track source
track source

Kalemlik (Kalem Kutusu)

Kalemlik (Kalem Kutusu) Fiyatları

4431 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Kalemlik (Kalem Kutusu) fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kalemlik (Kalem Kutusu) modelleri ve Kalemlik (Kalem Kutusu) fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kalemlik (Kalem Kutusu) kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Nike, Slazenger, Faber Castell, Hediyedukkani. 4431 adet Kalemlik (Kalem Kutusu) fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kalemlik (Kalem Kutusu) Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kalemlik (Kalem Kutusu) markası:

En Çok İncelenen Kalemlik (Kalem Kutusu) Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kalemlik (Kalem Kutusu) Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 4431 Kalemlik (Kalem Kutusu) modeli içerisinde en ucuz Kalemlik (Kalem Kutusu) fiyatı 1.59 TL iken, en yüksek Kalemlik (Kalem Kutusu) fiyatı 2562.96 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kalemlik (Kalem Kutusu) fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kalemlik (Kalem Kutusu) fiyatı ise 79.45 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kalemlik (Kalem Kutusu) Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kalemlik

Yazının icadı insanlığın en büyük keşiflerinden biri sayılır. İnsanlar yazarak geçmişi hatırlar ve geleceğe ışık tutar. En büyük yazma araçlarından biri kalemler olur. Kalemler yazı yazmak dışında resim yapmak, boyamak gibi bir çok başka işlemde de kullanılır. Kurşun kalem, tükenmez kalem, dolma kalem, renkli boya kalemleri ve daha saymakla bitirilemeyecek birçok kalem çeşidi bulunur. Hemen hemen her insanın sahip olabileceği bu birçok kalemi muhafaza etmek ve daha derli toplu tutmak gerekir. Bunun için de kalemlik adı verilen kalemleri derli toplu tutma ve taşıma kolaylığı sağlayan bir gereç üretilir. Kalemlikler sayesinde bütün kalemleri bir arada tutmak kolaylaşır. Bütün kalemlerin bir arada olması ise herkesin işini kolaylaştırır. Genellikle kalemler çalışılan masa üstüne ya da çalışma alanına dağılır. Ayrıca çanta içine konulan kalemler çanta içerisinde dağılır. Bu durumlarda kalemleri kaybetme ya da zor bulunma durumlarıyla karşılaşılır. Kalemlikler ise tam da bu sorunu çözer. Kalemlik markaları farklı profilde kullanıcıların zevklerine hitap edebilen kalemlik çeşitleri üretir.

Kalemlik Modelleri

Kalemlerin bir arada, derli toplu olmasını sağlayan kalemlikler kullanıcıların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Evde, okulda, ofiste ve daha bir çok alanda kalemlikler rahatça kullanılabilir. Her insan kendine göre farklı zevklere sahip olur. İhtiyaçlar da aynı şekilde insandan insana değişir. Bu sebeple kalemlikler de birçok türde, renkte ve şekilde tasarlanır. Kalemlik modelleri bulundurduğu çeşit çokluğundan dolayı memnun eder. Her insan kendi zevkine göre almak istediği kalemliği bulabilir. Kalemlikler kalemlik kutusu şeklinde olabilir ya da fermuarlı cüzdan şeklinde olabilir. Her iki model de oldukça yaygın olarak görülür. Kutu şeklindeki kalemliklerde daha sert materyaller kullanılır. Kilitlenmesi için de bir mekanizma ya da bir diş bulunabilir. Kalem kutusu olan bu kalemliklerde bir çok renk, desen ve şekil bulmak mümkün olur. Dikdörtgen kalemlik, üçgen kalemlik ya da bunun gibi diğer şekillerde bir çok kalemlik olabilir. Renk olarak mavi, kırmızı, sarı, pembe olabileceği gibi şeffaf kalemlik de sık sık aranan bir diğer renk olur. Kalem kutuları kapaklı, kilitli, çantada taşınabilir olabileceği gibi masa üstüne koymak için de tasarlanır. Bu kalemlikler genellikle ofis tipi kalemlikler olur. Bu ofis tipi olan kalemliklerde 3 katlı kalem kutusu da dahil olmak üzere birçok gözlü, bölmeli, katlı kalemlikler olur. Aynı şekilde bu kalemlikler de kare, dikdörtgen, üçgen, daire ya da diğer şekillerde olabilir. Ve tabii renk seçenekleri de yine geniş bir yelpazeye sahip olur. Bir diğer kalemlik tipi ise genellikle kanvas ya da kumaş olan fermuarlı okul tipi kalemliklerdir. Bu kalemlikler daha minimal olabileceği gibi büyük çeşitleri de bulmak mümkündür. Fermuarı sayesinde en çok tercih edilenler arasında yer alan bu modeller kalemlerin bir arada durabilmesi için iyi bir çözüm olur. Kumaş olmalarından kaynaklı içindeki kalem miktarına göre boyut olarak da değişir. Bu özelliği sayesinde ise çantalarda daha az yer kaplar. Aynı zamanda oldukça hafif olurlar. Tasarım, materyal, işlev, renk, desen gibi özelliklere baktığımızda kalemliklerin pek çok çeşidi olduğunu söylemek mümkündür. 

Kalemlik Fiyatları

Oldukça fazla kullanılan kalemlikler bir çok renk ve çeşidine sahiptir. Kalemlik fiyatları da incelendiğinde bu renk ve çeşitlerin etkisi fiyatlarda görülür. Çok geniş bir fiyat skalasına sahip olan kalemlikler alınabilirlik açısından oldukça uygun olur. Her bütçeden bireyin zorlanmadan bütçesine uygun ve tabii zevkine de hitap eden kalemlik alması çok kolay olur. Kalemlik fiyatları çok küçük rakamlardan başlayarak yüksek fiyatlara kadar çıkabilir. Kalemliğin markası, modeli, materyali, kullanım rahatlığı, işlevi gibi birçok etken bu fiyatlarda etkili bir şekilde kendini gösterir. Daha çok gözlü ya da hazneli olan kalemliklerin işlev büyüklüğünden dolayı fiyatı da artar. Materyalinin ömrü, dayanıklılığı yine bir diğer önemli fiyat faktörü haline gelir. Kalemliğin boyutu da fiyatta kendini gösteren bir diğer özellik olur. Kalem çantası olan kalemlikler göz/bölme sayısından ötürü daha büyük olabilir ve bu da kendini fiyatta gösterebilir. Kalemliklerin kullanıcılar için bir çok farklı özellik, çeşit ve fiyatı mevcut olur. Her kullanıcı kendisi için en uygun kalemliğe sahip olma şansını kolaylıkla yakalar. 

Kalemlik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Var olan envai çeşit kalemlik arasından tam istenilen, uygun kalemliği bulmak oldukça kolay olur. Kalemlik markaları ürettiği çeşit ve tasarımlarla kullanıcıların işini oldukça kolaylaştırır. Kalemlikler özellikle renk seçenekleriyle farklılıklar sunar. Kalemlik alırken önemli noktalardan biri ihtiyacın hangi yönde olduğu olur. Eğer ihtiyaç duyulan şey büyük bir kalemlik ise 3 bölmeli kalemlik, dört bölmeli kalemlik ya da daha bölmeli kalemlik tercih edilebilir. Ya da ihtiyaç duyulan şey kalemlerin bir arada kaybolmadan durması ise fermuarlı kalem kutusu tercih edilebilir. Kolay taşınabilir, az yer kaplayan kalemlik modelleri tercih edilecekse tek gözlü kumaş kalemlikler incelenebilir.  Renk seçenekleri de her karaktere, her havaya uygun çeşitliliğe sahip olur. Bu sebeple kalemlik seçimi rahat olur. Şeffaf, siyah, beyaz ya da diğer düz renkler seçilebileceği gibi desenli olan modeller de seçilebilir. Çiçek deseni, hayvan deseni, geometrik desenler gibi birçok farklı karakterin tercih edebileceği desenler bulmak mümkündür.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery