track source
track source

Kalemlik

Kalemlik Fiyatları

2615 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Kalemlik fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kalemlik modelleri ve Kalemlik fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kalemlik kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Slazenger, Faber Castell, DeFacto, Hediyedukkani. 2615 adet Kalemlik fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kalemlik Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kalemlik markası:

En Çok İncelenen Kalemlik Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kalemlik Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2615 Kalemlik modeli içerisinde en ucuz Kalemlik fiyatı 3.29 TL iken, en yüksek Kalemlik fiyatı 2792.97 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kalemlik fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kalemlik fiyatı ise 52.32 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kalemlik Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Bigpoint BPS-09048 Kalemlikli Saat
Bigpoint BPS-09048 Kalemlikli Saat
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kalemlik

İnsanlık tarihi boyunca yazma ve bir şeyleri aktarma ihtiyacı insan doğasında var olmuş ve insanlar arasındaki iletişim yazı ve resim aracılığıyla kurulmaya çalışılmıştır. Geçmişten günümüze kadar gelen bu yolculukta insanlar hesap ve kitap işlerini, aktarmak istedikleri hikâyeleri ya da öğrenme sürecini yazıyla birlikte yapmışlardır. Yazı yazmak için ise insanların temel ihtiyaçlarından bir tanesi kalemdir. Gerek okulda gerekse işte insanlar birbirinden renkli kalemlerle birlikte proje ya da ödevlerini yapar ve yazıya aktarırlar. Birçok farklı nitelikte ve renkte kalemler ise düzenli ve toplu durması için kalemliklerde yerini bulur. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ofis, ev ya da okulda ihtiyacınız olan kalemleri tek bir yerde toplayan kalemlikler sayesinde işinizi daha rahat yapabilirsiniz. Birbirinden farklı markaların üretmiş oldukları kalemlikler ihtiyacınız ve beklentinize uygun ürün çeşitliliğiyle birlikte cimri.com üzerinden yerini bulur. Masaüstü kalemlik modelleri arasından eviniz, işyeriniz ya da okulunuzdaki masanızın dekorasyonuna uygun modelleri tercih edebilir, masaüstü organizer, ahşap, şeffaf ya da metal gibi farklı materyallerle üretilmiş olan kalemlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Kalemlik Modelleri ve Özellikleri

Günümüzde insanlar teknolojinin gelişiyle birlikte günlük hayatta birçok alanda kullanabilecekleri pratik ürünlere çok amaçlı ve dekoratif bir şekilde ulaşır hâle geldi. Bu ürünlerden bir tanesi de gerek iş gerekse okul hayatı boyunca kullanacağınız kalemlerinizi düzenli bir şekilde koymaya ve biriktirmeye yarayan kalemliklerdir. Kullanım alanı ve amacına uygun bir şekilde birbirinden farklı çeşitlere sahip olan kalemlikler birçok farklı marka tarafından beklentiye uygun bir şekilde üretilmiştir. Dilediğiniz tasarımlarda bulabileceğiniz kalemlikler arasında en çok tercih edileni masaüstü kalemlik modelleridir. Gerek ofiste gerekse evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler birbirinden farklı tasarım ve çeşitliliğe sahiptir. Ofisinizde ya da çalışma alanınızda kullanabileceğiniz 3A Metal ofis setleri masaüstü kalemlik modelleri arasında ön plana çıkar. Bu modeller metal ve sade görünüşüyle birlikte kullanıcılara farklı avantajlar sağlar. Setin içinde bulunan 3’lü evrak rafı sayesinde evraklarınızı ve özel dosyalarınızı düzen içinde saklayabilirsiniz. Masaüstü organizer kalemlik sayesinde kalemliğe kalemlerinizi koyabilir, küp notluk ve ataşlık kısmına ise küçük notlarınızı ve hatırlatma sağlayabilecek ataşlarınızı koyabilirsiniz. İçeriğinde çöp kovası da bulunan bu setler şık ve sade görünümü ve rahat kullanımıyla birlikte kullanıcılarının beklentisini karşılar. Masaüstü kalemlikler arasında dikkat çeken bir başka model ise Ark şeffaf masaüstü kalemlik modelleridir. Bu modeller sahip olduğu sekiz bölmeli kalemliği ve zeminin çizilmesini önleyen sabitleyici kauçuk ayakları sayesinde dilediğiniz masa zemininde kullanıma uygundur. Ops ve Ark gibi birbirinden farklı markaların üretmiş olduğu bu kalemlik modelleri gerek sade görünümü gerekse fazla yer kaplamaması sebebiyle kullanıcıların beğenisini toplar. Cimri.com üzerinden bu modellerin yanı sıra aynı zamanda yer kaplamayan ve kalemlerinizi yan yana dizip rulo yapabileceğiniz Bafix gibi markaların üretmiş olduğu rulo kalemliklere, çocuklarınızı mutlu edecek ve birbirinden farklı çizgi film ya da hayvan figürlerine sahip oyuncak pilli ve müzikli kalemliklere ulaşabilirsiniz. Sade ve basit tasarımlardan hoşlananlar için ise Mas gibi markaların üretmiş olduğu suni deriden üretilmiş olan masaüstü silindir kalemlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Kalemlik Fiyatları

Ofiste, evde ya da okulda nerede ve hangi ortamda olursanız olun masanızın düzenine uyum sağlayacak ve farklı tasarımlarıyla dekorasyonu tamamlayacak olan kalemlikler hayatın içinde önemli bir yere sahiptir. Bütçenize uygun fiyat seçenekleri sunan kalemlikler birbirinden farklı markalar aracılığıyla üretilir. Cimri.com üzerinden yapacağınız fiyat karşılaştırmasında masaüstü kalemlik seti fiyatlarının birtakım unsurlara bağlı olarak değişkenlik göstereceğini göz önünde bulundurmalısınız. Kalemlik fiyatlarını belirleyen en önemli unsurlar arasında üretici firma yer alır. Markalar vizyon ve misyon farklılığı sebebiyle farklı tasarımlarda ve kullanış şekillerinde üretmiş olduğu ürünleri üzerinde farklı fiyatlar belirler. Aynı zamanda kalemliklerin fiyatlarını belirleyen unsurlar arasında kalemliklerin hangi malzemelerden üretilmiş olduğu, sahip olduğu renk ve tasarım da yer alır. Örneğin; cimri.com üzerinden fiyat karşılaştırması yaparken bulabileceğiniz ahşap masaüstü kalemlik modelleriyle metal ya da şeffaf masaüstü kalemlikler arasında malzeme farkı sebebiyle fiyat farkı bulunur. Aynı zamanda yalnızca kalemlik olarak satın aldığınız ürünler ile içerisinde çöp kutusu, evrak bölmesi ve kalemlik bulunan set hâlindeki kalemlikler arasında da fiyat farkı bulunur. Fiyat ve performans olarak üstün niteliğe sahip kalemlikler ile hayatınızı ve işlerinizi düzenleyebilirsiniz. 

Kalemlik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Günlük hayatın içinde her mekanda rahatlıkla kullanabileceğiniz masaüstü dekoratif kalemlikler arasından beklentinizi yansıtan ve işlerinizi rahatlıkla görebileceğiniz kalemlik satın alabilmeniz için birtakım unsurları göz önünde bulundurmanız gerekir. Öncelikle kalemliğinizi hangi amaçla kullanmak istediğinize ve nerede kullanacağınıza karar vermeniz gerekir. Örneğin; farklı markaların üretmiş olduğu kalemlikleri yalnızca kalemlerinizi koymak amacıyla kullanacaksanız şeffaf, ahşap ya da rulo modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak ofis ve iş yerinizde kalemliğin yanı sıra evraklarınızı koyabileceğiniz, istemediğiniz evrak ya da kağıtları atabileceğiniz içeriğinde çöp kutusu da bulunan kalemlikleri satın almak istiyorsanız metal masaüstü kalemlik setlerine göz atabilirsiniz. Bunlara ek olarak kalemliğinizi evinizin ya da iş yerinizin dekorasyonunu yansıtan renk ve tasarımlara sahip modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Cimri.com üzerinden aynı zamanda çocuğunuz için müzikli, kuş vb. hayvan temalı kalemliklere göz atabilir ve beklentinizi yansıtan ürünlere sahip olabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery