Mekanik Kurşun (Versatil) Kalem

Mekanik Kurşun (Versatil) Kalem Fiyatları

3415 Ürün gösteriliyor.
Mekanik Kurşun (Versatil) Kalem fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Mekanik Kurşun (Versatil) Kalem modelleri ve Mekanik Kurşun (Versatil) Kalem fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Mekanik Kurşun (Versatil) Kalem kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Pierre Cardin, Faber Castell, Bigpoint, Gıpta, Schneider. 3415 adet Mekanik Kurşun (Versatil) Kalem fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Mekanik Kurşun (Versatil) Kalem Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Mekanik Kurşun (Versatil) Kalem markası:

En Çok İncelenen Mekanik Kurşun (Versatil) Kalem Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Mekanik Kurşun (Versatil) Kalem Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 3414 Mekanik Kurşun (Versatil) Kalem modeli içerisinde en ucuz Mekanik Kurşun (Versatil) Kalem fiyatı 1.0 TL iken, en yüksek Mekanik Kurşun (Versatil) Kalem fiyatı 5055.75 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Mekanik Kurşun (Versatil) Kalem fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Eylül 2021 tarihinde ortalama Mekanik Kurşun (Versatil) Kalem fiyatı ise 27.82 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Mekanik Kurşun (Versatil) Kalem Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Faber-Castell Grip II 1347 0.7mm Versatil Kalem
Faber-Castell Grip II 1347 0.7mm Versatil Kalem
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Mekanik Kurşun Kalem

Kurşun kalemler birçok alanda en çok tercih edilen kalemler arasında yer alır. Klasik kurşun kalemlerin kullanım kolaylığı sunan mekanik düzenekli modelleri bulunur.  Gelişmiş yazma araçları arasında yer alan mekanik kurşun kalemler farklı kullanıcı profilleri tarafından çokça tercih edilen kurşun kalemler arasında yer alır. Üstten basmalı mekanik bir sistemi bulunan kurşun kalemler kalem ucu açma problemini ortadan kaldırır. İstenilen boyutlarda farklı uç kalınlıklarına sahip mekanik kurşun kalemler bulunur. Birçok farklı markanın mekanik kurşun kalem üretimi yaptığı görülür. Bu durum kullanıcılar için geniş bir ürün yelpazesini beraberinde getirir. Farklı mekanik ve tasarımsal özelliklere sahip birçok renk ve desende mekanik kurşun kalem çeşitleri bulunur. Versatil kalemler de farklı özellikleri olan mekanik kurşun kalemler olarak bilinir. Farklı alanlarda yaygın kullanımı bulunur. Temel özelliği ince olması olarak göre çarpar. Diğer mekanik kalemler gibi kolay kullanım imkanı sunar. Kendi içerisinde mekanik, basmalı bir düzeneği bulunur. Birçok farklı uç kalınlığında üretilen versatil kalemler, çizim kalemleri olarak sıkça kullanılır. 

Mekanik Kurşun Kalem Çeşitleri

Mekanik kurşun kalemler, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda birçok farklı şekilde üretilir. Biçimsel ve iç düzenek özellikleri bakımından çeşitli mekanik kurşun kalemler bulunur. Şekil olarak üçgen yuvarlak gibi şekillerde mekanik kurşun kalemler bulunur. Kullanıcılar rahatlık durumlarına göre istedikleri kalemleri seçme şansı bulabilirler. Bu kalemler ayrıca büyüklük olarak da farklı boyutlarda olabilirler. Renk ve desen olarak da mekanik kurşun kalemler çok sayıda kullanıcıya hitap etmeyi amaçlar. Uç kalınlığına göre de farklı mekanik kurşun kalemler bulunur. Yaygın olarak bilinen 0.5 mm, 0.7 mm 0.9 mm kalemlerin yanında uç kalınlığı 2 mm mekanik kurşun kalem modelleri de bulunur. Bu kalemler okul, ofis gibi birçok farklı alanda kullanılabilir. Mekanik kurşun kalemlerde uç değişikliği kolayca yapılabilir. Farklı markalar tarafından üretilen uç modelleri mekanik kalemlere uygun olarak üretilir. Kullanıcılar uç markalarıyla mekanik kalemlerindeki renk tonunu da seçebilir. Mekanik kurşun kalemler üretim malzemesi olarak da birçok farklı yapıda üretilir. Plastik, metal gibi malzemelerden üretilen kalem çeşitleri bulunur. İç aksamlarında da metal veya plastik parçalar bulunur. Mekanik kurşun kalemler uç değiştirilerek uzun süreli kullanıma uygun olarak üretilir. Üretim malzemesi de kalemlerin dayanıklı olmasına etki eder. Versatil çizim kalemi olarak bilinen mekanik kurşun kalem çeşitleri bulunur. Versatil kalem 0.7, 0.5, 0.3 0.1 gibi birçok kalınlıkta uçla kullanıcılara sunulur. Bu çeşitlilik versatil kalemlerin çizim yapılırken farklı kalınlıkları kolayca yakalayabilme şansı sunar. Bu kalemler temel olarak çizim işlerinde kullanılır. Bunun yanında farklı alanlarda kullanımı da görülür. Uç kalınlıklarının yanında versatil kalem modelleri tasarımsal olarak da birçok seçenekle kullanıcı karşısına çıkar. Renk ve yapısal seçenekler, farklı zevklere hitap ederek kullanıcıları memnun etmeyi amaçlar. Tutuş ve kavrayış olarak da farklı özelliklerde versatil kalemler bulunur. Bu şekilde her kullanıcıya rahat çizim yapma imkanı sunmak amaçlanır. Versatil kalem markaları, oldukça çeşitlilik gösterir. Bu durum versatil kalemlerin gelişmiş ürünlerinin artmasına neden olur. Kullanıcılar bu markalarla farklı özelliklerde versatil kalemlere rahatça ulaşabilir. 

Mekanik Kurşun Kalem Fiyatları

Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre üretilen, farklı özelliklere sahip mekanik kurşun kalem modelleri bulunur. Bu kalemler üretim malzemeleri, tasarım özelliklerine göre fiyatlandırılabilir. Metalik malzemelerden üretilen dayanıklı yapılı mekanik kalemler yüksek fiyatlı olabilir. Daha uygun plastik malzemeleri kalemler de bulunabilir. Mekanik bölümleri de kalemlerin fiyatlarına etki eder. Gelişmiş mekanik sistemi olan kalemlerin fiyatları yüksek olabilir. Mekanik kurşun kalem seti olarak kullanıcılara sunulan setler bulunur. Mekanik kurşun kalemler, kalem ucu ve silgi gibi materyallerle beraber set haline getirilebilir. Farklı ihtiyaçların bir arada bulunduğu bu setler ekonomik özellikleriyle kullanıcılara sunulur. Versatil kalemler daha çok çizim gibi özel alanlarda kullanılmak üzere üretilir. Bu sebeple versatil kalem fiyatları yüksek olabilir. Ancak kendi içerisinde uygun fiyatlı ve yüksek fiyatlı modeller bulundurur. Bu durum da üretim malzemesi ve kullanım rahatlığı gibi etkenlere göre belirlenir. Farklı bütçelere hitap eden mekanik kurşun kalemler bulunur. Cimri.com’un kullanıcılar için sunduğu hizmetlerden faydalanarak uygun bir mekanik kurşun kalem seçimi yapılabilir. 

Mekanik Kurşun Kalem Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Mekanik kurşun kalemler çokça ihtiyaç duyulabilecek araçlar arasında yer alması nedeniyle seçim yaparken hassas davranma gerekir. İnce uçlu, kalın uçlu mekanik kurşun kalem çeşitleri bulunur. Bu durumu göz önünde bulundurarak bir seçim yapmak gerekir. Plastik veya metal parçalardan üretilen mekanik kurşun kalemler bulunur. Kullanıcılar kullanım durumuna göre ihtiyaçlarını karşılayacak kalem çeşitlerine yönelebilir. Ayrıca mekanik kurşun kalemler kullanım için kalem ucuna gereksinim duyar. Bu sebeple içerisinde uç kutuları olan setler incelenerek uygun bir seçim yapılabilir. Mekanik kurşun kalemler birçok farklı renk seçeneğiyle kullanıcılara sunulur. Bu kalemler arasından keyifli bir seçim yapılabilir. Versatil kalem 0.5, 0.7, 0.9 gibi farklı kalınlıkta uçlarla kullanıcılara sunulur. Bu durumda ihtiyaca göre bir seçim yapmak gerekir. Farklı kalınlıktaki kalemler her işi görmek için uygun olmayabilir. Bu gibi bazı noktalara dikkat edilerek uygun bir mekanik kalem seçimi yapılabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery