Fosforlu Kalem

Fosforlu Kalem Fiyatları

1058 Ürün gösteriliyor.
Fosforlu Kalem fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Fosforlu Kalem modelleri ve Fosforlu Kalem fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Fosforlu Kalem kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap, Faber Castell, Bigpoint, Gıpta, Schneider. 1058 adet Fosforlu Kalem fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Fosforlu Kalem Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Fosforlu Kalem markası:

En Çok İncelenen Fosforlu Kalem Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Fosforlu Kalem Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1058 Fosforlu Kalem modeli içerisinde en ucuz Fosforlu Kalem fiyatı 1.0 TL iken, en yüksek Fosforlu Kalem fiyatı 1463.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Fosforlu Kalem fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Ekim 2021 tarihinde ortalama Fosforlu Kalem fiyatı ise 17.96 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Fosforlu Kalem Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Stabilo Swing Cool Eflatun 55 Fosforlu Kalem
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Fosforlu Kalem

Kalemler, farklı kullanım amaçlarına yönelik üretilir. Bu nedenle birçok kalem çeşidi bulunur. Bunlardan bir tanesi de fosforlu kalemler olarak bilinir. Fosforlu kalemler birçok farklı alanda kullanılır. Yani yaygın bir kullanımı olduğu söylenilebilir. Genellikle yazılarda öne çıkması istenilen bölgelerin üzerinden geçilerek kullanılır. Renkli olmaları öne çıkmalarına yardımcı olur. Birçok farklı renk çeşidine sahip fosforlu kalem modelleri bulunur. Renklerin şeffaf olması, yazıların üzerinden rahatça geçmeye olanak sağlar. Mürekkep dağılmadan fosforlu kalemlerin kullanılabiliyor olması kullanıcılar tarafından çokça tercih edilen kalemler arasında yer almasını sağlar. Farklı tasarım ve uç yapısına sahip fosforlu kalemler de bulunur. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre ince uçlu, kalın uçlu veya farklı çizgi stiline sahip modeller tasarlanır ve üretilir. Fosforlu kalemler kullanım durumu ve tasarımsal özelliklerine göre farklı kullanım süreleri sunar. Mürekkebi değişebilen veya tek kullanımlık fosforlu kalemler bulunur. Fosforlu kalemler birçok farklı marka tarafından üretilir. Bu durum kullanıcılar için ürün çeşitliliği sunar. İstenilen fosforlu kalemlere ulaşmak, kullanıcılar için rahat olur. 

Fosforlu Kalem Çeşitleri

Fosforlu kalemler kullanım amacı itibariyle birçok alanda kullanılabilir. Üreticilerin sayıca fazla olması ve kullanım alanlarının yoğunluğu, birçok farklı fosforlu kalem modelini kullanıcı karşısına çıkarır. Fosforlu kalemler yapısal olarak incelendiğinde tek kullanımlık veya doldurulup kullanılabilen modeller olarak ikiye ayrılır. Kullanıcılar kullanım durumlarına göre uygun bir fosforlu kalem çeşidini tercih edebilir. Fosforlu kalem seti, olarak birçok farklı renkte kalemin bir arada kullanıcılara sunulduğu paketler bulunur. Yazılardaki önemli  pasajları ayırt etmek amacıyla birden fazla renge ihtiyaç duyulur. Bu amaçla alınabilecek fosforlu kalem setleri ekonomik olması dolayısıyla da kullanıcılar tarafından tercih edilir. Bunun yanında doldurulabilir fosforlu kalem setleri de bulunur. Bu setler fosforlu kalem sıvı mürekkepleri ile set haline getirilerek kullanıcılara sunulur. Birden fazla kalem ve mürekkep içeren setler de bulabilmek mümkün olur. Fosforlu kalem renkleri, markaların üretimine göre farklılık gösterir. Ancak genel olarak birçok renk ve renklerin tonlarında fosforlu kalemler bulabilmek mümkün olur. Üzerinde kullanılacak yazının rengine göre uygun bir fosforlu kalem seçilebilir. Fosforlu kalemlerin şekil olarak da birçok modeli bulunur. İnce, kalın, uzun veya kısa fosforlu kalemler bulunur. El kavrama ve kullanım durumuna göre geliştirilen fosforlu kalemler farklı kullanıcılara hitap eder. Taşınması kolay, fazla yer kaplamayan fosforlu kalem mini boyutları kullanıcılara sunulur. Cepte veya çantada rahatça taşınabilecek mini fosforlu kalemler değişken kullanım alanları oluşan durumlarda tercih edilir. Seyahat çantalarında da rahatça taşınabilir. Uzun süreli kullanımlar için ise büyük hazneli, mürekkep kapasitesi geniş fosforlu kalemler bulunur. Bu kalemlerin elin kavrayacağı kısımları ise buna uygun olarak tasarlanır. Ayrıca fosforlu kalemler uçlarına göre farklı şekillerde üretilir. Geniş bölgelerin üzerinden geçilebilecek kalın uçlular, hassas noktalarda kullanılabilecek ince uçlular ve iki renk kullanım imkanı sunan çift uçlu fosforlu kalemler bulunur. Üç farklı uç tipindeki kalemlerde renk çeşitliliği bulabilmek mümkün olur. Fosforlu kalem markaları, gerek renkleri gerek yapısal özellikleriyle kullanıcıların beklentisini karşılayabilen fosforlu kalem üretilmleri gerçekleştirir. Kullanıcılar da bu noktada ihtiyaçlarını karşılayan, keyifli bir seçim yapabilir. 

Fosforlu Kalem Fiyatları

Birçok farklı marka tarafından üretilen fosforlu kalemler farklı özellikler taşır. Fosforlu kalem özellikleri, fiyatların belirlenmesinde önemli rol oynar. Bu özellikler arasında boyut, tasarım gibi faktörler yer alır. Fosforlu kalem fiyatları, tek kullanımlık ve doldurulabilir kalemler arasında farklılık gösterir. Tek kullanımlık fosforlu kalemler uygun fiyatlı olabilir. Ancak uzun dönemde kullanılan fosforlu kalemler için doldurulabilir olanlar daha ekonomik olur. Ayrıca setler halinde kullanıcılara sunulan fosforlu kalemler bulunur. Bu setler yüksek fiyatlı olabilir. Ancak birden fazla fosforlu kalem sahibi olunabilecek bu setler ekonomik olabilir. Fosforlu kalem fiyatlarına etki eden bir nokta da boyutları olur. Büyük boyutlu geniş mürekkep hazneli kalemler yüksek fiyatlı olabilir. Mini boyutlardaki fosforlu kalemler ise uygun fiyatlı olur. Birçok marka tarafından üretilen fosforlu kalem modelleri bulunur. Kalitesi onaylanmış, ürünlerinden memnuniyet duyulan markaların kalemleri yüksek fiyatlı olabilir. Farklı bütçelere hitap edebilen fosforlu kalem modelleri bulunur. Cimri.com’un kullanıcılar için sunduğu hizmetlerden faydalanarak uygun bir fosforlu kalem bulmak mümkün olur. 

Fosforlu Kalem Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Fosforlu kalem çeşitleri oldukça çeşitlilik gösterir. Bu sebeple uygun bir seçim yapmak önem taşır. Kullanım alanına göre uç kalınlığı seçimi yapılır. Kalın alanları seçmek için kalın uçlu birden fazla rengi aynı anda kullanmak için çift renkli fosforlu kalemler tercih edilebilir. Bunun yanında kullanım alanı ve miktarı da fosforlu kalem seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer alır. Uzun süreli kullanım için doldurulabilir fosforlu kalemler tercih edilebilir. Farklı yerlerde kullanılacak fosforlu kalemler için de mini modeller tercih edilebilir. Bu şekilde rahat kullanım sağlanabilecek bir fosforlu kalem seçimi yapılır. Fosforlu kalemlerde renk skalası oldukça geniş olur. Bu farklı renklere göz atarak istenilen renkte kalemler bulunabilir. Set halinde kullanılan fosforlu kalemler ekonomik özelliğinin yanında birçok rengi kullanıcılara sunar. Bu durum da göz önünde bulundurularak fosforlu kalem seçilebilir. Bu gibi bazı noktalara dikkat edilerek uygun bir fosforlu kalem bulunabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery