Tükenmez Kalem

Tükenmez Kalem Fiyatları

4716 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Tükenmez Kalem fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Tükenmez Kalem modelleri ve Tükenmez Kalem fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Tükenmez Kalem kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Pierre Cardin, Faber Castell, Bigpoint, Victorinox. 4716 adet Tükenmez Kalem fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Tükenmez Kalem Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Tükenmez Kalem markası:

En Çok İncelenen Tükenmez Kalem Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Tükenmez Kalem Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 4716 Tükenmez Kalem modeli içerisinde en ucuz Tükenmez Kalem fiyatı 0.43 TL iken, en yüksek Tükenmez Kalem fiyatı 12647.1 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Tükenmez Kalem fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Tükenmez Kalem fiyatı ise 17.08 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Tükenmez Kalem Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Avansas 923 50'li Siyah Tick Tükenmez Kalem
Avansas 923 50'li Siyah Tick Tükenmez Kalem
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tükenmez Kalem

Tükenmez kalem günlük hayatta ve iş hayatında gerekli olan kullanışlı bir üründür. Tükenmez kalemler ise uzun süre kullanılması nedeniyle tercih edilir. Çalışma kalemleri farklı özelliklere sahip olabilir. Sizin için en rahat tip ve nokta boyutunda olan bir kalem seçmeniz gerekir. Genellikle ince uçlu kalemler not almak için kullanılır. Bir sayfaya daha küçük yazı yazabilir ve böylelikle daha fazla bilgiyi sığdırabilirsiniz. El yazınız küçükse avantajlısınızdır. Daha büyük ve daha hızlı yazma eğiliminiz varsa, daha hızlı mürekkep akışına izin veren orta veya geniş uçları olan kalemleri seçebilirsiniz. Tükenmez kalemler farklı renklerde ve farklı kalınlıklarda olabilir ve renk seçimi yaparken tasarımlarınızı ve kullanacağınız alanları göz önünde bulundurabilirsiniz. Markalar kendi tasarımları ile piyasaya sundukları kalemleri çok amaçlı kullanıma uygun bir şekilde üretir. Ders çalışırken, ofiste not alırken veya imza atarken kullanabileceğiniz tükenmez kalem modellerini incelerken bazı özelliklere dikkat etmeniz gerekir. Biraz araştırma sonrası en uygun kalem modelleri arasında incelemeler yapabilirsiniz.

Tükenmez Kalem Çeşitleri

Tükenmez kalem seti birçok kalem markasının ürün portföyünde yer alır. Set şeklinde alınan bu kalemler zengin renk seçenekleri sunar. Setlerde yer alan kalemlerin renkleri ve özellikleri için ürün detaylarına bakabilirsiniz. Tükenmez kalem çeşitleri ürünlerin kaplama materyalleri açısından da değişiklik gösterir. Bu malzemeler arasında sert plastik, çelik ve metal bulunur. Metal olan kalemlerin tutuşu için özel bir malzeme bulunmaz ve genellikle bütün kalem yüzeyi aynıdır. Fakat tutuşu kolaylaştıran tasarımı ile istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Tükenmez kalem markaları farklı amaçlara hizmet eden farklı kalemler üretir ve bu kalemlerin özelliklerinden en önemlisi yazı yazma kalınlığı sunan uçlarıdır. Buna göre değişen ince veya kalın yazma durumu karşınıza çıkar. Bunun yanında kullanılan mürekkep türü ve kalitesi de kağıt üzerinde gerçekleşen yazma deneyimini farklılaştırılabilir. 4 renkli tükenmez kalem modellerini incelerken marka, kalınlık ve tasarımlarını göz önünde bulundurabilirsiniz. 6 renkli tükenmez kalem modelleri geniş bir renk seçeneği sunar ve bu renkleri ders çalışırken veya renkli notlar alırken kullanabilirsiniz. Tükenmez kalem ince uçlu modellerini kullanması size daha rahat gelebilir ve yazı yazma stillerinize göre bu kalemleri tercih edebilirsiniz. Tükenmez kalem basmalı veya basılmayan sabit modellere sahiptir. Basmalı kalemlerde kalem ucu içine doğru çekilir ve saklanma sırasında oluşan darbelerden korur. Sabit kalemler ise üzerinde olan bir başlıkla üretilir. Bu başlıklar ise genellikle renklerin ilk günkü gibi kalmasına yardımcı olur. Kalemlerin ömürleri hangi sıklıklarla yazı yazdığınıza bağlı olarak değişiklik gösterir. Tasarımlarınız veya çizimleriniz için renkli kalemler arıyorsanız markaların ürünlerine göz atabilirsiniz. İnternet üzerinden ürün detaylarını inceleyerek sizin için en ideal kalemi dakikalar içinde bulabilir ve satın alabilirsiniz. Bunu yapmadan önce bir tükenmez kalem satın alırken hangi özelliklerin dikkate alınması gerektiğini bilmek gerekir. Kalemlerin kalitesi mürekkeplerine ve tutma tasarımlarına göre değişir. Uzun ömürlü bir kalem arıyorsanız kalemler arasında bazı incelemeler yaparak satın almanız tavsiye edilir. Bir kalem, özellikle çok yazıyorsanız, elinizde rahat hissetmelidir. Büyük elleri olan insanlar, küçük bir kalemi tutmaktan rahatsız olabilirler. Almak istediğiniz her model için boyutları inceleyin ve bunları denediğiniz veya sahip olduğunuz diğerleriyle karşılaştırın.

Tükenmez Kalem Fiyatları

Tükenmez kalem fiyatları markaya, modele, seriye ve kalemin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Set halinde satılan bu kalemlerin fiyatları da tek tek satın alınmasına göre farklılık gösterir. Set halinde almayı düşünüyorsanız fiyatları da set içinde ne kadar kalem olduğuna göre değişir. 4’lü ve 6’lı olan modeller genellikle en çok tercih edilenler arasındadır. Fiyatları etkileyen nedenler arasında kalemlerin tasarım özellikleri ve kullanıldıkları malzemeler bulunur. Kaliteli ve uzun ömürlü bir kalem almak istiyorsanız hangi şekilde daha rahat yazı yazdığınızı düşünün. Kalemlerin boyutları da size uygun olmalıdır. Fiyat ve tükenmez kalem karşılaştırması yaparak satın almak için cimri.com’u tercih edebilirsiniz. Cimri.com üzerinden yönlendirilen siteler sayesinde almak istediğiniz kalem modelini satın alabilirsiniz. Fiyat ve performans açısından ideal olan kalemleri bulmak piyasada bulunan yüzlerce ürün arasından zor olsa da bazı kriterleri göz önünde bulundurarak bu işlemi daha hızlı hale getirebilirsiniz.

Tükenmez Kalem Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Tükenmez kalem modelleri arasında incelemeler yaparken mm cinsinden kalemlerin incelik durumlarını göz önünde tutmanız gerekir. Bunun önemli olmasının nedeni ise yazı yazarken sizlere sunduğu büyüklüktür. İnce uçlu tükenmez kalemlerin kullanım alanları daha geniştir. Mürekkep kalitesi ve renk pigmentleri de bir o kadar önemlidir. Satın alırken set halinde olan ürünlere yönelmek isterseniz renklerini dikkatlice inceleyin. Kalemlerin kavrama ve tutuş özellikleri önemlidir ve uzun zaman masa başında yazarak zaman geçiren biri iseniz bu tutuş daha da önemlidir. Kalemlerin birçok özellikleri bulunur ve tasarımsal özellikler kalem markalarına göre değişebilir. Basmalı olan kalemlerin yanı sıra farklı tasarımlara sahip olan başlıklı kalemler de bulunur. Satın almadan önce bu kalemleri nerede ve hangi sıklıkla kullanmak istediğinizi düşünebilir ve tercihinizi buna göre yönlendirebilirsiniz. Kalemler çok yönlü ve kullanışlı ürünlerdir. Renk seçimi de tasarım ve çizim yapan biriyseniz bazı tasarımları renklendirmek için önemlidir. Not alırken veya defterinizi renklendirirken bu özelliklere dikkat edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery