Defter

En Ucuz Defter Fiyatları

1891 ürün gösteriliyor.
Defter fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Defter modelleri ve Defter fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Defter kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Faber-Castell, Bigpoint, Daler Rowney, Pyramid International. 1891 adet Defter fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Umur Kılavuz Çizgili A4 40 Yaprak Güzel Yazı Defteri
Umur Kılavuz Çizgili A4 40 Yaprak Güzel Yazı Defteri
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Defter Seçiminde Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Genel olarak okul araç ve gereçleri olarak düşünülse de aslında her yerde defter çeşitleri kullanımı yapıyoruz. Özellikle farklı model ve tasarımlarının olması okul ve iş hayatında büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca defterlerin geri dönüşüm özelliğinin de olması çevrecilik hissini kişide artıyor. Bu anlamda toplu veya tek defter alımları için de ve çeşitleri için de ayrı fiyat aralıkları bulunuyor. Bu alıcılar ister toplu iste de tek alımlar için olsun uygun fiyatlı ürün temini yapmak istiyorlar. Günümüz ekonomik koşulları baz alındığı zaman bu durumun gerçekten önemli olduğunu bilmek gerekiyor. Genel olarak telli defterler en çok kullanılanlar arasında girse de her yerde ayrı bir çeşidinin kullanıldığı da bilinen bir gerçektir.

Kaliteli Defter Modelleri Hangileridir?

Öğrencisi olan veya birkaç çocuğu birlikte okula giden aileler kırtasiye ürünleri alımlarında her daim çok dikkatli hareket ederler. Hem kaliteli ürün bulmak aynı zamanda da uygun fiyatlı olarak ürün alımı yapmak isterler. Bu anlamda da okul zamanları dışında bile sürekli takip edip uygun satış noktalarında resim defteri dahil ürün alımı yaparlar. Aslına bakarsanız bu kadar sıkı bir takibe ve arayış içinde olmaya gerek yoktur. Not defteri dahil olmak üzere birçok ürünün fiyat bilgilendirmesini yapan bir site bulunuyor. Bu site ürün satışı yapmıyor sadece satışını yapan internet sitelerinin fiyat bilgilendirmesi yapıyor. Birçok kullanıcısı olan site ayrıca sadece kırtasiye malzemesi dışında her ihtiyaca yönelik ürün fiyat karşılaştırması yapıyor. Cimri.com sadece fiyat ve satış noktalarını size sunuyor gerisini size bırakıyor.

Defter Nereden Alınır?

Herkes tarafından çok iyi biliniyor ki andaç kişilerin hayatını yansıttığı çok önemli bir defterdir. Bu yüzden özel ve farklı olması gerekir. Bu kadar önemli bir defter piyasada da bir hayli pahallı olabiliyor. Bu yüzden de kişiler hatıra defteri için uygun fiyatlı arayış içine girebilirler. Pek defter olarak adlandırılmasa da not kağıtları da sürekli hayatımızın bir parçası olduğu için yine önem teşkil eder. Defterler hayatımızın büyük bir bölümünü kaplayan önemli araç ve gereç olarak bilinir.

Spiralli Defter Nedir?

En renkli kırtasiye malzemelerinden olan defterler; sürekli gelişmekte ve yenilenmektedir. Klasik okul defterleri bu süreç içerisinde oldukça değişmiş ve spiralli çeşitler de bu aileye katılmıştır. Siz de Notte, Gıpta, Umur, Vintage Label gibi markalara ait spiralli defter çeşitlerini en ucuz fiyatlarla Cimri.com’da bulabilirsiniz.

Spiral tel geçirilerek sabitlenen, sayfaların kolayca ikiye katlanabilmesine imkân veren defter çeşididir. Telli defter ismiyle de anılmaktadır. Sağlam dış kapaklarıyla ve birçok farklı ebatta üretilen bu defter çeşidi öğrencilere büyük kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Genelde 72 yaprak olarak üretilse de 80, 100, 120, 140, 160 yaprak olarak üretilen çeşitler de vardır. Büyük ayraçlı modellerde sayfa sayısı 180 yaprağa kadar çıkabilmektedir.

Kaliteli kâğıt hamurundan üretilerek kullanıma sunulan ve çok farklı kapak renk ve çeşitleriyle spiralli hale getirilen defterler son yılların en işlevsel ürünlerindendir. Arkaya katlanabilmesi, her yazı çeşidine uygun üretilmesi ile hem öğrencilerin hem ofis çalışanlarının işini kolaylaştırmaktadır. %100 selülozdan üretilen, 60 gr. 1.hamur malzeme kullanılan bu defterler renk seçenekleriyle her beğeniye hitap etmektedir.

Spiralli Defter Çeşitleri Nelerdir?

Kapak çeşidine, kâğıdın boyutuna, kâğıdın çizgili veya kareli olmasına göre farklılaşan birçok spiralli okul defteri çeşidi bulunmaktadır. Kâğıt boyutu olarak genelde A4 spiralli defter ve A5 spiralli defter çeşitleri en çok üretilen modellerdir. Sayısal hesaplamalarda kolaylık sağlayan kareli spiral defterler ile yazı yazmayı zevkli hale getiren çizgili telli defter en revaçta olan modellerdir. Çizgisiz spiralli defterler ise hem yazı yazmayı hem çizim yapmayı sevenlerin tercihi olmaktadır. Birden fazla ders ya da konuyu aynı defterde, bir arada tutabilmek için üretilen ayraçlı telli defterler ise sağlamlığı ve kalitesi ile öğrencilerin severek kullandığı bir modeldir.

Kapak malzemesine göre de birçok çeşide sahip olan bu defterler rengârenk seçenekleriyle göz alıcıdır. Plastik spiralli defter; kapak olarak kullanılan plastiğin rengine göre oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Kırmızı, yeşil, sarı ya da birçok neon renk seçeneği bulunmaktadır. Kapak malzemesi sert kartondan üretilen sert kapak spiralli defter denen çeşitler ve çok farklı resim öğeleri barındıran baskılı telli defter çeşitleri de çok tercih edilenler arasındadır.

Genelde ders notları için kullanıldığı düşünülse de bu defterler farklı boyutlarıyla her türlü yazım işlemi için uygun bir kırtasiye ürünüdür. Kullanım ihtiyacındaki her insanın mutlaka beğeneceği bir spiralli defter çeşidi vardır.

Resim Defteri Ebatları Nelerdir?

Hayal gücünüzü aktarabileceğiniz oldukça çok çeşide sahip olan eskiz defterlerinin pekçok boyutları bulunmaktadır. Neredeyse her ebatta bulabileceğiniz diğer adı ile eskiz defteri çeşitleri cep boyu ile başlar ve büyüyerek devam eder. En çok bilinen ebatları tabii ki a4 ve a5 boyutları olarak bilinir. Bunun yanında 35*50 boyutlarında resim defterleri de çokça tercih edilen diğer seçenekler arasındadır. Bunun dışında istediğiniz ölçülerde onlarca defter bulmanız da tabii ki mümkündür. Her ebatta, en kaliteli ve en uygun fiyatlara sahip pek çok çeşitteki resim defterlerini Cimri.com’da tek tıkla hemen bulabilirsiniz!

Resim Defteri Fiyatları Nelerdir?

Küçük yaşlarda hayatımıza giren ve hayal gücünüzü geliştirmenize yardımcı olan ilk arkadaşlarımızdan biri tabii ki resim defterleridir. Beyaz ya da farklı renklerdeki boş sayfaların üzerine renkli kalemlerle yapılan amatör çizimler ile başlayan bu tanışma eğer biraz resimle ilginiz var ise hayatınızın bir parçası olarak yanınızda olmaya devam edecektir. Birçok seçeneği bulunan bu defterlerin çeşitleri markalara ve yapraklarının kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Pek çok tekniğe uygun değişik kâğıt seçenekleri bulunmaktadır. Sulu boya için özel, kara kalem için özel kağıtlarla yapılmış defter seçeneklerini seçerek yapacağınız işe en uygun zeminleri hazırlayarak işinizin kalıcılığını arttırırken aynı zamanda kolay uygulamanızı sağlayan seçenekler seçmiş olursunuz. Aynı zamanda farklı renklerde yapraklara sahip defterler alarak o defterlerin üzerine de farklı etkiler yaratacak desenler çalışabilirsiniz. Oldukça fazla çeşide sahip olan resim defterlerinin en kaliteli ve uygun fiyatlı seçeneklerini Cimri.com’da hemen bularak sahip olabilirsiniz!

Fiyatlar genel olarak markalara ve boyutlara göre belirlenmektedir. Tabii ki tahmin edildiği üzere boyutlar büyüdükçe fiyatta da artış gözlenir. Marka içerisindeki fiyatlar da defter yapraklarının kalitesine göre belirlenir. Defterinizin yapraklarının gramajı arttıkça fiyat da buna paralel olarak artış göstermektedir. Genel olarak uygun fiyatlı olan bu ürünlerin fiyat çeşitlenmeleri yukarıda belirtildiği gibidir. Faber Castell, Keskin Gıpta ve Notte gibi kaliteli markaların en uygun fiyatlı ürünlerine Cimri.com’da bir tıkla ulaşabilir ve hemen sipariş ederek sahip olabilirsiniz!