Kitaplık

En Ucuz Kitaplık Fiyatları

1984 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Kitaplık fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kitaplık modelleri ve Kitaplık fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kitaplık kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Euro Flora, IKEA, Allmode, Vitale, Romano Dizayn. 1984 adet Kitaplık fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Boo Wildon Metal Kitaplık
Boo Wildon Metal Kitaplık
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Kombin Mobilya Work Beyaz Duvar Rafı ve Kitaplık
Kombin Mobilya Work Beyaz Duvar Rafı ve Kitaplık
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Kitaplık Nedir?

Kitaplıklar raflardan oluşan ve içine kitap yerleştirmeye yarayan mobilyalardır. Kitaplıklar kitapların düzenli olarak bir arada tutulmasını sağlayarak işlevsel olarak kullanılabildikleri gibi dekoratif olanları odalarda hoş bir tasarım oluşturdukları için bir nevi süs olarak da kullanılabiliyorlar.

Kitaplık Çeşitleri Nelerdir?

Kitaplıklar oldukça farklı çeşitte olanlarıyla kullanıcıların beklentilerini karşılayacak şekilde üretiliyorlar. Önceleri sadece birkaç raftan oluşan dolap şeklindeyken şimdilerde tasarım harikası kitaplıklar üretiliyor. Bu farklı çeşitteki kitaplıklar odaların iç dizaynlarında kullanıldıkları zaman odaya modern bir görüntü de klasik bir görüntü de katabiliyor. Modern bir görünüm sevenler için, farklı ve uç tasarımlar bulunmakta. Öyle ki ünlü tasarımcılar dahi farklı kitaplık tasarımları hazırlamaktadır. İlginç tasarımlı kitaplıklar haricinde daha klasik tarz seven kullanıcılar için ise ağaçtan yapılan kitaplıklar benzersiz bir seçenek olacaktır. Bu kitaplıklar gerçek ağaçtan yapılabildiği gibi isteyenler ağaç figürü verilmiş yapay kitaplıklar da tercih edebilir. Ancak bunlar ağa kitaplıklar kadar şıklığa ve dayanıklılığa sahip olmayacaktır. Bunlar haricinde değişik tarzdaki kitaplıkları sevenler için endüstriyel borulardan yapılmış kitaplıklar da bir diğer önerimizdir. Farklı kitaplıklar arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız, Cimri.com müşteri yorumlarını inceleyebilir, her ürüne yapılmış onlarca yorum içerisinde en doğru kararı verebilirsiniz.

Doğru Kitaplık Nasıl Seçilmelidir?

Kitaplıkların doğru seçilmesi sadece raf sayıları ile belirlenmemektedir. Evinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun kitaplığı seçmenize yardımcı olabilecek birkaç önemli nokta bulunmaktadır. Bunlardan ilki kitaplığı koymak istediğiniz yere karar vermektir. Kitaplığı seçmeden ve satın almadan önce, doğru yeri bulmak için zaman ayırmalı ve odayı ölçerek bütün ölçülerden emin olmalısınız. Evin duvarındaki herhangi bir boşluk, kitaplık için uygun olmayabilir. Çevredeki dekorasyonlarla uyumlu olacak bir kitaplık bu noktada önemli olacaktır. Kitaplıklar her ne kadar kitapları düzenlemek için geleneksel bir seçim olsa da biblolar, objeler veya aksesuarlar da hızla popülerlik kazanmaktadır. Birçok kişi kitaplıklara filmler, fotoğraflar ve çeşitli objeleri de koyabilmektedir. Siz de kitaplık seçmeden önce, kitaplığa ne koyacağınızı belirleyerek ihtiyacınız olan raf sayısını hesaplayabilirsiniz. Son olarak ise seçeceğiniz kitaplığın, bulanacağı odadaki diğer mevcut mobilyalarla eşleşmesi ve bir uyum içerisinde olması önemlidir. Örneğin modern bir dekorasyona sahip odada, süslü veya klasik bir kitaplık modeli fazla kaçabilmektedir. Yeni bir kitaplık seçerken tarzınızı, kullanılan malzemeyi, rengi ve dekorasyonu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Kitaplıklardaki Kitaplar Nasıl Temizlenir?

Kitaplıklarda bulunan kitaplarınız her ne kadar koruma altında da olsa, yerde ya da gelişigüzel durmasından daha az yıpranacak da olsa yine de kitaplar belirli sürelerden sonra, özellikle ahşaptan yapılan kitaplarda bir süre sonra böceklenme oluşabilmektedir. Siz de evinizde bulundurabileceğiniz birkaç farklı doğal ürünle küflerden, böceklerden veya sararmalarını önleyebilirsiniz. Kitaplıklarda bulanacak kitaplarınızı defneyaprağı kullanarak böceklenmesini engelleyebilirsiniz. Uzun süre kitaplıklarda bekleyecek kitaplarınızın arasına koyacağınız birkaç adet defneyaprağı yerleştirerek bu durumun önüne kolayca geçebilirsiniz. Sene içerisinde bir kere yapacağınız kapsamlı temizlikten sonra, kitaplarınızın arasına yerleştireceğiniz defneyapraklarını kullanarak, kitaplığınızdaki kitapları uzun yıllar boyunca ilk basıldığı günkü gibi temiz saklayabilirsiniz. Siz de evinizdeki kitaplara ve dekorasyonunuza en uygun kitaplık modellerine, en ucuz fiyat seçenekleri ile Cimri.com’dan sahip olabilirsiniz.

Kitaplık Fiyatları Nelerdir?

Kitaplık fiyatları oldukça geniş bir fiyat aralığına sahip. Kitaplıkların fiyatları tabi ki kullanılan malzemenin yapısına ve malzeme miktarına bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. İlginç tasarımlı ürünler isteyenler klasik kitaplıklardan daha yüksek bir fiyatı gözden çıkarmalılar. Metalden yapılan birkaç raflı kitaplıklar ortalama olarak 50 liradan başlar. Raf sayısına göre artış gösterir bu fiyat. Cevizden yapılan bir kitaplık tercih etmek isteyenler ise en az 100 Lirayı bir kenara ayırmalılar. Değişik tasarımlı ve şekilli kitaplıklar ise genel olarak 500 Liradan başlıyor. Ağaçtan yapılan kitaplıklar ise yaklaşık olarak 700 Lira. Cimri.com, aynı ürüne ait internet üzerindeki farklı fiyatları size sunarak en uygun fiyatlı ürünü almanızı sağlar. Fiyat karşılaştırma özelliğini kullanarak, en uygun fiyatlı kitaplıkları bulabilirsiniz. Ayrıca beklediğiniz kitaplık fiyatını kaçırmak istemiyorsanız, fiyat alarmı özelliği ile beklediğiniz fiyat gediğinde anında haberdar olabilirisiniz.