track source
track source

Jel Mürekkepli (Roller) Kalem

Jel Mürekkepli (Roller) Kalem Fiyatları

2562 Ürün gösteriliyor.
Jel Mürekkepli (Roller) Kalem fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Jel Mürekkepli (Roller) Kalem modelleri ve Jel Mürekkepli (Roller) Kalem fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Jel Mürekkepli (Roller) Kalem kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Pierre Cardin, Faber Castell, Bigpoint, Epson, Gıpta. 2562 adet Jel Mürekkepli (Roller) Kalem fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Jel Mürekkepli (Roller) Kalem Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Jel Mürekkepli (Roller) Kalem markası:

En Çok İncelenen Jel Mürekkepli (Roller) Kalem Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Jel Mürekkepli (Roller) Kalem Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2562 Jel Mürekkepli (Roller) Kalem modeli içerisinde en ucuz Jel Mürekkepli (Roller) Kalem fiyatı 0.86 TL iken, en yüksek Jel Mürekkepli (Roller) Kalem fiyatı 61727.82 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Jel Mürekkepli (Roller) Kalem fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Jel Mürekkepli (Roller) Kalem fiyatı ise 11.5 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Jel Mürekkepli (Roller) Kalem Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Jel Mürekkepli Kalem

Kalem denince akla yüzlerce çeşit gelir ve bunlardan bir tanesi de jel mürekkepli kalemlerdir. Sıvı mürekkepli kalemler ve jel mürekkepli kalemler olmak üzere iki ana silindir tükenmez kalem türü vardır. Akışkan mürekkepleri ile jel kalemler yazının daha güzel görünmesini sağlar ve yazma sırasında yorulmayı engeller. Dolma kalem ile tükenmez kalemin avantajını bir araya getiren kalemler, özel renk mürekkepleri ve renk kartuşları sayesinde farklı bir yazı deneyimi sunar. Yüzeylerde dağılma yapmayan özel jelleri sayesinde karton ve kağıt üzerinde son derece yumuşak ve akıcı yazma olanağı sağlar. Dış gövde yapısının darbelere dayanıklı olması, kalın ve ince uç seçenekleriyle jel mürekkepli kalemlerin uçları ve kartuşları değiştirilebilir. Jel kalemler veya roller kalemler olarak bilinen bu kalem çeşitleri ucu fark edilmesi güç bir mekanizmaya sahiptir. Bu sayede bilye kağıt üstünde sürtünerek ve dönerek mürekkebini kağıt üzerine bırakır. Yazı yazarken kalemi çok bastırmak gerekmediğinden öğrencilerin sık tercih ettiği modellerden biridir. Mürekkebi akışkan özelliktedir ve bu sayede yazı çok daha güzel görünür.

Jel Mürekkepli Kalem Çeşitleri

İlk jel kalem 1984 yılında Japonya’da üretilmiştir. Ofislerin ve öğrencilerin vazgeçilmezleri arasında yer alan bu kalemler birçok farklı renk ve seçenekte tasarlanır. Hem şık hem de kaliteli şekilde tasarlanan jel mürekkep kalem, yüksek kaliteli akışkan ve parlak mürekkep teknolojisi ile üretilir. Kauçuk kaymaz gövdeleri vardır ve metal uçları hem sağlam hem de güçlüdür. Jel mürekkepli kalemler oldukça geniş model yelpazesine sahiptir ve farklı kalem ucu kalınlıkları mevcuttur. Kalem uçlarının kalınlıkları 0,1 ile 1 arasında değişir. 0,1 uca sahip kalemler ince ve küçük yazma avantajı sağlarken; 1 uca sahip çeşitleri ise daha çok imza atarken kullanılır. Sürekli kalem kullananlar kullanıcılar için doldurulabilir çeşitleri de vardır. Kalemin mürekkebi bittiğinde doldurabilirsiniz veya yedek kartuş da kullanabilirsiniz. Tekrar kullanılabilir ve doldurulabilir olan modellerde, paslanmaz uçlu kalemler kullanıcıya avantaj sağlar ve darbelere karşı dayanıklıdır. Paslanmaz uçlu bu kalemler nem ve dış etkenlerden az etkileneceği için daha uzun ömürlü olur. Kalemlerin birçoğunda çocukların güvenliği için yutma riskine karşın nefes borusu tıkanmasını önleyen güvenlik sistemi vardır. Jel uçlu kalemler; siyah, sarı, kırmızı, mavi, yeşil, neon, simli veya beyaz renk seçenekleri ile üretilir. Jel kalem beyaz rengi ile standart kalem renklerinin dışına çıkar ve beyaz renkli oluşun ile koyu zeminlerde hoş bir görünüm kazanır. Siyah zeminli defter, davetiye veya karton malzeme üzerine kullanılır. Boya jel mürekkepten oluştuğu dağılma gibi bir problem yaşatmaz. Jel mürekkepli kalemlerin silinebilen modelleri vardır ve bu modeller Uni jel kalem olarak bilinir. Özel geliştirilmiş metamo mürekkep kullanılan bu çeşitler ve kalemlerin arkasında yer alan kauçuk silgiler sayesinde yazılan yazılar sürtünmenin etkisiyle görünmez olur ve silinir. Jel mürekkepli kalemlerin doldurulabilen çeşitleri kullanıcıların uzun süre kullanabilecekleri dayanıklı kalemleri olmasını sağlar. Su bazlı jel mürekkeplerden üretilen kalemler; yazıların daha yumuşak yazılmasına, renklerin parlak ve canlı kalmasına, mürekkebin daha kolay kurumasına olanak sağlayarak sayfaların çift yönlü kullanılmasına imkan verir. 

Jel Mürekkepli Kalem Fiyatları

Tükenmez kaleme göre daha akışkan olan jel mürekkep kalem doldurulup tekrar tekrar kullanılabilir. Bu avantajı ürünün fiyatlandırmasındaki en önemli etkenlerden biridir. Bu kalemlerin fiyatları; markası, tek kullanımlık olması, ucunun şekli ve inceliği, mürekkebin özelliği ve kişiye özel kişiselleştirme imkanına göre değişir. İmza atmak için kullanılan kişiye özel tasarımlı modellerin fiyatı yüksek olabilir. Jel mürekkepli kalem ihtiyacınız varsa öncelikle nerede kullanacağınızı belirlemelisiniz. Kullan at modellerinin fiyatları kartuşlu olanlara göre  düşük olabilir. Kendine has jel mürekkep kullanılan kalemleri; özel günler için tasarıma dönüştürülüp isim, tarih vs yazılarak güzel birer hediyeye dönüştürebilirsiniz. Özellikle iş adamlarının tercih ettiği bu kalemler oldukça şık görünüme sahip ve pahalı ürünlerdir. Bütçenize uygun bir seçenek için modelleri ve markaları analiz etmeniz en uygun fiyatlı ürünü bulmanızda avantaj sağlar. Kişiye özel tasarımlı, rengarenk renk  ve marka seçenekleri bulunan kalemleri cimri.com üzerinden inceleyebilirsiniz. Cimri.com sitesinden, almak istediğiniz ürünlerin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz ve dilerseniz kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.

Jel Mürekkepli Kalem Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Jel mürekkepli kalemler, kullanım alanı olarak her alanda kullanılabilen  en kullanışlı kalemlerden biridir. Kalem seçerken kullanım amacı, jel kalem içi, uç yapısı, inceliği, rengi ve hatta imalatındaki malzemeler bile tercihlerde belirleyici olur. Kalem seçiminde; kullanılan mürekkep renkleri, dış tasarımı, kullan at veya doldurulabilir olması dikkat edilmesi gereken özelliklerdendir. Bittiğinde doldurulabilir olmasını hem ekonomik hem de zaman kaybı yönünden tercih edebilirsiniz. Çok sık imza işleri olan kullanıcılar jel mürekkepli kalemleri tercih edebilirsiniz. Kalemlerin güzel yazması için modeli ve markası kadar mürekkep ve iç yedek sistemine dikkat etmek gerekir. İç yedeğin kaleme uygun seçilmesi, mürekkebin solmaz ve su ile temas ettiğinde dağılmaz olması önemli belgelerin uzun yıllar korunmasını sağlar. Tükenmez kalem görünümünde üretilen kalemleri; kullanım açısından oldukça şık ve rahat görüntüsü ile tercih edebilirsiniz. Bu modellerin fiyatları daha düşüktür. Öğrenciler ve çok yazı yazması gereken kullanıcılar bu modellerden tercih edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery