobilya & Dekorasyon modelleri ve Mobilya & Dekorasyon fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Mobilya & Dekorasyon kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Ev & Dekorasyon Aksesuarları, Masa - Sandalye & Tabure, Koltuk, Tablo & Poster, Eşya Saklama / Düzenleme. 262822 adet Mobilya & Dekorasyon fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Mobilya Dekorasyon

Dekorasyon, inşa edilen bina türü yapıların iç ve dış yapılarının dizayn edilme sanatına verilen addır. Tarihsel sürece bakıldığında insan var olduğundan beri yaşadığı yeri düzenler ve dizayn eder. Bu durum insanların içlerindeki enerjileri ve zevklerini yaşadıkları ortama yansıtma isteğinin bir sonucudur. Mobilya dekorasyonu ise evlerde en çok kullanılan eşyalardan olan mobilyaların tasarlanmasıdır. İnsanlar hayatlarının büyük bir bölümünü binalarda geçirirler. Bu süre genelde ev ve işyerlerinde geçer. Zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz bu binaların içerisinde yer alan eşyaların insan psikolojisi üzerinde etkisinin var olduğu bilinmektedir. Kendimizi iyi hissetmek ve yaşadığımız ortamı güzelleştirmek için mobilyaların en güzel modellerini tercih ederiz. Dekorasyonun mihenk taşı olan mobilyaların birçok modeli bulunur. Mobilya dekorasyonu dünya genelinde oldukça yaygın olup, hemen hemen herkesin fazlasıyla önemsediği detaylar arasında bulunur. Mobilya markaları kullanıcıların zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun şekilde üretim yapar. 

Mobilya Dekorasyon Ürün Çeşitleri

Mobilya dekorasyon çeşitleri, yaşam alanımız olan evimizin bölümlerinin isimlerine göre sınıflandırılır. Bu çeşitler; banyo dekorasyonu, mutfak dekorasyonu, yatak odası dekorasyonu ve  salon dekorasyonudur. Estetik tasarıma sahip banyo aksesuarları her banyo dekorasyonunda kullanılan ürünlerdir. Estetik tasarımlarının yanı sıra pratik özelliklere sahip olmaları nedeniyle işlevsel özelliklere sahiptirler. En önemli banyo aksesuarları; sabunluk, havluluk, banyo dolapları, banyo askılığı, çamaşır sepeti, banyo aynası, küvet ve klozet takımlarıdır. Size enerji veren, içinizi ferahlatacak,hayalinizdeki banyoyu dizayn edebilmeniz için banyonuzda bu ürünlerin birbirleriyle uyum içerisinde bulunması gerekir. Eski zamanlarda banyo dekorasyonu son yıllardaki kadar önemli değildi. Mobilya dekorasyonu alanında hizmet veren sektörün, bu konudaki yapmış olduğu güzel çalışmalar sayesinde artık banyolarınızda çok güzel dekore edilmiş ortamlara dönüştü. Çoğu insanın özellikle kadınların, evlerinde en çok vakit geçirdikleri yer mutfak olur. Bundan dolayı mutfakların mobilya dekorasyonunu çok iyi bir şekilde yapılması, mutfakta çalışacak olan kişilere pratiklik sağlar. Mutfak dekorasyonunda en çok kullanılan dekoratif ürünler mutfak dolapları, mutfak tezgahı, lavabo, musluk, yemek masası, sandalye ve tabure, perde, halı, kaşıklık, çöp kovası ve tost makinesidir. Evin içerisinde zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz salonun tasarımının kendi zevkimize uygun bir şekilde tasarlanabilmesi için birbiriyle uyumlu dekorasyon ürünlerinin salonunuzda yer alması gerekir. Salonlarda en çok kullanılan dekorasyon ürünleri vitrin, tv ünitesi, sehpa, duvar saati, kitaplık, ve koltuk takımlarıdır. Bu ürünlerin  salonunuzda uyum içerisinde yer alması ailenizle beraber keyifli zamanlar geçirmenize katkı sağlar. Yemek odanızın vazgeçilmezi olan ürün yemek masası ailenizdeki kişi sayısına göre farklı boyutlarda üretilmektedir. Yatak odasında en çok kullanılan mobilya aksesuarları ise; yatak, baza, yatak başlığı, gardırop ve dolap, makyaj masası, şifonyer, komodin, abajur, perde, avize, halı ve aynadır. Evinizin dekorasyonunda zevkinize göre uyumlu bir şekilde yapacağınız düzenlemeler ve mobilya dekorasyonunuz sizin enerjinizi yükseltir. Evde geçirmiş olduğunuz zaman dilimlerini sizin moral ve motivasyonunuzu arttırır. Bu nedeniyle yatak odanızı zevkinizle uyumlu bir şekilde güzel mobilyalarla dekore ettiğinizde odanızda geçireceğiniz zamanlarda daha çok zevk alırsınız.

Mobilya Dekorasyon Ürün Fiyatları

Mobilya dekorasyonunuzun fiyatlarını belirleyen birçok unsur bulunuyor. Dekorasyon için kullanılacak ev ve dekorasyon aksesuarlarının üretim maliyetleri, üretimde kullanılan hammaddelerin maliyetleri bu unsurların başında geliyor. Üretim aşamalarında ortaya çıkan giderler, araştırma ve geliştirme giderleri, ürünlerin ambalajlanması için yapılan giderler ise fiyatlandırma kısmının ikinci aşaması olur. Ürünlerin tüketiciye ulaşması için yapılan satış, dağıtım ve pazarlama giderlerinin yanı sıra sizin zevk ve tercihlerinizde ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde rol oynar. Mobilya markalarının modelleri size hitap etmiyor ve kendi tarzınızı oluşturmak isterseniz, size özel bir tasarımın yapılması için ilave bir maliyeti yüklenmeniz gerekir. Bu sayede birinci sınıf işçilik ile kendi tarzınıza uygun mobilya takımlarına sahip olabilirsiniz. Eğer tercih ettiğiniz mobilya çeşitleri işlenmesi zor ağaç ürünlerini ham madde olarak kullanmışsa bu durumda üretim maliyetleri diğer çeşitlere göre daha fazla olacağından bu durum ürünün fiyatlarına da yansır.

Mobilya Dekorasyon Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Mobilya dekorasyonu konusunda dikkat edilecek oldukça önemli hususlar vardır. Bunların en başında mobilya dekorasyonunda kullanılacak olan ürünlerin ebatları gelir. Evinizin dekorasyonunda kullanılacak mobilyaların ebatlarının, evinizin bölümlerinin metrekareleri ile uyumlu olmalıdır. Örneğin evinize alacağınız kanepe ve çekyatın oturma odanızın ölçüleri ile uyumlu olması gerekir. Bir diğer konu ise satın alacağınız dekorasyon ürünleri ile mobilyaların kalitelerinin önemidir. Evinizde kullanacağınız dekorasyon ürünü ve mobilyalar dayanıklı ve kaliteli olmalıdır. Evinizin, ofisinizin ya da işyerinizin dekorasyonunda kullanacağınız ürünlerin birbiriyle uyumlu, renkleri bakımından son derece zevkli tasarımlar kullanmanız, bu yerlerde geçireceğiniz zamanın kalitesini arttırmaya yardımcı olur. Böylece kendinizi daha mutlu hisseder, bu ortamlarda vakit geçirmeyi daha çok istersiniz. Bunun yanında yaşam alanlarınızın mobilya çeşitlerini tercih ederken, bu dekorasyon ürünleri ve mobilyaların kalitesinin, renginin, ebatlarının ve uyumunun yanında ihtiyacınıza göre belirlenmiş olması ayrı bir önem arz eder. Yani mobilya dekorasyonunuz en başta sizin ihtiyacınız olan ürünleri kapsamalıdır. Bunun için önce ihtiyacınız olan mobilyaları ve dekorasyon ürünlerini belirleyebilir ardından bunların uyumlu bir şekilde seçimini yapabilmek için araştırmalar yapıp, kullanıcı yorumlarını okuyarak karşılaştırma yapabilirsiniz. Cimri.com sayfasından satın alacağınız mobilya dekorasyon ürünlerinin en uygun fiyatlı olanlarının hangi mağazalarda satışa sunulduğunu öğrenebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery