track source
track source

Not Defteri & Bloknot

Not Defteri & Bloknot Fiyatları

2558 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Not Defteri & Bloknot fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Not Defteri & Bloknot modelleri ve Not Defteri & Bloknot fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Not Defteri & Bloknot kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap, Diğer, Faber Castell, Bigpoint, Exclusive. 2558 adet Not Defteri & Bloknot fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Not Defteri & Bloknot Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Not Defteri & Bloknot markası:

En Çok İncelenen Not Defteri & Bloknot Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Not Defteri & Bloknot Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2558 Not Defteri & Bloknot modeli içerisinde en ucuz Not Defteri & Bloknot fiyatı 1.4 TL iken, en yüksek Not Defteri & Bloknot fiyatı 5371.02 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Not Defteri & Bloknot fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Not Defteri & Bloknot fiyatı ise 8.26 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Not Defteri & Bloknot Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Le Color Concord Plus Spiralli Çizgili A5 80 Yaprak Bloknot
Le Color Concord Plus Spiralli Çizgili A5 80 Yaprak Bloknot
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Not Defteri ve Bloknot

İş yoğunluğunda ve fazla çalışma temponuzda birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Özellikle yüksek tempolu işlerde çalışan insanlar için, birçok farklı işleri yerine getirebilmesi için küçük notlar almayı da kolaylaştırır. Teknolojik aletleri alabileceğiniz notlar, çeşitli nedenlerle kolaylıkla kaybolabileceği için her an elinizin altında tutabileceğiniz bir not defteri ve bloknot size bu anlamda oldukça güven verebilir.  Not defteri ve bloknot seçenekleri klasik olarak bir defter gibi tasarlanırlar. Bu anlamda hem pratik hem de kullanışlı oldukları için sıklıkla kullanıcılar tarafından tercih edilir. Not defteri çeşitleri, klasik bir defter gibi kolay koparılabilir sayfaları sayesinde çok kolay bir kullanım imkanı sağlar. Aynı zamanda not defterleri yapışkanlı seçeneklerde de bulunduğu için notlarınızı dilerseniz etrafınızdaki herhangi bir nokta yapıştırarak gözünüzün önünde tutabilirsiniz. Kapaklı bir şekilde üretilen not defteri ve bloknotta yazdığınız yazıları ürünün kapaklı olması sayesinde koruyabilirsiniz. Dilerseniz koparılabilir yapraklardan oluşan bu not defterlerini koparmadan da kullanarak notlarınızı tek bir çatı altında saklayabilirsiniz. 

Not Defteri ve Bloknot Çeşitleri

Her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz küçük yapıları sayesinde kolaylıkla çantanızda ya da cebinizde taşıyabileceğiniz not defteri cep boy ve bloknot çeşitleri arasından siz de ihtiyacınıza en uygun sayfa sayısında bulunan defteri tercih edebilirsiniz. Böylelikle not defterinizi her zaman yanınızda taşıyarak ihtiyacınız olabilecek her anda bilgilere erişebilmeniz mümkün olur. Bloknot çeşitleri, küp şeklinde de üretilir ve bu ürünler ev ya da ofislerde masaların üzerinde çok kolay bir şekilde kullanım sağladığı için sıklıkla tercih edilir. Yapışkan özelliğe sahip bloknotlar da istediğiniz kaplama ya da kutu ile korunmalarına gerek olmadan elinizin altında bulunabilir. Bu sayede elinizin altında bulunan her sayfayı yeni bir not için pratik bir şekilde koparabilirsiniz. Yapışkansız seçenekler ile üretilen bloknot çeşitleri ise bir karton kutu ya da kaplama yardımı ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Yapışkanlı olmayan modellerin genellikle yaprakları çok kolay bir şekilde dağılabilir. Yapışkansız üretilen bloknot çeşitlerinin bir kutuda ya da kaplamada olmaları sayesinde kutu içerisindeyken yaprakları kolaylıkla çıkarabilirsiniz ve bu sayede yapraklarda dağılma sorunu yaşamazsınız. Genellikle ofis kullanımı için ideal olan bloknot çeşitlerine aldığınız özel notları gözümüzün görebileceği bir şekilde asarak kendiniz için bir akış düzenleyebilirsiniz. Bloknot tercihinizi dilerseniz defter formunda olan şekillerden yana da kullanabilirsiniz. Böylelikle iş yerinde ya da ders çalışırken çalışma esnasında kolaylıkla notlar alma, sayfa belirleme ve ayraç olarak kullanma gibi çeşitli alternatifler ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Öğrenciler, ofiste çalışanlar ya da ev ortamında anlık olarak not tutmaya ihtiyaç duyanlar için üretilen pek çok farklı alternatiflere sahip not defteri modelleri ve bloknot bulunur. Bu ürünler arasında pratik oluşuyla da oldukça sık tercih edilen masaüstü bloknot alternatifleri ya da küçük yapıları sayesinde cebe kolaylıkla sığan not defteri boyutları alternatiflerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çantada taşıyarak kullanım kolaylığı sağlayan not defterlerine de yanınıza ayırmamızı en önemli sebebi ihtiyacınız olan her anda notlarınızı açıp bakabilme kolaylığına sahip olmanızdır. Not defteri ajanda çeşitlerine de tercih ederek kendiniz için çok kolay bir şekilde ajanda tutabilir ve önemli notlarınızı bu ajandaya  yazabilirsiniz.

Not Defteri ve Bloknot Fiyatları

Kırtasiye sektörü ile ilgilenen üreticiler, piyasaya sürdükleri çeşitli ürünleri farklı ortamların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak şekillendirirler. Ofis ortamında yoğun tempoda çalışırken karmaşa yaşamamak için üzerine notlar almak ve sınıflandırma araçları kullanmak gibi çeşitli ürünlerden faydalanmak oldukça yararlı olur. Özellikle aynı alanda birden farklı işte uğraşıyorsanız kafa karışıklığını giderebilmek için not defteri büyük ya da bloknot ürünlerinden birini tercih edebilirsiniz. Ofislerimizde ise kendi tarzınızı masanın üzerindeki aksesuarlarla göstermeyi seviyorsanız farklı çeşitlerde bulunan bloknotları da tercih edebilirsiniz. Not defteri ve bloknotların fiyatları sayfa sayılarına ya da özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Genellikle herkesin ulaşabileceği fiyatlarla piyasaya sunulan not defterleri hem pratik açıdan hem de ajanda açısından oldukça elzemdir. Yapışkanlı ya da yapışkansız renkli ya da renksiz not defteri çeşitleri arasından bütçenize en uygun olacak çeşidi  tercih edebilirsiniz. Not defteri ve bloknot ürünlerini görebilmek ve fiyatları arasında kıyaslama yapabilmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Not Defteri ve Bloknot Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Not defteri ve bloknot satın alırken dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunur. Birbirinden farklı ebatlarda ve sayfa sayıları yıllarında üretilen defter ürünleri hem okulda hem de iş hayatında çok sıklıkla kullanılır. Kareli, çizgili ya da çizgisiz olarak farklı seçeneklerle kullanıcının beğenisine sunulan defterler farklı teknikleri sayesinde kullanıcının beğenisini kazanır. Yapışkanlı ya da yapışkansız olarak üretilen ve masa üzerinde çok kolay bir kullanım sağlayan bloknot çeşitleri ise aynı şekilde pratikliği sayesinde dikkatleri üzerine çeker. Not defteri çizgili satın almadan önce ilk işiniz o deftere ne için kullanacağınızı netleştirmektir. Okul için ya da iş hayatı için farklı farklı özelliklerde üretilen not defterlerinden ihtiyacınıza en uygun olan birini kullanmanız gerekir. Defter alma amacınızı belirledikten sonraki iş ise satın almak istediğiniz defterin ebatıdır. Genellikle küçük boyutlarda üretilen not defterlerine taşımak hem daha kolay hem de daha pratiktir. İşinize yaramayacak ebatlarda ürün satın almak sadece para kaybına neden olur. Bu nedenle not defteri ya da bloknot satın almadan önce özelliklerine ve ihtiyacınızın ne olduğuna göre dikkat ederek satın almalısınız. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery