iştirakidir.

KALEM & YAZI GEREÇLERİ

En Ucuz Kalem & Yazı Gereçleri Fiyatları

Kategoriler+
Filtreler+

İlk çağın insanlarından günümüzde, mağara duvarlarına bin bir zorlukla kazınan yazılar, günümüze kadar gösterdiği gelişmelerin sonunda, onlarca farklı şekilde yazı yazmaya yaran gereçlerin üretilmesine kadar evrilmiştir. En ucuz yazı ürünlerini cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Yazı gereçleri nelerdir?

Yazı gereçleri, gem öğrenciler hem de çalışanlar tarafından kullanılan eşyalardır. Yazı tahtaları için üretilen silinebilir yazı tahtası kalemleri hemen hemen tüm dersliklerde bulunur. Siyah, kırmızı ve mavi renkleri, rahat okunabilirlik açısından sıklıkla kullanıldığı gibi farklı renk çeşitleri de vardır. Fosforlu yazı gereçleri, daha çok not almak, altını çizmek ve başlık atmak için kullanılır. Kitap okurken, önemli olan yerlerin altını fosforlu şekilde renklendirmek, akılda kalıcılığı artırır. Resmi yazışmalar ve imzalarda genellikle dolma kalemler kullanılır. Bu kalemlerin içerisinde bulunan haznede mürekkep yer alır. Mürekkep bittiğinde doldurulabilir. CD-DVD üzerine yazı yazmak için kullanılan ürünler ise özel olarak üretilirler. Bu yüzeyler herhangi bir yazı gereci ile yazdığımızda, yüzeyin kaygan olmasından ötürü kolayca silinir. Tüm bunların yanında, silgi de önemli bir gereçtir. Kurşun veya tükenmez uçlu yazı gereçleri için özel silgiler bulunur. Çok çeşitli renk ve boyutta silgiler vardır. Bazı masa üstü silgileri oldukça büyüktür ve sürekli masa üzerinde kullanılmak üzere uygundur. Kolayca bitmez. Küçük ve çantada kolayca taşınabilen silgiler de vardır. Bazı kokulu ve sevimli silgileri özellikle çocuklar çok sever. Kaligrafi yazıları için özel üretilen ürünler de vardır. Hat sanatında daha çok kesik uçlu kaligrafi yazı gereçleri kullanılır. Teknik çizimler için üretilen ürünlerde ise, değiştirilebilir özel uçlar yer alır. En ucuz kalem setlerini, Cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri kolayca karşılaştırabilirsiniz.

En ucuz yazı gereçleri nerede bulunur?

En ucuz kalem çeşitlerini Cimri.com sitesinde, ofis & kırtasiye kategorisi altında yer alan kalem & yazı gereçleri sekmesini tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek, ihtiyacınız olan ürünü en uygun fiyatlarla nereden temin edebileceğinizi kolayca bulabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız ürünün satışını yapan online alışveriş sitelerini sizin için gezerek, en ucuz alternatifleri tek tıkla ekranınıza getirir.