track source
track source

Mobilya & Dekorasyon

En Ucuz Mobilya & Dekorasyon Fiyatları

680762 Ürün gösteriliyor.
Mobilya & Dekorasyon fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Mobilya & Dekorasyon modelleri ve Mobilya & Dekorasyon fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Mobilya & Dekorasyon kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Ev & Dekorasyon Aksesuarları, Banyo Aksesuarları, Masa - Sandalye & Tabure, Tablo & Poster, Koltuk. 680762 adet Mobilya & Dekorasyon fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Mobilya ve Dekorasyon

Ev ve iş yerlerini gösteren, tarzını ortaya koyan ve adeta kimliğini belirleyen şey mobilyalar ve sahip olduğu dekoratif unsurlardır. Yaşam alanının en geniş kısmından en ufak detayına kadar her noktasının mobilya dekorasyon açısından değerlendirilmesi ve birbiriyle uyumlu eşyalar alınarak içerisinde huzurla, keyifle oturulacak bir alan meydana getirilmesi beklenir. Bu nedenle yaşam alanınızın giriş kısmından başlayarak, lobisini, mutfağını, tuvalet banyosunu, bekleme alanını, yatak odasını, giyinme odasını, çalışma alanını ve diğer tüm alanlarını tek tek incelemek, hatta her alanının ayrı ayrı ölçülerini alarak derin bir mobilya ve dekorasyon araştırması içine girmek gerekir.

Mobilya daha çok yaşam alanındaki taşınabilir büyük eşyalar bütününü ifade ederken, dekorasyon da bu alanı güzelleştirmeye yarayan küçük eşyalar bütününü temsil eder. Bu nedenle her ikisini birbirinden ayrı düşünmek mümkün olmayacaktır.

Mobilya ve dekorasyon araştırması yaparken öncelikle, döşemesini yapacağınız odanın ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Buna kapının konumu, pencerelerin ölçüsü gibi tüm ince detaylar dahildir. Ardından ana hatları ile odada hangi mobilyalara yer vermek istediğinizi belirlemeli ve mobilyaların ölçülerini az çok belirlemelisiniz. Ardından Cimri.com’da mobilyanın kategorisini seçerek, modelleri incelemeye başlayabilirsiniz.

Mobilya - Dekorasyon Modelleri

Mobilya ve dekorasyon modelleri, günümüzün trendlerine göre çeşitlenmektedir. Kimi zaman yaşam alanımızdaki büyük bir değişiklik, kimi zamansa küçük bir dokunuş, bu alandan aldığımız keyfi bir adım ileriye taşıyacaktır. Mobilya modelleri modern, avangarde, çağdaş, minimal, retro vb. stiller çerçevesinde oluşur. Yatak odanızda retro bir görünüm istiyorsanız yatak modelinizden gardrobunuza, yatak başlığınızdan makyaj aynasına kadar tüm detayları retro tarzda seçmeniz gerekir. Ya da evinizin hol kısmında modern bir karşılama istiyorsanız elbise askılığınızdan portmantonuza, ayakkabılığınızdan paspasınıza kadar modern eşyalar seçmeniz alanda bütünlük oluşturacaktır. Evinizdeki mobilyalar ve dekorasyon için kullandığınız objelerin sizi yansıttığını unutmamak gerekir. Mobilyaların hem şık olmasına hem de fonksiyonel oluşuna bakarak seçmek evin efektif şekilde kullanılmasını sağlayacaktır. Yaşam alanınızdaki dekoratif eşyalar da mobilyaların seçiminden sonra gelmektedir. Nasıl mobilyaların bir tarzı varsa dekoratif eşyaların da bir stili vardır. Üstelik dekoratif eşyalar, çeşitlilik konusunda neredeyse sınırsızdır. Sürekli yeni şeyler alarak evinizin dekorasyonunu yenileyebilirsiniz.

Mobilya modelleri, kullanacağınız odaya göre değişiklik gösterir. Yemek odanız için masa - sandalye, banyonuz için bir banyo dolabı – aynası, salonunuz için koltuk takımı ve sehpalar, ofisiniz için oturma grupları, boş duvarlarınız için kitaplıklar, giriş kısmınız için portmantolar, yatak odanız için gardroplar, çamaşır odanız için eşya saklama dolapları derken sizi mobilya modelleri konusunda oldukça fazla çeşit beklemektedir. Aynı şekilde dekorasyon modelleri konusunda da abajurlar, komodinler, aynalar, batarya ve musluklar, bebek odası aksesuarları ve daha fazlası keyifle inceleyebileceğiniz geniş bir kategoriye sahiptir.

Mobilya ve Dekorasyon Fiyatları

Evde mobilya ve dekorasyon düzenini kurarken, mobilya fiyatlarını öncelikli olarak göz önünde bulundurmak gerekir. Çünkü mobilyalar ev eşyaları arasında en çok maliyetli olanlar arasında yer alır. Eğer bir kerede birden çok eşya alacaksanız mobilya fiyatları sizin için son derece önem kazanacak ve ilk alımda maliyetli bir alışveriş olacaktır. Dekorasyon fiyatları ya da bir diğer deyimle dekoratif ürünlerin fiyatları ise mobilyaya göre daha geniş bir skalaya sahiptir. Yaşam alanınıza ekleyeceğiniz küçük ve uygun fiyatlı dekoratif eşyalar, tüm odanın havasını değiştirmeye yetecektir.

Mobilya markaları, fiyat skalasını belirleyen bir diğer önemli detaydır. Marka bilinirliği yüksek olan ve kullanıcı memnuniyeti yüksek olan mobilya dekorasyon markalarının ücretleri de diğer markalara oranla daha fazla olmaktadır.

Mobilya ve Dekorasyon Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Mobilya seçimi adeta kişiliğinizin bir yansımasıdır. Bu nedenle içerisinde huzur dolacağınız bir alan yaratmak için özenli davranmanız gerekir. Çok emin olmadan satın alacağınız bir eşya, aldıktan sonra modunuzu düşürebilir, bu nedenle mobilya ve dekorasyon ürünü alırken oldukça uzun ve kaliteli bir vakit ayrılmalıdır. Mobilya ve dekorasyon ürünü satın alırken nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, öncelikle alanların ölçülerini alarak yola koyulabiliriz. Mutfak, banyo, ebeveyn odası, çocuk odası, kiler, giriş holü, tuvalet derken evin köşe bucak tüm alanlarını ölçmek ve hatta bir kağıt üzerine çizgilerle belirtmek gerekir. Kullanışlı ve iyi döşenmiş mobilyalar için olmazsa olmaz ilk şart budur. Bir diğer önemli husus ise mobilya ve dekorasyon ürünü satın almadan önce; bütçeyi de planlamak olmalıdır. Mobilya satın almadaki amaç ve neden ihtiyaç olduğu dikkatlice analiz edilmelidir. Mobilya ve dekorasyon ürünü satın almadan önce mevcut olanlarla uyumlu olup olmadığını da analiz etmek faydalı olacaktır. Mobilyanın kullanım amacı, dekorasyondaki yeri ve önemi dikkate alınıp, ihtiyaç durumu ortaya çıkarılmalıdır. Bu durumda yalnız yeni alınacaklar değil, varsa eski eşyaları da dikkate almak ve düşünmek gerekir. Mobilyaların seçiminde ihtiyaçlar, ekonomik durum ve zevk oldukça önemlidir. Ayrıca kullanışlılık, sağlamlık ve uzun ömürlülük gibi hususlar da önemle göz önünde tutulmalıdır. Mobilyalar alındıktan sonra uzun yıllar kullanılan eşyalardır, bu nedenle mobilya markaları önemle incelenmeli, mobilya yorumları okunmalı, mümkünse garanti süreleri ve değiştirme imkanları kontrol edilmelidir. Mobilya ve dekorasyon satın alırken Cimri.com gibi karşılaştırma listeleri sunan sitelerden yararlanmak hem ürün çeşitliliği hakkında bilgi verecek hem de tasarruf yapmanıza katkı sağlayacaktır. Bir seferde size en uygun seçenekleri aynı ekranda görmek size zaman kazandıracaktır.

track source