track source
track source

Silgi

Silgi Fiyatları

1090 Ürün gösteriliyor.
Silgi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Silgi modelleri ve Silgi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Silgi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Faber Castell, Bigpoint, Gıpta, Barbie. 1090 adet Silgi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Silgi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Silgi markası:

En Çok İncelenen Silgi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Silgi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1091 Silgi modeli içerisinde en ucuz Silgi fiyatı 0.5 TL iken, en yüksek Silgi fiyatı 918.52 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Silgi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Silgi fiyatı ise 13.5 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Silgi Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Silgi modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Silgi modeli:
Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Silgi

Yazının, çizimin bulunduğu her yerde mutlaka gereksinim duyulan başka araçlar da bulunur. Silgiler de bu araçların en önemlileri olarak göze çarpar. Yanlış bir yazıyı düzeltme, silme amacıyla kullanılan silgiler çokça kullanılan araçlar olarak bilinir. Farklı kalem çeşitleri için özel olarak üretilen silgi çeşitleri bulunur. Aynı zamanda kullanılacağı yüzeye göre de yumuşaklık derecesi farklı olan silgiler üretilir. Kağıtlarda, aşınma yapmayacak ve iz birakmayacak silgiler üretilir. Kağıtların yanında plastik tahta gibi yüzeyleri temizlemek için kullanılan silgi çeşitleri de bulunur. Bu silgiler de özel olarak yüzeyleri aşındırmayacak ve rahat bir kullanım sunacak şekilde tasarlanır. Mürekkepli kalemlerde de silgi olarak kullanılabilen daksiller bulunur. Birçok farklı marka tarafından üretilen silgi modelleri bulunur. Bu durum kullanıcılar için geniş bir ürün yelpazesini doğurur. Aynı zamanda, farklı kalite düzeylerine sahip ürünlerin ortaya çıkmasını sağlar. Farklı renk ve desenlere sahip silgi modelleri de bulunur. Kullanıcılar işlerine göre uygun aynı zamanda zevklerine hitap edebilen silgileri rahatça seçebilir. 

Silgi Çeşitleri

Silgi çeşitleri kullanım yeri ve amacına göre üretilir. Birçok farklı alanda kullanılabilen silgiler yaygın olarak kurşun kalemler için kullanılır. Okullar da bu kullanımın en yaygın görüldüğü alanlar arasında yer alır. Öğrencilerin her birinin çantasında bulundurduğu silgiler gün içerisinde sürekli olarak kullanılır. Not defterlerine, kitaplara göre uygu silgi çeşitleri üretilir. Yumuşak silgiler kağıtlar üzerinde iz birakmayacak ve aynı zamanda yüzeye bir zarar vermeyecek şekilde üretilir. Özellikle sınavların optik formlarında özel olarak üretilen silgiler kullanılır. Herhangi bir hatanın olmaması gereken optik formlarda yumuşak silgiler tercih edilir. Kurşun kalem silgileri boyut ve şekil olarak birçok farklı modelle üretilir. Uzun süreli kullanım için büyük boyutlu silgiler, kolay taşınabilir ve hassas kullanıma uygun mini silgiler, çeşitli geometrik şekillerde olabilir. Kullanım kolaylığı sunması amacıyla kalem şeklinde silgi çeşitleri de bulunur. İnce noktaları silmek için kullanılabilecek bu silgiler mekanik kalemler gibi bir uca sahip olur. İstenildiği kadar açılarak kullanılabilir. Farklı uç kalınlığında mekanik silgiler bulunur. Basmalı yapılarıyla kolayca kullanılabilirler. Fazla yer kaplamadığı için kolayca taşınabilirler. Kurşun kalem silgileri setler halinde de kullanıcılara sunulur. Silgi seti içerisinde birden fazla silgi çeşidiyle paket haline getirilir. Farklı renk ve boyutlarda silgiler içeren setler bulunur. Başka kırtasiye araçlarıyla set olarak kullanıcılara sunulan paketler de bulunur. Okul ortamlarında sıkça tercih edilen kalemtraşlı silgi çeşitleri de bulunur. Bİr tarafı kalemtraş bir tarafı silgi olarak kullanılan araçlar öğrenciler için oldukça kolay bir kullanım imkanı sağlar. Ayrıca kolayca taşınabilir olmasından dolayı da sıkça tercih edilir. Beyaz tahtalar için kullanılan, mürekkepli kalemleri silmek amacıyla üretilen silgi çeşitleri de bulunur. Dışı plastik veya metalik iç tarafı ise pamuklu bir yüzeye sahip olur. Bu tahta silgileri farklı boyutlarda olabilir. Beyaz tahtalarda kullanılan mürekkepli kalemlerin izlerini bırakmayacak ve tahtaya zarar vermeyecek özelliklerde üretilir. Tahtaya asılarak rahat kullanılabilecek silgi çeşitleri de bulunur. Farklı silgi markaları tarafından üretilen değişik tasarımlara sahip silgiler bulunur. Kullanıcılar istedikleri silgi çeşidine rahatça ulaşabilir. 

Silgi Fiyatları

Farklı yazı gereçleri için geliştirilen silgi çeşitleri bulunur. Bu silgiler kendi içerisinde özellikler taşır. Bu özellikler silgi fiyatlarını belirlemede etkin rol oynar. Kurşun kalem silgileri farklı boyutlarla kullanıcılara sunulur. Uzun süreli kullanım sağlayabilecek büyük boyutlu silgiler yüksek fiyatlı olabilir. Mini silgiler ise uygun fiyatı olarak kullanıcılara sunulur. Birden fazla silgi çeşidinin bir arada olduğu silgi setleri bulunur. Bu setler yüksek fiyatlı olabilir. Ancak set olarak alındığında tekli alıma göre ekonomik bir alışveriş olur. Yapısal olarak kağıda zarar vermeyecek, iz bırakmayan yumuşak silgiler yüksek fiyatlı olabilir. Beyaz tahta silgilerinin kendi içerisinde bir fiyatlama sistemi bulunur. Boyut olarak büyük olan silgiler yüksek fiyatlı olabilir. Silgilerin ön tarafındaki pamuklu kısmın kalitesine göre de fiyatlar değişiklik gösterebilir. Ayrıca bazı silgilerin tahataya asmaya yarayan ek aparatları olabilir. Bu durumda da ek özelliklere sahip olan silgilerin fiyatı yüksek olabilir. Farklı bütçelere uygun olan silgi çeşitleri bulunur. Cimri.com’un kullanıcılar için sunduğu hizmetlerden faydalanılarak uygun bir silgi bulmak mümkün olur. 

Silgi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Silgiler sıkça kullanılan araçlar olduğu için silgi alırken hassas davranmak gerekir. Kullanılacağı zemine göre uygun bir silgi seçmek gerekir. Kurşun kalemi silmek için yumuşak, silgiler tercih edilebilir. Kağıtları tahriş edebilecek silgi çeşitleri yerine iz bırakmayan rahat kullanımlı silgiler tercih edilebilir. Kalemtraş ve silginin kullanılabileceği durumlarda iki farklı aracı bir arada kullanma imkanı veren kalemtraşlı silgiler bulunur. Bu  araçlar incelenerek uygun bir seçim yapılabilir.  Silgilerin yoğun olarak kullanıldığı durumlar için silgi setleri tercih edilebilir. Farklı miktarlarda silgi içeren bu setler ekonomik olması ve kullanışlı olması ile tercih edilebilir. İnce noktalarda kullanılmak üzere kalem şeklinde basmalı silgi çeşitleri bulunur. Farklı kalınlıklarda olabilen bu silgilerden ihtiyaca göre uygun bir seçim yapılabilir. Beyaz tahtalar için üretilen silgiler alınırken de silgilerin boyutlarına göre bir seçim yapılması gerekir. Tahta boyutuna uygun bir silgi rahat bir kullanım imkanı sunar. Bu gibi bazı noktalara dikkat edilerek uygun bir silgi seçimi yapılabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery